Kogo reprezentuje osoba

Majchrzak Henr Yk

w KRS

Henr Yk Majchrzak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Henr
Drugie imię:Yk
Nazwisko:Majchrzak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1961 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Bełchatów (Łódzkie), Bogatynia (Dolnośląskie), Opole (Opolskie), Poznań (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustynowicz Piotr Adam, Baran Sławomir Michał, Choromańska Małgorzata, Grabowska Kamilia Joanna, Igielska Bogumiła, Laskowski Marcin, Michel Lelental Anita Magdalena, Orłowski Marcin, Ościłowska Iwona, Pajek Jan Dariusz, Rybaczewski Wiesław Antoni, Tomasik Grzegorz Henryk, Włodarczyk Tomasz Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Piotr Paweł
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustynowicz Piotr Adam, Baran Sławomir Michał, Choromańska Małgorzata, Grabowska Kamilia Joanna, Igielska Bogumiła, Laskowski Marcin, Michel Lelental Anita Magdalena, Orłowski Marcin, Ościłowska Iwona, Pajek Jan Dariusz, Pucułek Paweł, Rybaczewski Wiesław Antoni, Szafrański Sławomir Stanisław, Włodarczyk Tomasz Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Piotr Paweł
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustynowicz Piotr Adam, Baran Sławomir Michał, Choromańska Małgorzata, Grabowska Kamilia Joanna, Igielska Bogumiła, Onichimowski Grzegorz Andrzej, Orłowski Marcin, Ościłowska Iwona, Pajek Jan Dariusz, Podgajniak Tomasz Józef, Popczyk Jan, Rybaczewski Wiesław Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Strączyński Paweł Tomasz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Altewęgier Paweł Krzysztof, Augustynowicz Piotr Adam, Baran Sławomir Michał, Choromańska Małgorzata, Gomółka Łukasz, Igielska Bogumiła, Kowalczyk Paweł, Kozłowska Ewa, Michel Lelental Anita Magdalena, Oksiejczuk Janusz, Pajek Jan Dariusz, Podgajniak Tomasz Józef, Rybaczewski Wiesław Antoni, Sadowska Anna Katarzyna, Samolej Dariusz Przemysław, Stachowiak Krystian Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Piotr Paweł
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustynowicz Piotr Adam, Baran Sławomir Michał, Choromańska Małgorzata, Grabowska Kamilia Joanna, Igielska Bogumiła, Michel Lelental Anita Magdalena, Morawski Tomasz, Orłowski Marcin, Ościłowska Iwona, Pajek Jan Dariusz, Pucułek Paweł, Rybaczewski Wiesław Antoni, Tomasik Grzegorz Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Strączyński Paweł Tomasz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bujak Bogusław Stanisław, Ciapała Marek Grzegorz, Dziemidowicz Zbigniew Ryszard, Kaniuczak Krystyna Mieczysława, Klupś Michał, Kozielski Bernard Wawrzyn, Rogalski Józef Eugeniusz, Rudnik Danuta Maria, Wiśniewski Wiesław Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zapłotny Jacek Cezary
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gładysz Małgorzata Ewa, Kwiatkowski Waldemar Piotr, Makos Danuta, Najgebauer Edward, Salata Romuald Piotr, Tabak Radosław Przemysław, Wojciechowski Czesław, Żuk Stanisław Adam, Zwierzyński Jerzy Józef, Łukjanowicz Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szywacz Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Jerzy Stanisław, Czyżewski Rafał Piotr, Gruszka Jerzy, Kleszczewski Marek Wojciech, Klimiuk Alicja Barbara, Kotowicz Bogdan, Kołodziej Piotr Leonard, Krutin Mirosław Zygmunt, Kubacki Stanisław, Kuczkowski Roman Jacek, Nowak Leszek, Pazda Andrzej, Pionkowski Roman, Pubrat Krzysztof, Różycki Artur, Stelmaszczyk Robert, Stolarczyk Dariusz, Świerzyński Robert Piotr, Szałek Henryk, Szwed Cezary, Topolski Jerzy Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zembrzuska Joanna Monika
