Kogo reprezentuje osoba

Libera Zbigniew Piotr

w KRS

Zbigniew Piotr Libera

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zbigniew
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Libera
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Nowa Wieś (Mazowieckie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Owczarnia (Mazowieckie), Pruszków (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:4 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoszewicz Monika Anita, Baxted Steven, Becker Ulf, Bienias Marek Stanisław, Blus Ewa Joanna, Boryczka Przemysław Mikołaj, Brzezińska Marlena Anna, Charytonowicz Janusz, Cieślik Arkadiusz Sebastian, Cysarz Richard Michael, De Ville Tadeusz, De Virion Robert Vladimir, Dębicki Bogdan Stanisław, Dobkowski Dariusz, Domagała Marcin, Drzymała Wojciech Maksymilian, Dymek Marcin Zbigniew, Fąfara Jarosław Patryk, Florczak Witold Jan, Fornalik Adam, Gajdziński Marek, Grabarek Mirosław Edward, Graczyk Bożena Gabriela, Graś Karolina Marta, Herbich Michał Witold, Józwik Kopiec Ewa, Jurkowska Joanna Katarzyna, Kalogeras Markos Constantine, Kamal Ismet Izhak, Karwatka Michał Feliks, Kawalec Jarosław Antoni, Kochanowska Małgorzata Ewa, Kowal Bogusław Radosław, Książek Tomasz, Kucharska Renata Katarzyna, Kuśmierski Krzysztof Stanisław, Kwaśniok Grzegorz Marcin, Lachowicz Bartłomiej Klaudiusz, Lachowicz Piotr Michał, Ligas Stacy, Markowska Natalia Karolina, Maruszczak Magdalena, Matusik Mirosław Stanisław, Muller Grządka Agnieszka Joanna, Ostalski Michał Andrzej, Paszkiewicz Anna, Podsiadły Marcin Józef, Popławska Zofia, Ryba Paweł Maciej, Ścisłowski Andrzej, Skowrońska Anna Małgorzata, Sobota Małgorzata, Spill Stephen Brian, Stopka Wojciech, Strugała Marek Jacek, Szabelska Izabela, Szczesiak Mariola Małgorzata, Widdowson Robert John, Wiza Rafał Oscar, Zań Justyna, Zemka Marta Joanna, Ziąbrowski Andrzej Tomasz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Janusz, Zinkow Jacek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Danowski Michał, Libera Magdalena Maria, Walo Agnieszka, Łukaszewicz Paweł Łukasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Danowski Michał
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Ewa Dorota, Wójcik Janusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Danowski Michał, Stępniak Piotr Marian, Walo Agnieszka
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Martynowski Mieczysław Antoni
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Martynowski Mieczysław Antoni
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrzyński Jan Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrzyński Waldemar
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Martynowska Anna Agnieszka, Martynowski Mieczysław Antoni
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Martynowski Mieczysław Antoni

