Kogo reprezentuje osoba

Marczak Andrzej

w KRS

Andrzej Marczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Nazwisko:Marczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1969 r., wiek 52 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:8 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajger Jacek Piotr, Barański Paweł, Bartoszewicz Monika Anita, Baxted Steven Ronald, Becker Ulf, Bernatek Andrzej Karol, Bełdyga Tomasz, Białoń Leszek Wiesław, Bienias Marek Stanisław, Blus Ewa Joanna, Bońkowska Aleksandra, Charytonowicz Janusz, Cieślik Arkadiusz Sebastian, Ciołek Rafał Jarosław, Cysarz Richard Michael, Dąbrowski Aleksander Henryk, De Virion Robert Vladimir, Dębicki Bogdan Stanisław, Dębska Karolina Anna, Domagała Marcin, Drzymała Wojciech, Dubicki Leszek Jan, Dziewulska Agnieszka, Gajdziński Marek, Gleń Małgorzata, Gliniecki Arkadiusz Szczepan, Gojny Andrzej Waldemar, Grabarek Mirosław Edward, Green Honorata Ewa, Grochowina Sylwester, Grunwald Tomasz Artur, Jaszczuk Grzegorz, Jurkowska Joanna Katarzyna, Kamal Ismet Izhak, Kay Peter, Kobyliński Mateusz Jan, Kotłowski Wojciech Paweł, Kowal Bogusław Radosław, Krzemińska Joanna Grażyna, Laskowska Agnieszka, Libera Zbigniew Piotr, Lipka Krzysztof, Majkowski Wojciech Jerzy, Malinowski Dariusz Tadeusz, Maruszczak Magdalena, Matusik Mirosław Stanisław, Michna Mirosław Antoni, Morgan Kenneth Anthony, Muller Grządka Agnieszka Joanna, Niżnik Michał Stanisław, Nosal Gorzeń Katarzyna Genowefa, Ostalski Michał Andrzej, Palmowska Monika Aleksandra, Pięta Mintus Renata, Piotrowski Wojciech, Piwowarczyk Łukasz Kajetan, Podsiedlik Paweł Jan, Ponurski Beata Teresa, Popławska Zofia, Pozzecco David Fausto, Pytlak Anna Dominika, Rudnicki Marcin, Ryba Paweł Maciej, Rzepa Tomasz Paweł, Sampławska Sabina, Ścisłowski Andrzej, Sińczuk Anna Monika, Skraba Michał Andrzej, Smolińska Wiśnioch Agnieszka Dorota, Sobota Małgorzata, Spill Stephen Brian, Stefanowicz Krzysztof Wacław, Stopka Wojciech, Szabelska Izabela, Szafraniec Rafał Krzysztof, Szlachta Mariusz, Szwaja Krzysztof Czesław, Szywacz Przemysław Paweł, Wyganowski Maciej, Żagun Kiejstut Maciej, Ziąbrowski Andrzej Tomasz, Żurowski Piotr Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Furtek Marek, Maruszczak Magdalena, Ścisłowski Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Access Med Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000486531
  2. Access Med. Sp. Z O.O., Nowa Wieś − KRS 0000480638
  3. Adwokat Mariola Zapiec - Laskowska i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000287544
  4. Aerobaci Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000500009
  5. Agonista Sp. Z O.O., Hornówek − KRS 0000379875
  6. Akademia Podatków T. Rzepa Sp. J., Warszawa − KRS 0000845043
  7. Alexandralog Plc07 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469109
  8. Alexandralog Plc08 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541942
  9. Alexandralog Plc09 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636641
  10. Alexandralog Plc10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636802
  11. Alexandralog Plc11 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000640548
  12. Alexandralog Pls02 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000654583
  13. Alexandralog Plsw01 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518640
  14. Alexandralog Plsw02 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468993
  15. Alexandralog Plsw03 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000691142
  16. Alexandralog Plw03 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000655360
  17. Alexandralog Plw04 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000653180
  18. Anguilla Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000546265
  19. Antenna Audio Limited Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Poznań − KRS 0000292043
  20. Artbox Service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000741593
  21. Asg Projekt Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000598200
  22. Authentix Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000736843
  23. Bardwell Sochaczew Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471141
  24. Bariela Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340670
  25. Bio Future Sp. Z O.O., Sierakowo − KRS 0000310561
  26. Bovine Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000433885
  27. Cleeveton Piotrków Trybunalski Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469467
