Kogo reprezentuje osoba

Malinowski Łukasz Piotr

w KRS

Łukasz Piotr Malinowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Łukasz
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Malinowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1981 r., wiek 38 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarz Maciej Marian, Bera Tomasz Andrzej, Biernat Wiatrak Agnieszka, Bortkiewicz Krzysztof, Chwalisz Janusz, Cichocki Maciej, Czarnecki Artur, Dorawa Piotr, Gierszewski Piotr, Gniadek Tomasz, Goliński Jacek, Ipatow Piotr, Jasiński Wiesław, Kacprzak Maurycy, Kandziak Wioletta, Kasicki Marek, Kit Krawczyk Magdalena, Kochaniewicz Piotr, Kowalski Jacek, Kozak Zbigniew, Kołakowski Janusz, Krawczyk Katarzyna, Kurt Krzysztof, Leszczełowski Jarosław, Maćkowiak Marcin, Magdziarz Michał, Makowska Danuta, Makurat Paweł Franciszek, Małecki Jacek Tadeusz, Nogalski Paweł, Okoński Krzysztof, Pasik Marzena Wioletta, Paterski Arkadiusz Łukasz, Pionkowski Roman, Pollak Andrzej, Roman Michał Jan, Rompca Marcin, Runowicz Wiesław, Rzeźnicki Marek, Sikora Ewa, Śliwiński Tomasz, Smaruj Tomasz, Smoliński Maciej, Sokół Jan, Stachowski Kacper, Stępiński Grzegorz, Stepnowski Andrzej, Stróżyk Michał, Strzelczyk Grzegorz, Szprengiel Zbigniew, Sztukowski Jacek, Szurski Janusz Jakub, Wawrzak Waldemar, Wita Tadeusz, Ziembiński Rafał, Łukaszewski Eryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cichocki Maciej, Kandziak Wioletta, Kwiatek Robert, Lewkowska Halina, Siedlikowski Krzysztof Maciej, Stępniewska Maria, Stróżyk Michał Bartłomiej, Urba Leszek, Wojciechowski Kazimierz, Załuski Krzysztof Maria, Ziara Maksymilian, Łada Stanisław Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Twardowski Andrzej Mieczysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowska Katarzyna Dorota, Kowalska Stefaniak Hanna Janina, Radwański Grzegorz Bartłomiej, Śliwiński Krzysztof Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielinska Szczęsna Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chojecki Paweł Stanisław, Kozaczek Marcin Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barzowski Jerzy, Brzozowski Jerzy, Błażyński Paweł Mirosław, Cicholski Witold, Denis Andrzej Radosław, Dutkowska Anna, Duzinkiewicz Bartosz, Galanek Adam, Iżyłowska Beata Maria, Kierozalski Grzegorz, Kobyłkiewicz Sylwia Krystyna, Kołakowski Janusz, Kulewicz Zbigniew, Kurt Krzysztof, Lemański Marcin Daniel, Mazurek Andrzej, Meler Piotr Jerzy, Okołotowicz Agnieszka Ewa, Pionkowski Roman, Prądzyńska Karina Dorota, Różycki Artur, Strzelczyk Grzegorz, Szaj Robert, Szajna Marian Czesław, Szczutowski Jacek, Trojanowski Sławomir, Urbańska Krystyna Maria, Węgrecki Józef, Wróblewski Jan, Zbychorski Kamil, Żynda Zenon Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuszcz Włodek Joanna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Acropolis Investments Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000455416
  2. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  3. Camping Na Drzewach Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000604465
  4. Caritas Archidiecezji Gdańskiej Organizacja Pożytku Publicznego, Sopot − KRS 0000247280
  5. Centralny System Wymiany Informacji Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000584319
  6. Centrum Kultury Szachowej Im. J. Dreszera W Gdyni, Gdynia − KRS 0000048340
  7. Ekotrade Serwis Fm Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000470045
  8. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  9. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  10. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  11. Energa Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000538935
  12. Energa Wytwarzanie S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  13. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  14. Euroconsultant Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000296532
  15. Fundacja Banku Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000347694
  16. Fundacja Betlehem Dom Chleba, Zabrze − KRS 0000061302
  17. Fundacja Csr, Gdańsk − KRS 0000688378
  18. Fundacja Energa, Gdańsk − KRS 0000326853
  19. Fundacja Kiniak-szczęściem Się Jest!, Raciążek − KRS 0000380739
  20. Fundacja Oaza, Stara Rogoźnica − KRS 0000056276
  21. Fundacja Pomocy Społecznej Im. J.beaumont, Pruszcz Gdański − KRS 0000073389
  22. Fundacja Św. Antoniego, Sopot − KRS 0000005654
  23. Gdańskie Stowarzyszenie Oświatowo-wychowawcze, Gdańsk − KRS 0000227189
  24. Gdyńska Wspólnota Samorządowa, Gdynia − KRS 0000514088
  25. Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A., Warszawa − KRS 0000057576
  26. Inowrocławskie Kopalnie Soli Solino S.A., Inowrocław − KRS 0000045258
  27. Investownia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000682518
  28. Klub Republikański W Zabrzu, Zabrze − KRS 0000408214
  29. Klub Sportowy Pomorzanin, Toruń − KRS 0000203693
  30. Kropelka Energii, Gdańsk − KRS 0000685699
  31. Krzesińskie Stowarzyszenie Oświatowe, Poznań − KRS 0000409441
  32. Lokalna Organizacja Turystyczna Skotawsko, Skotawsko − KRS 0000200918
  33. Lotos Petrobaltic S.A., Gdańsk − KRS 0000171101
  34. Mazowsze Xxi, Warszawa − KRS 0000303068
  35. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O. W Ostródzie, Ostróda − KRS 0000129011
  36. Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy Baszta W Bytowie, Bytów − KRS 0000061284
  37. Mpolska, Warszawa − KRS 0000445930
  38. Ochotnicza Straż Pożarna W Zastawnym, Zastawno − KRS 0000024217
  39. Opec-ineko Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000394692
  40. Orlen Projekt S.A., Płock − KRS 0000064194
  41. Orlen Upstream Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000256011
  42. Polski Koncern Naftowy Orlen S.A., Płock − KRS 0000028860
  43. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Gdańsku Radio Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000195933
  44. Polskie Towarzystwo Certyfikacji Energii, Poznań − KRS 0000166561
  45. Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Poznań − KRS 0000007666
  46. Port Lotniczy Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000075422
  47. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Remak-krak Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000054349
  48. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ostróda Sp. Z O.O., Tyrowo − KRS 0000047351
  49. Regionalny Samorządowy Fundusz Pożyczkowy Karbona Spółdzielnia W Gdańsku - Polska Grupa Spółdzielni Pożyczkowych, Gdańsk − KRS 0000224467
  50. Rm Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000339068

