Kogo reprezentuje osoba

Majewski Marek Jarosław

w KRS

Marek Jarosław Majewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Drugie imię:Jarosław
Nazwisko:Majewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1964 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Dobre Miasto (Warmińsko-mazurskie), Kraków (Małopolskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:5 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Depczyk Marcin, Dynowska Bernarda, Esmont Mariusz, Gasiński Krzysztof, Hadryś Tomasz Jerzy, Kiełbiński Mariusz Fryderyk, Kokolski Jarosław Jan, Krupa Stanisław, Kutarba Sebastian, Mądalski Wojciech, Majewska Agnieszka, Majewski Wojciech Marcin, Otręba Maksymilian, Raszczyk Mariusz, Strzemżalska Katarzyna, Suchowierski Tomasz, Sulima Konrad Dominik, Sługocki Leszek Julian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Idzikowski Maciej Andrzej, Kabarowski Tomasz Maciej, Krupa Sabina, Majewski Wiesław Andrzej, Strach Marcin, Suchowierski Tomasz, Zagrodnik Radosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stankiewicz Tomasz Janusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korzycki Krzysztof Klemens, Kołacińska Elżbieta Maria, Majewski Wiesław Andrzej, Sobolewska Dagmara Stanisława, Suchowierski Tomasz, Szewczuk Anna Małgorzata, Urbański Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Machowiec Zbigniew Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bołbot Marcin Mikołaj, Ciołek Dorota, Gałuszka Paweł Tadeusz, Gromada Adam Paweł, Idzikowski Maciej Andrzej, Jabłońska Małgorzata Alicja, Kamiński Robert, Kiestrzyń Wojciech Mateusz, Korzycka Jolanta, Korzycki Krzysztof Klemens, Mądalski Wojciech, Majewska Agnieszka, Majewski Wiesław Andrzej, Sobolewska Dagmara Stanisława, Strach Marcin, Suchowierski Tomasz, Szewczyk Kazimierz Andrzej, Urbański Robert, Wilczewski Dariusz, Wiński Marek, Wrzodak Tomasz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bołbot Marcin Mikołaj, Idzikowski Maciej Andrzej, Kabarowski Tomasz Maciej, Krupa Sabina Marta, Majewski Wiesław, Strach Marcin, Suchowierski Tomasz, Szultka Krzysztof Eugeniusz, Zagrodnik Radosław Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Michna Mirosław Antoni
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcer Andrzej, Korzycka Jolanta Maria, Mądalski Wojciech, Majewski Wiesław, Piotrowski Bartosz, Siatka Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietrzak Balcer Bożena
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majewski Wiesław Andrzej, Urbański Robert
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majewski Wiesław Andrzej, Urbański Robert
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majewski Wiesław Andrzej, Urbański Robert
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majewski Wiesław Andrzej, Urbański Robert
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majewski Wiesław Andrzej, Urbański Robert

