Kogo reprezentuje osoba

Łuczak Agnieszka Barbara

w KRS

Agnieszka Barbara Łuczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Agnieszka
Drugie imię:Barbara
Nazwisko:Łuczak
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1973 r., wiek 44 lata
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Mielec (Podkarpackie), Nowa Ruda (Dolnośląskie), Piaseczno (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baranowski Piotr, Brodziak Bartosz Stefan, Dudzik Jerzy Andrzej, Kiliński Tomasz, Tokarz Marek, Tułacz Adam Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyłajtys Andrzej Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartmiński Jacek, Gontarczyk Paweł Tomasz, Ksit Krzysztof Wojciech, Smorawiński Jan Jakub, Szymanek Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuniewicz Robert Dariusz

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbroś Anna Bożena, Makowski Zbigniew, Sierant Paweł, Słupska Alicja Józefa, Zawada Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woszczyński Marek Waldemar
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzeszczak Jan Feliks, Jakubowski Maciej Jerzy, Konrad Grzegorz Władysław, Kornberg Jerzy, Kołodziejek Violetta Jadwiga, Kubara Jerzy, Kwiek Janusz Marian, Malewicz Anna, Sarzyńska Romualda Pelagia, Sitek Zbigniew Andrzej, Syskowski Rafał, Szyjko Jerzy Tomasz, Łukasiewicz Barbara Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trzciałkowski Mariusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarzasta Denel Grażyna Maria, Depka Leszek Jerzy, Grzybowska Danuta Maria, Kierkowski Konrad Hubert, Konkolewska Elżbieta, Kremky Krzysztof, Langowski Mirosław Jan, Lewiński Krzysztof Józef, Liszko Maciej Roman, Magrian Ewa, Nawojczyk Józef Eugeniusz, Otulak Barbara Elżbieta, Połomska Anna Maria, Rakowski Wojciech, Wojtczak Aldona, Woźniak Roman Andrzej, Zagożdżon Stefan, Łakomski Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurek Janusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cielecka Iwona Małgorzata, Duszyńska Katarzyna, Narewska Irena Bożena, Paterka Włodzimierz Mariusz, Szemiot Marzena, Węglewski Mariusz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Własenko Dariusz Jerzy
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hajdas Barbara, Ketner Beata Mirosława, Kierkowski Konrad Hubert, Płociniak Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łubiński Paweł
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Depka Leszek Jerzy, Kaźmierczak Władysław, Kremky Krzysztof, Królikowska Teresa, Lewiński Krzysztof, Malewicz Anna, Nowik Wojciech, Połomska Anna Maria, Sinior Agnieszka, Stolarek Antoni Andrzej, Syskowski Rafał, Wojciechowska Aleksandra, Wojtczak Aldona

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaganowski Adam
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budzisz Klaudia Ludmiła, Janowska Katarzyna Joanna, Kozakiewicz Monika Elżbieta, Królikowska Teresa Irena, Lachowicz Krystyna, Pawełczyk Rafał Karol, Plichta Wenanty Feliks, Połomska Anna Maria, Rzodkiewicz Ewa, Szczerbak Marek Maciej, Woźniak Roman Andrzej, Wróblewski Andrzej Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuniewicz Robert Dariusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2-x-treme Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000218790
  2. Agencja Kapitałowo Rozliczeniowa S.A., Warszawa − KRS 0000055912
  3. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  4. Ambient - System Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000101315
  5. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  6. Aranda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321459
  7. Blirt S.A., Gdańsk − KRS 0000365053
  8. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  9. Creotech Instruments S.A., Piaseczno − KRS 0000407094
  10. Errata Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000057687
  11. Euro-eko Media Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000387563
  12. Fat Dog Games Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000596810
  13. Fundacja Agencja Rozwoju Regionalnego W Koszalinie, Koszalin − KRS 0000113256
  14. Fundacja Centrum Innowacji Fire, Warszawa − KRS 0000118071
  15. Fundacja Metapomoc, Gdańsk − KRS 0000572944
  16. Galeria 10 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000549843
  17. Galeria 10 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000518564
  18. Galeria Grajewo Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000623372
  19. Galeria Tarnowskie Góry Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000626210
  20. Grc Technologie Sp. Z O.O., Skawina − KRS 0000445448
  21. Gsg Towers Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000335646
  22. Hyper Vision S.A., Warszawa − KRS 0000697951
  23. Invenview Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000249152
  24. Jachtklub Stoczni Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000102521
  25. Jkl Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000436039
  26. Jm Properties Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000136918
  27. Kama Finanse Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000614766
  28. Klaster Wałbrzyskie Surowce, Nowa Ruda − KRS 0000578283
  29. Klub Piłki Siatkowej Kobiet Stal Mielec, Mielec − KRS 0000208303
  30. Kopalnia Węgla Kamiennego Kazimierz Juliusz Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000214051
  31. Korporacja Polskie Stocznie S.A., Warszawa − KRS 0000219143
  32. Kubara Lamina S.A., Piaseczno − KRS 0000101473
  33. Lotams Technical Support Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469473
  34. Mirbud S.A., Skierniewice − KRS 0000270385
  35. Naftoremont - Naftobudowa Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000260412
  36. Perot Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321943
  37. Pol-euro Linie Żeglugowe S.A., Gdynia − KRS 0000333657
  38. Pol-levant Linie Żeglugowe Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000045161
  39. Pol-management Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000428640
  40. Polanex Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000138397
  41. Polimex Budownictwo Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000188595
  42. Polimex Energetyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000192524
  43. Polimex Engineering Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000131968
  44. Polska Żegluga Bałtycka S.A., Kołobrzeg − KRS 0000011871
  45. Polski Holding Nieruchomości S.A., Warszawa − KRS 0000383595
  46. Polskie Towarzystwo Outsourcingu, Warszawa − KRS 0000177658
  47. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Orex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kolbuszowa − KRS 0000071872
  48. Przedsiębiorstwo Projektowania i Dostaw Transportu Technologicznego i Składowania Techmatrans S.A. W Upadłosci Likwidacyjnej, Radom − KRS 0000048877
  49. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-składowe Port Północny Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000073870
  50. Radomskie Centrum Innowacji i Technologii Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000451267

