Kogo reprezentuje osoba

Markus Eugenia

w KRS

Eugenia Markus

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Eugenia
Nazwisko:Markus
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1951 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Łódź (Łódzkie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarek Tomasz, Buczyński Wojciech, Chober Aleksander, Chruściel Jerzy, Czekalska Lidia Aleksandra, Diduch Krzysztof, Dobrowolska Zabłocka Grażyna, Frankowski Zbigniew, Gajos Jerzy, Galant Zbigniew Bolesław, Grelewska Anna Zofia, Grunert Feliks Jerzy, Hetmanek Danuta, Jackowska Anna, Jędrzejewski Dariusz, Kabziński Wacław, Kaczmarski Jerzy, Kawiorski Bartłomiej Sławomir, Kociuga Jerzy Władysław, Kolarski Andrzej, Kubiak Aleksandra Magdalena, Lipiński Andrzej, Miłoń Mirosława, Narzymski Bogusław, Nowakowska Urszula, Rokicki Andrzej, Rzeźnik Panak Danuta, Samczyńska Elżbieta, Szymańska Elżbieta Izabela, Tylman Stanisław, Wesołowska Jolanta Stefania, Wójcik Leszek, Załucki Jan, Zieliński Janusz Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapczyński Wojciech Adam

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alfa Notion Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000755774
  2. Autechpol Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000082686
  3. Banda Adam Gąsiorowski Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000454245
  4. Esthemed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000626748
  5. Exal Bone Sp. Z O.O., Jasionów − KRS 0000784160
  6. Fundacja Innowacyjnej Edukacji Społecznej Sensu@, Zelów − KRS 0000423163
  7. Fundacja Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych, Warszawa − KRS 0000820007
  8. Fundacja Nauki i Wychowania, Łódź − KRS 0000070179
  9. Herb-med Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000101786
  10. Isphurt Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000604032
  11. Jl Investment S.A., Łódź − KRS 0000128356
  12. Klub Chrześcijańsko-narodowy, Łódź − KRS 0000112075
  13. Kutnowskie Zakłady Drobiarskie Exdrob - S.A. Z Siedzibą W Kutnie, Kutno − KRS 0000079140
  14. Łódzka Izba Przemysłowo-handlowa, Łódź − KRS 0000035463
  15. Łódzki Okręgowy Związek Żeglarski, Łódź − KRS 0000182226
  16. Medimpex Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000571429
  17. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Dempo Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000103986
  18. Sbi Sp. Z O.O., Zapolice − KRS 0000136831
  19. Spółdzielnia Inwalidów Millenium Zakład Pracy Chronionej Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000188548
  20. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pojezierska, Łódź − KRS 0000535679
  21. Spółdzielnia Mieszkaniowa Śródmieście, Łódź − KRS 0000176235
  22. Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagrodniki, Łódź − KRS 0000138188
  23. Stowarzyszenie - Słowo i Muzyka U Jezuitów, Łódź − KRS 0000475688
  24. Stowarzyszenie Budowniczych Telekomunikacji, Warszawa − KRS 0000220589
  25. Stowarzyszenie Łódzki Klub Żeglarski, Łódź − KRS 0000265389
  26. Stowarzyszenie Okolic Kultury Sok, Łódź − KRS 0000169102
  27. Stowarzyszenie Piotrkowska 235/241, Łódź − KRS 0000539383
  28. Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego Animus, Łódź − KRS 0000009404
  29. Stowarzyszenie Tradycji Akademickich Siódemki, Łódź − KRS 0000263265
  30. Stowarzyszenie Wychowanków B. Miejskiego Gimnazjum Męskiego Im.józefa Piłsudskiego i Iii Liceum Ogólnokształcącego Im.tadeusza Kościuszki W Łodzi, Łódź − KRS 0000116202
  31. Tpnets.com Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000607288
  32. Unia Spółdzielców Mieszkaniowych W Polsce, Warszawa − KRS 0000124096
  33. Uniontex Sp Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000189045
  34. Zem-cel S.A., Łódź − KRS 0000064413

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.s. Promotion Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000166735
  2. Atos Przesyłki Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000141628
  3. Browar Kmicic Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000112853
  4. Budowlana Spółdzielnia Romabud, Wieluń − KRS 0000188715
  5. Casino Centrum Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000028415
  6. Centrum Ochrony Własności Intelektualnej Inwention Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000299409
  7. Cse Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000248952
  8. Cubic Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000453208
  9. Ecoinvest S.A., Sieradz − KRS 0000156088
  10. Elit-pol Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000064904
  11. Fundacja Łódzka Arka Demokracji, Łódź − KRS 0000714756
  12. Grupa Transportowa Dfs Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000234240
  13. Handlowo-usługowa Spółdzielnia Pracy Sermazbyt, Łódź − KRS 0000179701
  14. Handlowy Dom Polski Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000094147
  15. Hbd Błonie Sp. Z O.O., Pass − KRS 0000381068
  16. Home-food Gorczyn Sp. Z O.O., Gorczyn − KRS 0000112479
  17. Informatics Solutions Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000365393
  18. Insite Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000268088
  19. J And G Sp. Z O.O., Huta Janowska − KRS 0000180388
  20. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O.., Zgierz − KRS 0000033577
  21. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. Z O.O.., Łódź − KRS 0000024375
  22. Nekso Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000365471
  23. Pabianickie Zakłady Środków Opatrunkowych Paso S.A., Pabianice − KRS 0000137420
  24. Pers Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000003685
  25. Pharma4life Sp. Z O.O., Łyszkowice − KRS 0000462897
  26. Polzamech Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000305301
  27. Ponte Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000009838
  28. Port Lotniczy Łódź Im. Władysława Reymonta Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000057719
  29. Pphu Agabar Sp. Z O.O., Wieruszów − KRS 0000402633
  30. Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Materiałami Budowlanymi Dom-mat Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000059158
  31. Przedsiębiorstwo Produkcji Elementów Budowlanych W Strykowie, Stryków − KRS 0000052185
  32. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Polonus Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000317710
  33. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Lenta-przędzalnia Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000080221
  34. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe M-stam Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000399554
  35. Rico Grande Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000433094
  36. Rts Widzew Łódź S.A., Łódź − KRS 0000281041
  37. Smart Corporation Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000326589
  38. Spółdzielczy Klub Sportowy Start, Łódź − KRS 0000083469
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Wł. Jagiełły, Łódź − KRS 0000077006
  40. Spółdzielnia Produkcyjno-handlowa Sinex, Łódź − KRS 0000177038
  41. Spółdzielnia Socjalna Przedsięwzięcie, Łódź − KRS 0000240304
  42. Stowarzyszenie Związkowe Centrum Geriatrii Twoja Szansa Na Zdrowie, Łódź − KRS 0000292339
  43. Syntex Sp. Z O.O., Łowicz − KRS 0000125312
  44. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Nasz Dom Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000104706
  45. Towarzystwo Muzyczne Im. Karola Nicze, Pabianice − KRS 0000003793
  46. Transportowa Spółdzielnia Pracy Akord, Łódź − KRS 0000275698
  47. Uni-lex Consulting Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000230477
  48. Vasco Project Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000287201
  49. Viva-food Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000261961
  50. Zakłady Przemysłu Jedwabniczego Pierwsza, Łódź − KRS 0000072862