Kogo reprezentuje osoba

Marciniak Zbigniew

w KRS

Zbigniew Marciniak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zbigniew
Nazwisko:Marciniak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1947 r., wiek 72 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:14 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernat Jan Stefan, Juźwiak Izabela Jolanta, Krzyżowski Jerzy Jan, Kurowski Zbigniew Tadeusz, Lipiec Wiesław Andrzej, Marciniak Stefan, Morka Maciej Marcin, Ostrowski Janusz Tadeusz, Wawrzyniuk Andrzej Józef, Węsierski Marek Krzysztof, Wrotecki Marian Wacław, Zielonka Józef Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żabicki Jan Romuald
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramczuk Andrzej, Baranowska Koziara Hanna, Chełchowski Sylwester, Chrząszcz Jan, Chyrczakowski Stanisław, Czapla Piotr Witold, Frątczak Sławomir, Górka Bogusław, Górska Joanna Małgorzata, Gruell Hanna Grażyna, Janiszewski Mieczysław Władysław, Jarosik Marek Wiesław, Kęsik Tadeusz, Klimiuk Teresa, Kossakowska Teresa, Kwiatkowski Marian, Leśniewski Antoni, Makowski Sławomir, Masłowski Józef Antoni, Matraszek Bogdan, Mazurek Piotr, Mazurowski Michał Antoni, Osowska Alina, Pawłowski Marek Piotr, Piątek Hanna Danuta, Piórko Adam Stefan, Pomierny Janusz, Proczko Regina, Pszczółkowski Jan, Pyzera Leszek Tomasz, Sitkiewicz Wacława, Tuzinowska Niewiadomska Barbara Henryka, Wróblewski Kazimierz, Zabrocka Halina, Zan Bigus Lidia Krystyna, Zaworski Wojciech Tadeusz, Zedler Feliks Edward, Zwierzchowska Wanda, Zwoliński Jacek Bogdan, Łabanowski Leopold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zych Kamil Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamuszewski Tadeusz Andrzej, Dąbek Wojciech Antoni, Dąbrowski Stanisław Włodzimierz, Gąska Jerzy, Hertel Jerzy Stanisław, Kasperkiewicz Maciej Marek, Kowalczyk Andrzej Krzysztof, Kwiecień Tomasz, Lewiński Jerzy, Ludwiniak Zbigniew Tomasz, Miciński Gerard Andrzej, Mikołajczak Zygmunt, Miłaszewski Rafał, Orlik Robert Krzysztof, Porajski Henryk Wiesław, Romanowski Witold Szczepan, Rudkowski Wiesław Ksawery, Rudowski Andrzej Józef, Święcicki Lech Marek, Szymański Witold Mieczysław, Tomaszewski Ryszard Stanisław, Wasiołek Józef Marcin, Wyszomirski Stanisław, Zieliński Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sadowski Tomasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agdom-serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000496438
  2. Bielański Fundusz Lokalny, Warszawa − KRS 0000140532
  3. Cee Property Administrator Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376483
  4. Creditor Cms Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000368703
  5. Cywilno-wojskowy Związek Sportowy Legia, Warszawa − KRS 0000438986
  6. Erbus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000189337
  7. Fundacja Czy To Konieczne, Laski − KRS 0000716800
  8. Fundacja Ekonomistów Środowiska i Zasobów Naturalnych, Białystok − KRS 0000014546
  9. Fundacja Im. Jerzego Szmajdzińskiego, Warszawa − KRS 0000396997
  10. Fundacja Rozwoju Polskiego Hokeja, Warszawa − KRS 0000171428
  11. Fundacja Rozwoju Sportu Zapaśniczego, Warszawa − KRS 0000189739
