Kogo reprezentuje osoba

Malinowski Marek Krzysztof

w KRS

Marek Krzysztof Malinowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Drugie imię:Krzysztof
Nazwisko:Malinowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1950 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Białystok (Podlaskie), Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie), Poznań (Wielkopolskie), Zielona Góra (Lubuskie)
Przetargi:127 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białkowski Marcin Piotr, Grzechowiak Zbyszek, Jagoda Mirosław, Krenczyk Sławomir Grzegorz, Nitecki Andrzej, Olter Waldemar Jan, Surynt Artur Stanisław, Sylwestrzak Anna Ewa, Tuczyńska Renata Julia, Zawada Olga Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewski Andrzej Bogdan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Jerzy Stanisław, Aniołek Małgorzata Teresa, Balcerowski Paweł, Barszcz Grzegorz Tadeusz, Begier Piotr Krzysztof, Białkowski Marcin Piotr, Bocheński Andrzej Zbigniew, Bruszewski Marcin Edward, Błotny Jarosław, Chmielewski Wojciech Grzegorz, Czech Renata Ewa, Dachowski Tadeusz Antoni, Gajda Marzenna Stefania, Górecki Zdzisław, Górski Maciej, Gostkowski Grzegorz, Gral Rajmund, Grembowicz Ryta, Gruszka Jerzy, Hermach Marek, Hypszer Włodzimierz, Janas Marian, Jankiewicz Sławomir Artur, Jasiński Jan, Jastrzębski Jacek Andrzej, Jeziorny Grzegorz Józef, Karusewicz Tomasz, Koczorowski Piotr, Koltermann Czesław, Kowalczyk Rafał, Kowalewski Michał Krzysztof, Kłysz Marian, Lemkowski Marcin, Lic Jan, Lisiewicz Paweł Jan, Mager Jerzy, Marciniak Andrzej, Mazurek Agnieszka, Meteniowski Piotr, Mikłosz Tadeusz Eugeniusz, Misiołek Krzysztof, Mordasewicz Jeremi Wacław, Mortas Paweł, Nitecki Andrzej, Nowakowski Jacek Marian, Nowicki Bartosz, Osińska Anna Monika, Owczarek Maciej, Pawlicki Kazimierz, Pawliotti Wiesław Alfred, Pernach Waldemar, Piasecki Grzegorz, Piątkowski Kazimierz Jacek, Piętka Zbigniew, Piniarski Wojciech, Piosik Wiesław Józef, Pluciński Mieczysław, Popowski Jarosław, Rączka Jan, Rawa Mirosław, Różycki Artur Jan, Rusakiewicz Marek, Rynarzewski Tomasz, Smoliński Tadeusz Kazimierz, Statucki Krzysztof Jakub, Stock Błażejczyk Anna Małgorzata, Strzelecka Bogumiła, Strzelecki Dariusz, Sturmer Irena Helena, Szałek Henryk, Szopa Mariola Joanna, Szymankiewicz Marek Jerzy, Szymański Eugeniusz Andrzej, Tasiemska Wanda Maria, Tatarzycki Bolesław, Treider Tomasz Ryszard, Troszczyńska Ewa, Wieczorek Dariusz Krzysztof, Wood Graham, Włoszek Radosław, Żak Lech, Zdulski Arkadiusz, Zięba Krzysztof, Łagoda Michał, Łopuszko Andrzej Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczyński Przemysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bak Jorge Esteban, Chmielak Robert, Janicki Piotr, Jankiewicz Sławomir Artur, Kalisty Dorota, Mager Jerzy Paweł, Roucaute Jacques, Sadowski Krzysztof, Schneider Wolfgang, Schroeder Andrzej Paweł, Sielachowska Anna, Tabiś Wojciech Marek, Zaleski Przemysław Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zborowski Krzysztof Sławomir
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bączkowski Piotr, Kohlmeyer Renata, Różycki Artur Jan, Spychalski Lech Tadeusz, Wojciechowska Janina Barbara, Ziobrowski Jarosław Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziętek Maciej Jerzy
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dachowski Tadeusz Antoni, Gral Rajmund Jacek, Hypszer Włodzimierz Stefan, Jakubowska Maria, Kopczyński Eugeniusz Ryszard, Kwaśniewska Elżbieta Cecylia, Kłopotek Arkadiusz Jerzy, Michna Janusz Józef, Osińska Anna Monika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Przemysław Stanisław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Auchimik Jerzy, Burker Witold Eugeniusz, Cyrson Edward Franciszek, Drzewiecki Stanisław, Dwojak Zdzisław, Jezierski Mirosław Jerzy, Kempka Zbigniew Jędrzej, Kozanecki Stanisław Kazimierz, Mączko Jerzy Krzysztof, Marynowski Eugeniusz Roman, Michalski Sławomir Jan, Rybarski Sławomir, Sapalski Henryk Zygmunt, Siemiński Wojciech Stanisław, Szczepkowska Ewa Małgorzata, Szemiot Połoczański Lechosław, Trojan Anita Urszula, Wawerka Regina, Wesołowski Edward Michał, Wiśniewski Józef Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółkowski Radosław Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Durkiewicz Ryszard Stanisław, Górski Maciej, Grzechowiak Zbyszek, Kowalczyk Artur Adam, Różycki Artur Jan, Szymankiewicz Marek, Tasiemska Wanda Maria, Tuczyńska Renata Julia, Zdulski Arkadiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczyński Przemysław Andrzej
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berndt Danuta, Borowiak Waldemar Józef, Czech Renata, Dachowski Tadeusz Antoni, Gral Rajmund, Grzechowiak Zbyszek, Hermach Marek, Jeziorny Grzegorz, Kamyk Jakub Benedykt, Kowalczyk Artur Adam, Krakowiak Arkadiusz Norbert, Popowski Jarosław, Różycki Artur Jan, Rudowicz Jan, Ryba Tomasz Jan, Statucki Krzysztof Jakub, Strzelecka Bogumiła, Strzelecki Dariusz, Szymankiewicz Marek, Tasiemska Wanda Maria, Tatarzycki Bolesław, Treider Tomasz Ryszard, Ulatowska Małgorzata, Wilski Aleksander, Żak Lech Adam, Zaleski Przemysław Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczyński Przemysław Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aft Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000030167
  2. Agencja Gospodarcza Greiv Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000636162
  3. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  4. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  5. Annacond Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198134
  6. Arena Sportowa S.A., Bydgoszcz − KRS 0000207085
  7. Atuz Jasiński i Spółka, Sp. J., Poznań − KRS 0000337774
  8. Balux Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000011500
  9. Bemowskie Stowarzyszenie Edukacyjne Zintegrowana Europa, Warszawa − KRS 0000011626
  10. Biuro Usług Finansowo - Księgowych Debet Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000082205
  11. Bl Invest Sp. Z O.O., Wągrowiec − KRS 0000403886
  12. Bl Market Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000620072
  13. Black Bell Sp. Z O.O., Strzeniówka − KRS 0000528514
  14. Btuz Jasiński i Spółka Sp. J., Poznań − KRS 0000337777
  15. Bydgoskie Stowarzyszenie Na Rzecz Współpracy i Integracji Z Unią Europejską, Bydgoszcz − KRS 0000089932
