Kogo reprezentuje osoba

Malinowski Łukasz Piotr

w KRS

Łukasz Piotr Malinowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Łukasz
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Malinowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1981 r., wiek 41 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dębski Wojciech, Gieniec Paweł Bartłomiej, Kozłowski Marek Stefan, Piela Elżbieta Maria, Puścizna Henryk, Sotek Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łotoszyński Michał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badera Jacek Stanisław, Bednarz Maciej Marian, Bera Tomasz Andrzej, Biernat Wiatrak Agnieszka, Bortkiewicz Krzysztof, Bujno Andrzej, Błaszak Lasota Karolina, Chwalisz Janusz, Cichocki Maciej, Czarnecki Artur, Dąbrowski Rafał, Dmoch Krzysztof Edmund, Dorawa Piotr, Dziliński Bartłomiej, Ferens Tadeusz, Gałęzewska Romualda Katarzyna, Gierszewski Piotr, Gniadek Tomasz, Goliński Jacek, Grzegorczyk Jarosław, Ipatow Piotr, Iwaniuk Paweł, Jasiński Wiesław, Kacprzak Maurycy, Kandziak Wioletta, Karczewski Paweł, Kasicki Marek, Kit Krawczyk Magdalena, Klimaszewski Grzegorz, Kochaniewicz Piotr, Kopeć Robert, Kowalski Jacek, Kowalski Łukasz Krzysztof, Kozak Zbigniew, Kozakiewicz Ireneusz, Kołakowski Janusz, Krawczyk Katarzyna, Kuczkowski Grzegorz, Kurt Krzysztof, Kwiatkowski Lech, Laskowska Anna, Lassak Joanna Agnieszka, Leszczełowski Jarosław, Maćkowiak Marcin, Magdziarz Michał, Makowska Danuta, Makurat Paweł Franciszek, Małecki Jacek Tadeusz, Minkiewicz Marcin, Musiał Karol, Niedziałek Adam Antoni, Nogalski Paweł, Okoński Krzysztof, Oświeciński Rajmund, Pasik Marzena Wioletta, Paterski Arkadiusz Łukasz, Pionkowski Roman, Pius Bożenna, Pollak Andrzej, Rajkowski Marcin, Reclaf Witold, Roman Michał Jan, Rompca Marcin, Rózga Jacek Adam, Runowicz Wiesław, Rzeźnicki Marek, Sala Paulina, Sikora Ewa, Śliwiński Tomasz, Smaruj Tomasz, Smoliński Grzegorz, Smoliński Maciej, Sokół Jan, Stachowski Kacper Rafał, Stec Agata, Stępiński Grzegorz, Stepnowski Andrzej, Stróżyk Michał, Strzelczyk Grzegorz, Sysiak Rafał, Szefler Leszek, Szewczyk Sławomir, Szneidrowski Tomasz, Szprengiel Zbigniew, Sztukowski Jacek, Szurski Janusz Jakub, Warowna Sylwia, Wawrzak Waldemar, Widelski Grzegorz Marek, Wierzba Aleksander, Wita Tadeusz, Wrzosek Marek, Włodarczyk Radosław, Zalewska Natalia, Zięba Radosław, Ziembiński Rafał, Łukaszewski Eryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarzębińska Katarzyna Anna, Kościelniak Jacek Zygmunt, Kuchciak Andrzej Robert, Leszczyńska Ewa Teresa, Liberek Piotr, Nita Wojciech, Nogalski Paweł Wiesław, Piętka Zbigniew, Tuliński Konrad Andrzej, Wdowiak Justyna, Zemowska Grażyna Maria, Łosoś Czernicki Jakub

