Kogo reprezentuje osoba

Maciejewski Adam Mariusz

w KRS

Adam Mariusz Maciejewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Adam
Drugie imię:Mariusz
Nazwisko:Maciejewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 52 lata
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Wejherowo (Pomorskie), Wrocław (Dolnośląskie), Łódź (Łódzkie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babicky Frantisek, Baliński Remigiusz Andrzej, Bielecki Krzysztof Jarosław, Błażejewski Andrzej Roman, Florczak Krzysztof Jan, Grzegorzewicz Marek, Kaczmarek Piotr Janusz, Kostrzewa Wojciech Julian, Lubczyńska Izabela Anetta, Wlazło Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Radosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bolmiński Piotr, Hadjiev Rossen, Klonowski Zbigniew, Nowaczewski Grzegorz Radosław, Onichimowski Grzegorz Andrzej, Pietrzak Piotr Wojciech, Schmidt Przemysław Aleksander, Stępień Witold, Zając Marcin, Zganiacz Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buraczyński Mariusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagiński Jacek Andrzej, Łukomski Robert
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drabik Hubert Jerzy, Kempiński Aleksander Stanisław, Szczepański Mirosław Michał, Wysocka Małgorzata Barbara

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drozdowski Jerzy Ryszard, Jastrzębski Piotr Bogdan, Klukowska Szaniawska Małgorzata Maria, Kotowska Justyna Maria, Kucharski Ireneusz, Lewandowski Piotr Andrzej, Lewandowski Tomasz, Lis Tomasz, Lorenc Michał, Markowski Jacek, Mazur Zbigniew, Pawłowski Rafał Paweł, Popiołek Michał Paweł, Rokicińska Anna Danuta, Rozłucki Wiesław Jan, Staszczyk Barbara Edyta, Walczak Małgorzata Anna, Widerszpil Andrzej, Wieber Achim, Wiśniewski Bogdan Przemysław, Wodnicki Marek, Wodzyński Allan Józef, Zdulski Szymon Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwierzchowska Anna Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Rafał Marcin, Jakubowska Małgorzata Joanna, Jakubowski Piotr Tomasz, Janiszewski Bartłomiej Aleksander, Laskowska Grażyna Anna, Laskowski Piotr, Mirek Sławomir Władysław, Niedźwiedź Grzegorz Jan, Paszkowski Andrzej Jerzy, Stępień Krzysztof Wiktor, Stępień Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białousz Jerzy Adam
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamska Lidia Antonina, Adamski Tomasz, Borowski Piotr, Borzym Błażej, Czarzasty Janusz Marek, Dobrowolska Maria Marta, Fijałkowski Marek Jan, Fotek Jacek Andrzej, Gajewska Markiewicz Ewa, Garbi Gianluca, Gessel Kalinowska Vel Kalisz Beata Małgorzata, Gontarek Agnieszka Krystyna, Grabowska Anna Justyna, Grbi Gianluca, Głogowski Lech, Jeziolowicz Norbert, Kamiński Arkadiusz, Kamiński Piotr Maciej, Klimaszewski Bogdan, Konopa Jacek Piotr, Kozłowski Piotr, Kuźma Jan, Kwiatkowski Robert, Małkowski Jarosław, Michalczyk Jacek, Mierzwiński Bohdan, Mironczuk Tomasz, Mrowiec Zbigniew Piotr, Olszewska Izabela, Panasiuk Sławomir, Podgórski Andrzej Tadeusz, Proni Angelo, Rakotovao Philippe, Rogalska Teresa Mieczysława, Sadłocha Mariusz, San Basilio Pardo Carlos, Smagorowicz Małgorzata, Sobolewski Ludwik, Stępniewski Michał, Strzelecki Bartłomiej, Suszyńska Anna, Szajner Wojciech Jan, Szeliga Piotr Władysław, Trepczyński Ryszard, Winiarczyk Mirosław Józef, Wiśniewski Piotr Michał, Wodnicki Marek, Woliński Piotr Stanisław, Zieliński Wojciech Tomasz, Zorde Kristof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawada Grzegorz Henryk
