Kogo reprezentuje osoba

Małecki Rafał Jakub

w KRS

Rafał Jakub Małecki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Rafał
Drugie imię:Jakub
Nazwisko:Małecki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Dobrzelin (Łódzkie), Leśmierz (Łódzkie), Lublin (Lubelskie), Stoisław (Zachodniopomorskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Michał, Banaczkowska Justyna, Banaszak Adam Heliodor, Bartosik Anna, Charzyński Adrian Marcin, Cholewa Tomasz, Dereziński Marek, Drabik Tomasz, Duda Artur, Duszak Krzysztof, Fido Chmielewska Agnieszka Monika, Filipowicz Tomasz Jan, Indra Jerzy Jan, Iskra Mariusz, Jaworski Andrzej, Jelonek Mariusz, Jezierski Zbigniew, Jonatowski Lech Stanisław, Kazimierski Jarosław Marcin, Kałużny Wojciech, Kiszczak Kazimierz, Kocik Jarosław, Kosiński Krzysztof, Kowa Krzysztof Jan, Kowalski Mariusz, Kulicki Marcin Antoni, Kunicka Szewczyk Dorota, Leszczyński Andrzej Grzegorz, Lipska Dominika Magdalena, Mańk Anna Teresa, Marciniak Jerzy Krzysztof, Matusiak Krystyna, Matyjaszczyk Sławomir, Miazek Anna Maria, Musialik Sławomir, Nadolnik Bogusław Edmund, Nawrocka Beata Elżbieta, Nowacki Jarosław Marek, Nowakowski Andrzej Zdzisław, Nykiel Krzysztof, Olenderek Tomasz Piotr, Ożóg Irena Władysława, Pawela Józef Stanisław, Perkowski Robert, Petera Piotr, Pietruszewska Alicja Teresa, Piotrowski Paweł, Piotrowski Paweł Jacek, Piłat Magdalena Anna, Popławski Łukasz Jan, Psikus Piotr Paweł, Rataj Dariusz Kazimierz, Relidzyński Andrzej, Ronek Henryk, Sadłowska Joanna Iwona, Salus Zdzisław Bogdan, Sawiński Stanisław, Siekierko Jarosław, Siwiaszczyk Robert Błażej, Sochaczewska Edyta Jolanta, Spuz Vel Szpos Marek Jerzy, Środa Mieczysław, Stachowiak Janusz Marek, Sutkowski Marcin, Świątek Arkadiusz, Szamlewski Jacek, Szymanek Piotr Ludomir, Warszewska Paulina, Wenerski Roman, Wnorowski Henryk Jan, Wójtowicz Jan, Wojtowicz Jarosław, Wykowski Grzegorz, Wynimko Marek Krzysztof, Wyszyński Zdzisław, Zatorska Pańtak Iwona

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Władysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białaszczyk Bartłomiej Benedykt, Doliasz Marcin, Jankiewicz Maciej Paweł, Małachowska Agnieszka, Narojek Mirosław, Olenderek Tomasz, Sikorski Zbigniew Mieczysław, Skrzypczak Mieczysław, Sojka Jerzy Zdzisław, Stachowiak Janusz Marek, Szalonkiewicz Ewa Lucyna, Szymanek Piotr Ludomir, Wrzesiński Adam Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wycech Piotr Tomasz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barcz Tadeusz Grzegorz, Brynkiewicz Ewa Jadwiga, Fido Chmielewska Agnieszka Monika, Figasiński Dariusz, Gonta Grabiec Katarzyna, Januszewska Wójcik Agnieszka Joanna, Jaszczura Bogumił, Jemielity Tadeusz Józef, Karpowicz Andrzej Władysław, Kaźmierczak Mariusz Wojciech, Kocik Jarosław Aleksander, Koperski Arkadiusz Aleksander, Kubiak Piotr Stanisław, Kunicka Szewczyk Dorota, Nowakowska Barbara Jolanta, Pietruszewska Alicja Teresa, Piotrowski Paweł Jacek, Sikorski Robert, Stopczyński Paweł, Wardziński Zbysław Paweł, Wernikowska Urszula Maria, Zaczek Marek Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olejniczak Cezary Roman
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cichecki Henryk, Flakiewicz Waldemar Maciej, Janik Stanisław Marcin, Jemielity Tadeusz Józef, Marcinkowski Mirosław Bogusław, Maślanka Bogdan Stanisław, Pawlak Józef Bogdan, Sochaczyńska Teresa Łucja, Stawicka Jadwiga, Zawołokin Ireneusz Kacper
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaczkowska Justyna, Białaszczyk Bartłomiej Benedykt, Dereziński Marek, Kocik Jarosław Aleksander, Kowa Krzysztof Jan, Matyjaszczyk Sławomir, Olenderek Tomasz Piotr, Ozimkowska Sarzała Magdalena, Puzan Udziela Renata Ryta, Spuz Vel Szpos Marek Jerzy, Wysocki Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zeuschner Waldemar Artur
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciborowski Marek, Kuczkowski Przemysław, Mańk Marek Henryk, Najdyhor Magdalena, Ozimkowska Sarzała Magdalena, Puścizna Henryk Józef, Rakoca Aleksandra Ewa, Rasała Maria, Sadowski Marek Andrzej, Sikorski Robert, Szuszczewicz Dariusz Robert, Wasińska Teodozja Anna, Wepa Marek Tomasz, Zacharczuk Renata