  28. D. Dobkowski Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000114426
  29. Dannville Krosno Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471466
  30. Db Development Sp. Z O.O. - Projekt Montwiłła Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000315594
  31. Db Development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000257583
  32. Dolnośląskie Stowarzyszenie Triathlonowe Rat, Wrocław − KRS 0000544534
  33. Dst Dąbrowski Szewczyk-tomasiak Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000770397
  34. Dst Tax Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000805171
  35. Durhy Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576519
  36. Elf2 Lodz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000791129
  37. Elf2 Sosnowiec Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000640261
  38. Elf3 Wroclaw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000791465
  39. Ellentry Kraków Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469574
  40. Emaus Development Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000712879
  41. Encore + Futura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000542619
  42. Estlin Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636799
  43. Fcs Cumarsaid Teoranta Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000483623
  44. Ferne Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399435
  45. Ferris Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399447
  46. Fidelis Accounting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000370803
  47. Fidelis Accounting Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000391572
  48. Fka Furtek Komosa Aleksandrowicz Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000278271
  49. Francusko-polska Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000147491
  50. Fridde Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400119

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4re Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000378389
  2. Abc Capital Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000127671
  3. Aero Group Sp. Z O.O., Chełmża − KRS 0000601459
  4. Aero Plast Sp. Z O.O., Chełmża − KRS 0000571776
  5. Aero Plast Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Chełmża − KRS 0000572249
  6. Afogato Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000325901
  7. Ahmd_1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000465609
  8. Ahp Management Sp. Z O.O., Ustroń − KRS 0000398174
  9. Algeco Finance 2l Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338160
  10. Algeco Finance Mezz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338655
  11. Alvarez Marsal European Growth Markets Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000341536
  12. Am Trans Progres Sp. Z O.O., Złotniki − KRS 0000108329
  13. Amg Leasing Sp. Z O.O., Łęczyca − KRS 0000455943
  14. Apartamenty Jesionowa Sp. Z O.O. W Likiwdacji, Kraków − KRS 0000287385
  15. Applus Rtd Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000312888
  16. Artal Holdings Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000232627
  17. Aurum 2 Development Sp. Z O.O., Walendów − KRS 0000373588
  18. Axon Doradztwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321613
  19. Bank Millennium S.A., Warszawa − KRS 0000010186
  20. Beckman Coulter Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312057
  21. Bellevo Investments S.A., Warszawa − KRS 0000690732
  22. Bidcorp Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000332122
  23. Bio-ag Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338005
  24. Bison Ii Sp. Z O.O., Michałowice − KRS 0000289004
  25. Biuro Usług Księgowych Ef-ka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000221553
  26. Bmw Rent Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000336149
  27. Bnayat Games S.A., Warszawa − KRS 0000733430
  28. Bored Games S.A., Warszawa − KRS 0000733236
  29. Bristol Warsaw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338343
  30. Bwi Poland Technologies Sp. Z O.O., Balice − KRS 0000325636
  31. Bwp Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471146
  32. Caamano Sistemas Metalicos, S.l. Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000318575
  33. Caldwell Investments S.A., Nowy Sącz − KRS 0000528452
  34. Camareira Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338218
  35. Carpathian Asset Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000255903
  36. Caswell Investments S.A., Warszawa − KRS 0000529932
