Kogo reprezentuje osoba

Malinowski Krzysztof Franciszek

w KRS

Krzysztof Franciszek Malinowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Franciszek
Nazwisko:Malinowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1973 r., wiek 46 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gniewino (Pomorskie), Sierakowice (Pomorskie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buchacz Halina Ewa, Buchacz Ratke Olga Anna, Kula Grzegorz Samuel, Mucha Bogusław Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grodzicka Kozak Danuta Zofia
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Golejewski Bartosz Michał, Suprynowicz Paweł Grzegorz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buchacz Halina Ewa, Kula Joanna Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Włoch Paweł
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barczewski Maciej, Białobrzeski Marcin Jacek, Dolny Czesław, Kochan Krzysztof Jan, Kowalski Krzysztof Kamil, Kreft Roman, Kwaśniewska Mariola Józefa, Twardowska Jowita Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rytczak Dariusz Tomasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 12 Media Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000574305
  2. 300-moc Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000356634
  3. Bucmo Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000435142
  4. Centrum Sportowo-konferencyjne Gniewino Sp. Z O.O., Gniewino − KRS 0000345609
  5. Coolmed Sp. Z O.O., Kleosin − KRS 0000357296
  6. Esga Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000503659
  7. Esga Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000508635
  8. Ewi - Wind S.A., Sierakowice − KRS 0000042830
  9. Filler Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000772373
  10. Fotones Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000443216
  11. Fotoolga 1 Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000441980
  12. Fotorol Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000443147
  13. Fundacja Lotos, Gdańsk − KRS 0000563005
  14. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Gminy Gniewino Wspólne Dobro, Gniewino − KRS 0000630752
  15. Gminny Ośrodek Turystyki i Sportu Sp. Z O.O., Gniewino − KRS 0000299011
  16. Gniewińskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Kostkowo − KRS 0000250436
  17. Golejewski, Malinowski Adwokacka Spółka Partnerska, Gdańsk − KRS 0000139145
  18. Graal S.A., Wejherowo − KRS 0000205630
  19. Graham Z Sierakowic Buchacz Sp. J., Sierakowice − KRS 0000077076
  20. Griz Poland Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000511188
  21. Hodmar Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000443145
  22. Klub Sportowy Bombardier Gdynia, Gdynia − KRS 0000415334
  23. Klub Sportowy Stolem, Gniewino − KRS 0000241456
  24. Kulfo Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000443569
  25. Kulmax Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000443141
  26. Libersol Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000454271
  27. Maoli Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000444138
  28. Markul Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000443133
  29. Megasol Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000443552
  30. Nava Polska Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000454284
  31. Olgus Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000444144
  32. Oma Olga Buchacz-ratke Spółka Komandytowa, Sirakowice − KRS 0000284778
  33. Pinpoint Polska Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000454279
  34. Polnano Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000454286
  35. Pomorskie Forum Wodociągowe, Gdańsk − KRS 0000066809
  36. Profen Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000443222
  37. Pulsol Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000443551
  38. Sarfo Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000443550
  39. Sbp - Sykuna - Barczewski - Partnerzy Spółka Partnerska, Sopot − KRS 0000509694
  40. Sbp Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000513023
  41. Set Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000598918
  42. Smerfo Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000443563
  43. Solart Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000443217
  44. Solarus Plus Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000443568
  45. Solax Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000443218
  46. Solberry Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000444141
  47. Starsol Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000454289
  48. Stigma Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000272419
  49. Stowarzyszenie Strefa Turystyczna Żarnowiec, Gniewino − KRS 0000290357
  50. Szordykowski i Wspólnicy Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000318179

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abekom Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000311506
  2. Alfa Spółka Z Ograniczoną Odpwoiedzialnością, Katowice − KRS 0000058421
  3. Amon Sp. Z O.O., Łebcz − KRS 0000254828
  4. Arta Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000259676
  5. Auto Vgb Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000334673
  6. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  7. Belat Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000317394
  8. Bora Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286990
  9. Breva Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000350031
  10. Buran Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000439915
  11. Czyste Technologie Energetyczne Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000447928
  12. Czyste Technologie Energetyczne Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000449506
  13. Delecta S.A., Włocławek − KRS 0000039594
  14. Dipol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148360
  15. Efektywność Energetyczna Dla Polski Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000508473
  16. Ekoplastik Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000011601
  17. Ekstraklasa S.A., Warszawa − KRS 0000239140
  18. Elmix - Agro Sp. Z O.O., Strzebielinko − KRS 0000201746
  19. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  20. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  21. Energa-operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000113886
  22. Engie Zielona Energia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000058191
  23. Epa Energia Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000058494
  24. Epa Marine Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000354821
  25. Epa Omnia Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000350026
  26. Epa Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000033728
  27. Epa Srt Sp. Z O.O. W Upałości Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000285699
  28. Epa Systemy Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000241302
  29. Epa Wind Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000370753
  30. Epa Wind Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000371099
  31. Fundacja Kasztel Below, Sławutówko − KRS 0000591060
  32. Gamma Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000060436
  33. Gdańska Fundacja Wody, Gdańsk − KRS 0000021610
  34. Gdf Suez Zielona Energia Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000264600
  35. Gmf Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000475624
  36. Griz Poland Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000484575
  37. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 18 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310548
  38. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 20 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262227
  39. Ital-pol Sp. Z O.O., Ługi − KRS 0000149563
  40. Lechia Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000325053
  41. Limito S.A., Grudziądz − KRS 0000406107
  42. Lis Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000454291
  43. Lotos Petrobaltic S.A., Gdańsk − KRS 0000171101
  44. Panorama Internetu Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000146045
  45. Przedsiębiorstwo Wodociągowe Łeba-wicko Sp. Z O.O., Nowęcin − KRS 0000169994
  46. Scbp-cieslewicz-bartecki - Partnerzy Adwokaci Spółka Partnerska, Sopot − KRS 0000393030
  47. Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom - Czyżewskiego 9, Sopot − KRS 0000291470
  48. Thai Union Poland Sp. Z O.O., Strzebielinko − KRS 0000528505
  49. Trefl Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000247386
  50. Złota 11 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000750692