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badera Jacek Stanisław, Bednarz Maciej Marian, Bera Tomasz Andrzej, Biernat Wiatrak Agnieszka, Bortkiewicz Krzysztof, Bujno Andrzej, Błaszak Lasota Karolina, Chwalisz Janusz, Cichocki Maciej, Czarnecki Artur, Dąbrowski Rafał, Dmoch Krzysztof Edmund, Dorawa Piotr, Dziliński Bartłomiej, Ferens Tadeusz, Gałęzewska Romualda Katarzyna, Gierszewski Piotr, Gniadek Tomasz, Goliński Jacek, Grzegorczyk Jarosław, Ipatow Piotr, Iwaniuk Paweł, Jasiński Wiesław, Kacprzak Maurycy, Kandziak Wioletta, Karczewski Paweł, Kasicki Marek, Kit Krawczyk Magdalena, Klimaszewski Grzegorz, Kochaniewicz Piotr, Kopeć Robert, Kowalski Jacek, Kowalski Łukasz Krzysztof, Kozak Zbigniew, Kozakiewicz Ireneusz, Kołakowski Janusz, Krawczyk Katarzyna, Kuczkowski Grzegorz, Kurt Krzysztof, Kwiatkowski Lech, Laskowska Anna, Lassak Joanna Agnieszka, Leszczełowski Jarosław, Maćkowiak Marcin, Magdziarz Michał, Makowska Danuta, Makurat Paweł Franciszek, Małecki Jacek Tadeusz, Minkiewicz Marcin, Musiał Karol, Niedziałek Adam Antoni, Nogalski Paweł, Okoński Krzysztof, Oświeciński Rajmund, Pasik Marzena Wioletta, Paterski Arkadiusz Łukasz, Pionkowski Roman, Pius Bożenna, Pollak Andrzej, Rajkowski Marcin, Reclaf Witold, Roman Michał Jan, Rompca Marcin, Rózga Jacek Adam, Runowicz Wiesław, Rzeźnicki Marek, Sala Paulina, Sikora Ewa, Śliwiński Tomasz, Smaruj Tomasz, Smoliński Grzegorz, Smoliński Maciej, Sokół Jan, Stachowski Kacper Rafał, Stec Agata, Stępiński Grzegorz, Stepnowski Andrzej, Stróżyk Michał, Strzelczyk Grzegorz, Sysiak Rafał, Szefler Leszek, Szewczyk Sławomir, Szneidrowski Tomasz, Szprengiel Zbigniew, Sztukowski Jacek, Szurski Janusz Jakub, Warowna Sylwia, Wawrzak Waldemar, Widelski Grzegorz Marek, Wierzba Aleksander, Wita Tadeusz, Wrzosek Marek, Włodarczyk Radosław, Zalewska Natalia, Zięba Radosław, Ziembiński Rafał, Łukaszewski Eryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowska Katarzyna Dorota, Gałęzewska Romualda Katarzyna, Kowalska Stefaniak Hanna Janina, Radwański Grzegorz Bartłomiej, Śliwiński Krzysztof Piotr, Łosoś Czernicki Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielinska Szczęsna Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cichocki Maciej, Dramowicz Olaf Aleksander, Kacprzak Maurycy, Kandziak Wioletta, Kit - Krawczyk Magdalena Anna, Kwiatek Robert, Lewandowska Sylwia Joanna, Lewkowska Halina, Siedlikowski Krzysztof Maciej, Stępniewska Maria, Stróżyk Michał Bartłomiej, Urba Leszek, Wojciechowski Kazimierz, Załuski Krzysztof Maria, Ziara Maksymilian, Łada Stanisław Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witczak Zbigniew
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chojecki Paweł Stanisław, Kozaczek Marcin Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barzowski Jerzy, Brzozowski Jerzy, Błażyński Paweł Mirosław, Cicholski Witold, Denis Andrzej Radosław, Dutkowska Anna, Duzinkiewicz Bartosz, Galanek Adam, Gałęzewska Romualda Katarzyna, Iżyłowska Beata Maria, Kierozalski Grzegorz, Kobyłkiewicz Sylwia Krystyna, Kołakowski Janusz, Kulewicz Zbigniew, Kurt Krzysztof, Lemański Marcin Daniel, Mazurek Andrzej, Meler Piotr Jerzy, Okołotowicz Agnieszka Ewa, Pionkowski Roman, Prądzyńska Karina Dorota, Różycki Artur, Strzelczyk Grzegorz, Szaj Robert, Szajna Marian Czesław, Szczutowski Jacek, Szymczak Leszek Marek, Trojanowski Sławomir, Urbańska Krystyna Maria, Węgrecki Józef, Wróblewski Jan, Zbychorski Kamil, Żynda Zenon Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuszcz Włodek Joanna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarzębińska Katarzyna Anna, Kościelniak Jacek Zygmunt, Kuchciak Andrzej Robert, Leszczyńska Ewa Teresa, Liberek Piotr, Nita Wojciech, Nogalski Paweł Wiesław, Piętka Zbigniew, Tuliński Konrad Andrzej, Wdowiak Justyna, Zemowska Grażyna Maria, Łosoś Czernicki Jakub

