Kogo reprezentuje osoba

Malinowski Eugeniusz

w KRS

Eugeniusz Malinowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Eugeniusz
Nazwisko:Malinowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1948 r., wiek 72 lata
Miejscowości:Kołbacz (Zachodniopomorskie), Kraków (Małopolskie), Stare Czarnowo (Zachodniopomorskie), Stargard (Zachodniopomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Zdzisław Jan, Ams Bogdan, Biedroń Grzegorz Janusz, Czaja Hanna, Domańska Ewa, Filipowicz Tomasz, Kossowski Zbigniew, Król Monika Anna, Krupiński Jędrzej, Mandecki Andrzej Marek, Olszewski Andrzej, Pasternak Anna, Piątek Łukasz, Poradzisz Krzysztof, Rzepiński Witold Edmund, Sobieraj Józef, Sochaczewski Waldemar, Średnicki Arkadiusz, Stencel Zdzisław, Wawrzyńczak Stefan, Witosławski Stanisław, Wojtyra Wojciech, Łagowski Stefan Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białek Brodocz Marzena Monika, Brodowski Adam, De Pelikan Krupiński Jędrzej Jan, Fijał Jerzy, Gregorczyk Sebastian Marcin, Herbut Eugeniusz, Jurkiewicz Andrzej, Kaźnica Jerzy Jan, Kłopotek Eugeniusz, Mikosz Piotr Michał, Pamuła Jan, Pazgan Kazimierz, Pompa Roborzyński Maciej Stanisław, Rączka Antoni, Różycki Marian Władysław, Wawrzaszek Renata, Węglarzy Karol, Wójcik Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grzegorczyk Henryk, Holinko Edward, Lalko Roman, Lipka Jerzy, Majsakowski Wojciech, Młynarczyk Klata Marta Teresa, Nowak Daniel, Ozimek Agnieszka Roma, Stępień Robert, Stępień Ryszard

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ams Bogdan, Domańska Ewa, Dłużak Zygmunt, Eckert Robert, Kiedrowski Zbigniew, Kossowski Zbigniew, Reduch Zofia, Sobieraj Józef, Stencel Zdzisław, Wawrzyńczak Stefan, Witosławski Stanisław, Wojtyra Wojciech, Zaprzałek Piotr, Łagowski Stefan Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grzybowski Tadeusz, Młynarczyk Wiesław, Wojciechowska Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Misiak Dariusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  2. Agencja Rozwoju Miasta Inwestycje Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000779952
  3. Agro Clean Energy Sp. Z O.O., Ustowo − KRS 0000446290
  4. Aicool Europe Sp. Z O.O., Zakrzewo − KRS 0000471781
  5. Coliber Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000693158
  6. Epal Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000113436
  7. Fabryka Maszyn Bumar-koszalin S.A., Koszalin − KRS 0000054448
  8. Fast Trade S.A., Warszawa − KRS 0000211404
  9. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not Rada Regionalna W Ostrołęce, Ostrołęka − KRS 0000238646
  10. Feniks Consulting Group Sp. Z O.O., Węgrzce − KRS 0000357810
  11. Feniks Consulting Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Węgrzce − KRS 0000362014
  12. Fundacja Dla Serca W Krakowie, Kraków − KRS 0000058972
  13. Fundacja Instytutu Zootechniki - Państwowego Instytutu Badawczego Patronus Animalium, Kraków − KRS 0000376820
  14. Fundacja Młoda Polonia, Kamionka Wielka − KRS 0000284068
  15. Fundacja Monumentis Patriae, Kraków − KRS 0000109902
  16. Gambit Produkcyjno-handlowo-usługowa Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000171914
  17. Gpr Ulikowo Sp. Z O.O., Ulikowo − KRS 0000487848
  18. Grupa Producentów - Mleko Kołbacz Sp. Z O.O., Kołbacz − KRS 0000477768
  19. Inicjatywa Małopolska Im. Króla Władysława Łokietka, Kraków − KRS 0000173687
  20. Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut Badawczy, Kraków − KRS 0000125481
  21. Izba Doradztwa Rolniczego-związek Pracodawców, Brwinów − KRS 0000244450
  22. Klub Producentów Roślin Oleistych i Wytwórców Eko-paliw Płynnych, Cieszyn − KRS 0000135341
  23. Klub Przyjaciół Ziemi Sądeckiej, Nowy Sącz − KRS 0000204627
  24. Koniczynka Sp. Z O.O., Liplas − KRS 0000247767
  25. Korporacja Gospodarcza Efekt S.A., Kraków − KRS 0000115403
  26. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  27. Kujawsko - Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Toruń − KRS 0000292133
  28. Lions Club Kraków Stare Miasto, Kraków − KRS 0000101426
  29. Lipowe Wzgórza Sp. Z O.O., Lipowa − KRS 0000256144
  30. Mbh Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000785698
  31. Międzynarodowa Giełda Towarowa S.A., Katowice − KRS 0000250187
  32. Ochotnicza Straż Pożarna We Wsi Długie, Gmina Chociwel, Długie − KRS 0000672360
  33. Ostrołęckie Towarzystwo Naukowe Im. Adama Chętnika, Ostrołęka − KRS 0000126974
  34. Ośrodek Badawczo Wdrożeniowy Owczarstwa Sp. Z O.O., Piorunka − KRS 0000128312
  35. Polamex Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000224796
  36. Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, Warszawa − KRS 0000138020
  37. Polskie Stowarzyszenie Prawników Agrarystów, Warszawa − KRS 0000099305
  38. Polskie Towarzystwo Zootechniczne Im. Michała Oczapowskiego, Warszawa − KRS 0000119133
  39. Port Lotniczy Lublin S.A., Lublin − KRS 0000092480
  40. Przedsiębiorstwo Rolno-handlowe Agro-war Sp. Z O.O., Warszyn − KRS 0000184416
  41. Santos Development Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000213710
  42. Spółdzielnia Domów Jednorodzinnych Iwonka, Warszawa − KRS 0000277030
  43. Spółdzielnia Polskie Grupy Mleczne, Koszalin − KRS 0000560633
  44. Spółdzielnia Producentów Mleka Krasula, Chorzelów − KRS 0000398383
  45. Spółdzielnia Producentów Mleka Starmlek Alfa, Stargard − KRS 0000384558
  46. Spółdzielnia Producentów Mleka Starmlek Beta, Stargard − KRS 0000387009
  47. Stowarzyszenie Kuźnica, Kraków − KRS 0000303748
  48. Stowarzyszenie Maszewska Inicjatywa Gospodarcza, Maszewo − KRS 0000215610
  49. Stowarzyszenie Na Rzecz Współpracy Pomiędzy Kantonem St.gallen-szwajcaria, A Gminami i Powiatami Polski Południowej, Grodziec Śląski − KRS 0000049407
  50. Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji, Ustroń − KRS 0000176888