  12. Gmn Techmet Sp. Z O.O., Sierpc − KRS 0000262566
  13. H.m. Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000224972
  14. Instalbudserwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000446465
  15. Intermik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000186971
  16. Intermik Sp. Z O.O. Inwestycje Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000494074
  17. Klub Generałów Wojska Polskiego, Warszawa − KRS 0000225889
  18. Klub Kolarski Legia 1928, Warszawa − KRS 0000339098
  19. Klub Sportowy Błonianka, Błonie − KRS 0000128709
  20. Laboratorium Kosmetyczne Joanna B. Górka, R. Korczak Sp. J., Warszawa − KRS 0000006564
  21. Lavender Fields Sp. Z O.O. Sp. J., Warszawa − KRS 0000581138
  22. Logmas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000608190
  23. Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości W Warszawie, Warszawa − KRS 0000122864
  24. Mazowiecki Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów, Ciechanów − KRS 0000214609
  25. Multimedia Sport Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345891
  26. Novotherm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000044051
  27. Polski Komitet Olimpijski, Warszawa − KRS 0000057907
  28. Powiatowy Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości W Legionowie, Legionowo − KRS 0000186974
  29. Przedsiębiorstwo Techniczno-handlowe Agdom-serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000124713
  30. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Dembud, Warszawa − KRS 0000078123
  31. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Elpol, Warszawa − KRS 0000023244
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowawłodarzewska Ii, Warszawa − KRS 0000014606
  33. Spółdzielnia Rzemieślnicza Robót Budowlanych i Instalacyjnych Cechmistrz, Warszawa − KRS 0000126916
  34. Stowarzyszenie Filistrów Welecji, Warszawa − KRS 0000128789
  35. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych O Godność Do Końca..., Warszawa − KRS 0000377607
  36. Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska, Warszawa − KRS 0000152850
  37. Stowarzyszenie Klub Seniorów Legii Warszawa - Legun, Warszawa − KRS 0000327630
  38. Stowarzyszenie Klub Tenisowy Legia, Warszawa − KRS 0000197469
  39. Stowarzyszenie Pięciobój Polski - Cwks Legia, Warszawa − KRS 0000059425
  40. Stowarzyszenie Piłki Nożnej Cwks Legia, Warszawa − KRS 0000337138
  41. Stowarzyszenie Przyjaciół Festiwalu Ogrody Muzyczne, Warszawa − KRS 0000323580
  42. Stowarzyszenie Szermierzy Legia Warszawa, Warszawa − KRS 0000170007
  43. Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Sportu Mazovia Team, Warszawa − KRS 0000090555
  44. Stowarzyszenie Zapaśnicze Legia, Warszawa − KRS 0000099604
  45. Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Warszawa − KRS 0000074605
  46. Warszawski Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów, Warszawa − KRS 0000207907
  47. Warszawskie Towarzystwo Zapaśnicze, Warszawa − KRS 0000527471
  48. Warszawsko-mazowiecki Związek Tenisowy, Warszawa − KRS 0000172717
  49. Winnica Development Sp. Z O.O. Kwirynów Spółka Komandytowa, Kwirynów − KRS 0000301256
  50. Wojskowy Klub Strzelców Motorowych, Warszawa − KRS 0000395746

