Kogo reprezentuje osoba

Madej Barbara

w KRS

Barbara Madej

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Barbara
Nazwisko:Madej
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1947 r., wiek 70 lat
Miejscowości:Dobrzejewice (Kujawsko-pomorskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaszkiewicz Jerzy, Czajka Marian, Dębowski Zygmunt, Grzecznowski Jerzy Tomasz, Konczewski Krzysztof Ludwik, Maciaszek Józef Michał, Maćkiewicz Zbigniew, Paurowski Dariusz, Piekalski Jan, Piotrowicz Andrzej, Piłat Ruszkiewicz Irena Jadwiga, Podlaszewski Jan, Sajnóg Kazimierz, Ściseł Jolanta Maria, Tecmer Eugeniusz, Winnicki Edward, Witkowski Wojciech, Zduński Stanisław

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chiniewicz Antoni Mieczysław, Chlebowski Edmund, Gogolin Irena, Górecka Aleksandra Elżbieta, Grzyb Danuta, Gumowski Jan Rajmund, Kalita Grzegorz, Karczewski Franciszek, Korgol Edmund, Kozak Bolesław, Kruk Edward Franciszek, Krupa Roman Tomasz, Lewandowski Bolesław, Matuszewska Henryka, Matuszewski Mieczysław, Mejger Henryk, Musiał Edward, Musiał Józef, Pawłowski Bogdan, Pedynkowski Edward, Pieniążek Marcin, Przybylski Tadeusz, Róg Leszek, Romanowska Jadwiga, Śmiechowski Stanisław, Tomaszewski Zdzisław, Walczak Leszek, Weiss Edwin, Więckowski Kazimierz, Więckowski Zygmunt, Wiśniewska Józefa, Łączyńska Słomińska Dorota, Łobaczewska Ewa

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Awiązek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych Województwa Kujawsko-pomorskiego, Toruń − KRS 0000005869
  2. Gminny Ośrodek Zdrowia, Unisław − KRS 0000005553
  3. Gminny Związek Kółek i Organizacji Rolniczych W Płużnicy, Płużnica − KRS 0000127143
  4. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Radominie, Radomin − KRS 0000069599
  5. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Złejwsi Wielkiej, Cichoradz − KRS 0000460161
  6. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Ciechocin − KRS 0000124015
  7. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Wąbrzeźnie, Wąbrzeźno − KRS 0000076739
  8. Kółko Rolnicze W Dobrzejewicach, Dobrzejewice − KRS 0000079820
  9. Kółko Rolnicze W Mikołajkach, Mikołajki − KRS 0000021779
  10. Lokalna Grupa Działania Podgrodzie Toruńskie, Zławieś Wielka − KRS 0000258736
  11. Ochotnicza Straż Pożarna, Biskupice − KRS 0000040397
  12. Ochotnicza Straż Pożarna W Dobrzejewicach, Dobrzejewice − KRS 0000342590
  13. Ochotnicza Straż Pożarna W Nowej Wsi Królewskiej, Nowa Wieś Królewska − KRS 0000049373
  14. Ochotnicza Straż Pożarna W Rokitnicy, Rokitnica − KRS 0000036691
  15. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Glotor Sp. Z O.O., Głogowo − KRS 0000332974
  16. Regionalny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Toruniu, Toruń − KRS 0000062299
  17. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Radzyniu Chełmińskim, Radzyń Chełmiński − KRS 0000010254
  18. Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Razem, Nowa Wieś − KRS 0000512277
  19. Spółdzielnia Kółek Rolniczych, Jabłonowo Pomorskie − KRS 0000134954
  20. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Dobrzejewicach, Dobrzejewice − KRS 0000138283
  21. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Płużnicy Z Siedzibą W Nowej Wsi Królewskiej, Nowa Wieś Królewska − KRS 0000165287
  22. Spółdzielnia Usługowo-produkcyjna Kółek Rolniczych Agrotech Rzęczkowo, Rzęczkowo − KRS 0000204025
  23. Stowarzszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Bobrowo Aktywna Gmina, Bobrowo − KRS 0000072233
  24. Stowarzyszenie Gminnego Koła Gospodyń Wiejskich, Radzyń Chełmiński − KRS 0000287400
  25. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Razem Dla Przyszłości, Górsk − KRS 0000228103
  26. Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Wąbrzeźno, Wąbrzeźno − KRS 0000316590
  27. Stowarzyszenie Marketingowe Rolników Indywidualnych W Dębowej Łące, Dębowa Łąka − KRS 0000072794
  28. Stowarzyszenie Na Rzxecz Rozwoju Wsi Skrzypkowo, Skrzypkowo − KRS 0000012967
  29. Stowarzyszenie Promyk Nadziei, Zławieś Mała − KRS 0000171543
  30. Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica, Płużnica − KRS 0000047688
  31. Stowarzyszenie Zgodnie Z Naturą i Tradycją, Zbiczno − KRS 0000256184
  32. Towarzystwo Przyjaciół Gminy Zbiczno, Zbiczno − KRS 0000226414

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bank Spółdzielczy W Golubiu-dobrzyniu, Golub-dobrzyń − KRS 0000139666
  2. Bank Spółdzielczy W Grębocinie, Grębocin − KRS 0000104388
  3. Bank Spółdzielczy W Toruniu, Toruń − KRS 0000116492
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Lubicz − KRS 0000036450
  5. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Łubiance, Łubianka − KRS 0000080729
  6. Sgb-bank S.A., Poznań − KRS 0000058205
  7. Spółdzielnia Kółek Rolniczych, Zbiczno − KRS 0000058389
  8. Spółdzielnia Kółek Rolniczych Agromech W Łubiance, Łubianka − KRS 0000050897
  9. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Kowalewie Pomorskim Z/s W Lipienicy, Lipienica − KRS 0000063925
  10. Usługowo - Handlowa Spółdzielnia Kółek Rolniczych, Jastrzębie − KRS 0000231511