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. W Łomży, Łomża − KRS 0000061677
  2. Agro-grupa Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000433281
  3. Ameno Finance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000660783
  4. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  5. Ars Legis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227939
  6. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  7. Bioelektrownia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307126
  8. Brzesko-kujawski Związek Plantatorów Buraka Cukrowego Przy Oddziale Ksc S.A. Cukrownia Kruszwica, Włocławek − KRS 0000063240
  9. Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A., Kielce − KRS 0000127140
  10. Centrum Rozwojowo-wdrożeniowe-telesystem-mesko Sp. Z O.O., Lubiczów − KRS 0000096130
  11. D M Development Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000281068
  12. Dk Investments Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000463358
  13. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-spożywczego S.A., Wrocław − KRS 0000099256
  14. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  15. Edusmart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000423284
  16. Eko-en Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000664068
  17. Elewarr-Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000102377
  18. Elewator Sieradz Sp. Z O.O., Sieradz − KRS 0000128488
  19. Euro-eko Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000069701
  20. Fabryka Cukierków Pszczółka Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000370450
  21. Federacja Związków Zawodowych Pracowników Przemysłu Cukrowniczego, Toruń − KRS 0000227442
  22. Fundacja Ekofundusz, Warszawa − KRS 0000020997
  23. Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej - Counterpart Fund, Warszawa − KRS 0000017557
  24. Fundacja Kapitału Intelektualnego Podlasia, Białystok − KRS 0000219539
  25. Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. Pomaganie Krzepi, Toruń − KRS 0000653638
  26. Fundacja Nasze Pożarowo, Pożarowo − KRS 0000524552
  27. Fundacja Ośrodek Wspierania Ekologii, Białystok − KRS 0000409246
  28. Fundacja Pedagogium, Warszawa − KRS 0000256593
  29. Fundacja Pro Arte Et Historia, Krasiczyn − KRS 0000518786
  30. Fundacja Rozwoju Inicjatyw Społeczeństwa Obywatelskiego, Sopot − KRS 0000431162
  31. Fundacja Silver Economy, Nowy Sącz − KRS 0000451929
  32. Fundacja Stoczni Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000298660
  33. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Będzino − KRS 0000048984
  34. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Ozorków, Ozorków − KRS 0000137609
  35. Gwm Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000122010
  36. Hodowla Roślin Strzelce Sp. Z O.O. - Grupa Ihar., Strzelce − KRS 0000204722
  37. Innvigo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000540684
  38. Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000183634
  39. K.i.d.s. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali, Warszawa − KRS 0000793389
  40. Kbs Inwestycje Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000560405
  41. Kępińska Inicjatywa Samorządowa, Kępno − KRS 0000023273
  42. Kom-rol Kobylniki Sp. Z O.O., Kobylniki − KRS 0000122952
  43. Kółko Rolnicze W Zamiarach, Zamiary − KRS 0000247375
  44. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  45. Krajowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Warszawa − KRS 0000114159
  46. Krudgas Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000229103
  47. Kurpiowskie Zakłady Mięsne Kadzidło Sp. Z O.O., Kadzidło − KRS 0000621364
  48. Lotos Infrastruktura S.A., Jasło − KRS 0000068125
  49. Lubelski Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Lublin − KRS 0000253395
  50. Ludmar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000703656

