Kogo reprezentuje osoba

Łuczak Ewa Stanisława

w KRS

Ewa Stanisława Łuczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ewa
Drugie imię:Stanisława
Nazwisko:Łuczak
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1950 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Kalisz (Wielkopolskie)
Przetargi:500 w poprzednich firmach
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramik Piotr, Badera Jacek Stanisław, Barański Stanisław, Bartczak Piotr, Bartelik Waldemar Franciszek, Bednarek Krzysztof Artur, Bednarz Maciej Marian, Bera Tomasz Andrzej, Białecki Jacek Krzysztof, Biegalska Daniela, Bieliński Mirosław, Blicharski Eugeniusz Edward, Boniecka Marianna, Borek Agnieszka Mariola, Borowski Janusz, Bortkiewicz Krzysztof, Bryła Ryszard Zbigniew, Bujno Andrzej, Chmielecki Andrzej, Chmura Artur, Cichocki Maciej, Ciechanowicz Jarosław, Ćwik Krzysztof, Czajka Magdalena Dorota, Czapiewski Mirosław Marek, Czech Bartłomiej, Czyżewski Rafał Piotr, Darabasz Jadwiga Czesława, Dębczyński Krzysztof Benedykt, Dembska Iwona, Dmoch Krzysztof Edmund, Dorociński Henryk, Duszyński Robert Sylwester, Dybek Izabela Klaudia, Dyczewska Anna Małgorzata, Dziekoński Łukasz Felicjan, Dziurawiec Elżbieta, Fąfara Ireneusz, Ferens Tadeusz, Figielski Janusz Adam, Frąszczak Jan, Gajewski Maciej Andrzej, Garbacz Kazimierz Maciej, Gawęcki Ryszard Marek, Gawrylczyk Marian, Gałęzewska Romualda Katarzyna, Gos Jarosław, Grey Piotr Andrzej, Grzelak Bogusław Józef, Hanc Ryszard Krzysztof, Herman Zbigniew Janusz, Jadanowski Włodzimierz, Janczarski Janusz Tadeusz, Janik Jan, Jankowski Jerzy, Janowski Konrad, Jaśkowski Adam, Jaworski Andrzej, Jażdżyk Włodzimierz, Jędrzejczyk Aneta, Jurasz Kożuchowska Dorota, Juszczyński Waldemar Wojciech, Kaczyński Andrzej, Kalata Adam, Kamińska Róża Maria, Kasków Dariusz Adam, Kaźmierczak Mariusz Stanisław, Kędra Seweryn, Klimiuk Alicja Barbara, Kocenko Merks Paulina, Korzun Marek, Kosecka Malińska Danuta Józefa, Kotowicz Bogdan Kazimierz, Kowalczyk Beata, Kozik Marek, Kołodziej Andrzej Marek, Krawczyńska Inez Anna, Krawczyszyn Błażej, Krawulski Andrzej, Kubacki Stanisław, Kuczkowski Roman Jacek, Kurt Krzysztof, Kustosz Konrad Wiktor, Lament Maciej, Lange Andrzej, Lasocka Henryka, Lenartowicz Zbigniew, Lenkiewicz Zenon, Leśniewski Krzysztof, Lidzbarski Piotr, Linke Maciej, Litwin Piotr, Magierska Ksenia, Marat Arkadiusz Adam, Mazierski Marek Józef, Małecki Jacek Tadeusz, Małkiewicz Roman, Meger Henryk, Meger Michał, Mironiuk Aleksander, Modzelewski Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziembiński Rafał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartczak Marek Stanisław, Bittner Krzysztof Piotr, Borek Zbigniew Stanisław, Dobrzański Piotr Paweł, Frąszczak Jan, Majewski Jacek Maciej, Strzelczyk Waldemar Arkadiusz, Szubstarski Jacek, Zasiadły Grzegorz Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zień Wojciech
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruś Sławomir Kazimierz, Chrzanowska Izabela Judyta, Czapiewski Mirosław Marek, Czarnecki Ryszard Jerzy, Dobrzański Piotr Paweł, Drogi Włodzimierz Józef, Gibasiewicz Witosław Piotr, Kościelniak Kryspin, Kustosz Konrad Wiktor, Lange Andrzej Zdzisław, Majewski Jacek Maciej, Mikołajczyk Aneta Anna, Nawrocki Grzegorz Antoni, Olejniczak Grzegorz Adam, Pionkowski Roman, Smoliński Sławomir Krzysztof, Szubstarski Jacek, Wypych Aldona Agata, Łuczak Sławomir Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawada Marek Kazimierz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustowski Marek Stanisław, Borek Zbigniew Stanisław, Dobrzański Piotr Paweł, Dworczak Anna Monika, Dymacz Ignacy Idzi, Dzieciątkowska Pieścik Anita Teresa, Frąszczak Jan, Gruszka Jerzy Stanisław, Hanc Ryszard Krzysztof, Janiszewski Andrzej Józef, Jałyńska Barbara, Kamińska Róża Maria, Lange Andrzej Zdzisław, Mochnaczewski Piotr, Pietrzak Piotr Stanisław, Rubczak Roman, Sikorski Stanisław Paweł, Smoliński Sławomir Krzysztof, Suliga Zdzisław Wojciech, Szynalski Piotr Paweł, Włodarek Zbigniew Florian, Łuczak Sławomir Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 8 Systems Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000420213
  2. Akademia Promocji Edukacji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353702
  3. Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gdańsk − KRS 0000196444
  4. Akademicki Instytut Edukacji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000669918
  5. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  6. Arcus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591929
  7. Av Inwestor S.A., Szamoty − KRS 0000229750
  8. Batory Gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000588293
