Kogo reprezentuje osoba

Malinowski Andrzej Tadeusz

w KRS

Andrzej Tadeusz Malinowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Tadeusz
Nazwisko:Malinowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1948 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Elbląg (Warmińsko-mazurskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babojć Dariusz, Chmielewski Tadeusz, Dratwa Andrzej, Dziwniel Zenon, Gburzyński Józef, Gliwa Janusz, Grudzińska Aniela, Guzowski Grzegorz Marek, Guzowski Hieronim, Gzowski Zbigniew Ryszard, Hebel Mariola, Hinz Jerzy Artur, Kolaska Elżbieta, Kozłowski Mirosław, Lech Wiesława, Lewarowski Leszek, Malinowska Izabela, Miszk Ryszard, Pąsik Zbigniew, Sałacka Anna, Stankiewicz Zenon, Szczepański Józef, Tkacz Paweł, Zemke Ryszard

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Behnke Michał Tytus, Bohdziewicz Witold, Brzozowski Jerzy, Cora Stanisław Wincenty, Dec Marek, Kozerski Jacek Krzysztof, Kuliś Bogusław, Linkiewicz Mariola Ewa, Litwin Piotr, Matys Tadeusz Józef, Nowak Janusz Dariusz, Nowakowski Lucjan, Piśkiewicz Łukasz, Romaszko Tadeusz, Rożek Leszek Krzysztof, Rzanna Lucyna Ewa, Sawicki Wiesław Janusz, Sosnowski Eugeniusz, Szaj Robert, Szczutowski Jacek, Wachowicz Jarosław, Łokucijewska Halina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żochowski Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babojć Dariusz, Chmielewski Tadeusz, Dratwa Andrzej, Dziwniel Zenon, Gburzyński Józef, Gliwa Janusz, Grudzińska Aniela, Guzowski Grzegorz Marek, Guzowski Hieronim, Gzowski Zbigniew Ryszard, Hebel Mariola, Hinz Jerzy Artur, Kolaska Elżbieta, Kozłowski Mirosław, Lech Wiesława, Lewarowski Leszek, Malinowska Izabela, Miszk Ryszard, Pąsik Zbigniew, Sałacka Anna, Stankiewicz Zenon, Szczepański Józef, Tkacz Paweł, Zemke Ryszard

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Becapro Sp. Z O.O., Trąbki Wielkie − KRS 0000375057
  2. Elbląski Komitet Obywatelski, Elbląg − KRS 0000379545
  3. Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000127954
  4. Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000126018
  5. Elektrownia Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000719342
  6. Energa Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000538935
  7. Energa Kogeneracja Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000207049
  8. Energomontaż-północ Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000563117
  9. Eye Id Technolgies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000506852
  10. Fundacja Aurea Porta, Gdańsk − KRS 0000107539
  11. Fundacja Kiniak-szczęściem Się Jest!, Raciążek − KRS 0000380739
  12. Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów, Gdańsk − KRS 0000047865
  13. Gniewińskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Kostkowo − KRS 0000250436
  14. Grupa P211 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000629112
  15. Insalgo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000525891
  16. Kancelaria Radców Prawnych Cic Pikor, Behnke, Dmoch, Fryzowski Spółka Partnerska, Gdynia − KRS 0000114202
  17. Klub Sportowy Piast W Brzegu, Brzeg − KRS 0000037668
  18. Krynicki Recykling S.A., Olsztyn − KRS 0000291772
  19. Lotos Infrastruktura S.A., Jasło − KRS 0000068125
  20. Ludowy Klub Sportowy Mlexer, Elbląg − KRS 0000170644
  21. Obywatelskie Stowarzyszenie Uwłaszczeniowe W Elblągu, Elbląg − KRS 0000049626
  22. Ochotnicza Straż Pożarna W Zastawnym, Zastawno − KRS 0000024217
  23. Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Witoszewo, Elbląg − KRS 0000016453
  24. Opec Grudziądz Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000033543
  25. Pomorski Związek Pracodawców Lewiatan W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000189706
  26. Pomorskie Stowarzyszenie Wspierania Małej i Drobnej Przedsiębiorczości, Krynica Morska − KRS 0000025177
  27. Port Lotniczy Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000075422
  28. Pzz - Młodzieżowy Klub Baseballowy, Brzeg − KRS 0000040393
  29. Sobieski Jumping Team, Gdańsk − KRS 0000225578
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Jarem W Elblągu, Elbląg − KRS 0000134095
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa Zgoda, Brzeg − KRS 0000114438
  32. Stowarzyszenie Agroenergia Im.zbigniewa Czyża, Elbląg − KRS 0000243503
  33. Stowarzyszenie Akcjonariuszy Mniejszościowych Energa Sa i Energa-operator Sa, Olsztyn − KRS 0000345958
  34. Stowarzyszenie Aktywności Społecznej Im. Tadeusza Reytana, Wikrowo − KRS 0000343979
  35. Stowarzyszenie Instytut Ekoprussia, Truszczyny − KRS 0000365343
  36. Stowarzyszenie Krzewienia Sportu El Aktywni, Elbląg − KRS 0000390291
  37. Stowarzyszenie Miłośników Suchacza i Okolicy W Suchaczu, Suchacz − KRS 0000163272
  38. Stowarzyszenie Młodzi Konserwatyści Rzeczpospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000163836
  39. Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa - Zdrowe Pokolenie, Brzeg − KRS 0000683727
  40. Stowarzyszenie Osób Represjonowanych i Poszkodowanych W Latach 1980-1990 Regionu Elbląskiego, Elbląg − KRS 0000175220
  41. Stowarzyszenie Rozwój i Praca Przyszłością Samorządu, Elbląg − KRS 0000252066
  42. Stowarzyszenie Terra Człowiek-edukacja-przyroda, Elbląg − KRS 0000206438
  43. Stowarzyszenie Właścicieli i Zarządców Nieruchomości Ziemi Brzeskiej, Brzeg − KRS 0000204543
  44. Usługi Wodno-kanalizacyjne Hydro-lew Sp. Z O.O., Lewin Brzeski − KRS 0000184925
  45. Waldemar Badeński, Grzegorz Guzowski, Barbara Łysoń Bee Tools Sp. J., Karczowiska Górne − KRS 0000588007
  46. Zarządca Rozliczeń S.A., Warszawa − KRS 0000292313
  47. Związek Młodzieży i Inteligencji Oraz Osób Niepełnosprawnych Mniejszości Niemieckiej Na Warmii i Mazurach Z Siedzibą W Pasłęku Biała Róża, Pasłęk − KRS 0000272804
  48. Związek Wspierający Organizacje Pozarządowe Działające Na Terenie Miasta i Gminy Pasłęk Oraz Powiatu Elbląskiego, Pasłęk − KRS 0000298610