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3pcd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000028798
  2. Agencja Inwestycyjna Corp-sa S.A., Warszawa − KRS 0000034662
  3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  4. Agencja Rozwoju Regionalnego Marr S.A., Mielec − KRS 0000049617
  5. Alfa Forwarding Ltd Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000077114
  6. Alukon Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000006630
  7. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  8. Arenda Sp. Z O.O., − KRS 0000037068
  9. Arp Fly S.A., Warszawa − KRS 0000329694
  10. Atp Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000064459
  11. Baltic Container Lines Co. Ltd Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000078600
  12. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764
  13. Bdf Sp. Z O.O., Sabnie − KRS 0000132098
  14. Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000018443
  15. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  16. Bud-bank Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027836
  17. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  18. Capital Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166016
  19. Capricorn International Ltd Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000198342
  20. Cargosped Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034257
  21. Cefarm Białystok S.A., Białystok − KRS 0000204961
  22. Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. Z O.O., Lędziny − KRS 0000067459
  23. Centrum Giełdowe S.A., Warszawa − KRS 0000035062
  24. Centrum Obsługi Biznesu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000055612
  25. Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A., Kielce − KRS 0000127140
  26. Cenzin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026372
  27. Control Flow Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269540
  28. Dalekomorska Kompania Połowowa Dalmor Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000299305
  29. Dalmor S.A., Gdynia − KRS 0000020227
  30. Diora - Świdnica Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000172956
  31. Drukarnia Skarbowa, Warszawa − KRS 0000030017
  32. E-towers Famaba S.A., Głogów − KRS 0000087646
  33. Eceremont Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000135239
  34. Esv Wisłosan Sp. Z O.O., Nowa Dęba − KRS 0000126982
  35. Euro - Energetyka Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000080140
  36. Euro-mag Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000092028
  37. Eurogaz-gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000020888
  38. Euroluk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000060127
  39. Euromedicus Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000039532
  40. Fabryka Artykułów Turystycznych i Sportowych Polsport Sp. Z O.O., Góra Kalwaria − KRS 0000182569
  41. Fabryka Broni Łucznik - Radom Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000031426
  42. Fabryka Maszyn Górnictwa Odkrywkowego Famago S.A. Likwidacyjnej, Zgorzelec − KRS 0000076240
  43. Fabryka Sukna W Rakszawie S.A., Rakszawa − KRS 0000088253
  44. Fagum-stomil S.A., Łódź − KRS 0000097716
  45. Fam S.A., Wrocław − KRS 0000065111
  46. Fasing Maszyny i Konstrukcje Przemysłowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000152469
  47. Fasing-moj Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000048466
  48. Finder S.A., Warszawa − KRS 0000271125
  49. Ft Logistics Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000185239
  50. Galeria Radomsko Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000357623

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa infrastruktury informatycznej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla projektu pn. Partnerstwo na rzecz rozwoju dolnośląskich MMŚP i ich pracowników. Działanie 8.6 Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw i przedsiębiorców z sektora MMŚP.
    Zamawiający: Agencja Rozwoju Regionalnego "AGROREG" S.A., Nowa Ruda
    1. Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa na rzecz Zamawiającego i Partnerów asortymentu związanego z infrastrukturą informatyczną pogrupowanego w dwa odrębne pakiety obejmujące: 1) Pakiet 1- 6 sztuk serwerów, 6 sztuk UPS oraz 6 sztuk Firewall wraz z oprogramowaniem, 2) Pakiet 2 - 24 sztuki notebooków wraz z oprogramowaniem i 6 sztuk monitorów z urządzeniami peryferyjnymi, szczegółowo opisanych w Formularzu asortymentowo-cenowym (załączniku 2A), stanowiącym integralną część specyfikacji istotnych warunków zamówienia. 2. Warunki dotyczące wykonywania zamówienia opisane zostały również w projektach umów w Rozdziale XVII siwz.

Inne osoby dla Łuczak Agnieszka Barbara (41 osób):