Kogo reprezentuje osoba

Lis Jacek

w KRS

Jacek Lis

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jacek
Nazwisko:Lis
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1979 r., wiek 40 lat
Miejscowości:Kobyłka (Mazowieckie), Wołomin (Mazowieckie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Choromański Dariusz, Kostro Zdzisław, Kowalczyk Robert, Plewnicki Jarosław, Szulc Piotr Marcin, Topczewski Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zbyszyński Bogdan Marek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniak Monika, Bajno Jan Wincenty, Bala Radosław, Banasiak Beata Małgorzata, Barycka Izabela, Barżał Małgorzata, Białek Anna Janina, Białek Jan Krzysztof, Białek Marta, Borek Waldemar, Borzestowska Dorota, Cieśla Tadeusz Andrzej, Ciok Anna Magdalena, Czarnowska Jadwiga, Czechowski Tomasz, Denis Małgorzata Anna, Dobrzeniecka Piękoś Genowefa, Domaszczeńska Anna Elżbieta, Dub Renata Bronisława, Dybczyński Rafał Dominik, Gasik Adam Jan, Gietka Marlena Róża, Gorczyńska Edyta Renata, Gołaś Beata, Grochocki Michał, Gryglas Robert Sławomir, Hadzińska Sylwia Julia, Hofman Aneta, Iwanek Mirosław Wojciech, Kaczyńska Beata, Kielczyk Anna Aleksandra, Klein Artur Jerzy, Klepacz Witold Michał, Kobus Ignacy, Konca Ewa, Kołakowski Tomasz Grzegorz, Kubuj Elżbieta, Kuczera Przybylik Anna, Kulma Agata, Kurowska Kamilla, Laskowiak Zenon Michał, Laskowska Magdalena Barbara, Macarthur Iwona Marta, Mądra Joanna, Maksimczuk Barbara, Malc Krzysztof Adam, Malinowski Henryk Eugeniusz, Markowicz Grażyna, Matusiak Elżbieta, Mędrek Ewa Bogumiła, Mielnicka Prabucka Magdalena, Mietus Marcin Michał, Milczarek Katarzyna Elżbieta, Milewski Józef, Milewski Sebastian Daniel, Miloch Anna, Myśliwiec Jan Stanisław, Młynarski Cezary Krzysztof, Naglak Demiańczuk Barbara, Nobis Beata Stanisława, Opłotna Alina, Owsiejko Ewa Maria, Ołdak Aneta, Panuszewska Monika, Parzyszek Małgorzata, Piec Marzena Krystyna, Piechocka Katarzyna Wioletta, Piechota Regina, Plesiński Krzysztof Adam, Pluta Ewa Maria, Pokuta Izabela, Popińska Ewa Marzena, Połeć Witold Tadeusz, Pruszyński Mieczysław Marek, Pyra Elżbieta, Radomska Agnieszka Dominika, Radzio Anna Renata, Radzka Agnieszka, Rapacka Joanna, Roczek Piotr, Roguska Hanna, Roguska Janina Barbara, Roguska Jolanta, Rutkowska Beata Katarzyna, Sabaj Agnieszka Monika, Simińska Wioletta Jadwiga, Sitarek Adriana, Sobczak Mariusz Daniel, Sobiczewska Elżbieta, Stankiewicz Małgorzata Karina, Stasińska Agnieszka, Stawski Rafał Maciej, Suchocka Dorota, Surdyn Małgorzata, Świderska Joanna, Szymańska Mariola, Szyszko Elżbieta, Tarsała Łukasz Marcin, Tomczuk Tadeusz Andrzej, Tomczyk Jarosław, Wawrzyniak Krzysztof Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żytkowiak Piotr Czesław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Affor.net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061083
  2. Aikon Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000438751
  3. Akmepg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581369
  4. Ark Instytut Sp. Z O.O., Wołomin − KRS 0000492547
  5. Arp Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612165
  6. Atlas World Trade Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000253784
  7. Avans Centrum-wschód Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000302464
  8. Bank Spółdzielczy W Halinowie, Halinów − KRS 0000063032
  9. Bank Spółdzielczy W Lipce, Lipka − KRS 0000128627
  10. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670
  11. Bank Spółdzielczy W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000087012
  12. Best Az Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510048
  13. Beverly Hills Video Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000297065
  14. Centrum Alfa Sp. Z O.O., Skuszew − KRS 0000400956
  15. Dobry Adres Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000758378
  16. Dol-pol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000290825
  17. Dolnosląskie Surowce Skalne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000326977
  18. Doradztwo Gospodarcze Sukcesja Sp. Z O.O., Tłuszcz − KRS 0000493957
  19. Eagle Empire Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000300454
  20. Energetyka Ursus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000212431
  21. Fundacja Od Pokoleń Dla Pokoleń, Warszawa − KRS 0000433775
  22. Fundacja Patria, Skrzetuszewo − KRS 0000184999
  23. Germaflex D.howorus Sp. J. Likwidacyjnej, Pniewy-kocerany − KRS 0000066958
  24. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wołominie, Wołomin − KRS 0000058860
  25. Green House Development i Sp. Z O.O. Sabały Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000537789
  26. I.d. Marketing S.A., Warszawa − KRS 0000302348
  27. Kochański Głodek i Wspólnicy Kancelaria Doradztwa Restrukturyzacyjnego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281925
  28. Korsa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000034017
  29. Krajowa Izba Syndyków, Warszawa − KRS 0000348299
  30. Magnus Duet Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000461484
  31. Maksymilian Poczman i Wspólnicy- Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000300335
  32. Mazowiecka Wytwórnia Wódek i Drożdży Polmos S.A. Likwidacyjnej, Józefów K/błonia − KRS 0000052180
  33. Miejski Klub Sportowy Wicher Kobyłka, Kobyłka − KRS 0000025333
  34. Międzyszkolne Towarzystwo Siatkarskie As Myszków, Myszków − KRS 0000038733
  35. Mitton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000446223
  36. Ochotnicza Straż Pożarna W Ludwinowie-józefowie, Ludwinów − KRS 0000179690
  37. Ochotnicza Straż Pożarna W Roszczepie, Roszczep − KRS 0000013326
  38. Polska Fundacja Zdrowe Prawo, Warszawa − KRS 0000361962
  39. Sk Finanse Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000490655
  40. Sports Marketing Worldwide Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591788
  41. Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa W Wołominie Likwidacyjnej, Wołomin − KRS 0000051692
  42. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Grenadierów, Warszawa − KRS 0000179583
  43. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego W Wołominie, Wołomin − KRS 0000131569
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa Domhut, Warszawa − KRS 0000031897
  45. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzuza, Brzuza − KRS 0000032729
  46. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych W Powiecie Wołomin Nasze Jutro, Wołomin − KRS 0000238691
  47. Teneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339468
  48. Top Development Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000545063
  49. Top Development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kobyłka − KRS 0000550651
  50. Uzi Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569921

