Kogo reprezentuje osoba

Maciejewski Tomasz Andrzej

w KRS

Tomasz Andrzej Maciejewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Maciejewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1964 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramczyk Jarosław, Ades Charles Douglas, Dulczewska Magdalena, Gieryński Paweł Wojciech, Górski Piotr Szymon, Jaczewski Krzysztof Andrzej, Laude Andre, Małecka Alicja Krystyna, Pietraszkiewicz Henryk, Stępniak Piotr Henryk, Świątkowski Stefan Maria, Zielke Michał Włodzimierz, Łukawski Wojciech Adam

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramczyk Aldona Marta, Abratański Rafał Marcin, Assaf Walid Tamios, Becker Frantz Josef, Becker Franz Josef, Bhagat Elżbieta Anna, Bieske Tomasz, Boksa Paweł, Cartwright Peter Bramwell, Chytła Bartosz Tomasz, Cowan Trevor, Dąbrowski Jarosław Dariusz, Doelsnitz Oliver Georges, Dreesbach Stefan, East Michael, Fabrycki Wojciech, Franke Adolf Alfred, Furer Patrick Joseph, Gdański Jacek Antoni, Gieryński Paweł Wojciech, Gross Thomas, Hollowood Benjamin James, Hoveler Hans Josef, Hupfeld Bjork, Jaczewski Krzysztof Andrzej, Janicki Krzysztof Jerzy, Jezierski Wojciech, Kammans Manfred, Kersten Tod, Kochański Błażej, Korner Dirk, Kramer Marcus, Kuczborski Tadeusz, Kulczycki Marek Waldemar, Lachowski Sławomir Mieczysław, Lehmkuhler Klaus, Lejko Jarosław Stanisław, Leszczyński Grzegorz, Lubowski Julian Andrzej, Luchte Sabine, Maciejewska Katarzyna Magdalena, Mccaig David, Mcpartlan James, Muller Scheessel Volker, Musiatowicz Podbiał Grażyna, Nelken Żbik Krzysztof Ksawery, Nowak Michał Kazimierz, Onyszkiewicz Janusz Adam, Pahlke Peter, Papierak Wojciech Bartłomiej, Pietraszkiewicz Henryk, Rosa Krzysztof, Scheel Johannes Ernst, Schwarz Hans Josef, Sell Erwin, Siemiątkowski Andrzej Krzysztof, Sobiech Michał Bartłomiej, Sosnowski Paweł, Stańczuk Maciej, Stępniak Piotr Henryk, Sus Jarosław Maciej, Świątkowski Stefan Maria, Tamschick Rainer, Targowska Magdalena Agnieszka, Trawny Karl August, Tully Sean, Wójtowicz Leszek Karol, Zielke Michał Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kseń Jacek Wojciech
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aleksandrowicz Ewa Bogusława, Aleksandrowicz Mariusz, Bach Krzysztof Rafał, Bąk Krzysztof, Banasiak Hubert Artur, Bartoszewska Izabella Maria, Bazański Tadeusz, Bednarz Krzysztof Tomasz, Bednarz Lidia, Bieniecka Zaremba Magdalena, Bogusławska Magdalena Elżbieta, Bogusławski Stefan Marcin, Bolikowska Danuta, Bolikowski Adam, Borowska Mariola, Borowski Radosław, Breitkopf Agnieszka Dorota, Breitkopf Mikołaj Andrzej, Brociek Marek Jarosław, Brociek Wanda Maria, Brun Paweł Krzysztof, Buczyński Krzysztof Piotr, Cąkała Artur Leszek, Chętkowska Izabela Beata, Chętkowski Krzysztof, Chmielarczyk Krzysztof, Chmielewska Barbara, Chmielewski Andrzej, Ciaś Mirosław Włodzimierz, Czajka Dariusz Krzysztof, Czyżewska Iwona, Danowska Dorota Zofia, Danowski Piotr Grzegorz, Dargiewicz Sylwia Katarzyna, Daszkiewicz Marzena Maria, Derulski Marek Janusz, Dorengowski Jan Władysław, Drozd Ewa, Drozd Wojciech, Dutkiewicz Katarzyna Anna, Dynowska Magdalena, Dłuska Renata, Fandrejewska Agnieszka, Fiorek Bogumiła Joanna, Firka-rokicka Anna Ewa, Fornalik Adam, Gajewska Iwona, Gajewski Zdzisław, Garstecki Bohdan Aleksander, Gis Wojciech Zdzisław, Górski Cezary, Gołębiowska Daria Małgorzata, Grabowska Dorota, Grabowski Andrzej Radosław, Graczykowski Arkadiusz Marek, Groblewska Danuta Beata, Groblewski Jan, Gryżewski Tomasz Antoni, Grzelak Anna, Grzelak Tomasz Kazimierz, Guranowska Marciniak Teresa, Halicka Ewa Kristina, Halicki Marcin Roman, Hertmanowska Jolanta Krystyna, Hordejuk Krzysztof Jarosław, Jarska Anna Ewa, Jaruga Katarzyna Magdalena, Jastrzębska Renata Janina, Jaworska Beata Magdalena, Jess Wioletta, Jurczak Elżbieta, Jurczak Waldemar, Jurkiewicz Małgorzata Halina, Jurkiewicz Robert Wojciech, Kabaj Agnieszka Dorota, Kabaj Włodzimierz Piotr, Kaczmarek Wojciech Zbigniew, Kamiński Paweł Grzegorz, Karniewska Małgorzata Maria, Karolewska Anna Barbara, Karolewski Adam Piotr, Kasperkiewicz Barbara Maria, Kaszlewicz Anna, Kaszlewicz Artur Jan, Kik Grażyna, Kisyk Alicja Bogumiła, Klimont Monika Małgorzata, Konarski Piotr Marek, Konopka Jacek Witold, Kostro Ilona, Kostro Piotr Jerzy, Kosycarz Ewa Agnieszka, Kosycarz Marek Krzysztof, Kotańska Małgorzata, Kotruchow Joanna Agata, Królak Krzysztof, Królak Marzena Anna, Kruk Maciej Andrzej, Krych Aneta, Krzemiński Kamil, Krzysiak Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witalis Mariusz Bartłomiej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bandzul Waldemar, Bolek Tomasz, Chraboł Rafał Jerzy, Mlicki Paweł Piotr, Zając Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieleń Robert Marcin