  16. Bydgosta Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000162095
  17. Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. Z O.O., Lędziny − KRS 0000067459
  18. Centrum Projektów Społecznych, Poznań − KRS 0000131977
  19. Centrum Sportowo - Rehabilitacyjne Słowianka Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000051160
  20. Cs Group Polska S.A., Warszawa − KRS 0000681163
  21. Ctuz Jasiński i Spółka, Sp. J., Poznań − KRS 0000342245
  22. Dolnośląska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000142433
  23. Dom Centrum Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000688285
  24. Dom Handlowy Protea Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000375055
  25. Dr Irena Eris S.A., Piaseczno − KRS 0000051003
  26. E1440 Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000651787
  27. Elq S.A., Wrocław − KRS 0000368054
  28. Enea Centrum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000477231
  29. Enea Ciepło Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000121456
  30. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  31. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  32. Enea Pomiary Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000008342
  33. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  34. Enea Serwis Sp. Z O.O., Gronówko − KRS 0000059066
  35. Enea Wytwarzanie Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000536267
  36. Eneco Polska Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000438841
  37. Eneco Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000470781
  38. Energetyka Kaliska - Usługi Techniczne Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000100718
  39. Enevatm Pure Energy Sp. Z O.O., Cegły − KRS 0000415219
  40. Federacja Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Not - Rada W Poznaniu, Poznań − KRS 0000160128
  41. Finlago Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000127810
  42. Fortum Marketing And Sales Polska S.A., Gdańsk − KRS 0000378299
  43. Fortum Markets Polska S.A., Gdańsk − KRS 0000235405
  44. Fortum Network Częstochowa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000640475
  45. Fortum Network Płock Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000640444
  46. Fortum Network Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000640496
  47. Fortum Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000041132
  48. Fortum Silesia S.A., Zabrze − KRS 0000008208
  49. Forum Obywatelskiego Rozwoju - For, Warszawa − KRS 0000277658
  50. Fundacja Bezpieczniej Żyć, Poznań − KRS 0000009536

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  2. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  4. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000075573
  5. Airport Solutions Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451479
  6. Allegra Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000167703
  7. Alternet Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000011638
  8. Alwernia S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  9. Aqua Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000082241
  10. Area Perfecta Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000359300
  11. Avc Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000082340
  12. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  13. Beskidzki Hurt Towarowy S.A., Bielsko-biała − KRS 0000144861
  14. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  15. Bielskie Zakłady Obuwia Befado Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000308493
  16. Biogazownia 1 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000354868
  17. Biowatt S.A., Poznań − KRS 0000352252
  18. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  19. Bispool Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000097925
  20. Btw Investment Services S.A., Warszawa − KRS 0000054009
  21. Bydgoskie Centrum Wystawienniczo - Targowe Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000156122
  22. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  23. Capricornus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222764
  24. Carlson Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025669
  25. Centrum Biurowe Plac Grunwaldzki S.A., Katowice − KRS 0000210810
  26. Centrum Ekspertyz Gospodarczych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000151174
  27. Centrum Naukowo-produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej Radwar S.A., Warszawa − KRS 0000058864
  28. Centrum Obsługi Biznesu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000055612
  29. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  30. Coditor Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000356366
  31. Connectpoint Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347615
  32. Cywilno-wojskowy Związek Sportowy Zawisza, Bydgoszcz − KRS 0000233047
  33. Dip Partner S.A., Warszawa − KRS 0000060792
  34. Dm Qualitas Sp. Z O.O., Wielka Wieś − KRS 0000137936
  35. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  36. Doradztwo Gospodarcze Fib Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039554
  37. Dragmor Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000054811
  38. E001rk Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000479758
  39. E003b7 Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000486911
  40. Ecebe Sp. Z O.O., Augustów − KRS 0000205629
  41. Egbp Management Sp. Z O.O., Wysogotowo − KRS 0000330432
  42. Eko-en Koźmin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334647
  43. Elektra S.A., Warszawa − KRS 0000461047
  44. Elektrociepłownia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000023369
  45. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392105
  46. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393178
  47. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392905
  48. Elektrownie Wodne Sp. Z O.O., Samociążek − KRS 0000109942
  49. Ence.eko Sp. Z O.O., Baranowo − KRS 0000007181
  50. Endis Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000336265

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. Usługa kompleksowa polegająca na sprzedaży energii elektrycznej oraz świadczeniu usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu.