  9. Bceo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000428128
  10. Becapro Sp. Z O.O., Trąbki Wielkie − KRS 0000375057
  11. Biuro Usług Technicznych, Projektowania i Realizacji Inwestycji-toruński Klub Technika Not Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000181956
  12. Bogmar Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Straszyn − KRS 0000038786
  13. Bps Inwestycje 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576513
  14. Bsg Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000564827
  15. Cedton Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591593
  16. Chinese - Polish Cooperation Forum, Warszawa − KRS 0000521438
  17. Chopin Airport Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047774
  18. Cirrus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000592431
  19. Demuth Capital Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000334150
  20. Demuth Omega Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000335681
  21. Demuth Sigma Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000335678
  22. Demuth Zeta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000385702
  23. E Energija Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000562120
  24. Elektronika S.A., Gdynia − KRS 0000040563
  25. Elektrownia Wodna We Włocławku Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000041433
  26. Enbio Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000282506
  27. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  28. Energa Ciepło Kaliskie Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000407520
  29. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  30. Energa Wind Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000139864
  31. Energa-operator Eksploatacja Elbląg Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000405412
  32. Energa-operator Eksploatacja Słupsk Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000405223
  33. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  34. Energetyka Kolejowa Obrót Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591253
  35. Energetyka Kolejowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591184
  36. Energomontaż-północ Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000563117
  37. Ensa Pgk7 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000538966
  38. Epw Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000064717
  39. Expanse Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000314195
  40. Fabryka Prądu Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340288
  41. Fca Sp. Z O.O., Niepołomice − KRS 0000109900
  42. Federacja Polskich Związków Obrońców Ojczyzny, Kraków − KRS 0000007368
  43. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not Rada Toruńska, Toruń − KRS 0000071804
  44. Forum Demokratów, Kalisz − KRS 0000283528
  45. Fundacja Aurea Porta, Gdańsk − KRS 0000107539
  46. Fundacja Elektryfikacji Rolnictwa, Warszawa − KRS 0000088467
  47. Fundacja Historii Energetyki Polskiej, Toruń − KRS 0000631589
  48. Fundacja Im. Lesława A. Pagi, Warszawa − KRS 0000324112
  49. Fundacja Stoczni Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000298660
  50. Fundacja Światło, Toruń − KRS 0000183283

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3ds Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277918
  2. 7-tel.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203075
  3. Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239646
  4. Active Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000240032
  5. Adm Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000175800
  6. Agencja Rozwoju Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000138711
  7. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. W Koninie, Konin − KRS 0000053695
  8. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  9. Agropelet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430216
  10. Air Liquide Global Ec Solutions Poland S.A., Kraków − KRS 0000094583
  11. Alstom Konstal S.A., Chorzów − KRS 0000034262
  12. Amt Partner Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000017700
  13. Aqua-tur Sp. Z O.O., Szczecinek − KRS 0000097416
  14. Aquapark Kalisz Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000340359
  15. Arena Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000291830
  16. Armatura Kraków S.A. Skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  17. Aval Consult Kancelaria Prawniczo-ekonomiczna Sp. Z O.O., Burchardztwo − KRS 0000173431
  18. Batory Holding Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000469368
