Kogo reprezentuje osoba

Malinowski Dariusz Tadeusz

w KRS

Dariusz Tadeusz Malinowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Dariusz
Drugie imię:Tadeusz
Nazwisko:Malinowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1969 r., wiek 50 lat
Miejscowości:Hornówek (Mazowieckie), Rodzone (Kujawsko-pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Włocławek (Kujawsko-pomorskie), Łęczyca (Łódzkie)
Przetargi:8 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajger Jacek Piotr, Barański Paweł, Bartoszewicz Monika Anita, Baxted Steven Ronald, Becker Ulf, Bernatek Andrzej Karol, Bełdyga Tomasz, Białoń Leszek Wiesław, Bienias Marek Stanisław, Blus Ewa Joanna, Bońkowska Aleksandra, Charytonowicz Janusz, Cieślik Arkadiusz Sebastian, Ciołek Rafał Jarosław, Cysarz Richard Michael, Dąbrowski Aleksander Henryk, De Virion Robert Vladimir, Dębicki Bogdan Stanisław, Dębska Karolina Anna, Domagała Marcin, Drzymała Wojciech, Dubicki Leszek Jan, Gajdziński Marek, Gleń Małgorzata, Gojny Andrzej Waldemar, Grabarek Mirosław Edward, Green Honorata Ewa, Grochowina Sylwester, Grunwald Tomasz Artur, Jaszczuk Grzegorz, Jurkowska Joanna Katarzyna, Kamal Ismet Izhak, Kay Peter, Kobyliński Mateusz Jan, Kowal Bogusław Radosław, Krzemińska Joanna Grażyna, Laskowska Agnieszka, Libera Zbigniew Piotr, Lipka Krzysztof, Majkowski Wojciech Jerzy, Marczak Andrzej, Maruszczak Magdalena, Matusik Mirosław Stanisław, Michna Mirosław Antoni, Morgan Kenneth Anthony, Muller Grządka Agnieszka Joanna, Niżnik Michał Stanisław, Nosal Gorzeń Katarzyna Genowefa, Ostalski Michał Andrzej, Palmowska Monika Aleksandra, Pięta Mintus Renata, Piotrowski Wojciech, Piwowarczyk Łukasz Kajetan, Podsiedlik Paweł Jan, Ponurski Beata Teresa, Popławska Zofia, Pozzecco David Fausto, Pytlak Anna Dominika, Rudnicki Marcin, Ryba Paweł Maciej, Rzepa Tomasz Paweł, Sampławska Sabina, Ścisłowski Andrzej, Sińczuk Anna Monika, Skraba Michał Andrzej, Smolińska Wiśnioch Agnieszka Dorota, Sobota Małgorzata, Spill Stephen Brian, Stefanowicz Krzysztof Wacław, Stopka Wojciech, Szabelska Izabela, Szafraniec Rafał Krzysztof, Szlachta Mariusz, Szwaja Krzysztof Czesław, Szywacz Przemysław Paweł, Wyganowski Maciej, Żagun Kiejstut Maciej, Ziąbrowski Andrzej Tomasz, Żurowski Piotr Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerwiński Sławomir, Zapiec Malinowska Mariola Bożena
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lis Krzysztof Wojciech, Zapiec Malinowska Mariola Bożena
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ślufiński Dariusz Jarosław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bełdyga Tomasz, Dąbrowski Aleksander Henryk

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gojny Andrzej Waldemar, Kacymirow Tomasz, Lenart Magdalena, Wrońska Magdalena Janina
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuć Ireneusz Piotr, Matczak Krzysztof Mieczysław, Matczak Mariusz Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Matczak Marzena Małgorzata
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pernak Łukasz Mieczysław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pernak Łukasz Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nasiadko Romualda
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pernak Łukasz Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Malinowski Jacek Henryk