    Zamawiający: Powiat Inowrocławski, Inowrocław
    Usługa kompleksowa polegająca na sprzedaży energii elektrycznej oraz świadczeniu usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu. Dostawa energii winna być realizowana kompleksowo (sprzedaż oraz dystrybucja). Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania standardów jakościowych obsługi Zamawiającego oraz parametrów technicznych energii elektrycznej, określonych w ustawie Prawo energetyczne wraz z rozporządzeniami wykonawczymi. Wykonawca zobowiązany jest do przyjmowania od Zamawiającego zgłoszeń i reklamacji dotyczących dostarczanej energii elektrycznej. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w dotrzymaniu standardów jakościowych dostarczanej energii elektrycznej Wykonawca na wniosek Zamawiającego dokonuje sprawdzenia dotrzymania tych standardów poprzez wykonanie odpowiednich pomiarów na koszt Wykonawcy. Układy pomiarowo - rozliczeniowe instalowane są na koszt Operatora Systemu Dystrybucyjnego, który jest ich właścicielem. Miejsce poboru energii elektrycznej, moc umowna, taryfa oraz roczne prognozowane zużycie energii w poszczególnych punktach poboru energii elektrycznej Zamawiającego przedstawia się następująco:
    1. Inowrocław, ul. Mątewska 17 - moc umowna 80 kW, taryfa C22A, prognozowane zużycie - 200 MWh.
    2. Inowrocław, ul. Mątewska 17 - moc umowna 37 kW, taryfa C12B aktywna noc, układ pomiarowy dwutaryfowy, prognozowane zużycie - 20.000 kWh.
    3. Kruszwica, ul. Goplańska 2 - moc umowna 11 kW, taryfa C11, prognozowane zużycie - 3.000 kWh.
    4. Latkowo 22 - moc umowna - 11 kW, taryfa C11, prognozowane zużycie - 4.000 kWh.
    5. Gniewkowo, ul. Inowrocławska 13 - moc umowna 11 kW, taryfa C11, prognozowane zużycie - 6.000 kWh.
  2. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Placówki Straży Granicznej w Świecku
    Zamawiający: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, Krosno Odrzańskie
    Przedmiotem zamówienia było świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Placówki Straży Granicznej w Świecku, w tym: budynek wielofunkcyjny - moc umowna 150 kW (stosowana taryfa B23), budynek główny - moc umowna 50 kW (stosowana taryfa C21)
  3. Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii dla Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
    Zamawiający: Powiat Gnieźnieński, Gniezno
    Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii dla Starostwa Powiatowego w Gnieźnie do lakali przy ul. Sobieskiego 20
  4. Przetarg nieograniczony na konserwacje oświetlenia drogowego na terenie Gminy Słubice w 2010 r. realizowanej przy wykorzystaniu zalicznikowej sieci oświetleniowej.
    Zamawiający: Gmina Słubice, Słubice
    Realizacja zamówienie obejmuje wykonanie prac polegających na konserwacji oświetlenia drogowego na terenie Gminy Słubice realizowanej przy wykorzystaniu zalicznikowej sieci oświetleniowej.
