Kogo reprezentuje osoba

Lisiecki Piotr Bolesław

w KRS

Piotr Bolesław Lisiecki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Drugie imię:Bolesław
Nazwisko:Lisiecki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 50 lat
Miejscowości:Czechowice-dziedzice (Śląskie), Milanówek (Mazowieckie), Piaseczno (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gardy Jacek, Gogolin Zbigniew Ireneusz, Iwanejko Małgorzata Teresa, Nadachewicz Jakub Kamil, Waldowska Małgorzata Anna

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jarosław, Broll Józef Antoni, Chojnacki Dariusz, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jeznach Krzysztof, Karkosik Roman Krzysztof, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Krzywoń Tomasz Piotr, Kuszell Anna, Kutnik Mirosław, Langier Tomasz, Lubowiecki Paweł Zdzisław, Maciejowski Aleksander, Matłach Magdalena, Michalczewski Piotr Bohdan, Misiakiewicz Marek Józef, Musiał Przemysław Wiesław, Ociepa Agnieszka Edyta, Prószyński Maciej, Regulski Rafał Wiktor, Siemieniec Janusz Franciszek, Tupta Piotr Grzegorz, Wiśniewski Piotr, Wściubiak Hankó Karina Paulina, Zymek Wojciech, Łatka Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walarowski Krzysztof Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaszczyk Paweł, Cybulski Marcin, Iwanejko Małgorzata Teresa, Jeżak Robert, Karkosik Roman Krzysztof, Kęszczyk Grabowska Agata, Krężel Arkadiusz, Mroczkowski Marek, Pakulski Damian, Rutecki Paweł, Skoczeń Robert Dariusz, Szeliga Piotr Tadeusz, Tokłowicz Paweł, Wiśniewski Janusz Kazimierz, Wściubiak Hankó Karina Paulina, Żukowski Mariusz Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagowski Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blennow Arvid, Ciepluch Jacek Czesław, Daniluk Dariusz, Januszewski Bartosz Zbigniew, Kaczyński Piotr Bogdan, Kolasiński Stanisław, Kozioł Józef, Matysiak Andrzej Grzegorz, Mielczarek Marek Ignacy, Ochwat Ryszard, Pitera Paweł Adam, Rogala Krzysztof Władysław, Thorell Per Erik, Wasiak Adam Grzegorz, Wojtaś Adam Aleksander, Zawadzki Sławomir Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żółtkowski Wiesław Tadeusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogusławski Sebastian Wojciech, Buciak Mirosław Krzysztof, Fal Kabała Joanna, Gardy Jacek, Iwanejko Małgorzata Teresa, Karkosik Roman Krzysztof, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Kuszell Anna Zofia, Nadachewicz Jakub Kamil, Siemieniec Janusz, Szeliga Piotr Tadeusz, Waldowska Małgorzata Anna, Wiśniewski Piotr Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagowski Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jarosław Wojciech, Augustynowicz Cezary Zbigniew, Baryś Aleksander Mikołaj, Bogusławski Sebastian, Buciak Mirosław, Budzanowski Mikołaj Edward, Cierocka Leokadia, Czopek Elżbieta Stanisława, Dziedzic Kozłowska Małgorzata Jolanta, Gajdka Jacek Sławomir, Hopfer Przemysław, Iwanejko Małgorzata Teresa, Janyst Artur, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jeznach Krzysztof, Juszczyński Andrzej, Karkosik Roman Krzysztof, Kastelik Mirosław Janusz, Kowalczyk Wojciech Paweł, Koźlicki Jerzy Stanisław, Kołodziejczyk Krzysztof, Krężel Arkadiusz, Krohn Marlena Ewa, Kuczmański Krzysztof, Kudłacik Marek Andrzej, Kutnik Mirosław, Lang Paweł Daniel, Malik Maciej Jacek, Michniuk Jarosław, Mroczkowski Marek, Pakulski Damian, Paw Przemysław Adam, Paździerski Arkadiusz, Pierzchała Tomasz Stanisław, Podlipski Andrzej, Pyszkowski Cezary Stanisław, Schab Maciej Jarosław, Siemieniec Janusz, Szafron Adam Henryk, Szatan Paweł Marek, Szeliga Piotr Tadeusz, Tokłowicz Paweł, Waldowska Małgorzata Anna, Wieczorek Roman Stanisław, Wirzeska Nowokuńska Aleksandra Maria, Wiśniewski Janusz Kazimierz, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Wojciechowski Adam, Zarzecki Bartłomiej Edward, Zielonka Fabian Damian, Żółtowski Dariusz, Żukowski Mariusz Marcin, Łatka Andrzej Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Paweł Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duda Krzysztof Rafał, Grubka Maciej Piotr, Iwanejko Małgorzata, Karkosik Roman Krzysztof, Kowalczyk Wojciech, Krężel Arkadiusz, Mańdok Mariusz, Misiakiewicz Marek Józef, Świerkot Jolanta Ilona, Szeliga Piotr Tadeusz, Wiśniewski Janusz Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagowski Piotr
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baniak Rafał, Bator Antoni Wiesław, Boruciński Jacek Wojciech, Chojnacki Dariusz, Cicha Teresa Alicja, Doniec Marek Wojciech, Dyktus Jadwiga Józefa, Dzięciołowska Elżbieta, Dzienniak Stefan Bronisław, Foryś Marian, Gadziński Dariusz, Janeczek Janusz Roman, Jeznach Krzysztof, Karoń Ryszard Kazimierz, Kasprzyk Andrzej Tadeusz, Kolasiński Edward Stanisław, Kościelny Michał Dariusz, Krawczyk Aleksandra Renata, Kudłacik Tadeusz Karol, Kuszell Andrzej, Maciejowski Aleksander, Marzec Bogusław Adam, Michalczewski Piotr Bohdan, Misiakiewicz Marek Józef, Nyznar Jan Wojciech, Oszuścik Maciej Zbigniew, Ozga Piotr Marek, Piłka Piotr, Podolszyński Mirosław Stanisław, Podsiadło Mirosław Jerzy, Południak Kazimierz Marian, Regulski Rafał Wiktor, Rodacka Ilona Elżbieta, Siemieniec Janusz Franciszek, Singh Kumar Arun, Skibińska Krystyna Alfreda, Stachowicz Krzysztof Sebastian, Szydło Andrzej Adam, Tkaczyk Stanisław, Tupta Piotr Grzegorz, Wąs Tadeusz Michał, Więcek Joanna Małgorzata, Wściubiak Hankó Karina Paulina, Zagórowski Jarosław, Ziemba Grodska Bożena Urszula, Zymek Wojciech