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Access Med Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000486531
  2. Access Med. Sp. Z O.O., Nowa Wieś − KRS 0000480638
  3. Acme Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000250499
  4. Adwokat Mariola Zapiec - Laskowska i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000287544
  5. Aero Group Sp. Z O.O., Chełmża − KRS 0000601459
  6. Aero Plast Sp. Z O.O., Chełmża − KRS 0000571776
  7. Aero Plast Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Chełmża − KRS 0000572249
  8. Agonista Sp. Z O.O., Hornówek − KRS 0000379875
  9. Alef Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000673067
  10. Alexandralog Plc07 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469109
  11. Alexandralog Plc08 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541942
  12. Alexandralog Plc09 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636641
  13. Alexandralog Plc10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636802
  14. Alexandralog Pls02 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000654583
  15. Alexandralog Plsw01 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518640
  16. Alexandralog Plsw02 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468993
  17. Alexandralog Plsw03 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000691142
  18. Alexandralog Plw03 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000655360
  19. Amg Leasing Sp. Z O.O., Łęczyca − KRS 0000455943
  20. Anahera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670604
  21. Anguilla Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000546265
  22. Antenna Audio Limited Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000292043
  23. Argia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670600
  24. Artbox Service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000741593
  25. Arwenar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670712
  26. Asg Projekt Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000598200
  27. Avanti Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000556864
  28. Bardwell Sochaczew Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471141
  29. Bellbarrow Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000671930
  30. Bellea Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000671929
  31. Bio Future Sp. Z O.O., Sierakowo − KRS 0000310561
  32. Bison Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289004
  33. Bugalski Lenart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000671956
  34. Catterick Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636804
  35. Clearlea Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000672112
  36. Cleeveton Piotrków Trybunalski Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469467
  37. D. Dobkowski Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000114426
  38. Da Paf Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Włocławek − KRS 0000326800
  39. Dannville Krosno Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471466
  40. Dapaf Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000238150
  41. Db Development Sp. Z O.O. - Projekt Montwiłła Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000315594
  42. Db Development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000257583
  43. Dm Invest Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000764283
  44. Dolnośląskie Stowarzyszenie Triathlonowe Rat, Wrocław − KRS 0000544534
  45. Dom Investment Llc Sge Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000761013
  46. Dom Investment Llc Sgg Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000761002
  47. Drachedge Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000671958
  48. Dst Dąbrowski Szewczyk-tomasiak Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000770397
  49. Econano Sp. Z O.O., Łeczyca − KRS 0000427317
  50. Ecotrade Sp. Z O.O., Łęczyca − KRS 0000455359

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4re Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000378389
  2. Abc Capital Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000127671
  3. Afogato Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000325901
  4. Agencja Finansowo - Windykacyjna Benefactor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000326413
  5. Agro Mtf Sp. Z O.O., Grabanów − KRS 0000673753
  6. Agrotex S.A., Łódź − KRS 0000053468
  7. Ahmd_1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000465609
  8. Ahp Management Sp. Z O.O., Ustroń − KRS 0000398174
  9. Algeco Finance 2l Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338160
  10. Algeco Finance Mezz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338655
  11. Alvarez Marsal European Growth Markets Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000341536
  12. Am Trans Progres Sp. Z O.O., Złotniki − KRS 0000108329
  13. Apartamenty Jesionowa Sp. Z O.O. W Likiwdacji, Kraków − KRS 0000287385
  14. Applus Rtd Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000312888
  15. Artal Holdings Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000232627
  16. Aurum 2 Development Sp. Z O.O., Walendów − KRS 0000373588
  17. Autodirect S.A., Warszawa − KRS 0000357123
  18. Axon Doradztwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321613
  19. Battersby Investments S.A., Warszawa − KRS 0000688411
  20. Bc Bike Poland Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000728094
  21. Beckman Coulter Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312057
  22. Bellevo Investments S.A., Warszawa − KRS 0000690732
  23. Bidcorp Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000332122
  24. Bio-ag Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338005
  25. Bmw Rent Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000336149
  26. Bored Games S.A., Warszawa − KRS 0000733236
  27. Bosto Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000238759
  28. Bristol Warsaw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338343
  29. Bwi Poland Technologies Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000325636
  30. Bwp Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471146
  31. Caamano Sistemas Metalicos, S.l. Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000318575
  32. Caldwell Investments S.A., Nowy Sącz − KRS 0000528452
  33. Camareira Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338218
  34. Carpathian Asset Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000255903
  35. Caswell Investments S.A., Warszawa − KRS 0000529932
  36. Central Technical Warehouse S.A., Warszawa − KRS 0000529389
  37. Cm Partners Polska Sp. Z O.O., Tywica − KRS 0000339795
  38. Connie Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338012
  39. Corbridge Investments S.A., Warszawa − KRS 0000691994
  40. Credit Agricole Bank Polska S.A., Wrocław − KRS 0000039887
  41. Credit Agricole Polska S.A., Wrocław − KRS 0000010746
  42. Częstochowa Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309138
  43. Dal Polska Vermietungsgesellschaft Nr. 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000323766
  44. Dal Polska Vermietungsgesellschaft Nr.2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334850
  45. Dal Polska Vermietungsgesellschaft Nr.3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334851
  46. Danbalt Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000324090
  47. Das Najlepsze Z Polski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322282
  48. Db Polska Holding Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000308876
  49. Dissnor Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000520894
  50. Dmx Systems S.A., Warszawa − KRS 0000690404