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agriko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025534
  2. Arp Inwest Sp. Z O.O. Groszowicka Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000616788
  3. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  4. Baer S.A., Gdańsk − KRS 0000013238
  5. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  6. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  7. Centrum Biznesu Ożarów Sp. Z O.O., M.st.warszawa − KRS 0000148364
  8. Centrum Operacyjne Alter-finance S.A., Warszawa − KRS 0000394662
  9. Concept Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000054632
  10. Destylarnie Polskie S.A., Legionowo − KRS 0000022271
  11. Dolcan Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097544
  12. Drób Polski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484351
  13. Elso Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000299862
  14. Enerco S.A., Warszawa − KRS 0000303918
  15. Erfe Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000636682
  16. Erkam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226728
  17. Fidelia-centrum Konsultingu, Administracji i Zarządzania Finansowego Funduszy Powierniczych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147206
  18. Fundacja Orły Sportu, Puck − KRS 0000037541
  19. Fundacja Pomoc Kobietom i Dzieciom (rozwód, Przemoc, Głód), Warszawa − KRS 0000025056
  20. Gama Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292683
  21. Global Hotels Development Group Poland S.A., Warszawa − KRS 0000100553
  22. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Niegowa − KRS 0000180985
  23. Hermes Energy Group S.A., Warszawa − KRS 0000507501
  24. Jurajski Bank Spółdzielczy W Niegowie, Niegowa − KRS 0000151852
  25. Kobus Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000099958
  26. Lajons Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171949
  27. Lex-stone Sp. Z O.O., Jabłonna − KRS 0000324680
  28. Logistyka Expres Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000475797
  29. Lokalny Fundusz Pożyczkowy Karbona Spółdzielnia W Tychach - Polska Grupa Spółdzielni Pożyczkowych, Tychy − KRS 0000216760
  30. Mak 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395898
  31. Melanko Sp. Z O.O., Przysiek − KRS 0000205759
  32. Net Guard S.A., Warszawa − KRS 0000087038
  33. Niki-sport Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000243237
  34. Norad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087843
  35. Pawon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191788
  36. Polskie Towarzystwo Handlu Zagranicznego Varimex, Warszawa − KRS 0000087744
  37. Powiatowa Izba Gospodarcza W Legionowie, Legionowo − KRS 0000079943
  38. Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej, Handlu i Usług Mitex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000133756
  39. Rywal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292521
  40. Securpol C.i.t. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034194
  41. Sph Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286419
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych, Warszawa − KRS 0000005530
  43. Spółdzielnia Rzemieślnicza Motousługa, Warszawa − KRS 0000124947
  44. Teneo Sp. Z O.O. Arp Inwest Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000608330
  45. Tpk - 27 Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000273810
  46. Villo Sp. Z O.O., Maniowy − KRS 0000207004
  47. Warszawskie Centrum Dystrybucyjne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024568
  48. Wydawnictwo Juka-91 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046570
  49. Zakłady Elektrotechniczne Era, Warszawa − KRS 0000101990
  50. Zakłady Przemysłu Wełnianego Merilana S.A., Bielsko-biała − KRS 0000143543