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3bcm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171662
  2. 4compliance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000497853
  3. 4compliance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000503304
  4. Actio Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000227920
  5. Administracja Domów Miejskich - Kępno Sp. Z O.O., Kępno − KRS 0000133897
  6. Agencja Informacyjno - Filmowa, Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012439
  7. Agencja Media Sport Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000192370
  8. Agencja Ochrony Kowalczyk Tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000507255
  9. Agencja Rozwoju Mazowsza S.A., Warszawa − KRS 0000249823
  10. Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000221599
  11. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  12. Agro- K Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000433280
  13. Agro- Z Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000430889
  14. Agro-csa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441150
  15. Agro-io Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000430536
  16. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  17. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  18. Agros-nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347558
  19. Alus Sp. Z O.O., Dylewo − KRS 0000227705
  20. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  21. Ameno Star Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000640141
  22. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  23. Argo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028799
  24. Auto-gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000067680
  25. Autonika Holding S.A., Rzeszów − KRS 0000024980
  26. Bamba Poland Sp. Z O.O., Nowosady − KRS 0000155896
  27. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  28. Bankowy Fundusz Nieruchomościowy Actus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023062
  29. Biogazownia Łapy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348070
  30. Bit S.A., Warszawa − KRS 0000377793
  31. Biuro Projektów Rewitalizacji S.A., Katowice − KRS 0000396289
  32. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  33. Bols Sp. Z O.O., Oborniki Wielkopolskie − KRS 0000013113
  34. Bps Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000368784
  35. Browar Łomża Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000011751
  36. Bs Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000522541
  37. Budopol-delta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047684
  38. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A., Białe Błota − KRS 0000035694
  39. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  40. Cenfin Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000109384
  41. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  42. Centrum Bankowo-finansowe Nowy Świat S.A., Warszawa − KRS 0000044482
  43. Centrum Grzybowska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000240527
  44. Centrum Wypału Wapna Częstocice Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000366159
  45. Chełmskie Linie Autobusowe Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000182220
  46. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  47. Chemia.com S.A., Warszawa − KRS 0000033680
  48. Chłodnia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000186112
  49. Chłodnia Kielce S.A., Kielce − KRS 0000148386
  50. Ciech Sarzyna S.A., Nowa Sarzyna − KRS 0000103271

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Dostawa siewnika, fabrycznie nowego, rok produkcji minimum 2012, dla potrzeb Zespołu Szkół CKR w Starym Brześciu
    Zamawiający: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu, Brześć Kujawski
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa siewnika, fabrycznie nowego, rok produkcji minimum 2012, dla potrzeb Zespołu Szkół CKR w Starym Brześciu.
    1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (wymagane parametry techniczno-eksploatacyjne i wyposażenie samochodu):
    1) siewnik punktowy, 6 rzędowy pneumatyczny,
    2) komplet zespołów wysiewających do wysiewu kukurydzy i buraka cukrowego,
    3) zestaw do nawożenia dopasowany do siewnika,
    4) znaczniki śladów sterowane hydraulicznie,
    5) rozstaw międzyrzędzi 40-75 cm,
    6) max szerokość transportowa 3,5 m,
    7) instrukcja obsługi i katalog części w języku polskim.
    2. Okresy gwarancyjne:
    - nie mniej niż 2 lata gwarancji, z zastrzeżeniem, że okres gwarancji nie może być krótszy od okresu gwarancji udzielanej przez producenta sprzętu.
    3. Najpóźniej w dniu przekazania pojazdu Zamawiającemu, Wykonawca dostarczy niezbędne dokumenty:
    - instrukcję obsługi w języku polskim (10 szt.),
    - kartę gwarancyjną
  2. Usługa polegająca na odśnieżeniu przy użyciu dwóch ładowarek, dróg powiatowych na terenie gminy Krasnystaw: - nr 3127L na odcinku Kasjan - Bzite, - nr 3128L na odcinku Bzite - Krynica, - nr 3129L na odcinku Czarnoziem - Bańkowszczyzna.
    Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych, Krasnystaw
    Usługa polegająca na odśnieżeniu przy użyciu dwóch ładowarek, dróg powiatowych na terenie gminy Krasnystaw:
    - nr 3127L na odcinku Kasjan - Bzite,
    - nr 3128L na odcinku Bzite - Krynica,
    - nr 3129L na odcinku Czarnoziem - Bańkowszczyzna.