  19. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  20. Bialskopodlaska Fundacja Ekologiczna, Biała Podlaska − KRS 0000235909
  21. Biazet S.A., Białystok − KRS 0000045423
  22. Bik Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043082
  23. Biogaz Inwestor Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000006824
  24. Biogazownia Starogard Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000344855
  25. Biuro Planowania Przestrzennego Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000201598
  26. Blue Bell Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Lublin − KRS 0000372473
  27. Bora Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286990
  28. Bpi Bank Polskich Inwestycji S.A., Warszawa − KRS 0000237641
  29. Bps Grzybowska 81 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000391921
  30. Bps Inwestycje 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000589550
  31. Bps Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392356
  32. Brok - Dystrybucja Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000024362
  33. Brok - Dystrybucja Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000068016
  34. Brok - Dystrybucja Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000038079
  35. Brok - Land Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000122027
  36. Brok-dystrybucja Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000065650
  37. Brok-dystrybucja Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000046724
  38. Brok-er Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000104614
  39. Brok-hurt Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000045218
  40. Cefarm - Wrocław - Centrum Zaopatrzenia Farmaceutycznego S.A., Wrocław − KRS 0000002844
  41. Cementownia Wejherowo Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000035380
  42. Centrala Materiałów Budowlanych Ełk Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000083025
  43. Centrostal Bud Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000063115
  44. Centrum Badawczo-wdrożeniowe Optotrakt Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000042651
  45. Centrum Dystrybucji Gazu Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000149596
  46. Centrum Rozwoju Komunalnego S.A., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000013874
  47. Centrum Usług Turystycznych Elzam-krynica Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000066061
  48. Chorzowsko-świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000197406
  49. Ciech Vitrosilicon S.A., Iłowa − KRS 0000043185
  50. Coig S.A., Katowice − KRS 0000092497

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Powiatowego Urzędu Pracy w Kościerzynie
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie, Kościerzyna
    przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na czas zawarcia umowy 01.01.2016-31.12.2017
  2. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej
    Zamawiający: Powiatowy Zespół Szkół nr 2, Kościerzyna
    Świadczenie usługi dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy: 01.01.2016 - 31.12.2017
  3. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej dla szkoły ponadgimnazjalnej.
    Zamawiający: Powiatowy Zespół Szkół Nr 1, Kościerzyna
    Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy 01.01.2016 - 31.12.2017
  4. Usługa ciągłej dystrybucji energii elektrycznej, rozumianej jako przesył energii elektrycznej sieciami dystrybucyjnymi w celu dostarczenia jej do obiektów OT ANR w Gdańsku, mieszczących się w Bytowie, Przechlewie, Malborku, Skarszewach i Słupsku jako odbiorcy końcowemu
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Gdańsku, Pruszcz Gdański
    1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb obiektów Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych w Gdańsku położonych w: 1) Bytowie, ul. Zakładowa 4 - budynek biurowy; 2) Przechlewie, Os. Juźkowa 1- budynek biurowy; 3) Malborku, ul. Wołyńska 19 - budynek biurowy; 4) Skarszewach, ul. Starogardzka 11 - 2 budynki biurowe oraz przyległy garaż; 5) Słupsku, ul. 3 Maja 44 - budynek biurowy. 2. Na podstawie art. 143 ust. 1a ustawy Pzp zamówienie udzielone na czas nieoznaczony
  5. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej dla jednostek Powiatu Kościerskiego
    Zamawiający: Powiat Kościerski, Kościerzyna
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy: 01 .01.2016 - 31.12.2017
  6. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej dla jednostek Powiatu Kościerskiego
    Zamawiający: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Kościerzynie, Kościerzyna
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy: 01.01.2016-31.12.2017.