    Zakres prac:
    1. Usuwanie awarii obwodów oświetleniowych.
    2. Usuwanie awarii punktów oświetleniowych.
    3. Eksploatacja urządzeń oświetlenia drogowego, a w szczególności:
    - wymiana żarówek w oprawach,
    - wymiana bezpieczników słupowych, wstawek topikowych bezpieczników słupowych, styczników, dławików, układów TUZ dla opraw sodowych,
    - czyszczenie opraw,
    - wymiana niesprawnych i uszkodzonych elementów opraw ulicznych,
    - naprawa uszkodzonych drzwiczek słupowych,
    - uzupełnienie powłoki lakierniczej wysięgników,
    - regulacja zegarów i wyłączników zmierzchowych,
    - pionowanie pochylonych słupów,
    - regulowanie zwisów przewodów oświetleniowych,
    - wycinka gałęzi zagrażających słupom, oprawom i przewodom oświetleniowym,
    - wyszukiwanie i usuwanie zwarć w liniach kablowych ziemnych i napowietrznych oraz w oprawach,
    - wykonywanie przełączeń w oświetleniu istniejącym,
    - kontrole stanu oświetlenia.
    Zamawiający wymaga od Wykonawcy całodobowej dyspozycji we wszystkie dni. Awarie należy usuwać w ciągu 48 godzin od momentu stwierdzenia uszkodzenia.
    Właścicielem 285 punktów oświetleniowych jest Spółka ENEA SA., Gmina Słubice jest właścicielem 456 punktów oświetleniowych, 1259 punktów oświetleniowych stanowi współwłasność - oprawy należą do Gminy zaś słupy i linie stanowią własność Spółki ENEA S.A. W pozostałych 15 punkach oświetleniowych właścicielem opraw i linii jest Gmina Słubice a słupy oświetleniowe należą do spółki
    Załącznik nr 4 do SIWZ zawiera zestawienie punktów oświetleniowych objętych przedmiotem zamówienia.
  5. Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii dla Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
    Zamawiający: Powiat Gnieźnieński, Gniezno
    Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii dla Starostwa Powiatowego w Gnieźnie do lokalu przy ul. Jana Pawła II 9/10
  6. Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii dla Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
    Zamawiający: Powiat Gnieźnieński, Gniezno
    Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii dla Starostwa Powiatowego w Gnieźnie do lokalu przy ul. Wrzesińskiej 19a
  7. usługi dystrybucji
    Zamawiający: POZSERWIS Gospodarstwo Pomocnicze Urzędu Miasta Poznania, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby budynku przy ul. 3 Maja / Plac Wolności 14
  8. usługi dystrybucji
    Zamawiający: POZSERWIS Gospodarstwo Pomocnicze Urzędu Miasta Poznania, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest usługa dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa w budynku przy ul. Libelta 16/20
  9. usługi dystrybucji
    Zamawiający: POZSERWIS Gospodarstwo Pomocnicze Urzędu Miasta Poznania, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest usługa dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby lokalu biurowego w budynku przy Rynku Śródeckim 3
  10. Poprawa jakości i efektywności oświetlenia ulicznego na tereni Gminy Ośno Lubuskie
    Zamawiający: Gmina Ośno Lubuskie, Ośno Lubuskie
    Przedmiotem zamówienia jest poprawa jakości i efektywności oświetlenia ulicznego poprzez wymianę opraw i źródeł światła na energooszczędne, wymianę części wysięgników, zabezpieczeń i urządzeń sterujących zgodnie z załącznikami do umowy.
  11. Utrzymanie i konserwacja oświetlenia drogowego
    Zamawiający: Urząd Miejski w Żninie, Żnin
    Usługi w zakresie utrzymania i konserwacji oświetlenia drogowego
  12. Swiadczenie usług w zakresie oświetlenia ulic (eksploatacja i naprawy bieżące) na terenie miasta Gorzowa Wlkp.
    Zamawiający: Miasto Gorzów Wlkp., Gorzów Wielkopolski
    Przedmiot zamówienia obejmuje eksploatację i naprawy bieżące oświetlenia ulicznego na terenie miasta Gorzowa Wlkp. wchodzącego w skład majątku ENEA S.A. Ilość umownych opraw oświetleniowych: 7683 szt.
  13. Utrzymanie i konserwacja oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy janowiec Wielkopolski
    Zamawiający: Gmina Janowiec Wielkopolski, Janowiec Wielkopolski
    Zamówienie publiczne obejmuje wykonanie usługi w zakresie utrzymania i konserwacji 972 punktów świetlnych oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Janowiec Wielkopolski na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A. Zamówienie będzie realizowane w latach 2010 i 2011
  14. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Placówki Straży Granicznej w Szczecinie oraz Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu
    Zamawiający: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, Krosno Odrzańskie
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Placówki Straży Granicznej w Szczecinie i Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu, w tym: I CZEŚĆ ZAMÓWIENIA - świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla PSG w Szczecinie - budynki przy ul. Żołnierskiej 4: moc umowna 175 kW (stosowana taryfa C22B); termin wykonania zamówienia: od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 15.01.2010r., do dnia 30.06.2011r.; II CZEŚĆ ZAMÓWIENIA - świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla PSG w Szczecinie - budynek przy ul. Żołnierskiej 45: moc umowna 55 kW (stosowana taryfa C21); termin wykonania zamówienia: od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 15.01.2010r., do dnia 30.06.2010r.; III CZEŚĆ ZAMÓWIENIA - świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla PSG w Zgorzelcu - budynki przy ul. Bohaterów II Armii WP 14: moc umowna 40 kW (stosowana taryfa C11); termin wykonania zamówienia: od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 15.01.2010r., do dnia 30.06.2011r.; IV CZEŚĆ ZAMÓWIENIA - świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla PSG w Zgorzelcu - budynek (garaż) przy ul. Bohaterów II Armii WP 14: moc umowna 16,1 kW (stosowana taryfa C11); termin wykonania zamówienia: od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 15.01.2010r., do dnia 30.06.2011r.