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieliński Mirosław Kazimierz, Borowiec Krzysztof Benedykt, Chadam Jan, Dobrowolska Maria Marta, Edris Iwona, Fijałkowski Bartosz Władysław, Goszczyński Jacek Andrzej, Grad Aleksander, Krystek Grzegorz Józef, Lubera Dariusz Tadeusz, Matlak Władysław Karol, Matuszewska Bogusława Elżbieta, Olszewska Izabela Małgorzata, Onichimowski Grzegorz Andrzej, Pawlak Ewa Urszula, Purchała Konrad Lesław, Simonowicz Adam, Sobolewski Ludwik Leszek, Sykucki Sławomir Krzysztof, Szczepański Mirosław Michał, Szeliga Piotr Władysław, Tryuk Michał Wojciech, Ustach Iwona Teresa, Wodnicki Marek, Zięba Rafał Piotr, Łazor Ireneusz Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żołnowska Monika Jolanta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albera Andrzej Marek, Czechowicz Tomasz Janusz, Gutkowski Rafał Bohdan, Janik Sylwester Mieczysław, Kącki Józef Jan, Karpiński Sebastian Marek, Możdżeń Arkadiusz, Piętka Paweł, Pudełko Roman Antoni, Skruch Michał, Stebnicki Bartosz, Zaleski Jacek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łazuchiewicz Paweł
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głogowski Zygmunt Aleksander, Jeziolowicz Norbert, Kędziora Roman, Konopa Jacek Piotr, Stępień Krzysztof Wiktor, Wiśniewski Piotr Michał, Zieliński Wojciech Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowosad Radomir Tadeusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolska Maria Marta, Duda Iwona Beata, Ignatowicz Radosław Adam, Jarosz Beata, Jaszczołt Jacek Andrzej, Koziński Piotr, Koziński Piotr, Panasiuk Sławomir, Pawlak Ewa, Pałaszek Urszula Iwona, Pelc Paweł Władysław, Piłat Piotr, Pustoła Elżbieta, Rogalska Teresa Mieczysława, Rowińska Agata Maria, Rozłucki Wiesław, Senderowicz Krzysztof, Sobolewski Ludwik Leszek, Sroka Iwona Katarzyna, Stachurski Tomasz, Stępniewski Michał, Stolorz Sebastian, Szpunar Piotr Jacek, Tochmański Adam, Wacławik Wejman Agata Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łącki Paweł Marian
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamska Lidia, Bielecka Zofia Katarzyna, Borowski Piotr, Dobrowolska Maria Marta, Dyl Marcin, Eggink Raimondo, Fotek Jacek, Graniewski Paweł, Huzarek Arkadiusz Radosław, Jajuga Krzysztof, Jarosz Beata, Jaszczołt Jacek Andrzej, Kachniewski Mirosław, Kacprzyk Dariusz Marian, Kalicka Małgorzata Alicja, Kamiński Piotr Maciej, Klimaszewski Bogdan, Krupa Sławomir, Kułakowski Dariusz Sławomir, Lewandowski Jacek, Michalski Marek Krzysztof, Olszewska Izabela, Pawłowicz Leszek, Piłat Piotr, Rodzynkiewicz Mateusz, Rozłucki Wiesław Jan, Ruciński Adam Krzysztof, Sierpińska Maria, Skuza Sebastian, Sobolewski Ludwik, Sójka Tomasz, Szczepański Mirosław Michał, Szeliga Piotr Władysław, Słomski Marek Tadeusz, Tamowicz Piotr Stefan, Wierzbowski Marek Jakub, Wronierski Marian Wacław, Zganiacz Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawada Grzegorz Henryk
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bykowski Piotr, Dukowski Piotr Mieczysław, Frankowska Justyna Jadwiga, Kowalski Bogusław Franciszek, Kowalski Piotr, Kubica Grzegorz, Łatała Wiesław Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wołodko Izabela Anna
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Piotr, Grabowska Anna Justyna, Lis Tomasz, Marczuk Pazura Weronika Olena, Michalczyk Jacek Marek, Mrówka Iwona, Olszewska Izabela Małgorzata, Onichimowski Grzegorz, Simonowicz Adam, Sobolewski Ludwik, Sroka Iwona Katarzyna, Szczepański Mirosław Michał, Wodnicki Marek, Łazor Ireneusz Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żukowska Renata