  7. Usługa ciągłej dystrybucji energii elektrycznej, rozumianej jako przesył energii elektrycznej sieciami dystrybucyjnymi w celu dostarczenia jej do obiektów OT ANR w Gdańsku, mieszczących się w Bytowie, Przechlewie, Malborku, Skarszewach i Słupsku jako odbiorcy końcowemu
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Gdańsku, Pruszcz Gdański
    1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb obiektów Oddziału Terenowego Agencji
    Nieruchomości Rolnych w Gdańsku położonych w: 1) Bytowie, ul. Zakładowa 4 - budynek biurowy; 2) Przechlewie, Os. Juźkowa 1- budynek biurowy; 3) Malborku, ul. Wołyńska 19 - budynek biurowy; 4) Skarszewach, ul. Starogardzka 11 - 2 budynki biurowe oraz przyległy garaż; 5) Słupsku, ul. 3 Maja 44 - budynek biurowy. 2. Na podstawie art. 143 ust. 1a ustawy Pzp zamówienie udzielone na czas nieoznaczony
  8. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla jednostek Powiatu Kościerskiego
    Zamawiający: Powiatowe Centrum Młodzieży w Garczynie, Kościerzyna
    przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na czas zawarcia umowy 01.01.2016-31.12.2017
  9. świadczenie usług dystrybucji (przesyłki) energii elektrycznej dla jednostek Powiatu Kościerskiego.
    Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych, Kościerzyna
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji ( przesyłki) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy 01.01.2016 - 31.12.2017.
  10. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Delegatur Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy
    Zamawiający: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, Biuro Finansowo-Inwestycyjne, Bydgoszcz
    Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Delegatury w Toruniu i we Włocławku Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy
  11. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynku Sądu Rejonowego w Sierpcu, 09-200 Sierpc ul. Wiosny Ludów 1
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Płocku, Płock
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla 2 punktów pomiarowych dla odbiorcy przyłączonego do sieci OSD
  12. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej
    Zamawiający: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Kościerzyna
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy: 01.01.2016 - 31.12.2017 r.
  13. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu: Urzędu Skarbowego w Olsztynie al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 59, 10-950 Olsztyn.
    Zamawiający: Izba Skarbowa w Olsztynie, Olsztyn
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej przez ENERGA-OPERATOR S.A. Oddział w Olsztynie ul. Tuwima 6, 10-950 Olsztyn z siedzibą w Gdańsku ul. Marynarki Polskiej 130 dla obiektu: Urzędu Skarbowego w Olsztynie al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 59, 10-950 Olsztyn. Umowa zostanie zawarta na okres od 01.01.2016r. do dnia - na czas nieoznaczony. Obiekt (miejsce dostarczenia energii elektrycznej) budynek administracyjno-biurowy przy al.M.J. Piłsudskiego 59, 10-950 Olsztyn. Rozliczenie dystrybucji odbywać się będzie na podstawie faktycznego zużycia energii elektrycznej, ustalonego w oparciu o odczyty wskazań układów pomiarowych, po cenie za 1 kWh zgodnie z obowiązująca taryfą. Szczegółowy zakres i szacunkowe zapotrzebowanie zamówienia zostało określone w Zaproszeniu.
  14. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej
    Zamawiający: I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego, Kościerzyna
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas trwania umowy: 01.01.2016 - 31.12.2017
  15. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej dla jednostek Powiatu Kościerskiego.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Cisewiu, Karsin
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy: 01.01.2016 - 31.12.2017.