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. usługę całorocznego zarządzania i utrzymania obiektów starej i nowej przystani w Nadolu
    Zamawiający: Gmina Gniewino, Gniewino
    1. Całoroczne zarządzanie i utrzymanie obiektów starej i nowej przystani w Nadolu z obejmującej następujące obiekty:
    a) budynek zaplecza socjalnego (świetlica, sanitariaty, inne pomieszczenia)
    b) budynek sanitariatów (biuro, łazienka, pokój dla matki z dzieckiem, natryski, WC)
    c) budynek magazynu sprzętu wodnego (hangar)
    d) pomosty pływające przeznaczone do cumowania jednostek pływających
    e) wiata biesiadna
    f) budynek socjalno-administracyjny
    g) molo, przeznaczone do cumowania jednostek pływających oraz pełniące funkcję spacerową,
    2. Utrzymywanie nieruchomości (terenów i zabudowań) we właściwym stanie technicznym i sanitarnym w tym: wykonywanie prac konserwacyjnych, bieżących napraw i remontów, dbałość o estetykę otoczenia
    3. Zapewnienie stałego dostępu do wody,
    4. Bieżące usuwanie nieczystości stałych i ciekłych
    5. Przygotowanie terenu obu przystani do sezonu letniego, przeprowadzenie prac estetyzacyjnych, drobnych remontów i napraw.
    6. Prowadzenie obsługi ruchu turystycznego poprzez:
    a) zorganizowanie miejsca przeznaczonego do kąpieli zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, czynnego w miesiącach lipcu i sierpniu w godzinach od 10.00 do 16.00
    b) prowadzenia przystani w zakresie obsługi jednostek pływających
    - statek Nadolanin
    - łódź motorowa Iguazu
    - łódź motorowa Parana
    c) prowadzenie pola campingowego i namiotowego,
    d) ratownicze zabezpieczenie akwenu j. Żarnowieckiego poprzez zlecenie zadania uprawnionym osobom,
  2. Udostępnienie Zamawiającemu torów niezbędnych do przeprowadzenia zajęć wychowania fizycznego dla dzieci uczęszczających do placówek szkolnych Zamawiającego oraz innych zajęć sportowych na pływalni
    Zamawiający: Gmina Gniewino, Gniewino
    Zajęcia sportowe na pływalni krytej : W okresie 12 miesięcy z pływalni skorzysta 54104 osobogodzin. Średnio dziennie w godzinach od 8:40 -15:25 z pływalni korzysta 16 grup szkolnych przy czym jednocześnie do 4 grup, każda z grup liczy ok. 12 osób. Sekcje sportowe w zajęciach pozalekcyjnych to 1 do 2 godzin dziennie, grupy liczące od 6-8 os., inne grupy zorganizowane – średnio 2-3 godziny dziennie po ok. 20-30 osób.
  3. Udostępnienie Zamawiającemu torów niezbędnych do przeprowadzenia zajęć wychowania fizycznego dla dzieci uczęszczających do placówek szkolnych zamawiającego oraz innych zajęć sportowych na pływalni..
    Zamawiający: Gmina Gniewino, Gniewino
    Udostępnienie Zamawiającemu torów niezbędnych do przeprowadzenia zajęć wychowania fizycznego dla dzieci uczęszczających do placówek szkolnych zamawiającego oraz innych zajęć sportowych na pływalni. Zajęcia sportowe na pływalni krytej : W okresie 12 miesięcy z pływalni korzysta 54410 osobogodzin. Średnio dziennie w godzinach od 8:40 -15:25 z pływalni korzystają 8 grup przy czym jednocześnie do 3 grup, każda z grup liczy od 9 do 12 osób. Sekcje sportowe w zajęciach pozalekcyjnych po godz. 15:00 to 1 do 2 godzin dziennie, grupy liczące od 6-8 os., inne grupy zorganizowane - średnio 2 - 3 grupy w miesiącu, każda z grup liczy średnio 10 - 20 osób..

Inne osoby dla Malinowski Krzysztof Franciszek (72 osoby):