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majewski Wiesław Andrzej, Nawrocki Paweł Artur, Oleksy Maria, Stefanowicz Jarosław Stefan, Tomkowiak Joanna, Wilczewski Dariusz, Zaguła Kozior Marlena Anna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dominik Zbigniew Janusz, Jurczyk Witold Marek, Witkowski Zbigniew, Zbucki Roman Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nawrocki Michał
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szewczyk Kazimierz, Szewczyk Maria Stefania, Wilczewski Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szewczyk Katarzyna Barbara
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baryła Tadeusz, Korzycka Jolanta Maria, Majewska Agnieszka, Majewski Wiesław Andrzej, Pilecki Marek Eugeniusz, Wilczewski Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zysk Marek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Depczyk Marcin, Dynowska Bernarda, Esmont Mariusz, Gasiński Krzysztof, Hadryś Tomasz Jerzy, Kiełbiński Mariusz Fryderyk, Kokolski Jarosław Jan, Krupa Stanisław, Kutarba Sebastian, Mądalski Wojciech, Majewska Agnieszka, Majewski Wojciech Marcin, Otręba Maksymilian, Raszczyk Mariusz, Strzemżalska Katarzyna, Suchowierski Tomasz, Sulima Konrad Dominik, Sługocki Leszek Julian
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majewska Agnieszka, Majewski Wiesław Andrzej, Wilczewski Dariusz, Wiński Marek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korzycki Krzysztof Klemens, Kołacińska Elżbieta Maria, Majewski Wiesław Andrzej, Sobolewska Dagmara Stanisława, Suchowierski Tomasz, Szewczuk Anna Małgorzata, Urbański Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Machowiec Zbigniew Marek
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bołbot Marcin Mikołaj, Ciołek Dorota, Gałuszka Paweł Tadeusz, Gromada Adam Paweł, Idzikowski Maciej Andrzej, Jabłońska Małgorzata Alicja, Kamiński Robert, Kiestrzyń Wojciech Mateusz, Korzycka Jolanta, Korzycki Krzysztof Klemens, Mądalski Wojciech, Majewska Agnieszka, Majewski Wiesław Andrzej, Sobolewska Dagmara Stanisława, Strach Marcin, Suchowierski Tomasz, Szewczyk Kazimierz Andrzej, Urbański Robert, Wilczewski Dariusz, Wiński Marek, Wrzodak Tomasz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąkowski Paweł Eugeniusz, Baron Roman Waldemar, Gałuszka Paweł Tadeusz, Janczak Edward, Kozłowski Leszek Mariusz, Kruszewski Witold Krzysztof, Kupczyk Krzysztof Władysław, Malecza Marek, Pawluć Adam Waldemar, Proniewski Piotr Wojciech, Sala Henryk Andrzej, Tais Adam, Zagrodnik Radosław Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wandzel Maciej
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majewski Wiesław Andrzej, Suchowierski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Teodorczyk Maria Amelia
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bator Tomasz Maria, Fabryczny Mirosław, Jawoszek Mariusz, Kozłowski Piotr, Pery Marcin, Sypuła Anna, Sypuła Tomasz Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Van Wijck Jurriaanse Arthur Nickolaas
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciołek Dorota
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołębiowska Grażyna Anna, Janosik Paweł Grzegorz, Kaczmarski Maciej Piotr, Krupa Piotr, Kurzewski Tomasz Kazimierz, Nykiel Tomasz Mieczysław, Salamon Adriana Katarzyna, Tobiasz Paweł Jarosław, Wolniewicz Ewa Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Młynarczyk Andrzej Janusz
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korzycka Jolanta Maria, Majewski Wiesław Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2 Lm Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000503358
  2. A.j.p. Marchand Ślepowroński i Wspólnicy Sp. J. Likwidacyjnej, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000104395
  3. A.p.n. Promise S.A., Warszawa − KRS 0000375933
  4. Agd Market Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000272610
  5. Ai Development Sp. Z O.O., Modła Kolonia − KRS 0000270445
  6. Aidem Media Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000361277
  7. Aim Solutions Sp. Z O.O., Święta Katarzyna − KRS 0000572438
  8. Akcyza Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000404266
  9. Apiroc Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000472733
  10. Atm Grupa S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000157203
  11. Atm Inwestycje Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000298851
  12. Atm Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334353
  13. Atm System Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000024013
  14. Avans Ecommerce Sp. Z O.O., Modła Kolonia − KRS 0000299573
  15. Avans Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089332
  16. Avans Południe Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000305004
  17. Axer, Krystyna i Witold Jurczyk Sp. J., Zabrze − KRS 0000002990
  18. Bbteam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000350695
  19. Beltel Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215770
  20. Best4pets Distribution Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000519313
  21. Brandfathers And Son S S.A., Warszawa − KRS 0000290514
  22. Brestia Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000493495
  23. Cardom Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000487979
  24. Cenomaniak.pl S.A., Warszawa − KRS 0000276313
  25. Centrum Blacharstwa i Dekarstwa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000411122
  26. Centrum Medyczne Medyk Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000230973
  27. Citi Development Osiedle Wileńska Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000438379
  28. Citi Development Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000348745
  29. Cla Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000684277
  30. Classic Amp; Exotic Cars, Pawluć Spółka Komandytowa, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000728051
  31. Cmc City Media Communications Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468229
  32. Commerce Bridge Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376074
  33. Commercial Building Investments Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000264834
  34. Comodomo Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000468977
  35. Core Technology Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226725
  36. Corporate Law Advisers Doradcy Restrukturyzacyjni Adam Pawluć Agata Perlińska Sp. J., Poznań − KRS 0000717287
  37. Corporate Law Advisers Pawluć, Wiśniewski Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000639096
  38. Czysta Dolina Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000183684
  39. Dewelopart Fidelis Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000382535
  40. Dolnośląski Klub Kapitału, Wrocław − KRS 0000539952
  41. Dolnośląskie Inwestycje S.A., Wrocław − KRS 0000407903
  42. Dolnośląskie Inwestycje Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000705042
  43. Dolnośląskie Inwestycje Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000530048
  44. Domator Plus Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000081162
  45. Domator Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000102762
  46. Domcar Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000619408
  47. Domcar Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000126794
  48. Echo 24 Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000508177
  49. Elektro Dom Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000432757
  50. Emc Instytut Medyczny S.A., Wrocław − KRS 0000222636

