Kogo reprezentuje osoba

Łukasiewicz Łukasz

w KRS

Łukasz Łukasiewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Łukasz
Nazwisko:Łukasiewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1990 r., wiek 28 lat
Miejscowości:Błonie (Świętokrzyskie), Solec-zdrój (Świętokrzyskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Teresa, Banach Tomasz, Bebel Maria Teresa, Bonar Agata, Bryl Monika, Bławat Anna, Ciach Łukasz, Czernek Kinga, Czerwiec Krzysztof Feliks, Dragan Edyta, Durma Jolanta, Dziorek Jan Wiesław, Dziuba Józef, Gawłowicz Małgorzata, Gręda Robert, Gryc Renata, Jabłońska Agnieszka, Jasielska Barbara, Jendrycha Bogusława, Jodłowska Izabela, Kaczmarczyk Grażyna, Kaczmarczyk Krzysztof, Kaczmarczyk Teresa, Kapinos Anna, Kochańczyk Janusz, Kokocińska Monika, Kopczyk Dziekan Joanna, Korus Leszek, Kozub Edyta, Kołodziej Przemysław, Krupa Monika, Kusik Zygmunt, Kustra Janina, Lasota Wiesław Józef, Miałkowska Monika, Nowak Wojciech Maciej, Pasieko Halina, Pałys Teresa, Pompa Norbert, Pucicka Maria, Pytko Konrad, Radosz Radosław, Stąpór Danuta, Stylska Anna, Swatek Edward, Szafraniec Moćko Marta, Szałach Jan Marian, Szczepanek Władysława, Szcześniak Jolanta, Szemraj Aneta, Szymański Stanisław Tomasz, Słowik Leszek, Traczyk Agnieszka, Uss Wąsowicz Alicja, Walewski Marian Andrzej, Walicka Zwolska Małgorzata Justyna, Wieczorek Maria, Wietkowska Izabela Elżbieta, Wójcik Wacław Władysław, Wójcikowska Dorota, Zielińska Teresa, Łosin Grzegorz, Łukawska Wiesława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łodej Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akademia Kobiet Twórczych Akt, Obrazów − KRS 0000328491
  2. Fundacja Pomost, Kielce − KRS 0000323015
  3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Koprzywnicy, Koprzywnica − KRS 0000128671
  4. Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej, Sandomierz − KRS 0000054684
  5. Nadwiślański Bank Spółdzielczy W Solcu-zdroju, Solec-zdrój − KRS 0000121524
  6. Ochotnicza Straż Pożarna W Beszowej, Beszowa − KRS 0000071808
  7. Ochotnicza Straż Pożarna W Długołęce, Długołęka − KRS 0000028354
  8. Ochotnicza Straż Pożarna W Solcu-zdroju, Solec-zdrój − KRS 0000189098
  9. Partnet Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000243636
  10. Spółdzielnia Pracy Wumet W Staszowie, Staszów − KRS 0000107090
  11. Stowarzyszenie Cyfrowa Galicja, Tarnów − KRS 0000286247
  12. Stowarzyszenie Mieszkańców Obszaru Płaszów-myśliwska, Kraków − KRS 0000418231
  13. Stowarzyszenie Miłośników Gminy Pacanów, Pacanów − KRS 0000171631
  14. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Pliskowola, Pliskowola − KRS 0000358239
  15. Stowarzyszenie Pogoda Ducha, Klimontów − KRS 0000405885
  16. Stowarzyszenie Przyjaciół Łubnic, Łubnice − KRS 0000303777
  17. Stowarzyszenie Yacht Club Bezan, Tarnów − KRS 0000017077

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna Samopomoc Chłopska, Sandomierz − KRS 0000131880
  2. Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani, Kraków − KRS 0000151066
  3. Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Dla Młodych, Kraków − KRS 0000102922
  4. Spółdzielnia Usług Rolniczych W Osieku, Osiek − KRS 0000068513
  5. Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Świętokrzyskiej, Staszów − KRS 0000154434