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abc Max Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365458
  2. Arapharma Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000698527
  3. Arcelormittal Recykling Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000099805
  4. Astoria Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000364273
  5. Centralny Wojskowy Klub Sportowy Legia Warszawa Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000158141
  6. Centralny Wojskowy Klub Sportowy Legia Warszawa Sekcja Strzelecka, Warszawa − KRS 0000110957
  7. E-towers Famaba S.A., Głogów − KRS 0000087646
  8. Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. Z O.O., Krosno Odrzańskie − KRS 0000203740
  9. Fabryka Wyrobów Metalowych Kuźnia Osowiec Sp. Z O.O., Osowiec − KRS 0000139300
  10. Fundacja Pomocy Sportowcom Olimpijczyk, Warszawa − KRS 0000254950
  11. Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego Im. Dr Stanisława Kurkiewicza, Warszawa − KRS 0000297575
  12. Fundacja Rozwoju Tenisa Orlica, Warszawa − KRS 0000153482
  13. Fundacja Tradycja Olimpijska, Warszawa − KRS 0000202950
  14. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Eko-babice Sp. Z O.O., Stare Babice − KRS 0000127401
  15. Gpk-suez Głogów Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Głogów − KRS 0000026618
  16. Instytut Postępowania Twórczego Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000094536
  17. Investon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031611
  18. Klimatherm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000244325
  19. Legia Warszawa S.A., Warszawa − KRS 0000097402
  20. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawscy Budowlani, Warszawa − KRS 0000093131
  21. Mpo Sita Lublin S.A., Lublin − KRS 0000029849
  22. Pgnig Termika S.A., Warszawa − KRS 0000025667
  23. Polski Związek Tenisowy, Warszawa − KRS 0000052213
  24. Polski Związek Zapaśniczy, Warszawa − KRS 0000026967
  25. Pomerania Investment S.A., Gdynia − KRS 0000318036
  26. Pracownicza Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Pan Akademia, Warszawa − KRS 0000055027
  27. Pro Eco Mobile Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000306804
  28. Pro Paribus - Dla Równych, Mościska − KRS 0000242295
  29. Pro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262901
  30. Pro Sport Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329309
  31. Przedsiębiorstwo Budowlane Romanowski i S-ka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000306975
  32. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Venta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178505
  33. Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Crapex Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000092575
  34. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Piaseczno Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000122596
  35. Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ursus, Warszawa − KRS 0000065997
  36. Romanowski, Kiljańczyk i Partnerzy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000127400
  37. Sita Czeladź Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000070441
  38. Sita Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000064079
  39. Sita Plus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000010343
  40. Sita Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000082603
  41. Sita Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000047130
  42. Sita Radom Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000028054
  43. Sita Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000100931
  44. Smg Sport Marketing Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000214930
  45. Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Ruda, Warszawa − KRS 0000106260
  46. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Wolska Żelazna Brama, Warszawa − KRS 0000159859
  47. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Ursynów, Warszawa − KRS 0000011826
  48. Spółdzielnia Mieszkaniowa Górczewska, Warszawa − KRS 0000012927
  49. Spółdzielnia Mieszkaniowa Marokańska, Warszawa − KRS 0000282789
  50. Spółdzielnia Mieszkaniowa Muranów, Warszawa − KRS 0000023171