  15. Utrzymanie i konserwacja oświetlenia drogowego na terenie gminy Złotniki Kujawskie w 2010 r.
    Zamawiający: Urząd Gminy, Złotniki Kujawskie
    Utrzymanie i konserwacja oświetlenia drogowego w urządzeniach elektrycznych oświetlenia drogowego na terenie gminy Złotniki Kujawskie
  16. Utrzymanie i konserwacja urządzeń oświetlenia drogowego w granicach administracyjnych miasta Kostrzyn nad Odrą
    Zamawiający: Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn
    Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie i konserwacja urządzeń oświetlenia drogowego w granicach administracyjnych miasta Kostrzyn nad Odrą obejmująca całodobową dyspozycyjność i dozór techniczny nad urządzeniami oświetleniowymi, w tym 1917 szt.
    2.W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest wykonać:
    1. niezbędne prace wynikające z:
    -Ustawy z dnia 10.04.1997 r. PRAWO ENERGETYCZNE (tekst jednolity DZ.U.Nr 153,poz.1504 z 2003 r. z późniejszymi zmianami).
    - Ustawy z dnia 07.07.1994 r. PRAWO BUDOWLANE (tekst jednolity DZ.U.Nr. 207,poz.2016 z 2003 r. z późniejszymi zmianami).
    - Polskich Norm przyjętych do stosowania na terenie działania ENEA S.A..
    2. prace awaryjne obejmujące w szczególności:
    - wymianę uszkodzonych elementów zasilania i sterowania oświetleniem,
    - naprawę lub wymianę uszkodzonych kabli,
    - wymianę źródeł światła,
    - podwieszenie zerwanych przewodów,
    - wymianę opraw, oprawek, stateczników, kondensatorów,
    - wymianę połamanych lub uszkodzonych słupów,
    - wymianę wysięgników, uszkodzonych tabliczek słupowych, drzwiczek wnęk latarń,
    - likwidacje awarii w urządzeniach oświetlenia ulicznego,
    - okresowe kontrole przeprowadzone wspólnie ze Zleceniodawcą.
  17. Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi przesyłania oraz dystrybucji energii elektrycznej do zasilenia sieci elektroenergetycznych oświetlenia drogowego Obwodnicy Zachodniej Gorzowa Wlkp. oraz oświetlenia ulicznego ul.Kukuczki w Gorzowie Wlkp.
    Zamawiający: Miasto Gorzów Wlkp., Gorzów Wielkopolski
    1. Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 63 A, z mocą umowną 27 kW, numer licznika 89171687, na potrzeby oświetlenia drogowego Obwodnicy Zachodniej Gorzowa Wlkp. Obecnie oświetlenie jest zasilane z podstacji przy ul. Szczecińskiej, 66-400 Gorzów Wlkp., w grupie taryfowej C12b.
    2. Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 35 A, z mocą umowną 15 kW, numer licznika 89171624, na potrzeby oświetlenia drogowego Obwodnicy Zachodniej Gorzowa Wlkp. Obecnie oświetlenie jest zasilane z podstacji przy ul.Kostrzyńskiej, 66-400 Gorzów Wlkp., w grupie taryfowej C12b.
    3. Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 10 A, z mocą umowną 5 kW, numer licznika 89171374, na potrzeby oświetlenia drogowego Obwodnicy Zachodniej Gorzowa Wlkp. Obecnie oświetlenie jest zasilane z podstacji przy ul.Półwiejskiej, 66-400 Gorzów Wlkp., w grupie taryfowej C12b.
    4. Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 32 A, z mocą umowną 14 kW, numer licznika 89171372, na potrzeby oświetlenia drogowego Obwodnicy Zachodniej Gorzowa Wlkp. Obecnie oświetlenie jest zasilane z podstacji Niwica, 66-446 Deszczno, w grupie taryfowej C12b.
    5. Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przelicznikowym 25 A, z mocą umowną 11 kW, numer licznika 5135764, na potrzeby oświetlenia ulicy Kukuczki w Gorzowie Wlkp. Zgodnie z wydanymi warunkami przez ENEA S.A. oświetlenie jest zasilane z podstacji Kazimierza Wielkiego Hotel w Gorzowie Wlkp., w grupie taryfowej C12b.
