Kogo reprezentuje osoba

Majewski Wojciech

w KRS

Wojciech Majewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wojciech
Nazwisko:Majewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1970 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Dzierżoniów (Dolnośląskie), Mielec (Podkarpackie), Poznań (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Janczak Jan, Korsieko Małgorzata, Latos Bożenna, Matyka Jadwiga, Sierputowski Tadeusz, Wierzbicki Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mencina Joanna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antkowiak Lech Antoni, Chmielewski Wojciech, Czajewska Barbara Danuta, Czajewski Dominik, Fijałkowska Barbara, Jagnieża Artur, Malicki Wiesław, Markuszewski Janusz Jacek, Murawski Kazimierz, Pawlak Tadeusz, Poręba Maciej, Rojszyk Marek Paweł, Stodolny Fedoruk Grażyna Maria, Woronin Marian Jerzy, Żaczek Maria Beata, Łukaszewski Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięciak Ryszard
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krynicki Janusz Błażej, Mazurek Sławomir, Moskalski Janusz, Nowak Monika Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuniewicz Robert
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biegański Więcesław Kazimierz, Cieślak Jarosław, Feliksinski Tadeusz Jerzy, Habura Jarosław Stefan, Jastrzębski Mieczysław, Kobyszewski Henryk, Okła Aldona Maria, Ostrowski Wojciech Zenon

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczyński Wojciech
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmiel Agata Iwona, Guryniuk Marcin Jacek, Kolman Łucja Marta, Krynicki Janusz Błażej, Silecki Jacek, Stołecka Magdalena Hanna, Szpikowski Mariusz, Zaleśny Marek Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łodziato Radosław Krzysztof
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczyńska Libner Jolanta, Dobosiewicz Krzysztof Bogdan, Gruziński Krzysztof Tadeusz, Kuźmiński Sławomir, Kwiecień Dariusz Mieczysław, Nerka Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skrzydelski Piotr
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bolanowska Godek Lidia Barbara, Kobyszewski Henryk, Masiuk Krzysztof, Sarna Krzysztof Józef, Ślęzak Krzysztof Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuniewicz Robert Dariusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banasiak Joanna Maria, Młynarczyk Franciszek, Nowaczyk Galińska Alina, Piwowarczyk Jerzy, Zacharek Marek, Żywica Zbigniew Bernard
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dumkiewicz Małgorzata, Galus Mirosław Zbigniew, Guryniuk Marcin Jacek, Krynicki Janusz Błażej, Ksit Krzysztof Wojciech, Kuczek Mariusz, Malanowska Monika, Metelski Władysław Kazimierz, Nojszewski Piotr Bogusław, Sędzikowski Krzysztof Jan, Sobków Agnieszka Monika, Szpikowski Mariusz, Warchoł Grzegorz Kazimierz, Wesołowski Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łubiński Paweł

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aban Sp. Z O.O. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000537928
  2. Aero-solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333502
  3. Air Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000274213
  4. Awima Sp. Z O.O., Jędrzejów − KRS 0000292034
  5. Bródnowskie Centrum Onkologiczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000500355
  6. Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Brwinowie, Brwinów − KRS 0000410095
  7. Centernet S.A., Komorów − KRS 0000078071
  8. Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych - Stowarzyszenie Europa Nasz Dom, Tarnów − KRS 0000038263
  9. Diotech Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000042323
  10. Dobradobra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373322
  11. Euro-mag Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000092028
  12. Fabryka Szlifierek Jotes S.A. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000044941
  13. Fast Cargo Delivery Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000653415
  14. Flyargo Sp. Z O.O., Wolica − KRS 0000722893
  15. Flybrokers Sp. Z O.O., Wolica − KRS 0000409386
  16. Forum Stowarzyszeń Przedsiębiorczości Regionu Małopolskiego, Bochnia − KRS 0000099740
  17. Fundacja Czerwonej Róży, Warszawa − KRS 0000031457
  18. Fundacja Instytut Bezpieczeństwa i Strategii, Warszawa − KRS 0000747002
  19. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Regionu Mińskiego, Sulejówek − KRS 0000242257
  20. Fundacja Nadzieja, Sulejówek − KRS 0000485570
  21. Fundacja Polskiej Lekkiej Atletyki, Warszawa − KRS 0000093873
  22. Fundacja Ronalda Mcdonalda, Warszawa − KRS 0000105450
  23. Gkw Sp. Z O.O., Wolica − KRS 0000642706
  24. Globtelcare Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000464680
  25. Greenfield Plan Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000747286
  26. Gunhed Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000471545
  27. H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000069009
  28. Inkubator B+r Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000702786
  29. Jkl Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000436039
  30. Lot Crew Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000511675
  31. Lotams Technical Support Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469473
  32. Mazowiecki Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171197
  33. Mazowiecki Szpital Bródnowski W Warszawie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000336164
  34. Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000349207
  35. Mcc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000661070
  36. Medical Inventi S.A., Lublin − KRS 0000544357
  37. Medycyna Diagnostyczna Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000642051
  38. Meramont S.A., Września − KRS 0000103198
  39. Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000239613
  40. Międzyszkolny Klub Sportowy Żagiew W Dzierżoniowie, Dzierżoniów − KRS 0000132384
  41. Mokotowskie Centrum Wspierania Integracji Europejskiej, Warszawa − KRS 0000137879
  42. Morele Group Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000748089
  43. Nordic Plus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690670
  44. Pfleiderer Group S.A., Wrocław − KRS 0000011422
  45. Podlaskie Centrum Rolno - Towarowe S.A., Białystok − KRS 0000045833
  46. Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A., Bydgoszcz − KRS 0000036552
  47. Polska Fundacja Technologiczna Ryś, Jagodne − KRS 0000505727
  48. Polskie Stowarzyszenie Wyceny Złóż Kopalin, Kraków − KRS 0000281978
  49. Pracownicza Spółka Diotech Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000550591
  50. Przedsiębiorstwo Budowy Elektrowni i Przemysłu Beton-stal Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000039452