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bachan Jan, Bąk Zdzisław, Berezowska Aneta Bogna, Essler Małgorzata, Ostrowski Sławomir, Pakosz Tadeusz, Pilipionek Jan, Rucki Janusz, Skowron Mirosław, Śliwińska Serafin Małgorzata Anna, Sosnowski Zygmunt, Wesołowski Ireneusz, Witos Tadeusz, Wojciechowski Czesław, Zagawa Włodzimierz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Wojciech Lech, Bartelik Waldemar Franciszek, Bil Janusz, Brandt Jacek Zbigniew, Broda Jarosław, Butzke Rober, Choruz Ryszard Józef, Dobrzański Stanisław, Gajda Marzena Stefania, Goszczyński Jacek Andrzej, Grabarek Marek Józef, Grad Aleksander, Jarosiński Roman, Klimiuk Alicja Barbara, Kowalczyk Rafał Jan, Kołodziej Piotr Leonard, Krystek Grzegorz Józef, Kułagowski Wojciech, Lic Jan Marek, Matlak Władysław Karol, Molas Małgorzata Ewa, Mroczkowski Grzegorz Jan, Noworyta Jan Krzysztof, Onichimowski Grzegorz Andrzej, Orkisz Zbigniew Leszek, Pawlak Ewa Urszula, Pękala Józef, Pluta Ryszard Andrzej, Poręba Stanisław Jerzy, Praska Beata Katarzyna, Pupka Józef, Skowron Mirosław Stanisław, Stolarczyk Dariusz, Sykucki Sławomir Krzysztof, Szmuniewski Zbigniew Stanisław, Tyszko Włodzimierz, Wasilewski Daniel Franciszek, Wiącek Marek Jacek, Zięba Rafał Piotr, Łazor Ireneusz Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żołnowska Monika Jolanta
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bilkowski Eugeniusz Marcin, Ciapała Marek Grzegorz, Cirkos Bolesław Józef, Czemiel Grzybowska Wioletta, Domagała Krzysztof, Drozd Jacek, Dzięba Michał, Fałek Zbigniew Stefan, Forma Roman Jan, Imiela Tomasz Jan, Koprek Henryk, Krystek Grzegorz, Kuśmierowski Krzysztof, Marszałek Wojciech, Marzec Dariusz, Najgebauer Edward, Pacholski Paweł Andrzej, Roswag Janusz Wojciech, Skowroński Paweł Antoni, Sołtysiak Mirosław, Szymanek Piotr, Topolnicki Wojciech, Trawiński Marek Bronisław, Witos Tadeusz, Żuk Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurawik Szychowska Małgorzata
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bączyk Ryszard, Bogus Tomasz, Dygdała Wojciech, Frąckowiak Andrzej, Gajos Stanisław, Kacprzyk Anna, Klusek Marek, Kluzik Marek Kazimierz, Korzeniowski Mariusz Franciszek, Kłeczek Zdzisław, Margis Anna, Mrówka Sławomir, Mróz Waldemar Karol, Palka Jerzy Stanisław, Poczęty Mariusz Zdzisław, Popiołek Wojciech, Pupka Józef, Rasała Waldemar Benedykt, Szumiła Henryk, Szyguła Andrzej Antoni, Trzeciakowski Artur, Ucieszyński Ryszard, Łój Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszczyk Zygmunt
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bilkowski Eugeniusz Marcin, Broda Jarosław Andrzej, Chachuła Jerzy, Dobrek Andrzej Marek, Kurp Jan Maciej, Muszkat Katarzyna Kazimiera, Młodzianowski Ryszard, Najgebauer Edward, Pionkowski Roman, Ścierski Klemens Hubert, Tymowski Henryk Karol, Walkowiak Roman Wiktor, Wiącek Marek Jacek, Więckowski Stanisław, Wołodźko Franciszek, Wrona Jan Zbigniew, Łapiński Ireneusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaskawiec Jerzy Mieczysław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Wojciech, Bogus Włodzimierz, Bryl Warewicz Ewa, Butmankiewicz Jan, Całus Dariusz Stanisław, Delijewski Aleksander, Doman Dariusz, Dubiński Jacek, Dziemidowicz Zbigniew Ryszard, Fleischer Dorota, Forma Roman Jan, Jeznach Andrzej, Kąkol Krzysztof, Kinal Edward, Koj Urszula, Kulpa Ryszard, Kuśmierczyk Stefan Sylwester, Langer Przemysław Czesław, Mijal Wiesław, Mnich Władysław, Molak Jerzy, Najgebauer Edward, Pękala Józef, Pilipionek Jan Bernard, Pluta Piotr Jan, Pretzel Janusz, Rogalski Józef Eugeniusz, Skowron Mirosław, Smakowski Tadeusz, Szablewski Andrzej Tadeusz, Szajewska Stefania, Szendera Henryk Józef, Szweda Józef, Topolnicki Wojciech, Trawiński Marek, Walkowiak Roman, Wesołowski Ireneusz, Wierzbicki Stanisław, Winnicki Leszek Jan, Wiśniewski Wiesław Krzysztof, Witos Tadeusz, Żuk Stanisław, Łukowski Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ostrowski Wojciech