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnota Krystian Józef, Jabłczyński Jacek Michał, Jaskuła Henryk, Kazimierczyk Ireneusz Tomasz, Kowalski Tomasz, Majewski Wiesław, Rybarczyk Waldemar Piotr, Świtalski Mariusz, Świtalski Mateusz, Sykulski Zbigniew Bernard, Wański Przemysław Jędrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wtulich Piotr
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Rafał Marcin, Jakubowski Piotr Tomasz, Janiszewski Bartłomiej Aleksander, Kujawiński Marek Karol, Lebiedziński Artur, Majchrzycka Maciejewska Magdalena, Malewicz Anna, Paszkowski Andrzej Jerzy, Rozesłaniec Robert Seweryn, Stępień Iwona, Stępień Witold, Szuladziński Trojan Janusz, Wiatr Rafał, Wierzba Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ypma Dirk
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczorowski Krzysztof Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karbowiak Robert Sebastian
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciszek Paweł Piotr, Czarnota Krystian Józef, Czechmanowski Roland Andrzej, Hadjiev Rossen, Hadka Michał Jerzy, Jaskuła Henryk Yk, Jurga Tomasz, Kazimierczyk Ireneusz Tomasz, Kostrzyński Wiesław, Michalski Wiesław, Schmidt Przemysław, Świtalski Mariusz, Świtalski Mateusz, Szturemski Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtaszek Tomasz Jakub
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecka Zofia Katarzyna, Bochniarz Henryka Teodora, Chałaczkiewicz Michał Zygmunt, Kamińska Teresa, Koźmiński Jerzy Tadeusz, Oleś Wiesław Piotr, Paga Ewa, Paga Paulina Maria, Pomorski Jan Andrzej, Pustoła Elżbieta, Rozłucki Wiesław Jan, Rzepnikowska Maria Władysława, Sobolewski Ludwik Leszek, Socha Jacek Franciszek, Sroka Iwona Katarzyna, Świder Piotr, Tański Adam Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawada Grzegorz Henryk
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buka Andrzej Józef, Czarnota Krystian, Kazimierczyk Ireneusz, Świtalski Mariusz, Świtalski Mateusz, Szturemski Maciej, Zawartowski Łucjan Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zduńska Krystyna
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiuk Dariusz, Biedrzycki Norbert Krzysztof, Czechowicz Tomasz Janusz, Dubiński Jarosław, Grendowicz Mariusz, Głębocki Przemysław, Hutten Czapski Franciszek, Janik Sylwester Mieczysław, Kapica Paweł, Konopiński Krzysztof, Marcińczyk Wojciech, Niewiński Adam, Ogryczak Ewa, Schmidt Przemysław, Smorszczewski Cezary Krzysztof, Staszkiewicz Michał Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sitnik Konrad Arkadiusz
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banasiak Tomasz Karol, Bar Artur Arkadiusz, Bereza Adam, Cichy Tadeusz Piotr, Donocik Adam, Grajkowski Zygmunt, Szczęsny Tomasz Michał, Szypuła Marian, Wierzba Andrzej, Wójcik Janusz Ryszard, Zapęcki Janusz Mirosław
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jełowicki Karol Grzegorz, Kaczorowski Krzysztof Paweł, Kłosowski Juliusz Witold, Tarcha Carmen Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek Jarosław Aleksander
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Szymon Piotr, Ger Ewa Karolina
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bolmiński Piotr, Hadjiev Rossen, Klonowski Zbigniew, Nowaczewski Grzegorz Radosław, Onichimowski Grzegorz Andrzej, Pietrzak Piotr Wojciech, Schmidt Przemysław Aleksander, Stępień Witold, Zając Marcin, Zganiacz Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buraczyński Mariusz
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bończyk Jacek Jerzy, Czubak Jerzy, Labenz Agnieszka, Policiński Grzegorz Walenty