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acp Global Forwarding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043842
  2. Agencja Rozwoju Regionalnego Marr S.A., Mielec − KRS 0000049617
  3. Agpol S.A., Warszawa − KRS 0000135059
  4. Agromet Fabryka Maszyn Rolniczych, Darłowo − KRS 0000158703
  5. Agrotex S.A., Łódź − KRS 0000053468
  6. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  7. Amvip Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000374352
  8. Amw Rewita Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000394569
  9. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  10. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  11. Apexim S.A., Warszawa − KRS 0000041849
  12. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  13. Argo.aero Sp. Z O.O., Wolica − KRS 0000355281
  14. Axtone S.A., Kańczuga − KRS 0000534382
  15. Bejot Zabezpieczenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393651
  16. Białogardzkie Zakłady Garbarskie Sp. Z O.O., Białogard − KRS 0000157432
  17. Bielska Fabryka Maszyn Włókienniczych Befama S.A., Bielsko-biała − KRS 0000056139
  18. Bolesław Recycling Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Bukowno − KRS 0000067671
  19. Bookhousecafé S.A., Warszawa − KRS 0000031336
  20. Boryszew Erg S.A., Sochaczew − KRS 0000288711
  21. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  22. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  23. Bystrzyckie Zakłady Wyrobów Papierowych S.A., Bystrzyca Kłodzka − KRS 0000064349
  24. Cargosped Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034257
  25. Cegielnie Kutnowskie Sp. Z O.O., Kaszewy Kościelne − KRS 0000333979
  26. Central European Engine Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025686
  27. Centrala Farmaceutyczna Cefarm, Warszawa − KRS 0000039792
  28. Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie Epłatności S.A., Tajęcina − KRS 0000347131
  29. Centrum Zdrowia i Relaksu Verano Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000072201
  30. Chem Trans Logistic Haldex S.A., Sosnowiec − KRS 0000179052
  31. Ctl Inwestor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000039567
  32. Ctl Logistics S.A., Warszawa − KRS 0000010504
  33. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  34. Ctl Maczki-bór Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000107691
  35. Ctl Polski Koks Spedycja S.A., Toruń − KRS 0000071193
  36. Ctl Wagony Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156679
  37. Dal Towarzystwo Handlu Międzynarodowego S.A., Warszawa − KRS 0000175589
  38. Dipservice W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000334168
  39. Dworzec Polski S.A., Warszawa − KRS 0000031090
  40. Euro-acs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027502
  41. Euro-eko Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000069701
  42. Eurokol Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000063309
  43. Eurolot S.A., Warszawa − KRS 0000044777
  44. Europejskie Centrum Ochrony Środowiska - Stowarzyszenie Inicjatyw Ekologicznych, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000107199
  45. Euroterminal Sławków Sp. Z O.O., Sławków − KRS 0000353127
  46. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  47. Fabryka Form Metalowych Formet S.A. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000080945
  48. Fabryka Kotłów Fakot S.A., Nowa Sól − KRS 0000010529
  49. Fabryka Maszyn Budowlanych i Drogowych Xcmgeuropa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000352905
  50. Fabryka Maszyn Bumar-koszalin S.A., Koszalin − KRS 0000054448