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baranowski Henryk Przemysław, Barylski Jacek, Bałtowski Maciej, Budzanowski Mikołaj, Cichocki Adam, Cichoński Wojciech Gerard, Dąbrowski Tomasz, Dobrzański Stanisław, Drozd Jacek Julian, Dybek Barbara, Gołębiewski Jarosław, Jakubecki Andrzej, Kądzielawa Andrzej Maciej, Krystek Grzegorz Józef, Krystek Grzegorz, Machnikowski Piotr, Malarski Ryszard, Marzec Dariusz Robert, Molas Małgorzata, Noworyta Jan Krzysztof, Orliński Marcin, Pastuszko Marek Władysław, Prus Katarzyna, Skowroński Paweł, Socha Jacek Waldemar, Szmuniewski Zbigniew, Szymanek Piotr, Topolnicki Wojciech, Trawiński Marek, Trochimiuk Krzysztof, Urbański Paweł Tomasz, Wojtowicz Emil, Zadroga Tomasz, Zieliński Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatkowski Jerzy
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Andrzej, Bałuka Grzegorz, Borgosz Koczwara Magdalena, Bujko Jan, Cichosz Jacek, Gnutek Zbigniew, Gostkowski Krzysztof, Grzesiński Adam, Harasimowicz Ludwik, Kałużny Grażyna, Lubański Krzysztof, Malko Jacek, Mariański Krzysztof, Olejnik Stanisław, Pupka Józef, Skakowski Roman, Stawski Piotr, Szafran Janusz, Tomczyk Andrzej
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Jerzy, Bąkowski Jacek Gerard, Baranowski Henryk Przemysław, Dąbrowski Tomasz Szymon, Kasprzyk Stefania Julianna, Ksyta Krzysztof, Kułaga Kazimierz Franciszek, Kułagowski Wojciech, Ligenza Przemysław, Myszkowska Marzena Dorota, Nojszewski Piotr, Olesiak Kazimierz, Orkisz Zbigniew Leszek, Pacławski Ryszard, Pastuszko Marek Władysław, Rak Piotr, Socha Jacek, Świeściak Jolanta Maria, Szczepańska Joanna, Szwed Cezary Mariusz, Słoma Edward, Tabak Radosław, Tomasik Grzegorz Henryk, Ładunkin Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatacz Paweł Marek
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Wojciech, Forma Roman Jan, Frąckowiak Sławomir Mieczysław, Jeznach Andrzej, Katner Wojciech Jan, Najgebauer Edward, Nojszewski Piotr Bogusław, Pastuszko Marek, Ścierski Klemens, Skowroński Paweł Antoni, Szendera Henryk Józef, Szweda Józef, Szymanek Piotr, Wesołowski Ireneusz Jerzy, Witos Tadeusz, Wojciechowski Czesław, Wojtowicz Emil, Wołowicz Adam, Żuk Stanisław Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaskawiec Jerzy Mieczysław
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaszczak Beata, Domańska Małgorzata, Nojszewski Piotr Bogusław, Nowiński Bronisław Marian, Paprocki Robert, Pawlak Henryk, Spierewka Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Artur Robert
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Tomasz Szymon, Greiciuviene Violeta, Kurpiewski Andrzej Marek, Mielczarski Władysław, Neverovič Jaroslav, Neverovic Jaroslav, Nowiński Bronisław Marian, Paprocki Robert Urban, Plucińska Klawe Małgorzata, Poderys Virgilijus, Sileikis Simonas, Vidtmann Stanislav, Vilimas Arturas, Virbickas Daivis

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Varanavicius Liutauras

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2j Consulting Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000180296
  2. 3ds Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277918
  3. Ab Invent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276303
  4. Adp Popiołek Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska, Katowice − KRS 0000763788
  5. Algorytmik Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000838781
  6. Algorytmik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000848365
  7. Autodirect S.A., Warszawa − KRS 0000357123
  8. Avc Polska Sp. Z O.O., Łazy − KRS 0000570384
  9. B2r Law Jankowski, Stroiński, Zięba i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000669367
  10. Baltic Power Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400905
  11. Bank Spółdzielczy W Piasecznie, Piaseczno − KRS 0000057537