  18. Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji energii dla Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
    Zamawiający: Powiat Gnieźnieński, Gniezno
    Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji energii dla Starostwa Powiatowego w Gnieźnie do lokalu przy ul. Kościuszki 6-7
  19. Konserwacja oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Rawicz w roku 2010
    Zamawiający: Burmistrz Gminy Rawicz działający w imieniu Gminy Rawicz, Rawicz
    Przedmiotem zamówienia są usługi związane z konserwacją oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Rawicz w roku 2010
  20. Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii dla Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
    Zamawiający: Powiat Gnieźnieński, Gniezno
    Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii dla Starostwa Powiatowego w Gnieźnie do lokalu Mielno 8
  21. Konserwacja oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie miasta Kosciana na urzadzeniach stanowiacych włąsność ENEA S.A.
    Zamawiający: Urząd Miejski Kościan, Kościan
  22. Wykonanie usługi konserwacji i utrzymanie oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Miasta i Gminy Murowana Goślina na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A.
    Zamawiający: Gmina Murowana Goślina, Murowana Goślina
  23. Świadczenie usług oświetleniowych dróg, ulic i placów na terenie Gminy Sulechów w 2010 r
    Zamawiający: Gmina Sulechów, Sulechów
  24. Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi przesyłania oraz dystrybucji energii elektrycznej do obiektów CSR Słowianka Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Słowiańskiej 12 i 14
    Zamawiający: Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne "Słowianka", Gorzów Wielkopolski
  25. Usługa konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Opalenica, na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A.
    Zamawiający: Gmina Opalenica, Opalenica
  26. dostawa anergii elektrycznej , obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucyjnej do siedziby Zamawiającego.
    Zamawiający: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr Emila Warmińskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Bydgoszcz
  27. Dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp.
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski
  28. Przyłączenie instalacji-istniejące i rozbudowywane obiekty Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. Dr. A.Jurasza w Bydgoszczy przy ul. M.Skłodowskiej-Curie 9 w Bydgoszczy do sieci ENEA Operator Sp. z o.o. z mocą przyłączeniową o wartości: 3000kW na zasilaniu podstawowym, 3000kW na zasilaniu rezerwowym(15kV)
    Zamawiający: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  29. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do: 1.oświetlenia miejsc publicznych, ulic, placów, mostów, miejsc spacerowych znajdujących się na terenie miasta Kościana, 2.budynku Urzędu Miejskiego w Kościanie Al. Kościuszki 22.
    Zamawiający: Urząd Miejski Kościan, Kościan
  30. Nr spr.: PP. 341 - 01/10 S. Konserwacja i eksploatacja oświetlenia drogowego na terenie miasta i gminy Nowogród Bobrzański
    Zamawiający: Gmina Nowogród Bobrzański, Nowogród Bobrzański
  31. Konserwacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Ośno Lubuskie
    Zamawiający: Gmina Ośno Lubuskie, Ośno Lubuskie
  32. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do: 1.oświetlenia miejsc publicznych, ulic, placów, mostów, miejsc spacerowych znajdujących się na terenie miasta Kościana, 2.budynku Urzędu Miejskiego w Kościanie Al. Kościuszki 22.
    Zamawiający: Urząd Miejski Kościan, Kościan
  33. Wykonanie usług w zakresie konserwacji i eksploatacji oświetlenia drogowego na terenie miasta i gminy Międzychód.
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie, Międzychód
  34. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej polegająca na sprzedaży energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej do obiektów gminy Żagań
    Zamawiający: Urząd Gminy w Żaganiu, Żagań
  35. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Poznaniu, Poznań
  36. Dostawa energii elektrycznej do Domu Pomocy Społecznej Dom Kombatanta w Szczecinie
    Zamawiający: Dom Pomocy Społ."Dom Kombatanta" im.Gen.Mieczysława Boruty-Spiechowicza, Szczecin
  37. Dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług przesyłowych dla potrzeb budynku przy ul. Hetmańskiej 38 w Bydgoszczy.
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  38. Usługa oświetlenia dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych na terenie gminy Międzyrzecz w 2010 roku.
    Zamawiający: Gmina Międzyrzecz, Międzyrzecz
  39. wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Miasto Stargard Szczeciński w 2010 roku.
    Zamawiający: Gmina Miasto Stargard Szczeciński, Stargard Szczeciński
  40. Sprzedaż energii elektrycznej dla nieruchomości położonej w Poznaniu - Strzeszynie (działka nr 3/258, kwartał MW2).
    Zamawiający: Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Kwatera" Spółka z o.o., Warszawa
  41. Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie miasta Wągrowiec, stanowiących własność ENEA S.A.