  16. Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Tczew
    Zamawiający: Gmina Tczew, Tczew
    Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Tczew
  17. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej dla jednostek Powiatu Kościerskiego
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Kościerzynie, Kościerzyna
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy: 01.01.2016 - 31.12.2017.
  18. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do budynku przy ul. 1 Maja 10 w Oddziale ZUS w Olsztynie
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Olsztynie, Olsztyn
    Przedmiotem zamówienia jest: dystrybucja energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2012 r., poz. 1059 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych, do punku poboru przy ul. 1 Maja 10 w Olsztynie, znajdującego się na obszarze działania operatora systemu dystrybucyjnego - firmy ENERGA OPERATOR S.A. z siedzibą w Gdańsku.
  19. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej - nr sprawy 1/GD/2015
    Zamawiający: Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Delegatura w Gdańsku, Gdańsk
    Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektów Delegatury ABW w Gdańsku w obrębie Energa - Operator S.A. z siedzibą w Gdańsku. Szacunkowe roczne zużycie energii elektrycznej - 311 000 kWh. Moc umowna przyłączy - 200 kW
  20. Wykonanie przyłączenia do sieci elektroenergetycznej dla potrzeb projektowanego budynku Centrum Medycyny Nieinwazyjnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
    Zamawiający: Gdański Uniwersytet Medyczny, Gdańsk
    Wykonanie przyłączenia do sieci elektroenergetycznej dla potrzeb projektowanego budynku Centrum Medycyny Nieinwazyjnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
  21. Dystrybucja energii elektrycznej do siedziby Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Bydgoszcz
  22. Usługa dystrybucji energii elektrycznej na czas nieokreślony dla Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w Olsztynie dla obszaru C
    Zamawiający: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, Olsztyn
  23. Dystrybucja energii elektrycznej do budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie - Lokalizacja: ul. 3-go Maja 43
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Gostyninie, Gostynin
  24. <br /> Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych ORLI STAW, należącego do Związku Komunalnego Gmin CZYSTE MIASTO, CZYSTA GMINA
    Zamawiający: Związek Komunalny Gmin "Czyste Miasto, Czysta Gmina", Kalisz
  25. Zakup usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe, Kępno
  26. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku, Gdańsk
  27. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektów użyteczności publicznej będących w administracji Powiatu Nowodworskiego z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim
    Zamawiający: Powiat Nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki
  28. Usługa dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Termy Warmińskie
    Zamawiający: Powiat Lidzbarski, Lidzbark Warmiński
  29. Dystrybucja energii elektrycznej dla punktów zlokalizowanych w m. Kuczków i Bógwidze
    Zamawiający: Miasto i Gmina Pleszew, Pleszew
  30. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do punktu poboru Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Kiernozi
    Zamawiający: Powiat Łowicki, Łowicz
  31. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych Nr 2 w Gdańsku, Gdańsk
  32. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb Izby Celnej w Toruniu dla miejsc odbioru: - ul. Mazowiecka 63, 87-100 Toruń,- ul. Batorego 61, 87-100 Toruń
    Zamawiający: Izba Celna w Toruniu, Toruń
  33. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby nieruchomości zabudowanych zlokalizowanych w Gdańsku, stanowiących własność Województwa Pomorskiego
    Zamawiający: Województwo Pomorskie, Gdańsk
  34. Zakup usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Powiat Radziejowski, Radziejów
  35. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu
    Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu, Elbląg
  36. Świadczenie usługi dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej do obiektów zakładu EKO DOLINA Sp. z o.o. z siedzibą w Łężycach przy Al. Parku Krajobrazowego 99, 84-207 Koleczkowo.
    Zamawiający: "EKO DOLINA" Sp. z o.o., Koleczkowo
  37. Dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Słupca, Słupca
  38. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynku przy ul. Kościuszki 89/91 w Olsztynie.
    Zamawiający: Województwo Warmińsko-Mazurskie reprezentowane przez Zarząd Województwa, Olsztyn
  39. Dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Działdowie, Działdowo
  40. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Urzędu Skarbowego w Elblągu w okresie od 01.01.2015 do czas nieoznaczony.