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4energy S.A., Katowice − KRS 0000298166
  2. A D Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286511
  3. A.p.n. Promise Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000174778
  4. Agito S.A., Warszawa − KRS 0000285777
  5. Agito Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000122116
  6. Aiwa Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027372
  7. Alfa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166093
  8. American Retail Systems Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000197672
  9. Amrest Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000025220
  10. Antolin Silesia Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000236792
  11. Arcadia Aviation Holdings S.A., Wrocław − KRS 0000388020
  12. Ark Royal Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000340388
  13. Art Store Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000348256
  14. Asekuracja Cash Handling Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145865
  15. Atakama Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000412056
  16. Atal - Wysoka Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000293423
  17. Atal S.A., Cieszyn − KRS 0000262397
  18. Athletic International S.A., Warszawa − KRS 0000304905
  19. Athletic Manufacturing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226597
  20. Atm Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000027883
  21. Auges S.A., Brzesko − KRS 0000043201
  22. Auto Wielkopolska Sp. Z O.O. W Koninie, Konin − KRS 0000053559
  23. Avanet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180220
  24. Avans Centrum-wschód Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000302464
  25. Avanu S.A., Katowice − KRS 0000303318
  26. Avista Media Sp. Z O.O., Ślęza − KRS 0000235431
  27. Balmoral Properties Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000313464
  28. Bankowy Dom Brokerski S.A., M. St. Warszawa − KRS 0000075197
  29. Belvedere Investments Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000315147
  30. Bezpieczeństwo i Ochrona Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000112828
  31. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  32. Bh Travel Retail Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000257678
  33. Biuro Projektowo - Inżynieryjne Technochem Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000102313
  34. Blister-box Sp. Z O.O., Dębe Wielkie − KRS 0000069842
  35. Bushbud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000439711
  36. Casa Solare Comodomo Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000484365
  37. Castle Investments Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000313773
  38. Cdz 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277907
  39. Centrum Księgowe Enter Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000313113
  40. Centrum Obsługi Operacyjnej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374969
  41. Centrum Usług Wspólnych Baltona Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374945
  42. Chiro Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000108303
  43. Clement Windows Polska Sp. Z O.O., Szlichtyngowa − KRS 0000169726
  44. Conect Group Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000227742
  45. Contador Biuro Księgowe Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000209518
  46. Creditfield Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221625
  47. Crepes Points Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000474034
  48. Crown Properties Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000312342
  49. Datacom S.A., Warszawa − KRS 0000029419
  50. Delicious App Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000348970

