Kogo reprezentuje osoba

Marczuk Weronika Olena

w KRS

Weronika Olena Marczuk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Weronika
Drugie imię:Olena
Nazwisko:Marczuk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1971 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Bełchatów (Łódzkie), Korczowa (Podkarpackie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kurowski Wojciech Ignacy, Linde Olaf Sergiusz, Pazura Cezary Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pazura Cezary Andrzej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bodych Bartosz Michał, Kosieradzka Olga Agata, Mirosław Jerzy, Ścigaj Marcin
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łasiński Paweł Wojciech
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kornosz Paweł, Marchuk Mykhaylo
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bodych Bartosz Michał, Kawęcka Agnieszka Zofia, Marchuk Mykhaylo, Marchuk Nina
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abdusalomova Saodat, Bolyunov Evgeny, Korolyshyn Yuriy, Shtyn Rostyslav, Tursunov Bekzod

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Maciejewski Adam Dariusz, Michalczyk Jacek Marek, Sroka Iwona Katarzyna, Szczepański Mirosław Michał, Wodnicki Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łazor Ireneusz Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamus Ryszard Piotr, Coganianu Michał Wojciech, Kozłowski Marian, Kubiaczyk Piotr Andrzej, Linde Olaf Sergiusz, Pazura Cezary Andrzej, Robakiewicz Maciej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berner Bożena Józefa, Pazura Cezary Andrzej, Tokarz Michał Stanisław, Tokarz Zbigniew Józef

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2 You Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000161272
  2. Agrojet Sp. Z O.O., Korczowa − KRS 0000604251
  3. Aura Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000646891
  4. Cezar 10 S.A., Warszawa − KRS 0000382457
  5. Clarinio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000470762
  6. De Monolit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234541
  7. Energy Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000412971
  8. Fundacja Abc Rozwoju, Warszawa − KRS 0000525071
  9. Fundacja Aktywni Przedsiębiorcy, Lublin − KRS 0000448216
  10. Fundacja Centrum Polsko-ukraińskie, Warszawa − KRS 0000308235
  11. Fundacja Na Rzecz Rozwoju i Promocji Sportu Młodzieżowego, Warszawa − KRS 0000248781
  12. Fundacja Nasza Kultura, Poznań − KRS 0000521291
  13. Fundacja Polski Kongres Gospodarczy, Warszawa − KRS 0000458630
  14. Fundacja Z Nadzieją, Warszawa − KRS 0000497855
  15. Getin Holding S.A., Wrocław − KRS 0000004335
  16. Gpw Benchmark S.A., Warszawa − KRS 0000493097
  17. Klub Sportowy Polonia Warszawa, Warszawa − KRS 0000208360
  18. Mb Invest Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000537539
  19. Mediaplan24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000607076
  20. Młody Straszyn Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000664788
  21. Morska Ii Sp. Z O.O., Orle − KRS 0000299504
  22. Morska Iv Sp. Z O.O., Orle − KRS 0000409007
  23. Morska Iv Straszyn Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000682704
  24. Morska Iv Straszyn Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Orle − KRS 0000423525
  25. Morska Motors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425897
  26. Mtc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331788
  27. Murapol Real Estate S.A., Bielsko-biała − KRS 0000030723
  28. Murapol S.A., Bielsko-biała − KRS 0000275523
  29. Nex-bud Sp. Z O.O., Orle − KRS 0000201821
  30. Nexum Nieruchomości Sp. Z O.O., Orle − KRS 0000125107
  31. Nexum Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000299491
  32. Pamrol Sp. Z O.O., Niedźwiedziówka − KRS 0000174930
  33. Park Handlowy Straszyn Sp. Z O.O., Orle − KRS 0000498046
  34. Park Handlowy Straszyn Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Orle − KRS 0000500447
  35. Pl Production Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116055
  36. Polimedia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000127131
  37. Polish Dairy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000603574
  38. Polonia Warszawa S.A., Warszawa − KRS 0000522460
  39. Polymer Energy Poland Sp. Z O.O., Bogumiłów − KRS 0000457918
  40. Polymer Energy Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000539267
  41. Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000047928
  42. Pure Brand Concept Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000643510
  43. Purella Food Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000580002
  44. Speranda Sp. Z O.O., Wola Krzysztoporska − KRS 0000038741
  45. Stacja Kniewo Sp. Z O.O., Orle − KRS 0000696292
  46. Sting Interactive Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365009
  47. Sting Production Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000175581
  48. Stowarzyszenie Aktorów Filmowych i Telewizyjnych, Warszawa − KRS 0000086273
  49. Stowarzyszenie Bractwa Strzeleckiego Eco-tech, Bogumiłów − KRS 0000369248
  50. Stowarzyszenie Miłośników Egiptu Herhor, Warszawa − KRS 0000045096