    Zamawiający: Urząd Skarbowy w Elblągu, Elbląg
  41. Świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej dla punktów wskazanych przez Zamawiającego.
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
  42. Świadczenie przez OSD ENERGA-Operator SA usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektów Województwa Zachodniopomorskiego - Zachodniopomorskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie
    Zamawiający: Zachodniopomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie, Szczecin
  43. Świadczenie przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego ENERGA-Operator SA usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektów Województwa Zachodniopomorskiego - Zachodniopomorskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie
    Zamawiający: Zachodniopomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie, Szczecin
  44. usługa dystrybucji energii elektrycznej dla nowych punktów przyłączeniowych (GMT i jednostek organizacyjnych GMT)
    Zamawiający: Gmina Miasta Toruń reprezentowana przez Prezydenta Miasta Torunia, Toruń
  45. usługa dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby jednostek organizacyjnych Powiatu i SP ZOZ w Turku
    Zamawiający: Zarząd Powiatu Tureckiego, Turek
  46. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do Sądu Rejonowego w Koninie (w tym Wydziałów Zamiejscowych w Słupcy). OA.212-84/2014
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Koninie, Konin
  47. Usługi dystrybucji energii elektrycznej, NZP-62/12/14
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie, Olsztyn
  48. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Orion.
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych "Orion" w Ciechocinku, Ciechocinek
  49. ŚWIADCZENIE USŁUGI DYSTRYBUCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA OBIEKTÓW GMINNYCH I JEDNOSTEK PODLEGŁYCH
    Zamawiający: Gmina Osiek Mały, Osiek Mały
  50. świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej, prowadzonego w trybie zamówienia z wolnej ręki.
    Zamawiający: Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk, Olsztyn
  51. Zakup usług dystrybucji energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Łęka Opatowska, Łęka Opatowska
  52. Zakup usług dystrybucji energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej.
    Zamawiający: Gmina Baranów, Baranów
  53. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu od 01 stycznia 2014 do 31 grudnia 2015
    Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Poznań
  54. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla podległych jednostek organizacyjnych Powiatu Włocławskiego
    Zamawiający: Powiat Włocławski, Włocławek
  55. dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Potęgowo, Potęgowo
  56. Przyłączenie do sieci elektroenergetycznej obiektu II Komisariatu Policji w Koszalinie przy ul.Krakusa i Wandy 11
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Szczecin
  57. Świadczenie usług przesyłowych energii elektrycznej znak sprawy D/Kw-220/11/2014
    Zamawiający: Zakład Karny we Włocławku, Włocławek
  58. Budowa stacji transformatorowej w Malborku
    Zamawiający: Miasto Malbork, Malbork
  59. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów SPS ZOZ w Lęborku. ZP-ZWR/87/14
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Lębork
  60. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki na świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Starostwa Powiatowego w Płońsku
    Zamawiający: Powiat Płoński, Płońsk
  61. Dystrybucja energii elektrycznej (sprawa 23/14-z wolnej ręki).
    Zamawiający: Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego, Koszalin
  62. Dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Kwidzynie, Kwidzyn
  63. Zakup usług dystrybucji energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Świnice Warckie, Świnice Warckie
  64. Usługi dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb Prokuratury Okręgowej w Toruniu i podległych jej prokuratur rejonowych.