    Zamawiający: Burmistrz Miasta Wągrowca, Wągrowiec
  42. Dostawa energii elektrycznej obejmującej usługę kompleksową polegającą na sprzedaży energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej do zasilania Palmiarni Poznańskiej
    Zamawiający: Palmiarnia Poznańska, Poznań
  43. Dostawa energii elektrycznej (usługa kompleksowa)
    Zamawiający: Izba Celna w Szczecinie, Szczecin
  44. Wykonanie usług oświetleniowych w zakresie utrzymania urządzeń oświetlenia drogowego (zewnętrznego) na terenie Gminy Świebodzin w roku 2010
    Zamawiający: Gmina Świebodzin, Świebodzin
  45. dostawy energii elektrycznej z sieci elektroenergetycznej i usługi przesyłowe energii elektrycznej, do obiektów Domu Pomocy Społecznej w Poznaniu
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Poznań
  46. Dostawa energii elektrycznej do obiektu Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinie
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie, Szczecin
  47. ZAKUP, PRZESŁANIE I DYSTRYBUCJA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW CSR SŁOWIANKA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM UL. SŁOWIAŃSKA 12 i 14 W OKRESIE OD 01 STYCZNIA 2010 DO 28 LUTEGO 2010 ROKU
    Zamawiający: Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne "Słowianka", Gorzów Wielkopolski
  48. Dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Zakładu Karnego w Czersku ulica Dworcowa 29
    Zamawiający: Zakład Karny, Czersk
  49. Usługa kompleksowa polegająca na sprzedaży energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby strzelnicy w Gryżycach, 68-111 Żagań. Zamówienie z wolnej ręki - art. 67 ust. 1 pkt. lit. a ustawy Prawa zamówień publicznych. Spr. nr 23/WR/2009
    Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury Zielona Góra, Zielona Góra
  50. Zadanie 1: świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla nieruchomości w Poznaniu - Strzeszynie (MW1); Zadanie 2: świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla nieruchomości w Poznaniu - Strzeszynie (MW7);
    Zamawiający: Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Kwatera" Spółka z o.o., Warszawa
  51. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Wojewódzkiego Ośrodka Informatyki Terenowego Banku Danych w Bydgoszczy do siedziby zamawiającego obejmująca usługę kompleksową polegającą na świadczeniu usługi przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej oraz sprzedaż energii elektrycznej do zasilania pomieszczeń i urządzeń zamawiającego.
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Informatyki Terenowy Bank Danych w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  52. Dostawa energii elektrycznej wraz z świadczeniem usług przesyłu energii do Bydgoskiego Centrum Targowo - Wystawienniczego Myślęcinek z mocą przyłączeniową 600 KV na napięciu 15kV
    Zamawiający: Leśny Park Kultury i Wypoczynku MYŚLĘCINEK Sp. z o.o. w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  53. dostawa zakup energii elektrycznej do Domu Pomocy Społecznej
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej, Szczecin
  54. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej z sieci elektroenergetycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej .
    Zamawiający: Urząd Miejski Kościan, Kościan
  55. Konserwacja oświetlenia drogowego na terenie Gminy Bobrowice w 2010r.
    Zamawiający: Gmina Bobrowice, Bobrowice
  56. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: OPERA NOVA w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  57. Konserwacja lamp oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Osielsko
    Zamawiający: Urząd Gminy Osielsko, Osielsko
  58. Dostawa energii elektrycznej obejmującą usługę kompleksową polegającą na świadczeniu usług przesyłu lub dystrybucji energii elektrycznej oraz sprzedaż energii elektrycznej
    Zamawiający: Zakład Karny w Koronowie, Koronowo
  59. dostwa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby placu budowy Kolegium UAM w Pile przy ul. Kołobrzeskiej 15
    Zamawiający: Uniwersytet im. A. Mickiewicza, Poznań
  60. Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Bytnica
    Zamawiający: Gmina Bytnica, Bytnica
  61. Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Rawicz
    Zamawiający: Burmistrz Gminy Rawicz działający w imieniu Gminy Rawicz, Rawicz
  62. dostawa i przesył lub dystrybucja energii elektrycznej do budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie
    Zamawiający: Trzeci Urząd Skarbowy w Szczecinie, Szczecin
  63. Sprzedaż i dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Urząd Miejski, Chojnice
  64. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Świebodzinie, Świebodzin
  65. Poprawa jakości i efektywności oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Ińsko.
    Zamawiający: Urząd Gminy i Miasta, Ińsko
  66. Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Bojanowo
    Zamawiający: Gmina Bojanowo, Bojanowo
  67. wykonanie usługi oświetleniowej w zakresie poprawy jakości i efektywności oświetlenia drogowego oraz jego konserwacji na terenie Gminy Wolin.