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cicha Teresa Alicja, Doniec Marek Wojciech, Dyktus Jadwiga Józefa, Gadziński Dariusz, Nyznar Jan, Piłka Piotr, Sroka Włodzimierz Krzysztof, Warmuz Artur Jerzy, Ziomecki Zygmunt Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek Bogdan Mirosław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Iwanejko Małgorzata Teresa, Juszczyński Andrzej, Karkosik Roman Krzysztof, Kowalczyk Wojciech Paweł, Skołucka Katarzyna Dorota, Szeliga Piotr Tadeusz, Szymanik Ewa Teresa, Szyndler Tomasz Bartłomiej, Żelazny Marek Roman, Łatka Andrzej Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziaja Jan
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bujarski Paweł Mariusz, Patyra Monika Janina, Pitera Paweł Adam, Walewski Jarosław Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żukowski Marek Krzysztof
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accreo Fiscal Representative Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305801
  2. Accreo Legal M. Roszkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000389644
  3. Accreo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000445820
  4. Acmed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000351233
  5. Adagio Sp. Z O.O., Nowiny − KRS 0000267085
  6. Adagio Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Nowiny − KRS 0000343792
  7. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  8. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  9. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  10. Altus S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  11. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  12. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  13. Asset Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000574043
  14. Athlete Fund S.A., Warszawa − KRS 0000527548
  15. B Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435355
  16. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  17. Baterpol Recycler Sp. Z O.O., Oława − KRS 0000418254
  18. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339
  19. Bdc Development S.A., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000699158
  20. Biosep Technologies Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000621199
  21. Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej, Sękocin Stary − KRS 0000012221
  22. Bja House Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000622186
  23. Błaszczyk i Partnerzy. Kancelaria Adwokacko - Radcowska, Warszawa − KRS 0000162226
  24. Boryszew Automotive Plastics Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000187920
  25. Boryszew Commodities Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490231
  26. Boryszew Components Poland Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000477887
  27. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  28. Boryszew Tensho Poland Sp. Z O.O., Ostaszewo − KRS 0000270339
  29. British Automotive Holding S.A., Warszawa − KRS 0000250733
  30. British Automotive Polska S.A., Warszawa − KRS 0000574729
  31. Brymora Bime Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000902242
  32. Bske Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000297999
  33. Buena Cloud Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000246513
  34. Carina Silicones Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000166235
  35. Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Fundacja Uniwersytetu Śląskiego, Katowice − KRS 0000293651
  36. Centrum Transferu Technologii Umk Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000503053
  37. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  38. Chop-chop Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000297796
  39. Citymox.com Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000596411
  40. Coda Invest Sp. Z O.O., Galowice − KRS 0000410002
  41. Coda Projekt Sp. Z O.O., Galowice − KRS 0000564809
  42. Data Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000864646
  43. Data Invest Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000865716
  44. Data Ventures Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000361158
  45. Db 77 Consulting Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000549549
  46. Db 77 Cuw Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000755526
  47. Db 77 Lean Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000683994
  48. Dbr 77 Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000725551
  49. Dobre Inwestycje Juda Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000420637
  50. Dom Snów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000732708