Powiązane przetargi (14 szt.):
  1. Przebudowa systemu wodno­kanalizacyjnego oraz remont łazienek w budynku Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
    Zamawiający: Centrum Doradztwa Rolniczego, Brwinów
    Przedmiotem
    zamówienia są roboty remontowo­budowlane w budynku Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
    ul. Pszczelińska 99. Zakres rzeczowy robót: 1) przebudowa wewnętrznej instalacji wody zimnej, ciepłej i
    cyrkulacji w budynku CDR; 2) przebudowa wewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej w części
    budynku CDR obejmującej miejsca noclegowe;
    3) remont łazienek: w części I piętra budynku CDR
    obejmującej miejsca noclegowe (wybrane pomieszczenia).
  2. Wydzielenie i oddymianie klatek schodowych - klatka A - w Szkole Podstawowej nr 14 przy ul. Sosnkowskiego 10 w Warszawie.
    Zamawiający: Dzielnica Ursus m.st. Warszawy, Warszawa
    Wydzielenie i oddymianie klatek schodowych - klatka A - w Szkole Podstawowej nr 14 przy ul. Sosnkowskiego 10 w Warszawie.
  3. Konserwacja i dokonanie drobnych robót naprawczych w mieszkalnych budynkach komunalnych położonych na terenie Dzielnicy Bemowo i w części budynku wspólnoty przy ul. Pełczyńskiego 30 należącej do m.st. Warszawy
    Zamawiający: Urząd Dzielnicy Bemowo Miasta Stołecznego Warszawy, Warszawa
    Konserwacja i dokonanie drobnych robót naprawczych w mieszkalnych budynkach komunalnych położonych na terenie Dzielnicy Bemowo i w części budynku wspólnoty przy ul. Pełczyńskiego 30 należącej do m.st. Warszawy
  4. wykonanie robót budowlanych w siedzibie Urzędu do Spraw Cudzoziemców przy ul. Koszykowej 16 w Warszawie
    Zamawiający: Urząd do Spraw Cudzoziemców, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na terenie budynku Urzędu do Spraw Cudzoziemców przy ul. Koszykowej 16 w Warszawie. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia obejmuje w szczególności: 1) remont kominów, 2) remont gzymsu maszynowni dźwigu osobowego, 3) malowanie rynien oraz obróbek blacharskich na: dachu, kominach, maszynowni dźwigu osobowego i gzymsach, 4) malowanie masztu odgromowego, 5) wymianę włazu dachowego, 6) remont obróbek blacharskich tarasu, 7) naprawę pękniętych gzymsów, 8) wymianę leja spustowego rynny. Szczegółowy zakres robót budowlanych niezbędnych do wykonania zawarty jest w przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ. Załączony przedmiar robót stanowi integralną część niniejszej SIWZ, lecz ze względu na wynagrodzenie ryczałtowe jest one jedynie materiałem pomocniczym i nie stanowi podstawy obliczenia ceny oferty. Roboty budowlane muszą być wykonane zgodnie ze Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiącą załącznik nr 2 do SIWZ. Budynek, którego dotyczą przedmiotowe roboty budowlane, jest położony pomiędzy ul. Koszykową i Al. Róż. Posiada powierzchnię użytkową 3600 m2, kubaturę 11 670 m3 oraz wysokość 19,44 m. Budynek ma 7 kondygnacji: 6 kondygnacji nadziemnych (5 biurowych oraz nadbudówka) oraz 1 kondygnację podziemną. Połać dachowa jest dostępna dla pracowników Wykonawcy z korytarza na V piętrze budynku oraz z nadbudówki. Warunki wykonywania prac będących przedmiotem zamówienia: Z uwagi na fakt, że roboty będą wykonywane w czynnym obiekcie, prowadzenie ich będzie możliwe wyłącznie w godzinach: 600 - 2200 od poniedziałku do soboty z zastrzeżeniem, że roboty o znacznym natężeniu hałasu będą prowadzone po godzinach pracy Urzędu. Zamawiający zastrzega sobie prawo przerwania pracy Wykonawcy wykonywanej w godzinach pracy Urzędu, w przypadku wystąpienia nadmiernego natężenia hałasu.
  5. Remont łazienek w Przedszkolu nr 112 przy ul. Wapowskiego nr 3 w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawa.
    Zamawiający: Dzielnica Ursus m.st. Warszawy, Warszawa
    Remont łazienek w Przedszkolu nr 112 przy ul. Wapowskiego nr 3 w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawa.
  6. Wybudowanie hali udojowej z poczekalnią i kompletnym wyposażeniem
    Zamawiający: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Radzików, Błonie
    Przedmiotem zamówienia jest wybudowanie hali udojowej z poczekalnią z kompletnym wyposażeniem dla potrzeb IHAR - PIB Zakładu Doświadczalnego w Radzikowie. Opracowana i zatwierdzona dokumentacja projektowa to: Projekt architektoniczno - budowlany i Projekt instalacji elektrycznych posiadające kompletne zatwierdzenia - zezwolenia (pozwolenie na budowę) i dokumentacja projektowa jest do wglądu u Zamawiającego.