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adm Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000175800
  2. Bio-sekwestracja Co2 Sp. Z O.O., Otrębusy − KRS 0000458573
  3. Bioinżynieria Iz Sp. Z O.O., Kostkowice − KRS 0000070239
  4. Biopal Instytut Badawczo-produkcyjny Sp. Z O.O., Gumna − KRS 0000125808
  5. Caresbac Seaf-polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000242211
  6. Cd S.A., Warszawa − KRS 0000052129
  7. Centralne Laboratorium Przemysłu Tytoniowego, Kraków − KRS 0000137104
  8. Centrum Odnawialnych Źródeł Energii Instytutu Zootechniki Pib Pawłowice Sp. Z O.O., Grodziec Śląski − KRS 0000415040
  9. Dla Zdrowia Sp. Z O.O., Tylicz − KRS 0000147012
  10. Elektra - Europe S.A., Łódź − KRS 0000416443
  11. Elewator Zbożowy Triticarr Sp. Z O.O., Krupiec − KRS 0000112693
  12. Epal Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000097637
  13. Europejska Korporacja Finansowa S.A., Katowice − KRS 0000069022
  14. Farmex S.A., Warszawa − KRS 0000115582
  15. Firma Produkcyjno-handlowo-usługowa Mleczarnia Ekomilk S. Paszkot, S. Szostak Sp. J., Kobylec − KRS 0000082067
  16. Fundacja Inteligentna Małopolska, Kraków − KRS 0000730670
  17. Fundacja Rozwoju, Warszawa − KRS 0000125573
  18. Fundusz Północny S.A., Warszawa − KRS 0000068249
  19. Gremi Inwestycje S.A., Kraków − KRS 0000038155
  20. Grupa Iz - Ferma Trzody Chlewnej W Kołbaczu Sp. Z O.O., Stare Czarnowo − KRS 0000008859
  21. Grupa Producentów Dobre Mleko Sp. Z O.O., Nowe Jankowice − KRS 0000351000
  22. Grupa Producentów Żywiec Wołowy Sp. Z O.O., Nowe Jankowice − KRS 0000351363
  23. Id Biuro Projektów Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000296565
  24. Id Biuro Projektów Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000303595
  25. Imfc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035835
  26. Jr Steel Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000629673
  27. Jupiter S.A., Kraków − KRS 0000026567
  28. Kap Holding Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000081594
  29. Kap In Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000349215
  30. Konspol - Energia Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000377685
  31. Konspol Holding Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000087441
  32. Krajowa Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000121136
  33. Krakowski Holding Komunalny S.A. W Krakowie, Kraków − KRS 0000006301
  34. Krakowski Park Technologiczny-Sp. Z O.O.., Kraków − KRS 0000058058
  35. Kraków Airport Hotel Sp. Z O.O., Balice − KRS 0000335628
  36. Limanowska Akcja Charytatywna, Limanowa − KRS 0000212400
  37. Lomm Nieruchomości Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000108194
  38. M2m Marketing i Merchandising S.A., Kraków − KRS 0000046873
  39. Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Kraków − KRS 0000033198
  40. Małopolska Science Fund Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000752899
  41. Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. Z O.O., Krasne − KRS 0000055707
  42. Max Beer - Ads S.A., Kraków − KRS 0000048591
  43. Mazowiecka Wytwórnia Wódek i Drożdży Polmos S.A. Likwidacyjnej, Józefów K/błonia − KRS 0000052180
  44. Metalchem Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Annopol − KRS 0000061298
  45. Międzynarodowy Port Lotniczy Im. Jana Pawła Ii Kraków-balice Sp. Z O.O., Balice − KRS 0000008522
  46. Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutników Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000124672
  47. Mpl Services Sp. Z O.O., Balice − KRS 0000261676
  48. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Mielcu, Mielec − KRS 0000067392
  49. Perła-browary Lubelskie S.A., Lublin − KRS 0000016008
  50. Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-spożywcze S.A., Gdańsk − KRS 0000083121


Inne osoby dla Malinowski (1000 osób):