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abruko Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000092245
  2. Aval Consult Kancelaria Prawniczo-ekonomiczna Sp. Z O.O., Burchardztwo − KRS 0000173431
  3. Bialskopodlaska Fundacja Ekologiczna, Biała Podlaska − KRS 0000235909
  4. Bora Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286990
  5. Elbląski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000215122
  6. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  7. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  8. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  9. Energa Ciepło Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000058898
  10. Energa Elektrociepłownia Kalisz S.A., Kalisz − KRS 0000059080
  11. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  12. Energa Invest S.A., Gdańsk − KRS 0000047874
  13. Energa Oświetlenie Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000109164
  14. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  15. Energa Serwis Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000381284
  16. Energa Wytwarzanie S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  17. Energa Wytwarzanie Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000162104
  18. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  19. Energa-operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000113886
  20. Energia Projektowanie Group Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000073541
  21. Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego W Surochowie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164160
  22. Fabryka Ciągników Ursus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000001355
  23. Firma Consultingowo-usługowa Biegłych Księgowych Doradztwo Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000153165
  24. Fundacja Elbląg - Fundusz Lokalny Regionu Elbląskiego, Elbląg − KRS 0000033301
  25. Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000035784
  26. Górnośląska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000138137
  27. Gpec Energia Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000074953
  28. Gpec Pro Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000631447
  29. Gpec Serwis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000012324
  30. Logistyczne Centrum Dystrybucji Warzyw i Owoców Makler Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000035467
  31. Mała Spółdzielnia Mieszkaniowa Stoczniowiec, Elbląg − KRS 0000184813
  32. Międzynarodowy Port Lotniczy Im. Jana Pawła Ii Kraków-balice Sp. Z O.O., Balice − KRS 0000008522
  33. Orchis Energia Sopot Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000024536
  34. Ozgraf Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A., Olsztyn − KRS 0000076084
  35. Pgnig Termika Energetyka Rozproszona Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000163825
  36. Pgnig Termika S.A., Warszawa − KRS 0000025667
  37. Polenergia Dystrybucja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000103233
  38. Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych, Warszawa − KRS 0000064111
  39. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000033744
  40. Przedsiębiorstwo Budowlane El-brol Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000134796
  41. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej W Elblągu W Prywatyzacji, Elbląg − KRS 0000014528
  42. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ostróda Sp. Z O.O., Tyrowo − KRS 0000047351
  43. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Materiałowego Energetyki Słupsk - Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000117168
  44. Przedsiębiorstwo Zieleni Miejskiej W Elblągu Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000162131
  45. Soen Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000166511
  46. Sopockie Zakłady Przemysłu Maszynowego Soma, Gdańsk − KRS 0000230700
  47. Stocznia Elbląg Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000074931
  48. Stowarzyszenie Niezależnych Wytwórców Energii Skojarzonej, Warszawa − KRS 0000236757
  49. Stowarzyszenie Przyjaciół Kadyn i Okolic, Kadyny − KRS 0000233095
  50. Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000187296


Inne osoby dla Malinowski Andrzej Tadeusz (93 osoby):