Kogo reprezentuje osoba

Majewski Marek Krystian

w KRS

Marek Krystian Majewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Drugie imię:Krystian
Nazwisko:Majewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1983 r., wiek 36 lat
Miejscowości:Chorzów (Śląskie), Poznań (Wielkopolskie)
Przetargi:6 w poprzednich firmach
Reprezentował:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: x x x x

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Renlund Tom Mikael, Siren Vesa Rainer, Tammi Kauko Pentti

  Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
  Łuszczyńska Małgorzata Maria
 2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: x x x x

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Siren Vesa Rainer, Tammi Kauko Pentii

  Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
  Tammi Kaucpenti Pellervo

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Digima Dc Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000306779

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
 1. Adstone Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000337784
 2. Isev Machine Tools Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000260851
 3. Oy Digima Ltd S.A. Oddział W Polsce, Paczkowo − KRS 0000285745

Powiązane przetargi (6 szt.):
 1. Dostawa wyposażenia do budynku nr 4 PWSZ w Wałczu, zlokalizowanego w Wałczu, przy ul. Wojska Polskiego 99, obejmująca: tokarko - frezarkę, modułowy zestaw do realizacji procesu dydaktycznego w zakresie zarządzania i sterowania procesami produkcyjnymi
  Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu, Wałcz
  Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie: a) tokarko - frezarki - 1 szt.; b) modułowego zestawu do realizacji procesu dydaktycznego w zakresie zarządzania i sterowania procesami produkcyjnymi - 1 szt
 2. Dostawa pionowego centrum obróbczego
  Zamawiający: Politechnika Koszalińska Sekcja Zamówień Publicznych, Koszalin
  Dostawa pionowego centrum obróbczego w zakresie określonym w SIWZ oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

  Przeznaczenie: Pionowe centrum obróbcze będzie przeznaczone do obróbki powierzchni kształtowych, które następnie będą szlifowane i wygładzane za pomocą specjalnych urządzeń technologicznych, oraz robotów przemysłowych

  Pionowe centrum obróbcze ma być dostarczone z zainstalowaniem, uruchomieniem i instruktażem obsługi i kosztami transportu do PK.

  Jakość sprzedanych urządzeń warunki ich eksploatacji oraz oznaczenie będą zgodne z obowiązującymi przepisami. Urządzenia będą posiadały deklarację zgodności CE.
 3. Dostawa wyposażenia do budynku nr 4 PWSZ w Wałczu, zlokalizowanego w Wałczu, przy ul. Wojska Polskiego 99, obejmująca: meble i wyposażenie dydaktyczne, biurowe i laboratoryjne;wyroby sanitarne, w tym kosze na śmieci i odpady oraz lustra; wyposażenie pracowni fizyki w przyrządy; sprzęt audiowizualny; verticale pionowe, rolety wewnętrzne i rolety połaciowe;sprzęt metalograficzny;klimatyzator naścienny; ploter frezujący i szlifierko - polerkę.
  Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu, Wałcz
  Przedmiotem zamówienia jest dostawa: a) mebli i wyposażenia dydaktycznego, biurowego i laboratoryjnego, b)wyrobów sanitarnych, w tym koszy na śmieci i odpady oraz lustra, c) wyposażenia pracowni fizyki w przyrządy, d) sprzętu audiowizualnego, e) verticali pionowych, rolet wewnętrznych i rolet połaciowych, f) sprzętu metalograficznego, g) klimatyzatora naściennego, h) plotera frezującego i szlifierko - polerki.
 4. Dostawa i montaż wyposażenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych - Centrum Kształcenia Praktycznego w Czaplinku- 2 przetarg.
  Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim, Drawsko Pomorskie
  Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia do Centrum Kształcenia Praktycznego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku, przy ul. Wałeckiej, wyszczególnionego w części nr 1: frezarka, strugnice

  Frezarka CNC do obróbki drewna.
  Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie frezarki CNC dydaktyczno - przemysłowej, umożliwiającej naukę w zakresie programowania i obsługi obrabiarek CNC uczniów i słuchaczy m.in. w zawodach: technik technologii drewna, technik mechatronik, operator obrabiarek skrawających oraz wykonywanie średniej produkcji.
 5. Dostawa i montaż wyposażenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych - Centrum Kształcenia Praktycznego w Czaplinku.
  Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim, Drawsko Pomorskie
  Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych - Centrum Kształcenia Praktycznego w Czaplinku wyszczególnionego w SIWZ w części 3 - Obrabiarka skrawająca CNC do metalu. Zamówienie obejmuje dostawę, instalację i uruchomienie tokarki CNC dydaktyczno - przemysłowej, umożliwiającej naukę w zakresie programowania i obsługi obrabiarek CNC uczniów i słuchaczy m.in. w zawodach: technik mechatronik, operator obrabiarek skrawających oraz wykonywanie średniej produkcji.
 6. DOSTAWY OBRABIARKI CNC i DWÓCH TOKAREK UNIWERSALNYCH DO ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W KOŃSKICH ul. STASZICA 5, 26-200 KOŃSKIE.
  Zamawiający: Powiat Konecki, Końskie
  1. Zamówienie dotyczy dostawy: obrabiarki CNC oraz dwóch tokarek uniwersalnych oraz montaż maszyn i dwutygodniowy instruktaż obsługi. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisuje specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik Nr 2 do SIWZ. 2.Wszelkie istotne informacje dotyczące zamówienia publicznego zawarte są w projekcie umowy - załącznik nr 3 do SIWZ. 3.Dostawy maszyn posiadać będą Certyfikat CE Kompatybilności Elektromagnetycznej i 36 miesięczną gwarancję. 4.Miejsce realizacji zamówienia - magazyn Warsztatów Szkolnych ZSP Nr 1 w Końskich, ul. Staszica 5.

Inne osoby dla Majewski Marek Krystian (54 osoby):