Kogo reprezentuje osoba

Malinowski Antoni Adam

w KRS

Antoni Adam Malinowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Antoni
Drugie imię:Adam
Nazwisko:Malinowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1950 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Jastrzębie-zdrój (Śląskie), Katowice (Śląskie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamusiński Marek, Będkowski Wacław, Bernacki Dariusz, Bogolubow Jan, Borecki Jerzy, Buk Halina, Bula Grażyna, Chrzan Piotr, Cieszyński Przemysław Jacek, Czornik Grzegorz, Dresler Krzysztof, Dubiński Józef, Dyczko Artur, Felczak Poturnicka Izabela, Gawlik Tomasz Stanisław, Granieczny Marek, Gruszka Jolanta Barbara, Holeksa Augustyn, Jaskierska Regina, Jaworowski Janusz, Kamieński Zbigniew, Karbownik Andrzej, Karpiński Miłosz, Kluza Stanisław, Kończak Michał Ireneusz, Kozłowski Robert, Kudelski Robert Mariusz, Kusio Tomasz, Kwaśniewski Krzysztof, Lis Tomasz Grzegorz, Malek Piotrowska Ewa Maria, Mańka Adam Zbigniew, Myrczek Józef Jan, Mysiak Krzysztof Jerzy, Nowak Alojzy, Okrajewska Agnieszka, Ostrowski Robert Józef, Ozon Daniel, Palarczyk Andrzej Marek, Pawlicki Adam, Pawlinów Józef, Plutecki Jacek, Przywara Jan, Rozdeiczer Kryszkowski Łukasz, Rybaniec Adam Zbigniew, Rychter Rafał, Sędzikowski Krzysztof, Śledź Tomasz, Ślęzak Marian, Szlęk Edward, Tomica Janusz, Tor Andrzej, Trzaskalska Agnieszka, Turek Marian Czesław, Wadowski Marek, Wardas Aleksander Józef, Warych Mariusz, Wałach Adam, Wojtków Artur, Wypych Arkadiusz, Zagórowski Jarosław Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszczyk Zygmunt

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Jarosław, Bączyk Ryszard, Biolik Adam, Demel Tadeusz Stanisław, Dubiński Józef, Dygdała Wojciech, Frąckowiak Andrzej, Gajos Stanisław, Giza Tadeusz, Góra Jerzy Kazimierz, Haliniak Marek, Janke Janusz, Kasprzyński Piotr Marian, Kempka Leon Ludwik, Klank Maksymilian, Klusek Marek, Kluzik Marek Kazimierz, Kornaszewski Włodzimierz, Korzeniowski Mariusz Franciszek, Kościesza Kuszłeyko Ryszard, Kugiel Mirosław, Kyzioł Jan Ryszard, Kłeczek Zdzisław, Lasek Stanisław, Margis Anna, Miemiec Anita, Miterski Konrad, Mrówka Sławomir, Mróz Waldemar Karol, Mucha Elżbieta, Nojszewski Artur, Palka Jerzy Stanisław, Pawełczyk Mirosław, Piecha Wiesław Alojzy, Poczęty Mariusz Zdzisław, Popiołek Wojciech, Prytuła Janusz Bogdan, Pupka Józef, Rak Krzysztof, Rasała Waldemar Benedykt, Roszkowski Janusz, Skrodzki Tomasz, Surma Andrzej Kazimierz, Syrek Bogusław, Sztuka Marian, Szyguła Andrzej Antoni, Truszkowska Anna, Waszczyński Sławomir, Wierzba Krystyna Marta, Zuzelski Jarosław, Łój Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszczyk Zygmunt
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badurski Rafał, Bogolubow Jan, Hudy Irena Jolanta, Klank Maksymilian, Korski Jacek Adam, Krupiński Andrzej, Kugiel Mirosław Adam, Majcher Marek Stanisław, Malek Piotrowska Ewa, Mańka Adam, Margis Anna, Mikoda Włodzimierz, Nowak Edward Edmund, Paprotny Zbigniew, Pawełczyk Mirosław Piotr, Pawłaszek Grzegorz, Reyman Henryk, Rogala Tomasz Jerzy, Rykala Piotr Stanisław, Sędzikowski Krzysztof, Tor Andrzej Zbigniew, Turek Marian Czesław, Uszko Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zejler Bożena Maria