  12. Bialskie Wodociągi i Kanalizacja Wod-kan Sp. Z O.O., Biała Podlaska − KRS 0000088316
  13. Biometriq Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000597410
  14. Biuro Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt Poznań S.A., Poznań − KRS 0000084013
  15. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  16. Brad Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000344356
  17. Brad Human Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480331
  18. Buteo Fund S.A., Warszawa − KRS 0000636411
  19. Capricorn Ferrous Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000237469
  20. Capricorn Metal Sp. Z O.O., Opolu − KRS 0000308337
  21. Centrum Zastosowań Zaawansowanych Technologii Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000304478
  22. Chookcook Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541832
  23. Ciech Ramp;d Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000473551
  24. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  25. Ciech Soda Polska S.A., Inowrocław − KRS 0000423633
  26. Citymox.com Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000596411
  27. Cloud Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000405842
  28. Columbus Energy S.A., Kraków − KRS 0000373608
  29. Columbus Obrót 2 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000880554
  30. Cryptoracle Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000857459
  31. Dalkia Kraśnik Sp. Z O.O., Kraśnik − KRS 0000058633
  32. Dalkia Zamość Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000044500
  33. Danielec Projekt Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000163104
  34. Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia, Wrocław − KRS 0000050135
  35. Dsr S.A., Wrocław − KRS 0000656263
  36. Edusat Bis - Edukacyjna Telewizja Satelitarna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000300776
  37. Edusmart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000423284
  38. Eepn Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000280667
  39. Eez Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000059811
  40. Efica Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000370128
  41. Eip S.A., Warszawa − KRS 0000738551
  42. Ekobitum Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000403382
  43. Ekologiczne Systemy Oczyszczania Ścieków - Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000246057
  44. Elana-energetyka Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000225209
  45. Elbląskie Towarzystwo Strzeleckie W Elblągu, Elbląg − KRS 0000061561
  46. Elektrim - Megadex S.A., Warszawa − KRS 0000032649
  47. Elektrometal S.A., Cieszyn − KRS 0000081102
  48. Enea Badania i Rozwój Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000696719
  49. Enerco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000247437
  50. Enerco Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000250880

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adama Manufacturing Poland S.A., Brzeg Dolny − KRS 0000011753
  2. Adidas Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032095
  3. Administracja Domów Mieszkalnych Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000097582
  4. Aegir 4 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406533
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  6. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  7. Agro Concept Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430773
  8. Agro Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447674
  9. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  10. Agrogaz Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000241038
  11. Airport Solutions Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451479
  12. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  13. Akma-brokers Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000052138
