Kogo reprezentuje osoba

Malinowski Edward

w KRS

Edward Malinowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Edward
Nazwisko:Malinowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1949 r., wiek 70 lat
Miejscowości:Gorzów Wielkopolski (Lubuskie), Kostrzyn Nad Odrą (Lubuskie), Międzyrzecz (Lubuskie), Skwierzyna (Lubuskie), Wawrów (Lubuskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbanik Marek Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turowski Paweł Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Janek Wojciech Witold, Kędzierski Mieczysław, Kluz Marek Jerzy, Makiewicz Tadeusz, Ruszkowski Jan Piotr, Rzepka Wiesław Andrzej, Tkaczyk Paweł Jacek, Ulewicz Marek, Zawadzka Tamara Małgorzata

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielicki Jerzy, Gramza Janusz, Hanuszczak Bronisław, Król Damian, Plichta Franciszek, Targowicz Władysław, Wronkowski Waldemar Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szatybełko Kazimierz Antoni
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arabczyk Bożena, Arabczyk Walerian
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruns Hartwig, Bruns Hartwig Titus, Kroger Heinrich

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szarata Ewa Maria
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kurzawski Stanisław, Podsiadło Edward Wacław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wesołowski Ignacy, Wesołowski Tomasz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielowska Janina, Czajkowski Marek Gabriel, Drzewińska Agnieszka, Pszonka Jerzy Lech, Wojczyński Janusz, Zajączkowski Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Jan
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dłużewska Józefa, Lipski Tadeusz, Urbanowicz Jadwiga
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Farysej Urszula, Farysej Zenon, Hojka Waldemar Józef, Purzycka Ewa, Żaczek Jarosław Mariusz, Łukowski Leszek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sikorska Ewa Marzenna
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogacz Jerzy Michał, Bojarski Waldemar Franciszek, Bosy Ewa Renata, Buchalski Włodzimierz Walenty, Buczyńska Irena, Burzmiński Zbigniew, Forszpaniak Piotr, Hińcz Jan Lech, Koniecki Andrzej Stefan, Kowalski Waldemar Andrzej, Książkiewicz Barbara Halina, Missala Witold, Olejnik Marek Wojciech, Pilecki Adam Józef, Popiel Krzysztof Stefan, Sarna Krzysztof Stanisław, Serafin Tomasz Jakub, Skobudzińska Maria Elżbieta, Tyniec Grzegorz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kikut Henryk Adam, Krupa Krzysztof Michał, Raczkowska Margot Eleonora
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domżalski Adam, Gosiewski Eugeniusz, Janikowski Bartosz, Leszkowicz Andrzej Marian, Liberkowski Grzegorz Mariusz, Milewski Michał, Stasiełowicz Piotr, Witczak Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zator Krzysztof Jan
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Braas Cornelis Hubertus, Koopmans Hendrikus Adrianus, Rijckenberg Hilbert Eduard, Szułcik Bogusław Grzegorz
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koper Marcin Piotr, Marcinkowska Lidia, Soporowska Małgorzata, Soporowski Jędrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Handlowa Karol Sp. Z O.O., Biskupiec − KRS 0000142208
  2. Agencja Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191189
  3. Agro-kiwity Sp. Z O.O., Środa Śląska − KRS 0000419405
  4. Agro-pellet Sp. Z O.O., Gorzów Wlkp. − KRS 0000328695
  5. Agrobukówka Sp. Z O.O., Sady Górne − KRS 0000433231
  6. Agrorola Sp. Z O.O., Karpacz − KRS 0000347103
  7. Agrosiechnice Sp. Z O.O., Sady Górne − KRS 0000433678
  8. Albatros Myjnie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000593600
  9. Almari Agro Sp. Z O.O., Stanomino − KRS 0000156211
  10. Amw Progress Sp. Z O.O., Wieluń − KRS 0000721083
  11. Anita-tour Sp. Z O.O., Giżycko − KRS 0000191161
  12. Anmo Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000516918
  13. Anonse24 Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000347119
  14. Ar-pos Sp. Z O.O., M. Rzeszów − KRS 0000235751
  15. Autoblacharnia Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000021557
  16. Autogarden Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000262617
  17. Barakuda Myjnie 24 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000593036
  18. Barakuda Myjnie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000589042
  19. Beta-agro Sp. Z O.O., Milicz − KRS 0000407978
  20. Białowice Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000641995
  21. Biomasa Transport Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000436180
  22. Biuro Techniczno-handlowe Emp Termo Ewa i Marek Piękoś Sp. J., Przeworsk − KRS 0000079676
  23. Block System Sp. Z O.O., Kleszczewo − KRS 0000312138
  24. Bridge Trade Sp. Z O.O., Grójec − KRS 0000654587
  25. Bryum Słupno Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000292439
  26. Bs Deweloper Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Żyrardów − KRS 0000206342
  27. Budexport Budownictwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000194001
  28. Budopol-delta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047684
  29. Car4you Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000488900
  30. Casa Nostra Uno Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605370
  31. Castel Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177614
  32. Centrala Nasienna Farma Sp. Z O.O., Nowy Borek − KRS 0000458664
  33. Centrum Medyczne Dojlidy Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000142870
  34. Ceyta Europejskie Stowarzyszenie Ekspertów i Konsultantów, Warszawa − KRS 0000043492
  35. Cormay Poland S.A., Warszawa − KRS 0000114301
  36. Damag Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000268262
  37. Dapchun Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000463499
  38. Dera-agra Sp. Z O.O., Stanomino − KRS 0000265151
  39. Dierre Trade Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000014971
  40. Djn Sp. Z O.O., Wsola − KRS 0000579665
  41. Dlg Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dobre Miasto − KRS 0000141820
  42. Drew-mark Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Jastrowie − KRS 0000425442
  43. Drob-kartel S.A. Likwidacyjnej, Tuchom − KRS 0000494792
  44. Eko-agro-natura Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000322989
  45. Eko-energo-dom Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000222535
  46. Ekoarima Sp. Z O.O., Ledno − KRS 0000355906
  47. Ekogrunty Sp. Z O.O., Ledno − KRS 0000353187
  48. Ekologia-agro Sp. Z O.O., Ledno − KRS 0000354047
  49. Ekorola Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000347167
  50. Ekoziemia Sp. Z O.O., Ledno − KRS 0000355723

