Kogo reprezentuje osoba

Magdziarz Marek Wincenty

w KRS

Marek Wincenty Magdziarz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Drugie imię:Wincenty
Nazwisko:Magdziarz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1947 r., wiek 72 lata
Miejscowości:Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bylica Maciej, Chojnacka Beata, Cholewiński Jerzy, Grotowski Wojciech Władysław, Grzywacz Marek Wojciech, Jagieła Kazimierz, Konklewska Aleksandra, Kubowicz Andrzej, Kujszczyk Bożentowicz Miłosława Franciszka, Musiał Jan, Nowicki Krzysztof Grzegorz, Okładło Józefa Wanda, Pawlicki Kazimierz, Pałac Bolesław, Pytlarz Jan, Świsulski Dariusz, Szymczak Piotr, Tymowski Henryk Karol, Werkowski Andrzej Józef, Woliński Krzysztof Waldemar, Zastawny Maria Danuta, Ziaja Edward Stanisław, Zięba Krzysztof, Żurawski Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Jacek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Kazimierz Benon, Bergmann Helena, Bilewicz Bogdan, Bochniak Andrzej, Chmielewski Klemens, Chojnacki Tomasz Maciej, Chylewska Urszula Danuta, Czizmowska Karolina Maria, Czyżewska Danuta, Dąbrowski Ndrzej Jan, Deja Maciej Jan, Domek Gabriela Maria, Dziennik Marcin, Dzierżykraj Lipowicz Anna Katarzyna, Erward Andrzej, Erward Anna, Furgała Stanisław, Grajewski Tadeusz, Grochowski Ryszard Adam, Grymuza Krzysztof Daniel, Gusiew Andrzej Erich, Jabłońska Danuta, Jabłoński Andrzej Jan, Jankowski Krzysztof, Jatczak Andrzej Gerard, Juszkiewicz Adam Daniel, Kaczmarek Zdzisława, Karaszewski Krzysztof, Klugiewicz Dorota Agata, Knapińska Zdzisława Zuzanna, Kotko Artur Wojciech, Kowalska Barbara, Kowalska Gabriela, Kozik Barbara Maria, Kozłowski Piotr Leon, Kołodziej Jacek Piotr, Kropidłowski Roman Jerzy, Leszczyński Ireneusz Antoni, Lipiński Krzysztof Henryk, Małkowska Mirosława Kazimiera, Michajłowicz Zbigniew Ryszard, Nowak Hoppe Ewa Maria, Paterek Waldemar Paweł, Pulkowski Piotr Franciszek, Ratajczak Anna Małgorzata, Rega Dariusz, Ritter Agnieszka, Roszak Anna Maria, Sadowski Mariusz Bogusław, Samburski Jakub Piotr, Skowroński Jan Wojciech, Split Grażyna, Szreiber Sadowska Halina Marianna, Szypura Danuta, Tański Józef Franciszek, Trybuszewski Wiesław Bernard, Wadzińska Gabriela Barbara, Witkowski Marek Jerzy, Wójcik Eugeniusz, Wojnarowicz Anna Mirosława, Wrzeszcz Teresa, Wysocki Robert, Zajdlewicz Piotr, Zawidzki Stanisław Jan, Zech Janina Małgorzata, Żurańska Hanna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Butkiewicz Marzena Małgorzata, Buzalski Michał, Grzegorz Roman Wojciech, Kubisiak Grzegorz Marek, Kuczyniecki Marek, Madaj Michał, Piaskowski Wojciech Jacek, Rose Dorota Magdalena, Sobański Maciej Stanisław, Sokół Zbigniew Tadeusz, Stawicka Małgorzata Maria, Zdanowicz Paweł Jarosław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Biuro Projektowe Energetyka Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000178693
  2. Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000070489
  3. Bydgoskie Towarzystwo Hokejowe W Bydgoszczy, Bydgoszcz − KRS 0000093052
  4. Federacja Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Not - Rada W Poznaniu, Poznań − KRS 0000160128
  5. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Naczelna Organizacja Techniczna, Warszawa − KRS 0000052494
  6. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not Rada Toruńska, Toruń − KRS 0000071804
  7. Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Bydgoszcz − KRS 0000130261
  8. Fundacja Instytut Zrównoważonego Rozwoju Terenów Wiejskich, Łukomie − KRS 0000546643
  9. Fundacja Nasza Tradycja - Nasza Przyszłość, Bydgoszcz − KRS 0000625808
  10. Fundacja Wspierania Wybitnych Absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej - Sapientes Et Audentes Fortuna Iuvat, Gdańsk − KRS 0000388593