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Dostawa specjalistycznej aparatury i sprzętu do pipetowania do prac naukowo-badawczych II
    Zamawiający: Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk, Olsztyn
    Przedmiot zamówienia
    obejmuje dostawę specjalistycznej aparatury i sprzętu do pipetowania do prac naukowo-badawczych do
    Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie. Zamówienie
    podzielono na 7 Części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do
    SIWZ Wymagana gwarancja - min. 12 miesięcy dla Części 1, 3, 4, 5; min 24 miesiące dla Części 2, 6;
    min 36 miesięcy dla Części 7. Dodatkowe wymagania: 1. Wykonawca będzie zobowiązany do dostawy
    aparatury i sprzętu do pipetowania, bezpośrednio do pokoju laboratorium/pracowni w siedzibie
    Zamawiającego, wskazanego w umowie. 2. Po uruchomieniu w siedzibie zamawiającego aparatura i
    sprzęt do pipetowania powinny być gotowe do poprawnej, bezkolizyjnej pracy w zakresie wszystkich
    składowych elementów i funkcji, zgodnie z opisem tych elementów w załączniku nr 1 - specyfikacja.
    Niedopuszczalne jest, aby dla zapewnienia prawidłowej pracy aparatury lub sprzętu do pipetowania
    konieczne było instalowanie dodatkowych elementów (urządzeń) lub oprogramowania w późniejszym
    czasie, szczególnie za dodatkową opłatą. 3. W okresie obowiązywania gwarancji Wykonawca zapewni
    nieodpłatny serwis aparatury. 4. W przypadku wymiany uszkodzonej aparatury lub sprzętu do
    pipetowania na nowy lub wymiany podzespołu obowiązywać będą warunki gwarancji i serwisu,
    wynikające ze złożonej oferty. 5. Transport aparatury i sprzętu do pipetowania do miejsca lokalizacji
    serwisu gwarancyjnego i z powrotem w okresie gwarancji odbywać się będzie na koszt i ryzyko
    Wykonawcy. 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo odstąpienia od umowy ze względu na wadę
    fizyczną lub prawną dostarczonej aparatury lub sprzętu do pipetowania. 7. Dostarczona aparatura i
    sprzętu do pipetowania musi posiadać instrukcję obsługi w j. polskim.
  2. Dostawa sprzętu AGD dla potrzeb UMCS w Lublinie
    Zamawiający: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Lublin
    Dostawa sprzętu AGD dla potrzeb UMCS w Lublinie. Zadanie I - sprzęt AGD dla Domów Studenckich - 3 pozycje asortymentowe, Zadanie II - sprzęt AGD dla różnych jednostek organizacyjnych - 8 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SIWZ
  3. Dostawa czajników elektrycznych
    Zamawiający: "Poczta Polska Spółka Akcyjna" ul. Rakowiecka 26, 00-940 Warszawa, Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Poznaniu, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa maksymalnie 118 szt. czajników elektrycznych dla jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej S.A. obsługiwanych przez Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Poznaniu.
    Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości przedmiotu zamówienia maksymalnie o 30 %, co nie będzie powodem roszczeń ze strony Wykonawcy
  4. Zakup wraz z dostawą aparatów fotograficznych i radiomagnetofonów, niezbędnych do realizacji projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce.
    Zamawiający: Powiat Wielicki, Wieliczka
    1/. Przedmiotem niniejszego postępowania jest zakup wraz z dostawą: a/.radiomagnetofonów CD - 10 sztuk, b/. aparatów fotograficznych wraz z zestawem akcesoriów - 20 sztuk, c/.dodatkowych akumulatorów - 10 sztuk niezbędnych do realizacji projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce. Szczegółowe zestawienie i opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik F do SIWZ. 2/. Jakiekolwiek podane w opisie przedmiotu zamówienia nazwy własne są przykładowe, zaś ewentualne wskazanie przez Zamawiającego marki lub nazwy handlowej określa klasę produktu, będącego przedmiotem zamówienia i służy ustaleniu standardu, a nie wskazuje na konkretny wyrób lub konkretnego producenta. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych w przypadkach, w których wskazuje znaki towarowe, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia z zachowaniem przez Wykonawcę zasad i wymogów opisanych w specyfikacji. Użyte w specyfikacji określenia wskazujące znaki towarowe, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z wyrazami lub równoważne. Wykonawca oferując przedmiot równoważny do opisanego w specyfikacji jest zobowiązany zachować równoważność w zakresie parametrów użytkowych, funkcjonalnych, gabarytowych i jakościowych, które muszą być na poziomie nie niższym od parametrów wskazanych przez Zamawiającego. 3/. Szczegółowe wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia: a/.przedmiot niniejszego zamówienia musi być fabrycznie nowy, bez śladów używania i uszkodzenia, pełnowartościowy, pochodzący z bieżącej produkcji, b/. przedmiot zamówienia Wykonawca dostarczy transportem własnym, na jego koszt, zapewniając należyte zabezpieczenie dostarczanych produktów przed czynnikami pogodowymi, uszkodzeniami itp., c/.miejsce dostawy wraz z wniesieniem: ul. Dembowskiego 2 w Wieliczce
  5. Dostawa telewizorów
    Zamawiający: 21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ, Busko-Zdrój
    dostawa 100 telewizorów i 70 uchwytów do zwieszenia telewizorów

Inne osoby dla Majewski Marek Jarosław (73 osoby):