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Modernizacja linii technologicznej przetwarzania odpadów komunalnych.
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej - Rzeszów Sp. z o. o., Rzeszów
    1.Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i modernizacja istniejącej linii technologicznej przetwarzania odpadów komunalnych w Rzeszowie przy ul. Ciepłowniczej 11 (dalej Linia), polegająca na uzupełnieniu linii o dodatkowy element służący wstępnemu przesiewaniu odpadów, celem uzyskania wydajności linii 50 000 Mg/rocznie przy pracy 2 zmianowej (dalej Urządzenie).
    2.Wykonawca zobowiązany jest zaproponować Zamawiającemu rozwiązania modernizacyjne w takim zakresie aby do ich wykonania nie było wymagane uzyskanie pozwolenia na budowę, ani też żadnych innych pozwoleń od organów administracji publicznej, jak również zgłoszenie zamiaru rozpoczęcia robót budowlanych do organów administracji. Wykonawca przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność wobec Zamawiającego za skutki ewentualnego naruszenia przepisów prawa w przypadku zastosowania przez Wykonawcę rozwiązań, które wymagają uzyskania w/w pozwoleń lub dokonania zgłoszenia.
    3.Wszystkie prace Wykonawcy objęte przedmiotem zamówienia odbędą się w zakładzie przetwarzania odpadów komunalnych prowadzonym przez Zamawiającego przy ul. Ciepłowniczej 11, za wyjątkiem dostarczenia dokumentacji projektowej, którą Wykonawca dostarczy Zamawiającemu na adres jego siedziby tj. al. gen. Władysława Sikorskiego 428, 35-304 Rzeszów.
    4.Na przedmiot zamówienia składają się m.in.:
    A. Opracowanie przez Wykonawcę dokumentacji projektowej obejmującej modernizację linii.
    1) Dokumentacja projektowa powinna zawierać niżej wymienione elementy:
    a) Część opisowa projektu,
    b) Projekt technologiczny,
    c) Opis rozwiązań technicznych, konstrukcyjnych i materiałowych
    d) rozwiązanie technologii załadunku przy pomocy ładowarki Ł-34 o pojemności łyżki 5 m3, długości ramion 5,2 m i wysokości podnoszenia 6 m oraz pola manewrowego załadunku odpadów - Pole manewrowe przy zasypie do kosza 100 m2, Pole manewrowe przy frakcji pod sitowej i nad sitowej oraz odpadów z linii sortowania to 144 m2 ,
    e) plan ruchu w czasie modernizacji i po modernizacji linii uwzględniający ilość i czas trwania przerw podczas montażu urządzeń (jednorazowo nie przekraczając jednej zmiany roboczej),
    f) rozwiązanie możliwości montażu w przyszłości rozrywarki worków w miejsce kosza zasypowego,
    g) Opis procesu technologicznego przetwarzania odpadów przez zmodernizowaną Linię,
    h) Wykaz wszystkich maszyn i urządzeń (Wykonawca ma obowiązek załączyć karty dla każdego z urządzeń), które zostaną dostarczone i zamontowane przez wykonawcę w ramach modernizacji Linii;
    i) Opis systemu automatyki/sterowania Urządzeniem oraz zmodernizowaną Linią;
    j) Rysunki technologiczne - rzuty i przekroje zmodernizowanej Linii.
    2) Wykonawca opracuje plan (harmonogram) serwisu i konserwacji Urządzenia oraz zmodernizowanej Linii, w tym zalecanych przeglądów. Wykonawca musi zapewnić łatwość dostępu wymiany części urządzeń ulegających zużyciu technologicznemu (np. wymiana lub ostrzenie noży nie dłużej niż do 8 godz. od zgłoszenia potrzeby takiej czynności).
    3) Wykonawca sporządzi i dostarczy Zamawiającemu kompletną dokumentację projektową modernizacji Linii zawierającą co najmniej wszystkie elementy wymienione w pkt. A 1).,2)., powyżej - w 3 egz. w wersji papierowej oraz w 3 egz. wersji elektronicznej w formacie PDF.