    1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie hali udojowej z poczekalnią .
    Budynek ten składa się z hali poczekalni dla 60 sztuk krów , oraz hali udojowej typu
    Rybia ość, 2 razy 10 sztuk krów, wraz z pomieszczeniami technicznymi.
    Oba człony zespołu o zróżnicowanym gabarycie i konstrukcji powiązano w jeden ciąg
    technologiczny.
    Budynek zespołu dojarni zlokalizowano pomiędzy dwoma budynkami czynnych obór.

    1.1. Hala poczekalni.

    Wymiary w rzucie 10.50 x 12.50 , układ 1- przestrzenny, przekrycie o konstrukcji z ram
    stalowych o rozpiętości 12.20 , dach dwuspadowy kryty płytami warstwowymi.
    Podłoga z płyt ażurowych ułożonych na belkach - całość z żelbetu - stanowiąca ruszt
    przykrywający zbiornik na gnojowicę o głębokości 100 cm.
    Ściany zewnętrzne hali z cegły cer. pełnej grubości 25 cm. Fundamenty : ławy pod
    ściankami fundamentowymi, stopy betonowe pod słupami ram stalowych.

    1.2. Hala udojowa .
    Wymiary w rzucie 24.63 x 5.76 , ściany zewnętrzne z cegły cer. pełnej na ławach
    fundamentowych , stropodach pulpitowy, strop gęsto żebrowy Teriva.
    Hala udojowa posiada środkowy podłużny kanał dojarni oraz dwa ciągi stanowisk
    udojowych, każde dla 10 sztuk krów.
    Z halą udojową przewidziane są : pomieszczenie mycia instalacji udojowej ,
    pomieszczenie techniczne pomp próżniowych , oraz pomieszczenie przeglądu krów
    i kontroli weterynaryjnej.

    1.3. Dane techniczne - wykaz powierzchni i kubatura.

    a) powierzchnia użytkowa obiektu 236,70 m2

    b) powierzchnia zabudowy 273,72 m2

    c) kubatura budynku 1289,70 m3

    1.4. Wykonawca wykona niezbędną nawierzchnię drogową dla komunikacji krów z
    istniejących czynnych obór.
    1. 5. Zakres robót obejmuje wszystkie branże.
    1. 6. Wykonawca wyposaży obiekt w kompletne urządzenia technologiczne dojarni (opis
    wyposażenia określa poniżej punkt 1.8.

    1. 7. Wykonawca jest obowiązany do systematycznych konsultacji w czasie realizacji przedmiotu
    zamówienia z firmą (przedstawicielem) - dostawcą wyposażenie technologicznego.