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Achler Kosma Bożena, Bartoszewicz Monika Anita, Bienias Marek, Charytonowicz Janusz, Cieślik Arkadiusz Sebastian, Cysarz Richard Michael, Cysarz Richard Michael, Dębicki Bogdan Stanisław, Dobkowski Dariusz, Domagała Marcin, Drzymała Wojciech Maksymilian, Dubicki Leszek Jan, Gajdziński Marek, Grabarek Mirosław Edward, Graczyk Bożena Gabriela, Ligas Stacy, Matusik Mirosław Stanisław, Misiński Adam, Muller Grządka Agnieszka Joanna, Popławska Zofia, Ścisłowski Andrzej, Sobota Małgorzata, Stopka Wojciech, Strugała Marek Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sosna Marek Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banasiewicz Małgorzata, Frączek Maciej Jan, Frendzel Maciej Wacław, Ostaszewicz Agnieszka Ewa, Pałyska Grażyna Justyna, Sztajnert Paulina, Wiśniewski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolanin Tomasz Edmund
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajger Jacek Piotr, Barański Paweł, Bartoszewicz Monika Anita, Baxted Steven Ronald, Becker Ulf, Bernatek Andrzej Karol, Bełdyga Tomasz, Białoń Leszek Wiesław, Bienias Marek Stanisław, Blus Ewa Joanna, Charytonowicz Janusz, Cieślik Arkadiusz Sebastian, Ciołek Rafał Jarosław, Cysarz Richard Michael, De Virion Robert Vladimir, Dębicki Bogdan Stanisław, Domagała Marcin, Drzymała Wojciech, Dubicki Leszek Jan, Gajdziński Marek, Gojny Andrzej Waldemar, Grabarek Mirosław Edward, Green Honorata Ewa, Grochowina Sylwester, Grunwald Tomasz Artur, Jaszczuk Grzegorz, Jurkowska Joanna Katarzyna, Kay Peter, Kobyliński Mateusz Jan, Kowal Bogusław Radosław, Lipka Krzysztof, Malinowski Dariusz Tadeusz, Marczak Andrzej, Maruszczak Magdalena, Matusik Mirosław Stanisław, Michna Mirosław Antoni, Morgan Kenneth Anthony, Muller Grządka Agnieszka Joanna, Nosal Gorzeń Katarzyna Genowefa, Ostalski Michał Andrzej, Pięta Mintus Renata, Popławska Zofia, Pozzecco David Fausto, Rudnicki Marcin, Ryba Paweł Maciej, Ścisłowski Andrzej, Sińczuk Anna Monika, Skraba Michał Andrzej, Sobota Małgorzata, Stefanowicz Krzysztof Wacław, Stopka Wojciech, Szabelska Izabela, Ziąbrowski Andrzej Tomasz, Żurowski Piotr Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żagun Kiejstut Maciej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domagała Marcin, Gajdziński Marek, Graczyk Bożena Gabriela, Ligas Stacy, Matusik Mirosław Stanisław, Ryba Paweł Maciej, Ścisłowski Andrzej, Sobota Małgorzata, Strugała Marek Jacek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3d Design Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000236650
  2. Access Med Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000486531
  3. Access Med. Sp. Z O.O., Nowa Wieś − KRS 0000480638
  4. Accessmedica Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000744608
  5. Accessmedica Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Olsztyn − KRS 0000749340
  6. Adwokat Mariola Zapiec - Laskowska i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000287544
  7. Af Top Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522147
  8. Af Top Consulting Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000761038
  9. Agonista Sp. Z O.O., Hornówek − KRS 0000379875
  10. Alexandralog Plc07 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469109
  11. Alexandralog Plc08 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541942
  12. Alexandralog Plc09 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636641
  13. Alexandralog Plc10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636802
  14. Alexandralog Plc11 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000640548
  15. Alexandralog Pls02 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000654583
  16. Alexandralog Plsw01 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518640
  17. Alexandralog Plsw02 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468993
  18. Alexandralog Plsw03 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000691142
  19. Alexandralog Plw03 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000655360
  20. Alexandralog Plw04 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000653180
  21. Anguilla Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000546265
  22. Antenna Audio Limited Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Poznań − KRS 0000292043
  23. Artbox Service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000741593
  24. Asg Projekt Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000598200
  25. Awanzar Sp. Z O.O., Dąbrówno − KRS 0000693110
  26. Bardwell Sochaczew Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471141
  27. Bariela Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340670
  28. Bdo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000729684
  29. Bio Future Sp. Z O.O., Sierakowo − KRS 0000310561
  30. Bovine Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000433885
  31. Centrum Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000040245
  32. Cfo Service Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000363493
  33. Cleeveton Piotrków Trybunalski Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469467
  34. D. Dobkowski Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000114426
  35. Dabs Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000744063
  36. Dannville Krosno Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471466
  37. Db Development Sp. Z O.O. - Projekt Montwiłła Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000315594
  38. Db Development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000257583
  39. Dolnośląskie Stowarzyszenie Triathlonowe Rat, Wrocław − KRS 0000544534
  40. Domdob Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000756550
  41. Durhy Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576519
  42. E-perscriptor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576664
  43. Efinity Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000073606
  44. Elf2 Lodz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000791129
  45. Elf2 Sosnowiec Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000640261
  46. Elf3 Wroclaw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000791465
  47. Ellentry Kraków Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469574
  48. Emaus Development Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000712879
  49. Estlin Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636799
  50. Eunite Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262048

