Kogo reprezentuje osoba

Marzec Dariusz Robert

w KRS

Dariusz Robert Marzec

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Dariusz
Drugie imię:Robert
Nazwisko:Marzec
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1964 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Bełchatów (Łódzkie), Gdańsk (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartelski Wojciech Jan, Bratkowski Andrzej Stanisław, Dziewicka Ewa Marzena, Gierat Andrzej Michał, Górnicki Łukasz Andrzej, Górska Maria Katarzyna, Kościelny Robert, Pleskot Małgorzata Beata, Radwan Artur, Staroń Marcin, Struzik Adam Krzysztof, Zacharska Danuta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łempicka Magdalena Anna

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Artur Jacek, Bański Robert, Bicki Zbigniew Andrzej, Bilkowski Eugeniusz Marcin, Brodniak Roman, Brodziński Piotr Bartosz, Cirkos Bolesław Józef, Czemiel Grzybowska Wioletta, Domagała Krzysztof, Drozd Jacek, Dzięba Michał, Fałek Zbigniew Stefan, Fedurek Bartosz, Forma Roman Jan, Horbaczewski Sławomir Andrzej, Imbor Robert Jan, Imiela Tomasz Jan, Kaczorowski Jacek Wiktor, Kasprzak Mirosław, Kmieciak Artur Aleksander, Koprek Henryk, Kowalski Tadeusz Włodzimierz, Krystek Grzegorz, Kurella Jerzy Krzysztof, Majchrzak Henryk Janusz, Marszałek Wojciech, Maruszak Edward Stanisław, Najgebauer Edward, Nowicki Krzysztof Marian, Olszowiec Roman, Pacholski Paweł Andrzej, Półchłopek Stanisław Jan, Pudłowski Piotr, Rasała Radosław Paweł, Roswag Janusz Wojciech, Różański Jerzy Ryszard, Rutkowski Piotr, Rybak Krzysztof Julian, Skowronek Mariusz, Skowroński Paweł Antoni, Smoleń Paweł, Sochaczewska Edyta Jolanta, Sołtysiak Mirosław, Szulc Waldemar, Szymanek Piotr, Tokarz Janina Jadwiga, Topolnicki Wojciech, Trawiński Marek Bronisław, Witos Tadeusz, Wochna Sławomir Dariusz, Zawada Sławomir Artur, Zborowski Rafał, Żelewski Robert, Żuk Stanisław, Żurawik Szychowska Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Włóka Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Artur Jacek, Brudnicki Piotr Tomasz, Ciepliński Marcin Władysław, Fedurek Bartosz Michał, Górski Maciej Zbigniew, Gzyra Zygmunt, Kaczorowski Jacek Wiktor, Kodym Grzegorz, Muller Krzysztof Jacek, Sadek Norbert, Skowroński Paweł Antoni, Smoleń Paweł Stefan, Szymanek Piotr Ludomir, Tersa Andrzej Marian, Topolnicki Wojciech, Wojtowicz Emil, Woszczyk Radosław, Zawada Sławomir Artur