    4) W terminie 14 dni roboczych od otrzymania kompletnej dokumentacji projektowej modernizacji Linii (wszystkie elementy) Zamawiający ma prawo zgłosić zastrzeżenia i uwagi lub zaakceptować otrzymaną dokumentację. W przypadku braku odpowiedzi Zamawiającego w w/w terminie przyjmuje się, że Zamawiający dokumentację zaakceptował. W przypadku zgłoszenia uwag lub zastrzeżeń, Wykonawca zobowiązany jest dokonać stosownych poprawek i uzupełnień dokumentacji uwzględniających odpowiedź Zamawiającego - w terminie kolejnych 14 dni roboczych, przedstawiając w tym terminie Zamawiającemu do akceptacji poprawioną i uzupełnioną dokumentację w egzemplarzach i formie zgodnej z pkt. 3). Do procesu akceptacji poprawionej i uzupełnionej dokumentacji stosuje się postanowienia zdań poprzednich niniejszego pkt.
    5) Wyłącznie na podstawie dokumentacji zaakceptowanej przez Zamawiającego
    w powyższym trybie bez zastrzeżeń, Wykonawca może przystąpić do dalszej realizacji przedmiotu umowy.
    B. Wytyczne dla elementów planowanego urządzenia:
    1. Kosz zasypowy odpadów wykonany z blachy w gat. S355J2G3 lub równoważne, o grub. min. 5 mm,
    2. Kosze przesypowe przenośników wykonane z blachy w gat. S355J2G3 lub równoważne, o grub. min. 3 mm,
    3. Taśmociąg wybierający z kosza,
    4. Taśmociąg podający do sita (przesiewacza bębnowego),
    5. Obrzeża taśmociągów wykonane z blachy w gat. S355J2G3 lub równoważne o grub. min. 3 mm,
    6. Przesiewacz bębnowy;
    Średnica bębna: max 2500 mm, długość bębna: max 8500 mm,
    Wielkość oczka w bębnie przesiewacza: 80 mm,
    Kształt oczka: okrągłe,
    Płaszcz bębna sita wykonany z blachy trudnościeralnej o grubości min. 10 mm ze stali w gatunku S355J2G3 lub równoważne,
    Prędkość obrotowa w zakresie od 0 do 18 obr./min,
    Bęben umieszczony na trudnościeralnych rolkach,
    Napęd za pomocą silników elektrycznych z płynną regulacją obrotów,
    Wsyp i zrzutnia z blachy trudnościeralnej o grub. min. 5 mm ze stali w gatunku S355J2G3 lub równoważne,
    Zgarniak czyszczący zewnętrzną część bębna,
    Szafa sterownicza,
    Sito wyposażone w noże rozrywające worki wykonane ze stali Hardox lub równoważne,
    7.Platformy dla operatora z drabinami po obu stronach o powierzchni zapewniającej łatwy i bezpieczny dostęp do urządzenia,
    8. Boks pod sitem na frakcję 0-80 mm,
    9. Zsuwnia zsypowa dla frakcji: większa niż 80 mm,
    10. Wymagana wydajność Urządzenia min. 15 Mg odpadów na godzinę liczona jako średnia w ciągu jednej zmiany roboczej (8 godzin).
    C. Prace montażowe Urządzenia i modernizacyjne Linii;
    Wykonawca dokona montażu urządzeń tak, aby nie spowodować demontażu istniejących urządzeń.
    D. Próby i rozruch Urządzenia i zmodernizowanej Linii obejmujące:
    a) próby przedrozruchowe,
    b) próby rozruchowe obejmujące rozruch technologiczny,
    c) ruch próbny,
    E. Przeszkolenie pracowników Zamawiającego, które odbędzie się w trakcie rozruchu linii i zostanie przeprowadzone przez Wykonawcę przez co najmniej 3 dni robocze.
    5. W zakresie standardu wykonania modernizacji linii technologicznej dostarczone urządzenia muszą posiadać atesty, deklaracje właściwości użytkowych i inne niezbędne dokumenty, dopuszczające je do uruchomienia i użytkowania.
    6. Do każdego urządzenia Wykonawca dostarczy dokumentację powykonawczą wykonanych prac zawierającą m. in. protokoły prób i badań instalacji elektrycznej, dokumentację techniczno-ruchową (DTR), instrukcję obsługi oraz katalog części zamiennych, eksploatacyjnych i łatwo zużywających się wraz z zestawem narzędzi niezbędnych do wykonania prac konserwacyjno-serwisowych. W przypadku przedłożenia dokumentu sporządzonego w języku obcym, Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć jego tłumaczenie na język polski.
    7. Szkic montażu urządzeń stanowi załącznik nr 6 do SIWZ.
    8. Pozostałe warunki zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy określone są we wzorze umowy stanowiącym załącznik do niniejszej SIWZ.

Inne osoby dla Majewski Wojciech (43 osoby):