    Zamawiający: Prokuratura Okręgowa w Toruniu, Toruń
  65. Usługa przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Zakład Karny Nr 1, Grudziądz
  66. Zakup usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego NIWA w Kołobrzegu
    Zamawiający: Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego NIWA, Kołobrzeg
  67. Dystrybucja energii elektrycznej do siedzuby Europejskiego Centrum Solidarności , przy Pl. Solidarności 1
    Zamawiający: Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk
  68. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do jednostek organizacyjnych Izby Celnej w Olsztynie
    Zamawiający: Izba Celna w Olsztynie, Olsztyn
  69. ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ
    Zamawiający: Gmina Syców, Syców
  70. Usługa dystrybucji energii elektrycznej.
    Zamawiający: Miasto Białogard - Urząd Miasta Białogardu, Białogard
  71. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb Sądu Rejonowego w Gostyninie
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Gostyninie, Gostynin
  72. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Kutno
  73. Przesył/Dystrybucja energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego
    Zamawiający: Gmina Kłodawa, Kłodawa
  74. Zakup usług dystrybucji energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej należących do Gminy Bralin
    Zamawiający: Gmina Bralin, Bralin
  75. Dystrybucja energii elektrycznej.
    Zamawiający: Gmina Smętowo Graniczne, Smętowo Graniczne
  76. Usługa dystrybucji energii elektrycznej; I część do nowego punktu poboru Hel ul. Portowa dz. Hel - 110/2, 111/3 gm. Hel miejska II część Gdańsk, ul. Elżbietańska 4/8
    Zamawiający: Uniwersytet Gdański, Gdańsk
  77. Usługa dystrybucji energii elektrycznej do: 1. Ośrodka Wypoczynkowego (Administracja) w Łęguckim Młynie; 2. Małej Elektrowni Wodnej w Łęguckim Młynie
    Zamawiający: Zarząd Powiatu Olsztyńskiego, Olsztyn
  78. Usługa dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego.
    Zamawiający: Powiat Koniński - Starostwo Powiatowe w Koninie, Konin
  79. Dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe, Braniewo
  80. Usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby terenowych komórek organizacyjnych Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu
    Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu, Poznań
  81. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku, Gdańsk
  82. Usługa dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Dąbie, Dąbie
  83. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Powiat Iławski, Iława
  84. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów stanowiących własność Gminy Liniewo
    Zamawiający: Gmina Liniewo, Liniewo
  85. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej - Placówka Straży Granicznej w Kaliszu
    Zamawiający: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, Krosno Odrzańskie
  86. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektów Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: Biur Powiatowych z siedzibami w Białogardzie, Złocieńcu, Siemyślu i Darłowie
    Zamawiający: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Zachodniopomorski Oddział Regionalny, Szczecin
  87. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynków Sądu Okręgowego w Płocku
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Płocku, Płock
  88. Dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Łąck, Łąck
  89. Dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby budynków i obiektów Powiatu Szczycieńskiego oraz jednostek organizacyjnych Powiatu Szczycieńskiego
    Zamawiający: Powiat Szczycieński, Szczytno
  90. usługa dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Instytut Morski w Gdańsku, Gdańsk
  91. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na rzecz Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
    Zamawiający: Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, Toruń
  92. ŚWIADCZENIE USŁUGI DYSTRYBUCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY NIERUCHOMOSCI ZABUDOWANYCH ZLOKALIZOWANYCH W GDAŃSKU, GDYNI, WEJHEROWIE I SŁUPSKU, STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
    Zamawiający: Województwo Pomorskie, Gdańsk
  93. Dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Szczytniki, Szczytniki
  94. Dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Markusy, Markusy
  95. świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb Sądu Rejonowego w Ciechanowie.
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Ciechanowie, Ciechanów
  96. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Sądu Rejonowego w Ciechanowie
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Ciechanowie, Ciechanów
  97. Usługa dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Izba Celna w Warszawie, Warszawa
  98. Dystrybucja energii elektrycznej przeznaczonej na potrzeby zasilania oświetlenia drogowego węzła Wieluń na drodze ekspresowej S8 będącej w obszarze oddziaływania Operatora Sieci Dystrybucyjnej.
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi, Łódź
  99. Dystrybucja energii elektrycznej dla punktu zlokalizowanego w m. Pleszew ul. Szpitalna dz. nr 235/15
    Zamawiający: Miasto i Gmina Pleszew, Pleszew
  100. Zakup usługi-dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku, Lębork
  101. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej dla jednostek Powiatu Kościerskiego
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Kościerzynie, Kościerzyna