    Zamawiający: Gmina Wolin reprezentowana przez Burmistrza Wolina, Wolin
  68. Kompleksowa dostawa i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej w okresie od 1.11.2009 do 31.12.2010 roku, dla potrzeb budynku biurowego Oddziału Okręgowego NBP w Szczecinie
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Szczecinie, Szczecin
  69. Usługa kompleksowa polegająca na sprzedaży energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Centrum Kształcenia Sportowego
    Zamawiający: Centrum Kształcenia Sportowego, Szczecin
  70. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Prokuratura Okręgowa, Poznań
  71. Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Miasta i Gminy Czerniejewo
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo, Czerniejewo
  72. dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Urząd Skarbowy, Tuchola
  73. Utrzymanie i konserwacja oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Goleniów, na urządzeniach stanowiących własność Gminy Goleniów
    Zamawiający: Gmina Goleniów, Goleniów
  74. Świadczenie usług dystrybucji i sprzedaż energii elektrycznej do budynku przeprawy promowej w m. Ciechanów gm. Jemielno CPV 65310000-9 09310000-5
    Zamawiający: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu, Wrocław
  75. Sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, Zielona Góra
  76. Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Rawicz
    Zamawiający: Burmistrz Gminy Rawicz działający w imieniu Gminy Rawicz, Rawicz
  77. Świadczenie usługi oświetlenia miejsc publicznych, ulic, placów i dróg znajdujących się na terenie miasta i gminy - wykonanie dodatkowego oświetlenia z uwzględnieniem istniejących słupów będących własnością ENEA na terenie gminy Koronowo wraz ze sprzedażą i dystrybucją energii elektrycznej oraz ich konserwacją w okresie do 31 października 2009 r
    Zamawiający: Gmina Koronowo, Koronowo
  78. Kompleksowa obsługa oświetlenia miejsc publicznych, placów i dróg znajdujących się na terenie gminy Tarnówka
    Zamawiający: Urząd Gminy Tarnówka, Tarnówka
  79. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Sąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu, Poznań
  80. Dostawa energii elektrycznej, nr sprawy: NO/PN/D/4/05/09
    Zamawiający: Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej, Łódź
  81. Usługa konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Pobiedziska na urzadzeniach stanowiących własność ENEA S.A.
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Pobiedziskach, Pobiedziska
  82. Sprzedaż i dostawa energii elektrycznej dla budynku Sądu Okręgowego w Bydgoszczy przy ul. Wały Jagiellońskie 2
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  83. Zakup energii elektrycznej dla Sądu Okręgowego w Zielonej Górze Plac Słowiański 25
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Zielonej Górze, Zielona Góra
  84. Utrzymanie i rozwój oprogramowania Systemu Informatycznego Monitoringu i Kontroli Finansowej Funduszy Strukturalnych i Funduszu Spójności (SIMIK 04-06).
    Zamawiający: Ministerstwo Finansów, Departament Finansów Resortu, Warszawa
  85. Utrzymanie i rozwój oprogramowania Systemu Informatycznego Monitoringu i Kontroli Finansowej Funduszy Strukturalnych i Funduszu Spójności (SIMIK 04-06).
    Zamawiający: Ministerstwo Finansów, Departament Finansów Resortu, Warszawa
  86. Dostawa oraz dystrybucja energii elektrycznej do Placówki Terenowej KRUS w Żninie
    Zamawiający: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  87. Dostawa oraz dystrybucja energii elektrycznej do Placówki Terenowej KRUS w Świeciu
    Zamawiający: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  88. Dostawa oraz dystrybucja energii elektrycznej do Placówki Terenowej KRUS w Inowrocławiu
    Zamawiający: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  89. Przyłączenie do sieci Enea Operator Sp. z o. o. stacji prostownikowej Naruszewicza dla tramwaju do dworca PKP
    Zamawiający: Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, Bydgoszcz
  90. Przesył energii elektrycznej
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie, Szczecin
  91. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej z sieci elektroenergetycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług (przesyłu) dystrybucji energii dla oświetlenia miejsc publicznych, ulic, placów, mostów, miejsc spacerowych na terenie miasta Kościana oraz budynków Urzędu Miejskiego Kościana
    Zamawiający: Urząd Miejski Kościan, Kościan
  92. Kompleksowa usługa oświetlenia miejsc publicznych, placów, ulic i dróg znajdujących się na terenie gminy Niegosławice
    Zamawiający: Gmina Niegosławice, Niegosławice
  93. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Zamku Książąt Pomorskich z siedzibą w Szczecinie przy ul, Korsarzy 34.
    Zamawiający: Zamek Książąt Pomorskich, Szczecin
  94. Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Rawicz
    Zamawiający: Burmistrz Gminy Rawicz działający w imieniu Gminy Rawicz, Rawicz
  95. Konserwacja urzadzeń oświetlenia drogowego na terenie mista i gminy Nowogrod Bobrzańśki
    Zamawiający: Gmina Nowogród Bobrzański, Nowogród Bobrzański
  96. Utrzymanie i konserwacja oświetlenia drogowego na terenie Gostynia;
    Zamawiający: Gmina Gostyń, reprezentowana przez Burmistrza Gostynia, Gostyń
  97. Kompleksowa sprzedaż energii elektrycznej oraz zapewnienie świadczeń dystrybucji do ZSO Nr 3
    Zamawiający: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, Szczecin
  98. Dostawa (zakup) energii elektrycznej do obiektu Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinie
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie, Szczecin
  99. Dostawa energii elektryczneji i dystrybucja do siedziby Placówki Terenowej KRUS w Żarach
    Zamawiający: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Zielonej Górze, Zielona Góra
  100. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Lubuskiego Oddziału Straży Granicznej
    Zamawiający: Lubuski Oddział Straży Granicznej, Krosno Odrzańskie
  101. Usługa konserwacji oświetlenia drogowego na terenie miasta i gminy Skwierzyna
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Skwierzynie, Skwierzyna

Inne osoby dla Malinowski Marek Krzysztof (99 osób):