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zołoteńki Paweł
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baranowski Henryk Przemysław, Bartoś Magdalena, Barylski Jacek, Bownik Trymucha Halina Maria, Cichoński Wojciech Gerard, Dec Małgorzata, Dobrzański Stanisław, Drozd Jacek Julian, Dybek Barbara, Ferenc Kazimierz Zygmunt, Fotek Jacek, Gołębiewski Jarosław, Grzesiak Czesław, Gzyra Zygmunt, Kacza-nowski Andrzej Jerzy, Kądzielawa Andrzej Maciej, Kowalik Anna, Krystek Grzegorz, Krystek Grzegorz Józef, Lubera Dariusz, Machnikowski Piotr, Majchrzak Henryk Janusz, Mika Bryska Małgorzata, Molas Małgorzata, Nawrocki Ireneusz Roman, Noworyta Jan Krzysztof, Rutkowski Piotr Józef, Ściążko Marek, Sieniuć Józef Kazimierz, Skowronek Mariusz, Skowroński Paweł, Smoleń Paweł Stefan, Świątkowski Karol Zbigniew, Szczukiewicz Agnieszka, Szymanek Piotr, Szynkiewicz Wanat Hanna Alicja, Topolnicki Wojciech, Trawiński Marek, Trochimiuk Krzysztof, Wierzba Ryszard Jan, Wojtowicz Emil, Woszczyk Marek Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatkowski Jerzy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barberich Patrick Michael, Driscoll Peter John, Duthoit Julie Margaret, Kokosińska Jolanta Józefa, Kowalski Piotr Władysław, Krasnodębski Rafael Marek, Pepliński Paul, Ziobro Artur Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyszogrodzki Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babiuch Marian Stanisław, Baranowski Henryk Przemysław, Broda Jarosław Andrzej, Burny Maciej Jacek, Gluza Dominik, Grad Aleksander, Lewandowski Włodzimierz Tadeusz, Lubera Dariusz Tadeusz, Morawiecka Monika Anna, Ordyna Piotr, Ryk Janusz Stanisław, Stelmaszczyk Robert Włodzimierz, Szynol Kazimierz, Tersa Andrzej Marian, Thon Filip, Tokarski Stanisław Marian, Topolnicki Wojciech, Woszczyk Marek Krzysztof, Zamasz Krzysztof Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawistowski Piotr Paweł
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bradburn Richard, Driscoll Peter John, Friars Andrew, Gleeson Paul Joseph, Kokosińska Jolanta Józefa, Krasnodębski Rafael Marek, Richard John Helsby, Simons Wilhelm Hermann, Webb Reginald Vallance, Wilder Russell Michael, Wilder Russell Michael, Ziobro Artur Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuba Piotr Tytus
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bala Paweł, Buczkowski Marcin Grzegorz, Buszka Piotr, Gierej Maciej Kazimierz, Górski Maciej Zbigniew, Kotlicki Maciej, Patyk Jarosław, Wysocki Michał Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zierhoffer Marek Ryszard
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bertrand Rafał, Broda Jarosław Andrzej, Chmielewski Marcin, Cichosz Jacek, Ciepliński Marcin, Dobisz Katarzyna, Fedurek Bartosz, Galos Aleksander Tadeusz, Grad Aleksander, Kinelski Grzegorz Damian, Kołodziej Piotr Leonard, Kubacki Zbigniew, Liberek Piotr, Morawiecka Monika, Orlof Paweł, Paruszewski Krzysztof Stanisław, Piszczek Marzena Rozalia, Sarota Angelina, Serek Agnieszka, Skowroński Paweł Antoni, Szczukiewicz Agnieszka, Woszczyk Marek, Wrochna Grzegorz Jacek, Zborowski Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdulski Arkadiusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 123market.pl S.A., Warszawa − KRS 0000287607
  2. 3ds Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277918
  3. A 2 Z Consulting - Aa Ziobro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000535273
  4. Achmielewska i Wspólnicy Sp. J., Wrocław − KRS 0000721653
  5. Aeroklub Stalowowolski, Turbia − KRS 0000061693
  6. Air Products Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055764
  7. Akademia Rozwoju Filantropii W Polsce, Warszawa − KRS 0000118794
  8. Alledo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541114
  9. Alpiq Energy Se Spółka Europejska Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000331059
  10. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  11. Bestgum Polska Sp. Z O.O., Rogowiec − KRS 0000335577
  12. Betasoap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168176
  13. Bialskie Wodociągi i Kanalizacja Wod-kan Sp. Z O.O., Biała Podlaska − KRS 0000088316
  14. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  15. Bioagra S.A., Warszawa − KRS 0000218705
  16. Biometriq Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000597410
  17. Bistro Cafe Concept Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000732405
  18. Bm Kobylin Sp. Z O.O., Zduny − KRS 0000265094
  19. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  20. Bzk Alco S.A., Warszawa − KRS 0000628181
  21. Bzk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000611587
  22. Cambridge Chocolate Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000499822
  23. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  24. Carbon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000247655
  25. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  26. Chajec, Don - Siemion Amp; Żyto Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000184058
  27. Construction Development Center Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000153715
  28. Copernicus Securities S.A., Warszawa − KRS 0000249524
  29. Cryogas Mamp;t Poland S.A., Warszawa − KRS 0000532961
  30. De Virion Partnerzy S.A., Warszawa − KRS 0000463861
  31. Decal Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Radom − KRS 0000352449
  32. Dolnośląscy Pracodawcy, Wałbrzych − KRS 0000154556
  33. Doms Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000738068
  34. Dr Irena Eris S.A., Piaseczno − KRS 0000051003
  35. E003b7 Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000486911
  36. Eco Energy Zone Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000754639
  37. Ecocar Flota S.A., Warszawa − KRS 0000456735
  38. Ecocar S.A., Warszawa − KRS 0000716350
  39. Ekobitum Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000403382
  40. Elektrobudowa S.A. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000074725
  41. Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000349868
  42. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392105
  43. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393178
  44. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392905
  45. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642705
  46. Elektrownia Wiatrowa Baltica-5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642418
  47. Elektrownia Wiatrowa Gniewino Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000258407
  48. Elektrownia Wodna We Włocławku Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000041433
  49. Emca S.A., Warszawa − KRS 0000018541
  50. Energa Wind Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000139864