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3w Internet Marketing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037049
  2. 4u Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222126
  3. 4u Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000404602
  4. A-z Finanse S.A., Wrocław − KRS 0000290015
  5. Acuretta Systems Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000402876
  6. Ad Verbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000241092
  7. Ade Line S.A. Likwidacyjnej, Prusice − KRS 0000236981
  8. Adesso S.A., Andrychów − KRS 0000447938
  9. Advertax Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000426454
  10. Af Top Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522147
  11. Af Top Consulting Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000761038
  12. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  13. Afropharm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281154
  14. Agencja Reklamowa Transmisja Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000032044
  15. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  16. Agilea Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000684920
  17. Agilea Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rzeszów − KRS 0000685226
  18. Alab Laboratoria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040890
  19. Alab Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179493
  20. All Money S.A., Warszawa − KRS 0000432609
  21. Angel Business Capital S.A., Warszawa − KRS 0000369826
  22. Ans Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046726
  23. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  24. Apc Pharmlog S.A., Warszawa − KRS 0000661337
  25. Art Impression Catering Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000217000
  26. Artel Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000109643
  27. Asseco Business Solutions S.A., Lublin − KRS 0000028257
  28. Atbud Teresa Guranowska-marciniak Artur Sasinowski Sp. J., Warszawa − KRS 0000661052
  29. Atl.b Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000625511
  30. Atlantic S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000422971
  31. Atlantic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057713
  32. Atm Grupa S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000157203
  33. Aurinko Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546286
  34. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  35. Biesterfeld Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125678
  36. Bioarcus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000071366
  37. Biskwit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000604870
  38. Bitangels Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605259
  39. Bizon Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000545343
  40. Bizpark Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000633984
  41. Blockbox Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000490875
  42. Blue Media Group Niemyjscy Sp. J., Józefosław − KRS 0000590149
  43. Bmts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380743
  44. Bmts Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000448463
  45. Bombardier Transportation (rail Engineering) Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079443
  46. Bonarte Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000485330
  47. Boz-3 Sp. Z O.O., Przemyśl − KRS 0000136361
  48. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  49. Bumco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000406520
  50. Cadm Automotive Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000420015

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 11 Listopada 60-62 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171952
  2. 2bcons Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000428056
  3. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  4. A-z Finanse Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221758
  5. A.schulman Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129182
  6. Abris Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039857
  7. Acciona Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024958
  8. Accola Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000446681
  9. Accountants Sp. Z O.O., Raszyn − KRS 0000190101
  10. Acp Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000290182
  11. Actifun Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000379669
  12. Ad Astra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179530
  13. Ad Publishing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392635
  14. Adi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164367
  15. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  16. Advisio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166110
  17. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  18. Aeroskop Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376265
  19. Agencja Lex-alpha Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177512
  20. Agri Plus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000113478
  21. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  22. Agromis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041816
  23. Alcatel-lucent Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309346
  24. Aldabra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000519366
  25. Allen Amp; Overy, A. Pędzich Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000021303
  26. Altana Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000137942
  27. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  28. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  29. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  30. American Bistro Poland Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000214364
  31. Amk Kraków S.A., Kraków − KRS 0000053358
  32. Aml - Construction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177284
  33. Andersen Business Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022305
  34. Ang Biznes S.A., Warszawa − KRS 0000493589
  35. Anwilex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233955
  36. Apteka Gdańska Anna Bieske, Maciej Bieske Sp. J., Warszawa − KRS 0000068742
  37. Apv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000073886
  38. Armada Business Park Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000046127
  39. Armada Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000080847
  40. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  41. Art Window Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000081290
  42. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  43. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  44. Artman S.A., Kraków − KRS 0000180735
  45. Asmr Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000485811
  46. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  47. Atb Truck S.A., Śrem − KRS 0000022997
  48. Atlantic Ventures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331338
  49. Audytorium 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045603
  50. Aurea Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291039


Inne osoby dla Maciejewski Tomasz Andrzej (90 osób):