  11. Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000288091
  12. Katowickie Towarzystwo Tenisowe Pro-ten, Katowice − KRS 0000304330
  13. Klub Sportowy Gwiazda, Bydgoszcz − KRS 0000039575
  14. Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Szubin − KRS 0000004791
  15. Krakowska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych - Naczelna Organizacja Techniczna Z Siedzibą W Krakowie, Kraków − KRS 0000082317
  16. Kujawsko-pomorskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, Bydgoszcz − KRS 0000062723
  17. Mpi Sp. J. D. Pewińska, Bydgoszcz − KRS 0000153645
  18. Naczelna Organizacja Techniczna Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Rada W Rzeszowie, Rzeszów − KRS 0000023812
  19. Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Skalny - Fordon, Bydgoszcz − KRS 0000003307
  20. Polska Izba Przemysłu Targowego, Poznań − KRS 0000274825
  21. Polskie Towarzystwo Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej, Warszawa − KRS 0000058764
  22. Pomorska Agencja Poszanowania Energii Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000146616
  23. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Nowbud Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000149684
  24. Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych W Bydgoszczy, Bydgoszcz − KRS 0000265059
  25. Społeczny Komitet Budowy Basenów i Rozwoju Fordonu, Bydgoszcz − KRS 0000120439
  26. Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani, Bydgoszcz − KRS 0000069794
  27. Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Szczecińskiej, Szczecin − KRS 0000250300
  28. Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział W Bydgoszczy, Bydgoszcz − KRS 0000004105
  29. Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Warszawa − KRS 0000032870
  30. Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Poznański Im. Prof. Józefa Węglarza, Poznań − KRS 0000395776
  31. Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Radomski, Radom − KRS 0000142818
  32. Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Oddział Elektroniki, Informatyki, Telekomunikacji Im. Prof. Janusza Groszkowskiego, Warszawa − KRS 0000282642
  33. Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Oddział Krakowski, Kraków − KRS 0000281263
  34. Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Oddział Warszawski Im. Kazimierza Szpotańskiego, Warszawa − KRS 0000377786
  35. Stowarzyszenie Forum Fordońskie W Bydgoszczy, Bydgoszcz − KRS 0000089349
  36. Stowarzyszenie Instruktorów i Ternerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Kraków − KRS 0000143252
  37. Stowarzyszenie Ogrodowe Sami Swoi Samociążek, Koronowo − KRS 0000536243
  38. Stowarzyszenie Rodzina Miłości Ofiarnej, Bydgoszcz − KRS 0000013726
  39. Stowarzyszenie Sami Swoi - Samociążek, Koronowo − KRS 0000477686
  40. Stowarzyszenie Użytkowników Garaży Glinki-jelenia W Bydgoszczy, Bydgoszcz − KRS 0000089132
  41. Termoden Sp. Z O.O., Michałów-grabina − KRS 0000551495
  42. Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie, Warszawa − KRS 0000048819
  43. Towarzystwo Przyjaciół Redy W Redzie, Reda − KRS 0000056242
  44. Tramwaj Fordon Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000332741
  45. Tuchmet Spółdzielnia Branży Metalowej, Tuchola − KRS 0000169353
  46. Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000192270
  47. Zakłady Urządzeń Chemicznych i Armatury Przemysłowej Chemar S.A., Kielce − KRS 0000146925
  48. Zenit Plus Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000310861
  49. Zespół Tematyczny Energetyka W Regionie Stowarzyszenie Dla Współpracy Na Rzecz Energetyki Regionalnej, Katowice − KRS 0000067638
  50. Ziad Bielsko-biała S.A., Bielsko-biała − KRS 0000071046