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acg S.A., Warszawa − KRS 0000417372
  2. Alfa Intelligence Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000616738
  3. Art Sport Fundacja, Warszawa − KRS 0000225092
  4. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  5. Cezar 10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286607
  6. Czerwona Torebka S.A., Poznań − KRS 0000292312
  7. Eco-innovatech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296424
  8. Emsc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000588220
  9. Etravel S.A., Warszawa − KRS 0000394089
  10. Finder S.A., Warszawa − KRS 0000271125
  11. Finder Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009152
  12. Foksal 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000492681
  13. Fundacja Im. Lesława A. Pagi, Warszawa − KRS 0000324112
  14. Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Warszawa − KRS 0000094358
  15. Fundacja Róbmy Swoje Dla Kultury, Gdańsk − KRS 0000485592
  16. Gbk Consulting Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000123950
  17. Giełda Papierów Wartościowych W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000082312
  18. Graal S.A., Wejherowo − KRS 0000205630
  19. Grupa Medialna - Itm Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000254180
  20. Hotel Haffner Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000007928
  21. Human Board Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000477638
  22. Indreams Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000122237
  23. Indreams Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000415097
  24. Indreams Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000544201
  25. Infoengine S.A., Warszawa − KRS 0000207167
  26. Infostrefa S.A., Warszawa − KRS 0000349434
  27. Instytut Ekotechnologii Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000255089
  28. Instytut Informacji i Badań Biznesu Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000417648
  29. Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych S.A., Warszawa − KRS 0000321809
  30. Kdpw_ccp S.A., Warszawa − KRS 0000357452
  31. Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A., Warszawa − KRS 0000081582
  32. Lanex S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000037968
  33. Log-mar - Witold Skomorowski i Wspólnicy Sp. J., Bełchatów − KRS 0000261832
  34. Lubelski Fundusz Kapitałowy Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000012998
  35. Magus S.A., Poznań − KRS 0000253009
  36. Małpka S.A., Warszawa − KRS 0000363985
  37. Morska Iii Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000619252
  38. Morska Iii Sp. Z O.O., Orle − KRS 0000312043
  39. Morska Iii Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000421391
  40. Morska Motors Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Orle − KRS 0000436203
  41. Morska Rent Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000487930
  42. Morska Stock Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591263
  43. Morska Trading Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000404468
  44. Morska i Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000272909
  45. Msconnect Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000280745
  46. New Energy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000364882
  47. Nex-bud Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000251988
  48. Nexum Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000054305
  49. Nst Sp. Z O.O., Okuninka − KRS 0000137959
  50. Phu Morska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000536421

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Wystawienie trzech spektakli pt. I MOVE YOU w wykonaniu: Anny Głogowskiej, Jana Klimenta, Stefano Terrazzino, Janji Lesar, Pauliny Biernat, Krzysztofa Hulboja oraz aktorów teatralnych w Teatrze im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.
    Zamawiający: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, Białystok
    Przedmiotem zamówienia jest wystawienie trzech spektakli pt. I MOVE YOU, w wykonaniu: Anny Głogowskiej, Jana Klimenta, Stefano Terrazzino, Janji Lesar, Pauliny Biernat, Krzysztofa Hulboja oraz aktorów teatralnych w Teatrze im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, w dniach 14, 15, 16 lutego 2013 roku, o godz. 19.30.

Inne osoby dla Marczuk (141 osób):