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Acedo77 Sp. Z O.O., Borkowo − KRS 0000961244
  2. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  3. Boutique Advice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347256
  4. Caritas Archidiecezji Gdańskiej Organizacja Pożytku Publicznego, Sopot − KRS 0000247280
  5. Ccgt Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000539818
  6. Ccgt Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000881158
  7. Centrum Kultury Szachowej Im. J. Dreszera W Gdyni, Gdynia − KRS 0000048340
  8. Dr Kowalska Clinic Sp. Z O.O., Bibice − KRS 0000928500
  9. Ecarb Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000838854
  10. Elbis Sp. Z O.O., Rogowiec − KRS 0000041526
  11. Elektrownia Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000719342
  12. Enbatech Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000962488
  13. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  14. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  15. Enea Wytwarzanie Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000536267
  16. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  17. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  18. Energa Kogeneracja Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000207049
  19. Energa Oze S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  20. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  21. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  22. Energa-operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000113886
  23. Enmix Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000571091
  24. Euroconsultant Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000296532
  25. Feeling Factory Sp. Z O.O., Alwernia − KRS 0000734422
  26. Fit For Future Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000935313
  27. Fundacja Betlehem Dom Chleba, Zabrze − KRS 0000061302
  28. Fundacja Budowy Szpitala W Pułtusku, Pułtusk − KRS 0000337658
  29. Fundacja Csr, Gdańsk − KRS 0000688378
  30. Fundacja Energa, Gdańsk − KRS 0000326853
  31. Fundacja Kapucyni i Misje, Kraków − KRS 0000356850
  32. Fundacja Kiniak-szczęściem Się Jest!, Raciążek − KRS 0000380739
  33. Fundacja Oaza, Stara Rogoźnica − KRS 0000056276
  34. Fundacja Pomoc Transportowcom, Warszawa − KRS 0000022612
  35. Fundacja Pomocy Społecznej Im. J.beaumont, Pruszcz Gdański − KRS 0000073389
  36. Fundacja Rozwoju Gospodarczego Im. Kpt. Ż. W. Inż. Zbigniewa Sulatyckiego, Warszawa − KRS 0000918220
  37. Fundacja Św. Antoniego, Sopot − KRS 0000005654
  38. Fundacja Togatus Pro Bono, Olsztyn − KRS 0000403888
  39. Gdańskie Stowarzyszenie Oświatowo-wychowawcze, Gdańsk − KRS 0000227189
  40. Gdyńska Wspólnota Samorządowa, Gdynia − KRS 0000514088
  41. Geotermia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000812002
  42. Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A., Warszawa − KRS 0000057576
  43. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Chorzów S.A., Chorzów − KRS 0000070509
  44. Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000033530
  45. Hsp Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000622399
  46. Instytut Badań i Ekspertyz Sądowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000370645
  47. Interferie Medical Spa Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000349305
  48. Investownia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000682518
  49. Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000091912
  50. Kk Projekt Kraków Sp. Z O.O., Bibice − KRS 0000815994

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abruko Plus Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000405152
  2. Acropolis Investments Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000455416
  3. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  4. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  5. Bestgum Polska Sp. Z O.O., Rogowiec − KRS 0000335577
  6. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  7. Biuro Handlowe Concret Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000130020
  8. Biuro Projektów Rewitalizacji S.A., Katowice − KRS 0000396289
  9. Bp Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000006983
  10. Bpk Wrocław Przedsiębiorstwo Projektowo-wdrożeniowe, Wrocław − KRS 0000120512
  11. Budopol-wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000093832
  12. Bydgoski Park Przemysłowo-technologiczny Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000237714
  13. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  14. Bytowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Bytów − KRS 0000142402
  15. Centralny System Wymiany Informacji Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000584319
  16. Centrum Badawczo-rozwojowe Im.m.faradaya Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000539158
  17. Centrum Kynoterapii Niewidzialna Łapa, Lublin − KRS 0000223252
  18. Centrum Usług Wspólnych- Energia i Gaz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000439370
  19. Ci Games S.A., Warszawa − KRS 0000282076
  20. City Air S.A., Kraków − KRS 0000097698
  21. Coffee Polska S.A., − KRS 0000394808
  22. Devo Energy S.A., Warszawa − KRS 0000260376
  23. Ecobud Energy Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000460360
  24. Ekoferra Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000438442
  25. Ekologiczne Materiały Grzewcze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000220125
  26. Ekotrade Serwis Fm Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000470045
  27. Elbląski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000215122
  28. Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000127954
  29. Elektroprojekt S.A., Warszawa − KRS 0000016516
  30. Elektrownia Ccgt Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000449171
  31. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  32. Elester-pkp Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000064040
  33. Eltel Networks Energetyka S.A., Gutkowo − KRS 0000019827
  34. Endis Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000336265
  35. Enea Ciepło Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000121456
  36. Enea Pomiary Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000008342
  37. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  38. Enekom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000454043
  39. Enekom Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000459336
  40. Energa - Nieruchomości S.A., Płock − KRS 0000078397
  41. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  42. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  43. Energa Elektrociepłownia Kalisz S.A., Kalisz − KRS 0000059080
  44. Energa Elektrownie Łyna S.A., Wadąg − KRS 0000033303
  45. Energa Informatyka i Technologie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000391862
  46. Energa Invest S.A., Gdańsk − KRS 0000047874
  47. Energa Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000538935
  48. Energa Logistyka Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000074173
  49. Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000046311
  50. Energa Oświetlenie Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000109164


Inne osoby dla Malinowski Łukasz Piotr (86 osób):