Kogo reprezentuje osoba

Malec Jacek Stanisław

w KRS

Jacek Stanisław Malec

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jacek
Drugie imię:Stanisław
Nazwisko:Malec
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1948 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie), Mogilno (Kujawsko-pomorskie), Przyjezierze (Kujawsko-pomorskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Żnin (Kujawsko-pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalitta Adrianna Anna, Kalitta Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalitta Halina
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stykuć Anna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbańczyk Bogumiła Teresa
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jusięga Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piaskowska Wioletta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cędrowski Jacek, Kowalski Wojciech, Kwiecień Halina, Lipiński Józef, Sadecki Waldemar Kazimierz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kulikowska Milena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niemczewski Robert Tomasz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Molenda Paweł
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bończyk Jan, Maciuba Jan, Sprengel Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagniewski Marek Andrzej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cygan Jan Krzysztof, Krzyżowski Jerzy Tadeusz, Kuleszczyk Marek Wiesio
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Floryszak Grzegorz, Fuks Katarzyna, Hernacki Stanisław, Jermanowski Włodzimierz, Walerych Krzysztof Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilusz Tadeusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ożóg Helena, Szymski Waldemar, Teodorczyk Magdalena, Teodorczyk Marek, Tomczyk Anna, Tomczyk Jan, Wszołek Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Jan
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Oczachowski Marek Zbigniew, Pawlak Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pawlak Irena
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bursztyński Karol, Drozdowski Jarosław, Sokal Maciej, Wolf Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łusiak Włodzimierz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Holc Michał, Maciejewski Józef Jerzy, Stanek Ryszard Michał, Waliszewski Adam Waldemar
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Beńke Dariusz Marek, Siódmiak Piotr Grzegorz, Wabich Bogdan Stanisław, Wilkoński Piotr Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobolewski Jacek Henryk
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaufhold Ewald August, Kaufhold Stefan, Kohnert Rolf
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kępa Janusz, Rozwadowski Ryszard Andrzej
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stykuć Anna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbańczyk Bogumiła Teresa
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albeck Jacques, Kosuń Radosław, Krokel Torsten Olaf, Schefczyk Gregor

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Schefczyk Gregor Joachim
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Franz Joachim, Kubalewska Ewa, Kubalewski Arkadiusz Krzysztof, Lipiński Adam Robert, Lipiński Józef, Lipiński Michał, Sadecki Waldemar Kazimierz
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Ludwika Zofia, Alcan Adnan, Heigelmann Jerzy Andrzej, Iwan Remigiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowak Piotr
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Franz Tomasz, Fuks Katarzyna, Pawłowska Aldona, Pawłowski Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Siedlecka Barbara Stanisława
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Iwicki Kamil Filip, Iwicki Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Airon Green Energy Turbines Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000547171
  2. Airon Investment S.A., Bydgoszcz − KRS 0000412048
  3. Akademia Zrównoważonego Rozwoju Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000524283
  4. Ako - S.A., Bydgoszcz − KRS 0000055249
  5. Apt Perspektywa Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000424074
  6. Aquapark Bydgoszcz-myślęcinek Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000320837
  7. Arme Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Grudziądz − KRS 0000173098
  8. Atixem Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000271800
  9. Baldo Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000211733
  10. Bamp;l Invest Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000403886
  11. Belma-narzędzia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Białe Błota − KRS 0000132981
  12. Cartech Design Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000531292
  13. Coldpartner Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Grudziądz − KRS 0000283322
  14. Connexus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000495510
  15. Daukus Sp. Z O.O., Kołaczkowo − KRS 0000349376
  16. Deger Sp. Z O.O., Jezuicka Struga − KRS 0000018982
  17. Domaroll-system Janusz Kępa; Ryszard Rozwadowski Sp. J., Toruń − KRS 0000014003
  18. Drach Blum Investment S.A., Warszawa − KRS 0000684179
  19. Eko Technika Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000183156
  20. Emtor Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000122446
  21. Energia Group Sp. Z O.O., Brzoza − KRS 0000328510
  22. Energia Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000149033
  23. Exim Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000122981
  24. Forte Oil Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000492866
  25. Fundacja Im. Romana i Marii Dalkowskich, Toruń − KRS 0000170763
  26. Fundacja Pomocy Oparzonym, Warszawa − KRS 0000340763
  27. Garbary 22 Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000277838
  28. Global Logistics Iwicki Krzemiński Sp. J., Warszawa − KRS 0000639573
  29. Grot System Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000558112
  30. Grudziądzkie Stowarzyszenie Edukacji, Grudziądz − KRS 0000055102
  31. Grupa Budowa Instalacji Przemysłowych Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Toruń − KRS 0000240205
  32. Grupa Producentów Ziarna Zbóż Kobylanka Sp. Z O.O., Kobylanka − KRS 0000395444
  33. Handlowa Spółdzielnia Inwalidów, Inowrocław − KRS 0000143633
  34. Hokej Superliga Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000782566
  35. Hydro System Bydgoszcz Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000494154
  36. Ibis Ltd. - International Bakery Industries - Spomasz Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szubin − KRS 0000087827
  37. Ibis Nowe Technologie Sp. Z O.O., Szubin − KRS 0000204363
  38. Ibisart Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000461951
  39. Infrastruktura Kapuściska S.A. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000160179
  40. Inter Mas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541183
  41. Inter Mass Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000392132
  42. Investgrunt.pl Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000577190
  43. Inwestycje Pl Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000248262
  44. Inwestycyjna Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gdynia − KRS 0000412375
  45. Jarecki S.A., Limanowa − KRS 0000527481
  46. Jest Czysto Polska Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000499831
  47. Jest Czysto Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000425935
  48. Jk-stal Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000281703
  49. Jm Acord - Meat Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000533485
  50. Jml Facility Management Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000276280