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abruko Plus Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000405152
  2. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  3. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  4. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  5. Biuro Handlowe Concret Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000130020
  6. Bpk Wrocław Przedsiębiorstwo Projektowo-wdrożeniowe, Wrocław − KRS 0000120512
  7. Budopol-wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000093832
  8. Bydgoski Park Przemysłowo-technologiczny Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000237714
  9. Bytowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Bytów − KRS 0000142402
  10. Ci Games S.A., Warszawa − KRS 0000282076
  11. City Air S.A., Kraków − KRS 0000097698
  12. Devoran S.A., Warszawa − KRS 0000260376
  13. Ecobud Energy Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000460360
  14. Ekoferra Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000438442
  15. Ekologiczne Materiały Grzewcze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000220125
  16. Elbląski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000215122
  17. Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000127954
  18. Elektroprojekt S.A., Warszawa − KRS 0000016516
  19. Elektrownia Ccgt Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000449171
  20. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  21. Elektrownia Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000719342
  22. Eltel Networks Energetyka S.A., Gutkowo − KRS 0000019827
  23. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  24. Enea Pomiary Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000008342
  25. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  26. Enekom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000454043
  27. Enekom Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000459336
  28. Energa - Nieruchomości S.A., Płock − KRS 0000078397
  29. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  30. Energa Elektrociepłownia Kalisz S.A., Kalisz − KRS 0000059080
  31. Energa Elektrownie Łyna S.A., Wadąg − KRS 0000033303
  32. Energa Informatyka i Technologie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000391862
  33. Energa Invest S.A., Gdańsk − KRS 0000047874
  34. Energa Kogeneracja Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000207049
  35. Energa Logistyka Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000074173
  36. Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000046311
  37. Energa Oświetlenie Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000109164
  38. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  39. Energa Serwis Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000381284
  40. Energa Wytwarzanie Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000162104
  41. Energa-operator Eksploatacja Kalisz Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000405220
  42. Energa-operator Techniczna Obsługa Odbiorców Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000007426
  43. Energiq Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000493528
  44. Energopartner Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000077709
  45. Enspirion Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000372150
  46. Fabryka Ciągników Ursus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000001355
  47. Fundacja - Ogólnodostępna Kryta Pływalnia Olimpijska Typu Wielozadaniowego, Gdańsk − KRS 0000208138
  48. Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziny Brama, Pruszcz Gdański − KRS 0000164555
  49. Fundacja Rozwoju Regionu Myślenickiego, Myślenice − KRS 0000212209
  50. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Skarszewy − KRS 0000098289


Inne osoby dla Malinowski Łukasz Piotr (75 osób):