    1. 8. OPIS WYPOSAŻENIA hali udojowej z poczekalnią w IHAR - PIBZD Radzików

    1. Opis wyposażenia hali udojowej z poczekalnią:

    1.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na wykonanie dojarni wielostanowiskowej typ Rybia ość 2 x
    10 wraz z dostawą, montażem i uruchomieniem urządzeń oraz przeszkoleniem pracowników w zakresie
    obsługi.
    1.2. Wymogi jakim muszą odpowiadać zainstalowane urządzenia:
    1.2.1. Instalowana dojarnia - powinna zagwarantować łagodny dój z niskim podciśnieniem na
    poziomie 40 kPa oraz obejmować kompletne wyposażenie wg poniższej specyfikacji:
    - kompletna konstrukcja wygrodzeń dojarni typu Rybia ość 2 x 10 wykonana z rur ocynkowanych
    ogniowo o średnicy fi 2, krawędź kanału mocowana na kołki rozporowe
    - schody wejściowe i wyjściowe
    - instalacja podciśnieniowa o fi 90 mm wykonana z PCV do dojarni, rura podciśnieniowa w dojarni ocynkowana ogniowo o średnicy 2,
    - rurociąg mleczny (min. fi 70 mm) czyli transportu mleka wykonany ze stali kwasoodpornej,
    - rurociąg myjący wykonany z rury PCV
    - pompa podciśnieniowa olejowa o wydajności 2100 l.min wraz z silnikiem elektrycznym o mocy 5,5 kW
    - jednostka końcowa wykonana ze stali kwasoodpornej o pojemności 70 litrów głównego zbiornika mlecznego i 22 litrów zbiornika szklanego (bezpieczeństwa) wraz z pompa mleczną o mocy 1,1 kW,
    - instalacja mleczna ciśnieniowa o fi 40 mm wykonana ze stali nierdzewnej,
    - myjnia z automatycznym dozownikiem środków myjących i z wanną wykonaną ze stali nierdzewnej o pojemności 200 litrów,
    - składane stanowiska myjące aparatów udojowych wraz z automatycznym odpływem wody,
    - aparaty udojowe o pojemności kolektora 300 cm3., ramiona pozycjonujące aparat udojowy podczas doju 20 szt.
    - indywidualny pomiar ilości mleka (certyfikat ICAR) współpracujący z programem do zarządzania stadem,
    - funkcja oszczędności mleka, która zapobiega stratom mleka po ściągnięciu aparatu udojowego,
    - zestaw zbiorników do udoju kontrolnego 20 szt.,
    - funkcja kontroli jakości mycia zbiorników pomiarowych
    - system automatycznego przełączenia instalacji udojowej z fazy mycia w fazę doju poprzez naciśnięcie przycisku start na jednym z paneli sterujących (z jednej strony dojarni),
    - funkcja automatycznego opuszczania aparatów udojowych do wysokości kolana dojarza po ściągnięciu aparatu udojowego w celu lepszego dojścia do krowy,
    - pulsatory sterowane elektronicznie ze stymulacją wymienia, nastawną czasowo i według okresu laktacji,
    - automatyczne ściąganie aparatów udojowych po zakończeniu doju (ściągacze wykonane ze stali nierdzewnej) 20 szt.,
    - posadzka antypoślizgowa na stanowiskach udojowych,
    - automatyczna identyfikacja krów (dla 200 szt.) w hali udojowej (bramki identyfikujące szt. 2),
    - system zarządzania stadem do analizy danych w komputerze, z identyfikatorami dla 200 szt. z obrożami i dwustronnymi numerami,
    - analiza danych: krzywe spływu mleka (bimodalność) i przewodność elektryczna mleka
    - kalendarz rujowy,
    - zarządzanie lekami,
    - przesył danych o jakości mleka ZETO ( dane z udoju kontrolnego można przenieść automatycznie do programu zarządzania stadem),
    - moduł programowy do przenośnego mini komputera (Palmtopa),b automatyczna bramka selekcyjna dwukierunkowa (szt. 1)
  7. Roboty dodatkowe na roboty budowlane wg protokołu konieczności z dnia 25 listopada 2011 r. do zamówienia podstawowego: Roboty budowlane wykończeniowe w dobudowywanej części budynku Urzędu Skarbowego w Nowym Dworze Maz. przy ul.Legionów 7.
    Zamawiający: Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim, Nowy Dwór Mazowiecki
    Roboty dodatkowe na roboty budowlane wykończeniowe w dobudowywanej części budynku Urzędu Skarbowego w Nowym Dworze Maz. (roboty elewacyjne, obróbki blacharskie, przebudowa ogrodzenia).
  8. Roboty budowlane wykończeniowe w dobudowywanej części budynku Urzędu Skarbowego w Nowym Dworze Maz.
    Zamawiający: Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim, Nowy Dwór Mazowiecki