  37. Central Technical Warehouse S.A., Warszawa − KRS 0000529389
  38. Cm Partners Polska Sp. Z O.O., Tywica − KRS 0000339795
  39. Connie Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338012
  40. Corbridge Investments S.A., Warszawa − KRS 0000691994
  41. Credit Agricole Bank Polska S.A., Wrocław − KRS 0000039887
  42. Credit Agricole Polska S.A., Wrocław − KRS 0000010746
  43. Częstochowa Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309138
  44. Dal Polska Vermietungsgesellschaft Nr. 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000323766
  45. Dal Polska Vermietungsgesellschaft Nr.2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334850
  46. Dal Polska Vermietungsgesellschaft Nr.3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334851
  47. Danbalt Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000324090
  48. Das Najlepsze Z Polski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322282
  49. Db Polska Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308876
  50. Dissnor Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000520894

Powiązane przetargi (8 szt.):
  1. Doradztwo podatkowe i prawne - likwidacja i przekształcenie MZWiK w Nowym Targu
    Zamawiający: Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Nowy Targ
    Kompleksowe doradztwo podatkowe i prawne przy likwidacji i przekształceniu Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji - zakładu budżetowego Gminy Miasto Nowy Targ, w jednoosobową spółkę prawa handlowego ze 100% udziałem gminy. Zakres usługi obejmować ma przygotowanie koncepcji likwidacji i przekształcenia zakładu w spółkę prawa handlowego, a następnie przeprowadzenie tego procesu. W ramach usługi będą wykonane następujące elementy: - Część finansowo-podatkowa- realizacja do 15.11.2016 roku - Część prawna - realizacja do 20.12.2016 roku - Część powdrożeniowa - realizacja do 30.12.2017 roku - Usługi dodatkowe i pozostałe - w okresie wdrożenia.
  2. Świadczenie na rzecz gminy-miasto Grudziądz usługi prawniczej polegającej na wykonywaniu zastępstwa procesowego
    Zamawiający: Gmina Miasto Grudziądz, Grudziądz
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz gminy-miasto Grudziądz usługi prawniczej polegającej na wykonywaniu zastępstwa procesowego, mającej na celu odzyskanie na rzecz Zamawiającego podatku od towarów i usług od wydatków ponoszonych przez gminę-miasto Grudziądz na jej funkcjonowanie za lata 2011-2015
  3. Świadczenie usług doradztwa prawnego polegających na zastępstwie procesowym przed sądami powszechnymi w sprawach związanych z dochodzeniem nieprzedawnionych w okresie trwania umowy kwot dotacji celowych w wysokości niepokrywającej nakładów koniecznych na wykonanie zleconych gminie zadań
    Zamawiający: Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim, Grodzisk Wielkopolski
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Gminy Grodzisk Wielkopolski usług polegających na zastępstwie procesowym przed sądami powszechnymi w sprawach związanych z dochodzeniem nieprzedawnionych w okresie trwania umowy kwot dotacji celowych w wysokości niepokrywającej nakładów koniecznych na wykonanie zleconych gminie zadań
  4. Świadczenie usług prawniczych w zakresie zastępstwa procesowego Gminy Miasto Wąbrzeźno oraz reprezentowaniu Zamawiającego w postępowaniach przed Sądami Powszechnymi w tym Sądem Najwyższym..
    Zamawiający: Gmina Miasto Wąbrzeźno, Wąbrzeźno
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług prawniczych w zakresie zastępstwa procesowego w sprawach związanych z dochodzeniem roszczeń od Skarbu Państwa w związku z wykonywaniem zadań zleconych z zakresu administracji rządowej Gminy Wąbrzeźno obejmujące reprezentowanie Zamawiającego w postępowaniach przed sądami powszechnymi, w tym Sądem Najwyższym..
  5. Wykonanie opracowania nt. statusu publicznej uczelni technicznej w rozumieniu prawa wspólnotowego oraz sposobu zwolnienia uczelni (o statusie ustalonym w sposób określony powyżej) z obowiązku zwrotu dochodu wygenerowanego w tzw. okresie trwałości projektu realizowanego z funduszy strukturalnych UE. POSTĘPOWANIE AC/BZP/8/2014
    Zamawiający: Politechnika Wrocławska, Wrocław
    1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu Opracowania nt. statusu publicznej uczelni technicznej w rozumieniu prawa wspólnotowego oraz sposobu zwolnienia uczelni (o statusie ustalonym w sposób określony powyżej) z obowiązku zwrotu dochodu wygenerowanego w tzw. okresie trwałości projektu realizowanego z funduszy strukturalnych UE.
