Kogo reprezentuje osoba

Maciejewski Marian

w KRS

Marian Maciejewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marian
Nazwisko:Maciejewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Jastrzębie- Zdrój (Śląskie), Katowice (Śląskie), Kórnik (Wielkopolskie), Poznań (Wielkopolskie), Łukawiec (Podkarpackie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bałęczny Rafał Jan, Grześkowiak Jolanta, Modrowski Witold Antoni, Żak Bożena Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bałęczny Teodor Leon

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antas Katarzyna, Klimiec Jerzy, Monachowicz Jerzy, Perkowski Józef, Przybyła Tadeusz, Siegień Olga, Troc Leszek, Tyniec Małgorzata Janina, Tyszko Mikołaj

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołąb Dariusz Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antas Katarzyna, Przybyła Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sabela Beata
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boch Wojciech, Błaszczyk Jacek, Garstka Stanisław, Januszewska Alfreda, Krzyczyński Władysław, Majchrzak Zygmunt, Miler Zbigniew, Nizielski Jacek, Nowak Tomasz, Radniecka Anna, Smukała Danuta Ewa, Sulimczyk Zbigniew, Szczęsny Jarosław, Szpot Mirosława, Tuliński Maciej, Występski Zenon, Zamiar Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wacław Urszula Teresa
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dzida Henryk, Goleczka Alfons, Jaroszek Ryszard Stanisław, Kuboń Ewa Maria, Kłosek Wirginia Maria, Paschek Wolfgand, Słonina Stefan Franciszek, Żabiński Henryk Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skorupski Bogdan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abi Sp. Z O.O., Łukawiec − KRS 0000100158
  2. Agencja Handlowa Kaps Sp. Z O.O., Łukawiec − KRS 0000053073
  3. Agencja Reklamowo - Developerska Nefryt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000084412
  4. Ags Manager Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000244647
  5. Anwikar Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000160878
  6. At Gips Sp. Z O.O., Łukawiec − KRS 0000156897
  7. Bank Spółdzielczy W Gnieźnie, Gniezno − KRS 0000094874
  8. Biuroman Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000131898
  9. Bud-mont Wpbp Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000037804
  10. Bwf Wydawnictwa Fachowe Sp. Z O.O., − KRS 0000041989
  11. Caldrex Sp. Z O.O., Głogów − KRS 0000049026
  12. Centrum Retro Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000216020
  13. Chór Halka, Duszniki − KRS 0000070542
  14. Działamy Razem W Zaniemyślu, Zaniemyśl − KRS 0000320766
  15. Farm Forest Sp. Z O.O., Hajnówka − KRS 0000141496
  16. Forum Gospodarcze Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego - Związek Pracodawców Prywatnych, Czarnków − KRS 0000262009
  17. Futura - D.gołąb, A.wesołowski Sp. J., Łukawiec − KRS 0000013309
  18. Futura Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000125531
  19. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Duszniki − KRS 0000019846
  20. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Witkowo − KRS 0000105904
  21. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Kiszkowo, Kiszkowo − KRS 0000046957
  22. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Czarnkowie, Czarnków − KRS 0000028721
  23. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Czerwonaku, Czerwonak − KRS 0000063847
  24. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Gnieźnie, Gniezno − KRS 0000059420
  25. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Grodzisku Wlkp., Grodzisk Wlkp. − KRS 0000077627
  26. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamieńcu, Kamieniec − KRS 0000074205
  27. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kostrzynie Wlkp., Kostrzyn − KRS 0000130806
  28. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kórniku, Kórnik − KRS 0000107138
  29. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lwówku, Lwówek − KRS 0000168849
  30. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Obornikach, Oborniki − KRS 0000128984
  31. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Ślesinie, Ślesin − KRS 0000057975
  32. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wielichowie, Wielichowo − KRS 0000028549
  33. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Zagórowie, Zagórów − KRS 0000138503
  34. Górnośląska Spółdzielnia Handlowa Społem, Katowice − KRS 0000178447
  35. Hurtowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Konin − KRS 0000049236
  36. Naftan Sp. Z O.O., Oleksze − KRS 0000118977
  37. Nordhus S.A., Bielsk Podlaski − KRS 0000390670
  38. Rade Sp. Z O.O., Bielsk Podlaski − KRS 0000604005
  39. Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym, Chorzów − KRS 0000018926
  40. Skansen W Białowieży, Białowieża − KRS 0000134188
  41. Spółdzielnia Rolniczo - Handlowa Rolnik, Murowana Goślina − KRS 0000110066
  42. Spółdzielnia Sanatoryjno-wypoczynkowa Lech Sanatorium Uzdrowiskowe W Kołobrzegu, Kołobrzeg − KRS 0000064133
  43. Stowarzyszenie Klub Amazonek W Hajnówce, Zwodzieckie − KRS 0000667813
  44. Stowarzyszenie Lech Business Club, Poznań − KRS 0000221791
  45. Swarzędzki Klub Sportowy Unia, Swarzędz − KRS 0000281903
  46. Śląska Agencja Handlowa Społem Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000028313
  47. Towarzystwo Miłośników Zabrza Z Siedzibą W Zabrzu, Zabrze − KRS 0000013734
  48. Wielkopolska Spółdzielnia Rolnik, Poznań − KRS 0000068445
  49. Wielkopolski Cech Rzeźników - Wędliniarzy - Kucharzy, Poznań − KRS 0000018224
  50. Wielkopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Poznaniu, Poznań − KRS 0000089151