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. ZP/271/17/12 - Usługi w zakresie kompleksowej obsługi bankowej
    Zamawiający: Urząd Miejski, Ząbki
    2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany dla n/w podmiotów:
    2.1. Miasto Ząbki;
    2.2. piętnaście Jednostek Budżetowych Miasta Ząbki;
    2.3. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Ząbkach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
    3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
    3.1. Kompleksową obsługę bankową wszystkich wymienionych w pkt. 2 podmiotów w zakresie:
    a) prowadzenia rachunków bieżących,
    b) wszystkich prowadzonych rachunków pomocniczych,
    c) rachunków płacowych,
    d) otwierania, prowadzenia i likwidacji rachunków, o których mowa pkt. a), b) i c) oraz rachunków jednostek mogących powstać w przyszłości w wyniku przekształcenia lub powołania nowych jednostek organizacyjnych Miasta Ząbki oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. jeśli wyrażą one zamiar skorzystania z obsługi bankowej na warunkach zadeklarowanych w ofercie.
    3.2. Udzielenie odnawialnego kredytu w rachunku bieżącym dla podmiotów wymienionych pkt. 2.1.i 2.3.
    3.3. Przewożenie środków pieniężnych (gotówki) z/do siedziby podmiotów wymienionych w pkt. 2.1., 2.2. i 2.3. z/do Banku lub jego oddziału
    3.4. Zapewnienie wynajmu terminala płatniczego POS dla podmiotów wymienionych w pkt. 2.1. i 2.3.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 A i Załącznik Nr 1 B do SIWZ.
  2. Obsługa bankowa budżetu Miasta Zielonka oraz jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Urząd Miasta Zielonka, Zielonka
    Obsługa bankowa budżetu Miasta Zielonka oraz jednostek organizacyjnych
  3. Świadczenie usługi kasowo-bankowej w siedzibie i w godzinach pracy Urzędu Skarbowego w Wołominie
    Zamawiający: Urząd Skarbowy w Wołominie, Wołomin
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na kasowo - bankowej obsłudze kasy w siedzibie i w godzinach pracy Urzędu Skarbowego w Wołominie, w zakresie: przyjmowania należności z tytułu zobowiązań podatkowych i niepodatkowych należności budżetowych na rzecz zamawiającego, których regulowanie w formie gotówkowej dopuszczają obowiązujące przepisy, realizacja wypłat gotówkowych dotyczących zwrotu nadpłaty podatków podatnikom objętych właściwością tut. Urzędu Skarbowego, których wypłatę w formie gotówkowej dopuszczają obowiązujące przepisy, przyjmowanie innych należności i realizowanie innych wypłat
  4. Obsługa bankowa budżetu Gminy Tłuszcz oraz jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Tłuszcz, Tłuszcz
    1.Przedmiotem zamówienia jest obsługa bankowa budżetu Gminy Tłuszcz oraz jednostek organizacyjnych polegająca w szczególności na:
    1)otwarciu i prowadzeniu rachunków bieżących i rachunków pomocniczych
    2)przyjmowaniu wpłat gotówkowych
    3)dokonywaniu wypłat gotówkowych
    4)realizacji poleceń przelewu
    5)sporządzaniu wyciągów z rachunku z ustaleniem salda
    6)dokonywaniu innych czynności związanych z prowadzoną obsługą bankową wynikających z przepisów prawa bankowego
    W ramach umowy Wykonawca powinien umożliwić uruchomienie kredytu w rachunku bieżącym oraz bezpłatne zainstalowanie wszystkim jednostkom systemu bankowości elektronicznej.
    2.Jednostki objęte obsługą bankową:
    1)Gmina Tłuszcz
    2)Ośrodek Pomocy Społecznej w Tłuszczu
    3)Szkoła Podstawowa w Tłuszczu
    4)Zespół Szkół w Postoliskach
    5)Zespół Szkół w Jasienicy
    6)Zespół Szkół w Stryjkach
    7)Zespół Szkół w Mokrej Wsi
    8)Zespół Szkół w Miąsem
    9)Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłach
    10)Gimnazjum w Tłuszczu
    11)Przedszkole Samorządowe w Tłuszczu
    12)Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Tłuszczu
    13)Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Tłuszczu
    14)Centrum Kultury w Tłuszczu
    15)Biblioteka Publiczna w Tłuszczu
    3.Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia (dotyczy
    wszystkich jednostek):
    1)planowana liczba prowadzonych rachunków bieżących - 15
    2)planowana liczba prowadzonych rachunków pomocniczych - 20
    3)planowana liczba wpłat gotówkowych w skali roku - 600
    4)planowana kwota wpłat gotówkowych w skali roku - 1 500 000zł
    5)planowana liczba wypłat gotówkowych w skali roku - 400 
    6)planowana kwota wypłat gotówkowych w skali roku - 700 000zł
    7)planowana liczba przelewów w formie papierowej w skali roku- 500
    8)planowana liczba przelewów w formie elektronicznej w skali roku - 8 000
    9)planowany stan środków na wszystkich rachunkach na koniec dnia - 3 000 000zł
    10)naliczanie odsetek od środków zgromadzonych na rachunkach bankowych w okresach miesięcznych