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4re Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000378389
  2. Abc Capital Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000127671
  3. Actipharma S.A., Warszawa − KRS 0000332761
  4. Active Com Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000580604
  5. Aegon Magyarország Általános Biztositó S.A. Oddział W Polsce, Chorzów − KRS 0000387500
  6. Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000012318
  7. Aero Group Sp. Z O.O., Chełmża − KRS 0000601459
  8. Aero Plast Sp. Z O.O., Chełmża − KRS 0000571776
  9. Aero Plast Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Chełmża − KRS 0000572249
  10. Afogato Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000325901
  11. Ahp Management Sp. Z O.O., Ustroń − KRS 0000398174
  12. Algeco Finance 2l Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338160
  13. Algeco Finance Mezz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338655
  14. Alvarez Marsal European Growth Markets Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000341536
  15. Am Trans Progres Sp. Z O.O., Złotniki − KRS 0000108329
  16. Amg Leasing Sp. Z O.O., Łęczyca − KRS 0000455943
  17. Apartamenty Jesionowa Sp. Z O.O. W Likiwdacji, Kraków − KRS 0000287385
  18. Applus Rtd Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000312888
  19. Arriva Bus Transport Polska Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000021693
  20. Artal Holdings Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000232627
  21. Audyt i Bezpieczeństwo Systemów Informacji-Sp. Z O.O.., Piaseczno − KRS 0000212819
  22. Aurum 2 Development Sp. Z O.O., Walendów − KRS 0000373588
  23. Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000002561
  24. Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A., Warszawa − KRS 0000009857
  25. Beckman Coulter Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312057
  26. Bellevo Investments S.A., Warszawa − KRS 0000690732
  27. Bidcorp Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000332122
  28. Bio-ag Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338005
  29. Bison Ii Sp. Z O.O., Michałowice − KRS 0000289004
  30. Bmw Rent Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000336149
  31. Bnayat Games S.A., Warszawa − KRS 0000733430
  32. Bored Games S.A., Warszawa − KRS 0000733236
  33. Bristol Warsaw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338343
  34. Bwi Poland Technologies Sp. Z O.O., Balice − KRS 0000325636
  35. Bwp Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471146
  36. Caamano Sistemas Metalicos, S.l. Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000318575
  37. Caldwell Investments S.A., Nowy Sącz − KRS 0000528452
  38. Camareira Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338218
  39. Carpathian Asset Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000255903
  40. Caswell Investments S.A., Warszawa − KRS 0000529932
  41. Central Technical Warehouse S.A., Warszawa − KRS 0000529389
  42. Cm Partners Polska Sp. Z O.O., Tywica − KRS 0000339795
  43. Connie Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338012
  44. Corbridge Investments S.A., Warszawa − KRS 0000691994
  45. Credit Agricole Bank Polska S.A., Wrocław − KRS 0000039887
  46. Credit Agricole Polska S.A., Wrocław − KRS 0000010746
  47. Ct Żuraw S.A., Olsztyn − KRS 0000295887
  48. Częstochowa Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309138
  49. Dal Polska Vermietungsgesellschaft Nr. 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000323766
  50. Dal Polska Vermietungsgesellschaft Nr.2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334850

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Pogłębione badanie sprawozdania finansowego Banku
    Zamawiający: Bank Gospodarstwa Krajowego, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest pogłębione badanie sprawozdania finansowego Banku
  2. Weryfikacja propozycji BGK dla ujawnienia w ramach raportowania na GPW oraz rekomendacje w zakresie wskazania różnic w wartości danych, które byłyby sporządzone zgodnie MSR/MSSF
    Zamawiający: Bank Gospodarstwa Krajowego, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest weryfikacja propozycji BGK dla ujawnienia w ramach raportowania na GPW oraz rekomendacje w zakresie wskazania różnic w wartości danych, które byłyby sporządzone zgodnie MSR/MSSF
  3. Analiza skutków emisji przez BGK obligacji i kredytów na rzecz KFD bez gwarancji Skarbu Państwa oraz ich wypłaty w ramach realizacji zadań Funduszu
    Zamawiający: Bank Gospodarstwa Krajowego, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest usługa analizy skutków emisji przez BGK obligacji i kredytów na rzecz KFD bez gwarancji Skarbu Państwa oraz ich wypłaty w ramach realizacji zadań Funduszu
  4. Badanie sprawozdań finansowych Agencji za lata 2013, 2014, 2015
    Zamawiający: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest badanie sprawozdań finansowych Agencji za lata 2013, 2014 i 2015 w trybie Międzynarodowych Standardów Rewizji Finansowej, przepisów rozdziału 7 ustawy o rachunkowości, Krajowych Standardów Rewizji Finansowej.
  5. Wykonanie audytu zewnętrznego działań zrealizowanych w ramach Rocznego Planu Działania Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2008
    Zamawiający: Województwo Śląskie, Katowice
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie audytu zewnętrznego działań zrealizowanych w ramach Rocznego Planu Działania Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2008 zwanego dalej RPD PT PO KL zgodnie z opisem zawartym w siwz