    Roboty budowlane wykończeniowe (wykonanie elewacji, montaż drzwi zewnętrznych, wykończenie podjazdu dla niepełnosprawnych i schodów) oraz wykonanie zadaszenia nad wejściem w dobudowywanej części budynku Urzędu Skarbowego w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Legionów 7. Zakres przedmiotu zamówienia:
    - ocieplenie ścian budynku,
    - wykonanie elewacji oraz opaski,
    - montaż drzwi zewnętrznych,
    - wykonanie schodów i podjazdu dla niepełnosprawnych,
    - wykonanie daszka nad wejściem do budynku,
    - wszelkie roboty towarzyszące jakie Wykonawca uzna za niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia i zabezpieczające.
  9. Modernizacja wraz z przebudową Przedszkola nr 308 przy ul. Reymonta 8a w Warszawie
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja wraz z przebudową Przedszkola nr 308 przy ul. Reymonta 8a w Warszawie - w systemie projekt i wykonanie. 1.1) W ramach przedmiotowego zadania wykonawca powinien zrealizować modernizację wraz z przebudową, polegającą na wykonaniu robót budowlanych w istniejącym budynku w zakresie niezbędnym do utrzymania dotychczasowej funkcji przedszkola z jednoczesnym dostosowaniem do obowiązujących przepisów, w tym przeciwpożarowych i technologii kuchni oraz podniesieniem bezpieczeństwa i komfortu użytkowania oraz estetyki budynku, w szczególności polegających na: 1) termomodernizacji budynku, w zakresie: przebudowy instalacji C.O., węzła cieplnego, ocieplenia elewacji; 2) wymiany wszystkich okien na piętrze na całkowicie otwieralne oraz na klatkach schodowych w zakresie koniecznym do spełnienia funkcji p.poż; 3) wydzieleniu p.poż klatek schodowych; 4) nowej technologii kuchni i zaplecza kuchni w tym min. wymiana instalacji i wyposażenia technologicznego (w zakresie nie stanowiącym dostaw tj., sprzętu kuchennego nie wymagającego montażu np. lodówki); 5) wymianie z przebudową wszystkich instalacji w budynku; 6) przebudowie wejść, wiatrołapów z możliwością komunikacji na parter przez osoby niepełnosprawne; 7) robotach wykończeniowych; 8) remoncie śmietnika z profesjonalną likwidacją eternitu stanowiącego jego obecne zadaszenie; 9) wymianie ogrodzenia; 10) przebudowie terenu zabaw z montażem urządzeń zabawowych, wykonaniem stref bezpieczeństwa dla nich, oświetleniem, ogrodzeniem i dojściami; 11) likwidacji nawierzchni asfaltowych i zamiana ich na kostkę betonową. W celu uzyskania rezultatu, o którym mowa powyżej, przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji , opinii i pozwoleń oraz wykonaniem robót budowlanych z niej wynikających, pełnienie nadzoru autorskiego. Parametry techniczne: - powierzchnia działki 3729,00 m2 (z przedmiotu opracowania wyłączony jest teren zabaw przy południowo-zachodnim narożniku) urządzony własnym staraniem placówki - powierzchnia zabudowy 623,50 m2 - wysokość budynku 8,00 m - wysokość budynku 8,00 m - powierzchnia budynku 1021,41 m2 piwnica 321,86 m2 w tym parter 361,59 m2 piętro 337,96 m2 - powierzchnia tarasu 181,98 m2 - kubatura budynku 2918,43 m3 - wysokość pomieszczeń piwnicy 2,20 m - wysokość pomieszczeń parteru 3,15 m - wysokość pomieszczeń piętra 3,17 m W okresie przebudowy Przedszkole będzie wyłączone z funkcjonowania. 1.2) Przedmiot zamówienia określa: a) Program funkcjonalno - użytkowy (opracowany w marcu 2011 r. przez Wydział Infrastruktury Dzielnicy Bielany), przekazany jako zał. nr 1 do SIWZ, którego załącznikami są: a1) Inwentaryzacja zieleni - wg zał. nr 1A do SIWZ, a2) Projekt budowlano wykonawczy remontu budynku Przedszkola nr 308 przy ul. Reymonta 8a w Warszawie, opracowany przez Biuro Usług Budowlano Architektonicznych BUBA, mgr inż. Bogusława Dylewska - zał. nr 2 do SIWZ, wraz z oświadczeniem (wg zał. 2A do SIWZ) autora projektu, o wyrażeniu zgody na nieodpłatne wykorzystanie w części lub całości, a także przetwarzanie wszelkich zawartych w nim rozwiązań, przez innego projektanta, celem wykonania nowej, aktualnej, zgodnej z obecnymi przepisami i potrzebami inwestora dokumentacji, niezbędnej do przeprowadzenia prac remontowo - budowlanych w przedmiotowym przedszkolu. b) Wzór umowy - zał. nr 10 do SIWZ.