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.pikula i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000203465
  2. Abc Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000033012
  3. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  4. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  6. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Zielona Góra − KRS 0000026425
  7. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  8. Agito S.A., Warszawa − KRS 0000285777
  9. Akord Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000122130
  10. Alaris Consultants S.A., Warszawa − KRS 0000086163
  11. Altalog Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000493305
  12. Aml Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338109
  13. Amw Sinevia Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000392868
  14. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  15. Amway Business Centre-europe Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000341405
  16. Apena S.A., Warszawa − KRS 0000075011
  17. Ardagh Glass S.A., Gostyń − KRS 0000060236
  18. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  19. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  20. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  21. Bamp;d Hotels S.A., Warszawa − KRS 0000089784
  22. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  23. Bbr Polska Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000320842
  24. Beliard Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000161092
  25. Bestur Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000006068
  26. Betrans Sp. Z O.O., Kalisko − KRS 0000134150
  27. Bgg Inczew Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269454
  28. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  29. Białostockie Zakłady Graficzne S.A., Białystok − KRS 0000148154
  30. Bilbud Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000208166
  31. Binż S.A., Bełchatów − KRS 0000320932
  32. Bio-energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000559898
  33. Bioenergia Plus Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000338404
  34. Biogazownia Starogard Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000344855
  35. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  36. Biuro Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt Poznań S.A., Poznań − KRS 0000084013
  37. Bladebuild Polska Sp. Z O.O., Krakow − KRS 0000036822
  38. Blue Gaz Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000362767
  39. Blue Line Engineering Sp. Z O.O., Krzywopłoty − KRS 0000049419
  40. Bon Bon Buddies Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000320687
  41. Bond Stein Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154413
  42. Boruta-kolor Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000003766
  43. Brainsoft Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000316667
  44. British Automotive Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000094317
  45. British Automotive Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000282421
  46. British Automotive Holding S.A., Warszawa − KRS 0000250733
  47. British Automotive Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000315517
  48. Budownictwo i Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106976
  49. Bzk Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286592
  50. Carlson Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025669

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej na potrzeby Przeworskiej Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Przeworsku
    Zamawiający: Przeworska Gospodarka Komunalna Spółka zo.o.w Przeworsku, Przeworsk
    Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej zgodnie z podziałem wskazanym w ust. 3. SIWZ, zawierająca elementy sprzedaży i dystrybucji energii elektrycznej. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2006 r., Nr 89, poz. 625 ze zm.) oraz aktami wykonawczymi do tej ustawy..