Powiązane przetargi (8 szt.):
  1. Doradztwo podatkowe i prawne - likwidacja i przekształcenie MZWiK w Nowym Targu
    Zamawiający: Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Nowy Targ
    Kompleksowe doradztwo podatkowe i prawne przy likwidacji i przekształceniu Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji - zakładu budżetowego Gminy Miasto Nowy Targ, w jednoosobową spółkę prawa handlowego ze 100% udziałem gminy. Zakres usługi obejmować ma przygotowanie koncepcji likwidacji i przekształcenia zakładu w spółkę prawa handlowego, a następnie przeprowadzenie tego procesu. W ramach usługi będą wykonane następujące elementy: - Część finansowo-podatkowa- realizacja do 15.11.2016 roku - Część prawna - realizacja do 20.12.2016 roku - Część powdrożeniowa - realizacja do 30.12.2017 roku - Usługi dodatkowe i pozostałe - w okresie wdrożenia.
  2. Świadczenie na rzecz gminy-miasto Grudziądz usługi prawniczej polegającej na wykonywaniu zastępstwa procesowego
    Zamawiający: Gmina Miasto Grudziądz, Grudziądz
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz gminy-miasto Grudziądz usługi prawniczej polegającej na wykonywaniu zastępstwa procesowego, mającej na celu odzyskanie na rzecz Zamawiającego podatku od towarów i usług od wydatków ponoszonych przez gminę-miasto Grudziądz na jej funkcjonowanie za lata 2011-2015
  3. Świadczenie usług doradztwa prawnego polegających na zastępstwie procesowym przed sądami powszechnymi w sprawach związanych z dochodzeniem nieprzedawnionych w okresie trwania umowy kwot dotacji celowych w wysokości niepokrywającej nakładów koniecznych na wykonanie zleconych gminie zadań
    Zamawiający: Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim, Grodzisk Wielkopolski
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Gminy Grodzisk Wielkopolski usług polegających na zastępstwie procesowym przed sądami powszechnymi w sprawach związanych z dochodzeniem nieprzedawnionych w okresie trwania umowy kwot dotacji celowych w wysokości niepokrywającej nakładów koniecznych na wykonanie zleconych gminie zadań
  4. Świadczenie usług prawniczych w zakresie zastępstwa procesowego Gminy Miasto Wąbrzeźno oraz reprezentowaniu Zamawiającego w postępowaniach przed Sądami Powszechnymi w tym Sądem Najwyższym..
    Zamawiający: Gmina Miasto Wąbrzeźno, Wąbrzeźno
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług prawniczych w zakresie zastępstwa procesowego w sprawach związanych z dochodzeniem roszczeń od Skarbu Państwa w związku z wykonywaniem zadań zleconych z zakresu administracji rządowej Gminy Wąbrzeźno obejmujące reprezentowanie Zamawiającego w postępowaniach przed sądami powszechnymi, w tym Sądem Najwyższym..
  5. Wykonanie opracowania nt. statusu publicznej uczelni technicznej w rozumieniu prawa wspólnotowego oraz sposobu zwolnienia uczelni (o statusie ustalonym w sposób określony powyżej) z obowiązku zwrotu dochodu wygenerowanego w tzw. okresie trwałości projektu realizowanego z funduszy strukturalnych UE. POSTĘPOWANIE AC/BZP/8/2014
    Zamawiający: Politechnika Wrocławska, Wrocław
    1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu Opracowania nt. statusu publicznej uczelni technicznej w rozumieniu prawa wspólnotowego oraz sposobu zwolnienia uczelni (o statusie ustalonym w sposób określony powyżej) z obowiązku zwrotu dochodu wygenerowanego w tzw. okresie trwałości projektu realizowanego z funduszy strukturalnych UE.
    1.1. Opracowanie zawierać będzie szczegółowe analizy i ekspertyzy dotyczące:
    1) Określenia statusu uczelni publicznej w rozumieniu prawa wspólnotowego
    2) Określenia sposobu zwolnienia uczelni z obowiązku zwrotu dochodu wygenerowanego w okresie trwałości projektu realizowanego z funduszy strukturalnych UE
    sporządzone w języku polskim i w języku angielskim przez Tłumacza Przysięgłego.
    1.2. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Zamawiającemu podpisanych przez Autorów opracowania i oznaczonych znakiem graficznym Wykonawcy, egzemplarzy opracowania w języku polskim w wymaganej przez Zamawiającego ilości 30 sztuk, wraz z wersją elektroniczną (w formacie .pdf).
    1.3. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Zamawiającemu co najmniej jednego egzemplarza tłumaczenia opracowania w języku angielskim, sporządzonego przez tłumacza przysięgłego i podpisanego przez Autorów opracowania i oznaczonego znakiem graficznym Wykonawcy, oraz egzemplarza opracowania wraz z tłumaczeniem na język angielski w wersji elektronicznej (w formacie .pdf) opatrzonego bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym przy pomocy kwalifikowanego certyfikatu uprawnionego przedstawiciela Wykonawcy i tłumacza przysięgłego.
    1.4. Zamawiający dopuszcza uzupełnienia przedmiotu zamówienia o oficjalne interpretacje i stanowiska podmiotów trzecich (wraz ze związanymi z nimi kosztami), doprecyzowania zakresu opinii w tym także związana z ewentualnymi wyjaśnieniami Zamawiającego, określenia kwestii technicznych sposobu przekazania przedmiotu umowy (w szczególności ilości egzemplarzy opracowania, metody utrwalenia, sposobu ich dostarczenia przez Wykonawcę), zmiany osób wykonujących ekspertyzy - Autorów opracowania wskutek okoliczności niezawinionych przez Wykonawcę i od niego niezależnych (pod warunkiem, że osoby zaproponowane będą posiadały co najmniej takie same kwalifikacje jak osoby wskazane na Negocjacjach), zmiany osób upoważnionych przez Strony do kontaktów lub modyfikacji terminu realizacji przedmiotu umowy (maksymalnie o 15 dni roboczych).
  6. Świadczenie usług doradztwa podatkowego w latach 2013 i 2014 na rzecz Telewizji Polskiej S.A.
    Zamawiający: Telewizja Polska S.A. Biuro Finansów, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług doradztwa podatkowego w latach 2013 i 2014 na rzecz Telewizji Polskiej S.A.
  7. Świadczenie usług doradztwa podatkowego w zakresie odzyskiwania podatku VAT
    Zamawiający: Gmina Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług doradztwa podatkowego, w tym usług doradztwa podatkowego polegających na zastępstwie procesowym i doradztwie w zakresie zastępstwa procesowego w postepowaniu o zwrot nadpłaty podatku od towarów i usług poprzedzonego kompleksowym przeglądem podatkowym podatku VAT i wskazaniem obszarów możliwej optymalizacji rozliczeń podatku VAT Gminy Grodzisk Mazowiecki. Przewidywana kwota podatku VAT do odzyskania przez Zamawiającego to 1 950 000,00 zł. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.
  8. Optymalizacja składki na ubezpieczenie wypadkowe oraz optymalizacja podatkowa w zakresie opłat z tytułu podatku od nieruchomości dla PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o.
    Zamawiający: PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o., Gdynia
    Przedmiotem zamówienia jest optymalizacja składki na ubezpieczenie wypadkowe oraz optymalizacja podatkowa w zakresie opłat z tytułu podatku od nieruchomości dla PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o.

Inne osoby dla Malinowski Dariusz Tadeusz (54 osoby):