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemann Beata Sylwia
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Edris Iwona, Kułakowski Dariusz Sławomir, Onichimowski Grzegorz Andrzej, Szczepański Mirosław Michał, Wodnicki Marek, Łazor Ireneusz Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyszkowski Rafał
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubowski Piotr Tomasz, Rozesłaniec Robert Seweryn, Stępień Witold
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubowski Piotr Tomasz, Rozesłaniec Robert Seweryn, Stępień Witold
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drabik Hubert Jerzy, Kempiński Aleksander Stanisław, Szczepański Mirosław Michał, Wysocka Małgorzata Barbara
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubowski Piotr Tomasz, Janiszewski Bartłomiej Aleksander, Paszkowski Andrzej Jerzy, Rozesłaniec Robert Seweryn, Stępień Witold
  28. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Broszkiewicz Szymczak Anna Kinga, Straszyński Paweł, Urbański Jakub

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3 Gon Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284282
  2. 3city Development Sp. Z O.O. Homes Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000696437
  3. 3city Invest Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000599244
  4. 3city Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000607939
  5. 3gon Europe Sp. Z O.O. Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000192975
  6. 3gon Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126885
  7. A-z Finanse S.A., Wrocław − KRS 0000290015
  8. Aaw Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000586921
  9. Aaw Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605990
  10. Aaw X Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000678248
  11. Abc Data S.A., Warszawa − KRS 0000287132
  12. Abcd Management Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000723126
  13. Abcd Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376168
  14. Absolvent.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447104
  15. Acg S.A., Warszawa − KRS 0000417372
  16. Acme Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000300210
  17. Acrebit S.A., Warszawa − KRS 0000380588
  18. Ade Line S.A. Likwidacyjnej, Prusice − KRS 0000236981
  19. Adsessor Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000213869
  20. Advice Online Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000473573
  21. Af Dystrybucja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000418954
  22. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  23. Aglo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000200586
  24. Agro-far S.A., Stróża − KRS 0000194067
  25. Agrojet Sp. Z O.O., Korczowa − KRS 0000604251
  26. Aj Sp. Z O.O., Sulejjówek − KRS 0000358547
  27. Aj Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa, Sulejówek − KRS 0000369727
  28. Akademicko-gospodarcze Stowarzyszenie Hutnictwa, Kraków − KRS 0000143685
  29. Akami Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000754526
  30. Alfa Intelligence Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000616738
  31. Algolytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074723
  32. Algolytics Technologies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000717723
  33. Alior Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411576
  34. Alior Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000350402
  35. All Money S.A., Warszawa − KRS 0000432609
  36. Allclouds.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000598708
  37. Alma Market S.A., Kraków − KRS 0000019474
  38. Alpha Lex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642185
  39. Alpi S.A., Warszawa − KRS 0000640187
  40. Altecomo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000618496
  41. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  42. Amco Sp. Z O.O., Dybów Kolonia − KRS 0000038242
  43. Amcor Flexibles Reflex Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000271813
  44. Amcor Specialty Cartons Polska Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000143965
  45. Andrzej Kaszycki - Doradztwo Biznesowe i Strategiczne Spółka Komandytowo - Akcyjna, Warszawa − KRS 0000288672
  46. Apan Instruments Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000757152
  47. Apanet S.A., Wrocław − KRS 0000409213
  48. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  49. Apteka A.woźniak-wiśniewska, P. Wiśniewski Sp. J., Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000074374
  50. Aptright Attorneys-at-law Trocka, Śledziński Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000524174

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 25 Samodzielne Koło Terenowe Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Warszawa − KRS 0000017606
  2. 3a Holding Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000297534
  3. 3angolo Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221947
  4. A 1 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000216390
  5. A 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490328
  6. A Propos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000107082
  7. A2 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000230119
  8. Abc Finanse S.A., Warszawa − KRS 0000369232
  9. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  10. Accord Ab Biegli Rewidenci Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000087656
  11. Accord Next Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000047563
  12. Accounting Amp; Financial Advisory Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000005922
  13. Aci Polska Stowarzyszenie Rynków Finansowych, Warszawa − KRS 0000192423
  14. Adaptacja Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000499426
  15. Adpol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023697
  16. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  17. Agencja Inwestycyjna Corp-sa S.A., Warszawa − KRS 0000034662
  18. Agencja Ratingu Społecznego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000383626
  19. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  20. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  21. Agencja Wydawniczo - Reklamowa Wprost Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008283
  22. Agora S.A., Warszawa − KRS 0000059944
  23. Agpol Promocja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000070031
  24. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  25. Akcent Media Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000101357
  26. Alfa Prime Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000617159
  27. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  28. Allen Amp; Overy, A. Pędzich Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000021303
  29. Allter Power Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220078
  30. Alpg Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399397
  31. Alphabet Polska Fleet Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032610
  32. Ambresa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000104130
  33. Amcor Flexibles Polska Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000082254
  34. Amg.lab Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000409430
  35. Amrest Holdings Se, Wrocław − KRS 0000320252
  36. Ams S.A., Warszawa − KRS 0000079299
  37. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  38. Apartamenty Nowej Rzeczypospolitej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000290515
  39. Apartamenty Przy Stacji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000709570
  40. Apartamenty Rzeczypospolitej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229113
  41. Apena S.A., Warszawa − KRS 0000075011
  42. Apexim S.A., Warszawa − KRS 0000041849
  43. Aquakon Sp. Z O.O., Police − KRS 0000163607
  44. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  45. Arena.pl S.A., Warszawa − KRS 0000296255
  46. Arganda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000455771
  47. Arkady Wrocławskie S.A., Wrocław − KRS 0000130042
  48. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  49. Art Sport Fundacja, Warszawa − KRS 0000225092
  50. Artman S.A., Kraków − KRS 0000180735


Inne osoby dla Maciejewski Adam Mariusz (39 osób):