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acure Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374648
  2. Adatex Deweloper S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000451245
  3. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  4. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  5. Aesco Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395738
  6. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  7. Agro Global Trade Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000259440
  8. Agrochem Puławy Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000433141
  9. Agv Leasing Obiekt Jelenia Góra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268823
  10. Allerpasz Sp. Z O.O., Golub-dobrzyń − KRS 0000050826
  11. Aluminium Handel - Grupa Impexmetal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000026615
  12. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  13. Aluminium Recykling Organizacja Odzysku S.A., Konin − KRS 0000113933
  14. Aluteam Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000259576
  15. Anko System Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000230051
  16. Antal Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000825336
  17. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  18. App Real Estate Projects Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000103133
  19. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  20. Arcelormittal Service Group Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000154228
  21. Arcelormittal Shared Service Centre Europe Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000005395
  22. Atof Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000504102
  23. Attack Service Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000611761
  24. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  25. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  26. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  27. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  28. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  29. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764
  30. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  31. Basf Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000063691
  32. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  33. Batory Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000146089
  34. Bazy i Systemy Bankowe Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000168197
  35. Benefia Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000011726
  36. Best-chem Ltd Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000208016
  37. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  38. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  39. Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Warszawa − KRS 0000201192
  40. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  41. Boruta-kolor Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000003766
  42. Boryszew Erg S.A., Sochaczew − KRS 0000288711
  43. Boś Ekosystem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480660
  44. Boś Invest Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000487204
  45. Boś Leasing - Eko Profit S.A., Warszawa − KRS 0000336182
  46. Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Brzeg − KRS 0000157459
  47. Buczek Automotive Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000066265
  48. Budexpol Skanska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000005237
  49. Budhand-trans Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000057126
  50. Budowa i Zarząd Stadionu Piłkarskiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000181011

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Uzyskanie preferencyjnego kredytu długoterminowego inwestycyjnego na realizację zadania p.n. Budowa dróg w gminie Wolsztyn.
    Zamawiający: Gmina Wolsztyn, Wolsztyn
    Uzyskanie preferencyjnego kredytu długoterminowego inwestycyjnego na realizację zadania p.n. Budowa dróg w gminie Wolsztyn, do wysokości 2 000 000,00 zł w ramach linii kredytowej Banku Rozwoju Rady Europy i Europejskiego Banku Inwestycyjnego. Zestawienie inwestycji infrastrukturalnych objętych kredytowaniem, realizowanych w 2015r.: 1. Budowa ul. Lipowej w Karpicku. 2. Budowa ul. Źródlanej w Wolsztynie. 3. Przebudowa ulicy Kościelnej w Wolsztynie. Okres kredytowania - do września 2025r. Planowane terminy wypłat i wysokości transz: - 2 000 000,00 zł - nie później niż do 30 grudnia 2015 r. Okres karencji przy spłacie kredytu - do lutego 2017 r. Spłata odsetek następować będzie w okresach miesięcznych . Planowane terminy i wysokości rat spłat kapitału - termin spłaty pierwszej raty kapitału - marzec 2017 r.,
    ostatniej - wrzesień 2025r. Raty kapitałowe spłacane w okresach kwartalnych. Oprocentowanie kredytu oparte o stawkę bazową WIBOR dla depozytów 3M plus stała marża banku w okresie obowiązywania umowy. Forma zabezpieczenia kredytu - weksel In blanco.