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A M Nova Sp. Z O.O., Żyrowa − KRS 0000281645
  2. A.b. International Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000284072
  3. Abc Edukacja Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000474658
  4. Agencja Pracy Dwj Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000489844
  5. Agencja Rozwoju Polsko-amerykańskiej Współpracy Regionalnej Opole - Toledo Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000303972
  6. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  7. Agro - Universal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000109523
  8. Agrofar Sp. Z O.O., Kostrzyn − KRS 0000119888
  9. Agrofar Troszyn Sp. Z O.O., Troszyn − KRS 0000109031
  10. Agrol Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000224877
  11. Agropol Sp. Z O.O., Przeźmierowo − KRS 0000250532
  12. Akademik Spółdzielnia Usługowo-handlowa, Poznań − KRS 0000114395
  13. Aktywny Codziennie Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000418815
  14. Albion Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000462930
  15. Alkon Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000217688
  16. Almex Recykling Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000183373
  17. Alpom Sp. Z O.O., Przemyśl − KRS 0000149204
  18. Alta Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000118941
  19. Alter Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dobre Miasto − KRS 0000007804
  20. Alterna Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000043342
  21. Altkrak Investment Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000157643
  22. Andex Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376101
  23. Architraw Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000338531
  24. Arco-papier Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000773870
  25. Ardagh Glass Gostyń S.A., Gostyń − KRS 0000064606
  26. Arelan S.A., Łódź − KRS 0000133116
  27. Aristea Investment Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000324066
  28. Arkana Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000136525
  29. Arrado Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Radom − KRS 0000114013
  30. Arydium Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000512347
  31. Aster-mebel Sp. Z O.O., Leszno − KRS 0000162319
  32. Astrim-mazury Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000097836
  33. Astrum Sp. Z O.O., Łąck − KRS 0000017178
  34. Atl Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000029839
  35. Auf Cash Flow Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000136174
  36. Auto Tools Warszawa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000125127
  37. Aves Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Murowana Goślina − KRS 0000194780
  38. Axdom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000104352
  39. B2b Consulting Group Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000167077
  40. Bajkał Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000208667
  41. Bdm Development S.A. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000057657
  42. Benet Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286660
  43. Best Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000205041
  44. Beta Sp. Z O.O. Transport Spedycja, Elbląg − KRS 0000194662
  45. Beton Stal Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000193490
  46. Beton-stal Wytwórnia Betonów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100696
  47. Bgb Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000164728
  48. Bgn Sollers Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285016
  49. Bieltex S.A. Likwidacyjnej, Bielawa − KRS 0000008751
  50. Bieszczady - Dystrybucja Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000052322