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adp Popiołek, Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000138418
  2. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  3. Akademicki Związek Sportowy Zarząd Główny, Warszawa − KRS 0000138860
  4. Amp Logistyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054817
  5. Archidiecezjalny Dom Hospicyjny Bł.jana Pawła Ii W Katowicach, Katowice − KRS 0000538412
  6. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  7. Batna Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401898
  8. Becker-prunte Polska Sp. Z O.O., Jankowice − KRS 0000052526
  9. Biomed-lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A., Lublin − KRS 0000373032
  10. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  11. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000500813
  12. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  13. Budwak Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000183262
  14. Capitalia Real Estate Gęsia Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000650237
  15. Capitalia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000415747
  16. Capitalia Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000497852
  17. Carbon Hightech Design Group S.A., Warszawa − KRS 0000378129
  18. Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów Przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawa − KRS 0000260696
  19. Corporate Elite Finance - Grupa Doradcza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000259186
  20. Dom Maklerski Bdm S.A., Bielsko-biała − KRS 0000008665
  21. Eko-war Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łaziska Górne − KRS 0000120727
  22. Elektrometal S.A., Cieszyn − KRS 0000081102
  23. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  24. Elektrownia Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000719342
  25. Elementa Critica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450581
  26. Energoash Południe Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000499507
  27. Equum Group Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000661643
  28. Fabryka Drutu Gliwice S.A., Gliwice − KRS 0000509885
  29. Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa Fasing S.A., Katowice − KRS 0000120721
  30. Forkezan Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000466534
  31. Forum Gospodarcze Małopolski Zachodniej, Balin − KRS 0000269405
  32. Fundacja Akademia Piłki Nożnej Zagłębia Sosnowiec, Sosnowiec − KRS 0000498983
  33. Fundacja Amarantus, Gliwice − KRS 0000364716
  34. Fundacja Auschwitz-birkenau, Warszawa − KRS 0000328383
  35. Fundacja Bezpieczne Górnictwo Im. Prof. Wacława Cybulskiego, Katowice − KRS 0000102887
  36. Fundacja Dla Serca W Krakowie, Kraków − KRS 0000058972
  37. Fundacja Dla Śląskiej Międzynarodowej Szkoły Handlowej W Katowicach, Katowice − KRS 0000099078
  38. Fundacja Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Szpitala Miejskiego Murcki W Katowicach, Katowice − KRS 0000100500
  39. Fundacja Na Rzecz Kardiologii W Górnośląskim Centrum Medycznym W Katowicach, Katowice − KRS 0000249400
  40. Fundacja Na Rzecz Standardów Doradztwa Finansowego, Warszawa − KRS 0000330605
  41. Fundacja Narodowego Banku Polskiego, Warszawa − KRS 0000336019
  42. Fundacja Ochrony Zdrowia Pracowników Kwk Julian W Piekarach Śląskich, Piekary Śląskie − KRS 0000050246
  43. Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej W Jastrzębiu Zdroju, Jastrzębie Zdrój − KRS 0000051209
  44. Fundacja Prymus Na Rzecz Edukacji Młodzieży W Piekarach Śląskich, Piekary Śląskie − KRS 0000060000
  45. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  46. Fundacja Sztuki Współczesnej Paleta Marii Wollenberg-kluza, Warszawa − KRS 0000121894
  47. Fundacja Teatru Śląskiego Wyspiański, Katowice − KRS 0000701623
  48. Fundacja Wiedza i Sumienie, Warszawa − KRS 0000235820
  49. Fundacja Zespołu Pieśni i Tańca Krakus, Kraków − KRS 0000108988
  50. Fundusz Partnerstwa, Kraków − KRS 0000203054

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3md Recycling Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000425572
  2. Aaw Iv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000607692
  3. Abio Serwis Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000235305
  4. Add Polska Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000272706
  5. Advicom Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000083839
  6. Agel Polska S.A., Cieszyn − KRS 0000394112
  7. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  8. Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno-górniczych Enmag-eg Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000060240
  9. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  10. Air Polonia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006637
  11. Airon Investment S.A., Bydgoszcz − KRS 0000412048
  12. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  13. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  14. Alwernia Agro Sp. Z O.O., Alwernia − KRS 0000171808
  15. Alwernia S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  16. Amrest Holdings Se, Wrocław − KRS 0000320252
  17. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  18. Apt Usługi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285462
  19. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  20. Arcelormittal Ssc Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000142603
  21. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  22. Axtone S.A., Kańczuga − KRS 0000534382
  23. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  24. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  25. Beskidzka Izba Kapitałowa i Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O. -, Bielsko-biała − KRS 0000020803
  26. Bkhw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000228995
  27. Bkw Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033553
  28. Bkw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000220099
  29. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  30. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  31. Bske Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000297999
  32. Bsw Silesia Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000372946
  33. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  34. Businesspoint Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000019266
  35. Bystrzyckie Zakłady Wyrobów Papierowych S.A., Bystrzyca Kłodzka − KRS 0000064349
  36. Bytomski Zakład Obrotu Materiałowego Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000137219
  37. Bytomski Zakład Zbytu Węgla Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000135642
  38. Call Center Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000065530
  39. Call Connect Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000296338
  40. Carbozbyt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000120204
  41. Ccp.pl S.A., Warszawa − KRS 0000057919
  42. Cenatorium Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392156
  43. Centrala Zbytu Węglawęglozbyts.a., Katowice − KRS 0000059625
  44. Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A., Bytom − KRS 0000223325
  45. Centralne Laboratorium Pomiarowo-badawcze Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000035253
  46. Centrostal Profil Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000059798
  47. Centrum Informatyki Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000077358
  48. Centrum Naukowo-produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej Radwar S.A., Warszawa − KRS 0000058864
  49. Centrum Twój Dom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348792
  50. Ceramika Avanti Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000055958

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Zabezpieczenie kopalń sąsiednich przed zagrożeniem wodnym - odpompowanie wód dołowych spływających z byłego zakładu KWK Jowisz do obszaru czynnej kopalni Zakładu Górniczego Piekary.
    Zamawiający: Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Spółka z o.o., Bytom
    Zabezpieczenie kopalń sąsiednich przed zagrożeniem wodnym - odpompowanie wód dołowych spływających z byłego zakładu KWK Jowisz do obszaru czynnej kopalni Zakładu Górniczego Piekary.
  2. Świadczenie usługi w zakresie utrzymania i zabezpieczenia ruchu zakładu Górniczego w rejonie Szombierki.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Świadczenie usługi w zakresie utrzymania i zabezpieczenia ruchu zakładu Górniczego w rejonie Szombierki.

Inne osoby dla Malinowski Antoni Adam (58 osób):