  14. Alaris Consultants S.A., Warszawa − KRS 0000086163
  15. Alter Point Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000140401
  16. Ambulero Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000875573
  17. Ami Innovations Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000858126
  18. Anat-automatyka Przemysłowa Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000211739
  19. Apena S.A., Warszawa − KRS 0000075011
  20. Apexim S.A., Warszawa − KRS 0000041849
  21. Aquakon Sp. Z O.O., Police − KRS 0000163607
  22. Ardagh Glass S.A., Gostyń − KRS 0000060236
  23. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  24. Aso.net Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000147806
  25. Atol Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000236367
  26. Atut Focus S.A., Kraków − KRS 0000247804
  27. Aurec Capital Development Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000709367
  28. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  29. B2rlaw Rachunkowość i Finanse Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000611576
  30. B2rlaw Rachunkowość i Finanse Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000267137
  31. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  32. Bank Inicjatyw Społeczno-ekonomicznych S.A., Warszawa − KRS 0000031319
  33. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  34. Basalt Bar Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000300537
  35. Bazalt Composite Industry Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Kraków − KRS 0000301333
  36. Becomo S.A., Kraków − KRS 0000039518
  37. Beliard Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000161092
  38. Bestgum Polska Sp. Z O.O., Rogowiec − KRS 0000335577
  39. Bestur Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000006068
  40. Betrans Sp. Z O.O., Kalisko − KRS 0000134150
  41. Bgg Inczew Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269454
  42. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  43. Białostockie Zakłady Graficzne S.A., Białystok − KRS 0000148154
  44. Bilbud Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000208166
  45. Bioagra S.A., Warszawa − KRS 0000218705
  46. Biogaz Inwestor Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000006824
  47. Biosolution Financial Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000366047
  48. Biosolution Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365490
  49. Bis Izomar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090465
  50. Biuro Projektów Kolejowych W Krakowie, Kraków − KRS 0000076575

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Czynności związane z wykonywaniem koordynacji i nadzoru nad robotami budowlanymi prowadzonymi w ramach usunięcia kolizji napowietrznej linii 220 kV relacji Mory-Miłosna z budową Trasy Mostu Północnego, w tym: zad. 1 etap I - od węzła z ul. Pułkową do węzła z ul. Modlińską.
    Zamawiający: Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych, Warszawa
    Czynności związane z wykonywaniem koordynacji i nadzoru nad robotami budowlanymi prowadzonymi w ramach usunięcia kolizji napowietrznej linii 220 kV relacji Mory-Miłosna z budową Trasy Mostu Północnego, w tym: zad. 1 etap I - od węzła z ul. Pułkową do węzła z ul. Modlińską.
  2. Dostawa miału węglowego
    Zamawiający: Komunalny Związek Ciepłownictwa "Ponidzie", Busko-Zdrój
    Dostawa miału węglowego wg norm PN 82/G-9700, PN 82/G-97002, PN 82/G-97003 w ilości 6400 t/rok ±20%. Okres obowiązywania umowy 48 m-cy.
  3. Dostawa węgla kamiennego-groszku
    Zamawiający: Komunalny Związek Ciepłownictwa "Ponidzie", Busko-Zdrój
    Dostawa węgla kamiennego-groszku w ilości 3600t/rok +-20%. Okres obowiązywania umowy 48 m-cy.

Inne osoby dla Majchrzak (734 osoby):