    1.1. Opracowanie zawierać będzie szczegółowe analizy i ekspertyzy dotyczące:
    1) Określenia statusu uczelni publicznej w rozumieniu prawa wspólnotowego
    2) Określenia sposobu zwolnienia uczelni z obowiązku zwrotu dochodu wygenerowanego w okresie trwałości projektu realizowanego z funduszy strukturalnych UE
    sporządzone w języku polskim i w języku angielskim przez Tłumacza Przysięgłego.
    1.2. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Zamawiającemu podpisanych przez Autorów opracowania i oznaczonych znakiem graficznym Wykonawcy, egzemplarzy opracowania w języku polskim w wymaganej przez Zamawiającego ilości 30 sztuk, wraz z wersją elektroniczną (w formacie .pdf).
    1.3. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Zamawiającemu co najmniej jednego egzemplarza tłumaczenia opracowania w języku angielskim, sporządzonego przez tłumacza przysięgłego i podpisanego przez Autorów opracowania i oznaczonego znakiem graficznym Wykonawcy, oraz egzemplarza opracowania wraz z tłumaczeniem na język angielski w wersji elektronicznej (w formacie .pdf) opatrzonego bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym przy pomocy kwalifikowanego certyfikatu uprawnionego przedstawiciela Wykonawcy i tłumacza przysięgłego.
    1.4. Zamawiający dopuszcza uzupełnienia przedmiotu zamówienia o oficjalne interpretacje i stanowiska podmiotów trzecich (wraz ze związanymi z nimi kosztami), doprecyzowania zakresu opinii w tym także związana z ewentualnymi wyjaśnieniami Zamawiającego, określenia kwestii technicznych sposobu przekazania przedmiotu umowy (w szczególności ilości egzemplarzy opracowania, metody utrwalenia, sposobu ich dostarczenia przez Wykonawcę), zmiany osób wykonujących ekspertyzy - Autorów opracowania wskutek okoliczności niezawinionych przez Wykonawcę i od niego niezależnych (pod warunkiem, że osoby zaproponowane będą posiadały co najmniej takie same kwalifikacje jak osoby wskazane na Negocjacjach), zmiany osób upoważnionych przez Strony do kontaktów lub modyfikacji terminu realizacji przedmiotu umowy (maksymalnie o 15 dni roboczych).
  6. Świadczenie usług doradztwa podatkowego w latach 2013 i 2014 na rzecz Telewizji Polskiej S.A.
    Zamawiający: Telewizja Polska S.A. Biuro Finansów, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług doradztwa podatkowego w latach 2013 i 2014 na rzecz Telewizji Polskiej S.A.
  7. Świadczenie usług doradztwa podatkowego w zakresie odzyskiwania podatku VAT
    Zamawiający: Gmina Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług doradztwa podatkowego, w tym usług doradztwa podatkowego polegających na zastępstwie procesowym i doradztwie w zakresie zastępstwa procesowego w postepowaniu o zwrot nadpłaty podatku od towarów i usług poprzedzonego kompleksowym przeglądem podatkowym podatku VAT i wskazaniem obszarów możliwej optymalizacji rozliczeń podatku VAT Gminy Grodzisk Mazowiecki. Przewidywana kwota podatku VAT do odzyskania przez Zamawiającego to 1 950 000,00 zł. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.
  8. Optymalizacja składki na ubezpieczenie wypadkowe oraz optymalizacja podatkowa w zakresie opłat z tytułu podatku od nieruchomości dla PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o.
    Zamawiający: PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o., Gdynia
    Przedmiotem zamówienia jest optymalizacja składki na ubezpieczenie wypadkowe oraz optymalizacja podatkowa w zakresie opłat z tytułu podatku od nieruchomości dla PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o.