  10. Konserwacja i drobne roboty naprawcze w budynkach komunalnych położonych na terenie Dzielnicy Bemowo oraz konserwacja studni czwartorzędowej wraz z jej otoczeniem oraz stacją uzdatniania wody przy ul. Radiowej 26/27 w roku 2011.
    Zamawiający: Urząd Dzielnicy Bemowo Miasta Stołecznego Warszawy, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest konserwacja i drobne roboty naprawcze w budynkach komunalnych położonych na terenie Dzielnicy Bemowo oraz konserwacja studni czwartorzędowej wraz z jej otoczeniem oraz stacją uzdatniania wody przy ul. Radiowej 26/27 w roku 2011.
  11. Część 1 - Remont sal oraz śmietnika w Przedszkolu nr 366 przy ul. Siemiatyckiej 2; Część 2 - Remont sal w Przedszkolu nr 345 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Brygadzistów 18; Część 3 - Remont łazienek w piwnicy w Szkole Podstawowej nr 321 przy ul. Szadkowskiego 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Liczba części: 3
    Zamawiający: Urząd Dzielnicy Bemowo Miasta Stołecznego Warszawy, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na: Część 1 - Remoncie sal oraz śmietnika w Przedszkolu nr 366 przy ul. Siemiatyckiej 2; Część 2 - Remoncie sal w Przedszkolu nr 345 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Brygadzistów 18; Część 3 - Remoncie łazienek w piwnicy w Szkole Podstawowej nr 321 przy ul. Szadkowskiego 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Liczba części: 3
  12. Konserwacja i drobne roboty naprawcze w budynkach komunalnych położonych na terenie Dzielnicy Bemowo oraz konserwacja studni czwartorzędowej wraz z jej otoczeniem oraz stacją uzdatniania wody przy ul. Radiowej 26/27 w roku 2010.
    Zamawiający: Urząd Dzielnicy Bemowo Miasta Stołecznego Warszawy, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest Konserwacja i drobne roboty naprawcze w budynkach komunalnych położonych na terenie Dzielnicy Bemowo oraz konserwacja studni czwartorzędowej wraz z jej otoczeniem oraz stacją uzdatniania wody przy ul. Radiowej 26/27 w roku 2010.
  13. Wykonanie robót remontowo - budowlanych w placówkach Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowi
    Zamawiający: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo, Legionowo
    Wykonanie robót remontowo - budowlanych w placówkach Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowi
  14. Remont budynku Przychodni Lekarskiej WAT SP ZOZ z podziałem na 3 zadania
    Zamawiający: Przychodnia Lekarska Wojskowej Akademii Technicznej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Warszawa
    Prace remontowe w budynku Przychodni Lekarskiej WAT SP ZOZ, z podziałem na 3 zadania, obejmujące zakres: ZADANIE NR 1 Remont pokrycia dachowego na SEGMENCIE A i B; Rozbiórka pokrycia z papy na dachu betonowym płaskim. Pokrycie jednowarstwowe membraną EPDM Resitrix lub równoważną. ZADANIE NR 2 Wymiana stolarki aluminiowej; Wymiana całych paneli z otworami drzwiowymi stolarki aluminiowej montowanej w 1993 r. na drodze ewakuacyjnej budynku Przychodni Lekarskiej. ZADANIE NR 3 Remont pomieszczeń w budynku Przychodni Lekarskiej WAT; Roboty instalacyjne elektryczne, wodno-kanalizacyjne, instalowanie drzwi i okien, kładzenie i wykładanie bezspoinowe podłóg, ścian wykładziną GAMRAT, nakładanie powierzchni kryjących w pomieszczeniach administracyjnych, gabinetach lekarskich i gabinetach diagnostyczno-zabiegowych Przychodni Lekarskiej oraz roboty towarzyszące określone szczegółowo w przedmiarze robót. Przedmiary robót dla każdego zadania podano w Zał. Nr 7 do SIWZ na stronie internetowej w PDF; ATH oraz w wersji kosztorysu ślepego. SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT (ST) przedmiotu zamówienia została przedstawiona w Zał. Nr 6 do SIWZ, a wytyczne układania wykładziny zawiera Zał. Nr 8 do SIWZ. Zamawiający dopuszcza możliwości złożenia oferty częściowej na wybrane ZADANIA 1, 2 i 3, na dwa zadania lub łącznie na wszystkie trzy zadania.

Inne osoby dla Marciniak Zbigniew (29 osób):