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akw Sp. Z O.O., Łukawiec − KRS 0000217716
  2. Alfa Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000066441
  3. Axel Sp. Z O.O., Łukawiec − KRS 0000116081
  4. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  5. Białowieskie Wody Sp. Z O.O., Oleksze − KRS 0000013815
  6. Bud-trans-stal Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000320783
  7. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O.., Bytom − KRS 0000016744
  8. Cenes S.A., Rzeszów − KRS 0000097484
  9. Constans Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000173157
  10. Diplomat Sp. Z O.O., Łukawiec − KRS 0000174504
  11. Eko Mar Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Jastrzębie-zdrój − KRS 0000053161
  12. El-cal Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000019407
  13. Eurobolt Sp. Z O.O., Łukawiec − KRS 0000107391
  14. Faktor Prim Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000163047
  15. Firma Budowlano - Handlowa G.e.bau Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000146498
  16. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Dominowo − KRS 0000184635
  17. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kuślinie, Kuślin − KRS 0000085661
  18. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Niechanowie, Niechanowo − KRS 0000079770
  19. Gminna Spółdzielnia W Swarzędzu, Swarzędz − KRS 0000151824
  20. Handlowo-usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska W Warszawie, Warszawa − KRS 0000275133
  21. Hurtimex Sp. Z O.O., Łukawiec − KRS 0000171920
  22. Hurtownia Spożywcza Sam Sp. Z O.O., Sulechów − KRS 0000112763
  23. Info-coop S.A., Katowice − KRS 0000075448
  24. Jabooil Sp. Z O.O., Porosły − KRS 0000109015
  25. Jerasko Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000133585
  26. Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Katowice − KRS 0000053738
  27. Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000114803
  28. Konsorcjum Dystrybucja Detal Sp. Z O.O., Bogucin − KRS 0000376308
  29. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców Społem, Warszawa − KRS 0000054061
  30. Kwadrus Sp. Z O.O., Łukawiec − KRS 0000085269
  31. Makrol Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000173617
  32. Maktor Sp. Z O.O., Łukawiec − KRS 0000069116
  33. Man At Work Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Warszawa − KRS 0000020819
  34. N-wax Sp. Z O.O., Planta − KRS 0000586891
  35. Nobel Corporation Sp. Z O.O. W Łukawcu, Łukawiec − KRS 0000052411
  36. Obi-net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000151386
  37. Okna-tec Sp. Z O.O., Łukawiec − KRS 0000109844
  38. Okno - Ren Sp. Z O.O., Łukawiec − KRS 0000303578
  39. Probau Sp. Z O.O., Jastrzębie- Zdrój − KRS 0000044881
  40. Probau Z.p.c. Sp. Z O.O., Łukawiec − KRS 0000014196
  41. Społem Mysłowicka Spółdzielnia Handlowa W Mysłowicach, Mysłowice − KRS 0000110811
  42. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców, Racibórz − KRS 0000146921
  43. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców, Chorzów − KRS 0000128534
  44. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Zabrzu, Zabrze − KRS 0000140415
  45. Społem Ruda Śląska Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000427707
  46. Społem Siemianowicka Spółdzielnia Spożywców W Siemianowicach Śl., Siemianowice Śląskie − KRS 0000019806
  47. Społem Wojewódzka Spółdzielnia Spożywców W Katowicach, Katowice − KRS 0000316717
  48. Społem Zabrze Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000042490
  49. Spółdzielnia Oświatowa Społem Ośrodek Doskonalenia Kadr, Konstancin-jeziorna − KRS 0000105255
  50. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego W Pile Z/s W Wałczu, Wałcz − KRS 0000032985