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ac Rental Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000389739
  2. Adamis Sp. Z O.O., Mogilno − KRS 0000317340
  3. Aesthetic Cosmetic Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000343554
  4. Almięs Sp. Z O.O., Jastrzębie − KRS 0000331494
  5. Altman Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Żnin − KRS 0000205836
  6. Arkta S.A., Bydgoszcz − KRS 0000092336
  7. Artmet Bis Sp. Z O.O., Dziarnowo − KRS 0000099774
  8. Atc Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000140576
  9. Bioetanol Aeg Sp. Z O.O., Chełmża − KRS 0000251543
  10. Bór Tuchola Sp. Z O.O., Tuchola − KRS 0000419352
  11. Bud-stal S.A., Bydgoszcz − KRS 0000108381
  12. Bydgoska Fabryka Urządzeń Chłodniczych S.A., Bydgoszcz − KRS 0000061976
  13. Bydgoskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-wiertniczych Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000179836
  14. Bydgoskie Zakłady Papiernicze Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000041446
  15. Centrum Biomasy Spółka Z Ograniczną Odpowiedzialnością, Łomianki − KRS 0000307807
  16. Centrum Izolacji Termicznych Therm Service Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000114045
  17. Cerama Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gniewkowo − KRS 0000070145
  18. Cert Plus Marcin Zudzin i Wspólnicy Sp. J. Likwidacyjnej, Olimpin − KRS 0000114114
  19. Ciech Transclean Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000136572
  20. Delmotex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Toruń − KRS 0000210825
  21. Depar Dariusz Lendzion Sp. J., Grudziądz − KRS 0000076970
  22. Development Investment Trade Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000210903
  23. Dingo Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000199932
  24. Dnt Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000413733
  25. Dpf Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000012540
  26. Earl Mode - Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000122680
  27. Eco-max-bud Sp. Z O.O., Maksymilianowo − KRS 0000392306
  28. Eko-produkt Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000251549
  29. Eurobor Stefan Borkowicz Jarosław Borkowicz Sp. J., Golub-dobrzyń − KRS 0000052018
  30. Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000133335
  31. Fabryka Wyrobów Kulinarnych Smakovit Sp. Z O.O., Stopka − KRS 0000052261
  32. Fercon Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Jaroszewo − KRS 0000272780
  33. Forfaiting S.A., Janowiec Wielkopolski − KRS 0000025122
  34. Fundacja Im. Pauli Ollendorff, Wrocław − KRS 0000224157
  35. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Pakości, Pakość − KRS 0000089543
  36. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Trzemesznie, Trzemeszno − KRS 0000169432
  37. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wąbrzeźnie, Wąbrzeźno − KRS 0000222986
  38. Greenline S.A., Warszawa − KRS 0000347390
  39. Grot Nieruchomości - Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000406299
  40. Grupa Producentów Roślin Energetycznych Sękowa Sp. Z O.O., Sękowa − KRS 0000435003
  41. Home 4 Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000501409
  42. Hydrobud Pl S.A., Gdynia − KRS 0000116215
  43. Hydrotech Pl Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000034319
  44. Int. Usługi Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000227418
  45. Intur Kfs Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Inowrocław − KRS 0000311230
  46. Intur Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Inowrocław − KRS 0000312047
  47. Jack Towell Sp. Z O.O., Osielsko − KRS 0000274731
  48. Jankol Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000062875
  49. Jde Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000305619
  50. Jurwald S.A. Likwidacyjnej, Grudziądz − KRS 0000124607