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Autoarenda Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000452472
  2. Behaton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000056240
  3. Belos - Plp S.A., Bielsko-biała − KRS 0000050404
  4. Centrum Informatyki, Telekomunikacji i Automatyki Ita Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000136489
  5. Comex S.A., Gdańsk − KRS 0000334933
  6. Ekto Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000062554
  7. Elektrociepłownia Tychy S.A., Tychy − KRS 0000071274
  8. Elektromontaż Rzeszów S.A., Rzeszów − KRS 0000035111
  9. Eltor Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000043953
  10. Enea Centrum S.A., Poznań − KRS 0000025774
  11. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  12. Enea Serwis Sp. Z O.O., Gronówko − KRS 0000059066
  13. Energy Max Power Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000497539
  14. Faelbud S.A., Lublin − KRS 0000020909
  15. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not-rada Regionu Zachodniopomorskiego W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000014450
  16. First International Energy Corporation Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000199024
  17. Fundacja Wspomagania Oświaty W Połańcu, Połaniec − KRS 0000124610
  18. Hospicjum Im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki Przy Parafii Świętych Polskich Braci Męczenników, Bydgoszcz − KRS 0000225818
  19. Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000091912
  20. Jes Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000094651
  21. Jes Wind Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310362
  22. Jes Wind Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310348
  23. Jes Wind i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310364
  24. Kalinpol Sp. Z O.O., Koronowo − KRS 0000196010
  25. Klub Sportowy Czarni W Nakle Nad Notecią, Nakło Nad Notecią − KRS 0000548038
  26. Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000033107
  27. Krajowa Izba Gospodarcza Efektywności Energetycznej, Warszawa − KRS 0000386420
  28. Mirbud Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000085948
  29. Oczyszczalnia Ścieków Kapuściska Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000144376
  30. Oddział Żeglarski Pttk Pasat, Bydgoszcz − KRS 0000417519
  31. Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Poszanowanie Energii i Środowiska, Warszawa − KRS 0000228563
  32. Pge Zakład Energetyczny Białystok S.A., Białystok − KRS 0000033581
  33. Piękna Góra Centrum Sp. Z O.O., Piękna Góra − KRS 0000057028
  34. Prefabeton Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000048893
  35. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej W Śremie S.A., Śrem − KRS 0000197589
  36. Przedsiębiorstwo Usług Remontowych Energetyki-jaworzno Iii Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000124558
  37. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budinel Jws Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000310517
  38. Radomska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej W Radomiu, Radom − KRS 0000015778
  39. Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Szczeciński, Szczecin − KRS 0000265659
  40. Tauron Wytwarzanie S.A., Jaworzno − KRS 0000003157
  41. Vertis Environmental Finance Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000225471
  42. Wyrskie Zakłady Urządzeń Przemysłowych Noma Industry Sp. Z O.O., Wyry − KRS 0000056372
  43. Wytwórnia Betonów i Prefabrykatów Łęgprzem - 3 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000029424
  44. Zakład Gospodarki Odpadami Green Sp. Z O.O., Niemcz − KRS 0000417465
  45. Zakład Podzespołów Indukcyjnych Indel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000175717
  46. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Wik Sp. Z O.O., Żnin − KRS 0000042794
  47. Zakłady Igieł i Części Do Maszyn Dziewiarskich Famid Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000044572
  48. Zakłady Mechaniczne Urządzeń Górniczych Dezam Sp. Z O.O. W Uadłości Likwidacyjnej, Dzierżoniów − KRS 0000080230
  49. Zakłady Odzieżowe Tarmilo Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000264257
  50. Zielonogórski Rynek Rolno-towarowy S.A., Zielona Góra − KRS 0000086641


Inne osoby dla Magdziarz (107 osób):