Kogo reprezentuje osoba

Matusiak Elżbieta

w KRS

Elżbieta Matusiak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Elżbieta
Nazwisko:Matusiak
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1972 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Ostrów Mazowiecka (Mazowieckie), Wołomin (Mazowieckie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamska Kinga, Bajorek Emilia, Bala Alicja, Bero Sylwia, Białek Anna Janina, Boguska Sylwia, Borowska Regina, Brodzik Anna, Brzostek Beata Maria, Chmielińska Renata, Chrzanowska Maria Elżbieta, Cisowska Elżbieta, Czaplicka Katarzyna Agnieszka, Dąbrowska Milena, Damięcka Elżbieta, Domalewska Dorota, Długołęcka Dorota, Falkowski Tomasz, Garliński Marcin Wojciech, Gasik Adam Jan, Godlewska Aldona, Godlewski Jan, Góra Agnieszka, Gruczelska Joanna, Gumkowska Wioleta, Głębocka Marta, Hoffmann Kamila Justyna, Hoffmann Krzysztof, Jakubowska Joanna Halina, Jamiołkowska Genowefa, Jankowska Barbara, Jastrzębska Elżbieta Iwona, Jastrzębska Wioletta, Kaczorowska Karolina Angelika, Kalinowski Stanisław Franciszek, Kaniecka Emilia, Kempisty Kinga, Kiecana Ewa, Kiela Zofia, Kielczyk Anna Aleksandra, Kietlińska Elżbieta, Kobla Sylwia, Kosiorek Paweł Piotr, Kowalczyk Ewelina, Kowalczyk Wioletta, Kowalewska Monika, Kołodziejski Dariusz, Krupińska Anna, Krzyżanowski Wojciech Eugeniusz, Kubaszewska Iwona, Kublik Bartosz Krzysztof, Kursa Barbara, Kurzawa Sylwia Anna, Laskowska Dorota Anna, Lipińska Mariola, Lipska Agnieszka, Lipska Henryka, Malinowska Agnieszka Anna, Marcinkowska Kinga Aneta, Melnicka Magdalena, Michałko Elżbieta, Mielnicka Prabucka Magdalena, Murach Krystyna, Mystkowski Wojciech, Okurowska Lucyna Alina, Owsiejko Ewa Maria, Papandopulos Izabela, Pecura Małgorzata, Pędzich Dorota, Perzyna Barbara, Pieniążek Beata, Piętka Teresa, Pietruchowska Anna Małgorzata, Podbielska Karolina, Podbielski Jan Janusz, Polak Renata, Polakowska Krystyna, Ponichtera Sabina, Powirski Bogusław, Przeździecka Ewa, Przybyłowska Grażyna, Przygoda Barbara Małgorzata, Pstrągowska Bogumiła, Puścian Beata Izabela, Puścion Ewa, Rajchenbach Agnieszka, Rombalska Agnieszka Ewa, Rosińska Anna, Ruciński Andrzej, Rytel Siłka Patrycja, Sitek Teresa Hanna, Śladewska Jednoosobowo Przy, Śmiarowska Grażyna, Socik Aneta, Soliwoda Walentyna, Suchta Edyta, Sudak Emilia, Sudak Teresa, Suska Marzena, Sutkowska Ewa Janina, Szczurowska Agata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczaj Agata

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniak Monika, Bajno Jan Wincenty, Bala Radosław, Banasiak Beata Małgorzata, Barycka Izabela, Barżał Małgorzata, Białek Anna Janina, Białek Jan Krzysztof, Białek Marta, Borek Waldemar, Borzestowska Dorota, Cieśla Tadeusz Andrzej, Ciok Anna Magdalena, Czarnowska Jadwiga, Czechowski Tomasz, Denis Małgorzata Anna, Dobrzeniecka Piękoś Genowefa, Domaszczeńska Anna Elżbieta, Dub Renata Bronisława, Dybczyński Rafał Dominik, Gasik Adam Jan, Gietka Marlena Róża, Gorczyńska Edyta Renata, Gołaś Beata, Grochocki Michał, Gryglas Robert Sławomir, Hadzińska Sylwia Julia, Hofman Aneta, Iwanek Mirosław Wojciech, Kaczyńska Beata, Kielczyk Anna Aleksandra, Klein Artur Jerzy, Klepacz Witold Michał, Kobus Ignacy, Konca Ewa, Kołakowski Tomasz Grzegorz, Kubuj Elżbieta, Kuczera Przybylik Anna, Kulma Agata, Laskowiak Zenon Michał, Laskowska Magdalena Barbara, Lis Jacek, Macarthur Iwona Marta, Mądra Joanna, Maksimczuk Barbara, Malc Krzysztof Adam, Malinowski Henryk Eugeniusz, Markowicz Grażyna, Mędrek Ewa Bogumiła, Mielnicka Prabucka Magdalena, Mietus Marcin Michał, Milczarek Katarzyna Elżbieta, Milewski Józef, Milewski Sebastian Daniel, Miloch Anna, Myśliwiec Jan Stanisław, Młynarski Cezary Krzysztof, Naglak Demiańczuk Barbara, Nobis Beata Stanisława, Opłotna Alina, Owsiejko Ewa Maria, Ołdak Aneta, Panuszewska Monika, Parzyszek Małgorzata, Piec Marzena Krystyna, Piechocka Katarzyna Wioletta, Piechota Regina, Plesiński Krzysztof Adam, Pluta Ewa Maria, Pokuta Izabela, Popińska Ewa Marzena, Połeć Witold Tadeusz, Pruszyński Mieczysław Marek, Pyra Elżbieta, Radomska Agnieszka Dominika, Radzka Agnieszka, Rapacka Joanna, Roczek Piotr, Roguska Hanna, Roguska Janina Barbara, Roguska Jolanta, Rutkowska Beata Katarzyna, Sabaj Agnieszka Monika, Simińska Wioletta Jadwiga, Sobczak Mariusz Daniel, Sobiczewska Elżbieta, Stankiewicz Małgorzata Karina, Stawski Rafał Maciej, Suchocka Dorota, Świderska Joanna, Szymańska Mariola, Szyszko Elżbieta, Tarsała Łukasz Marcin, Tomczuk Tadeusz Andrzej, Tomczyk Jarosław, Wawrzyniak Krzysztof Stanisław, Wojsław Zielińska Ewelina Marta, Wrzesiński Andrzej Janusz, Włodarczyk Danuta, Włodarek Jan Lucjan, Zach Janina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żytkowiak Piotr Czesław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Affor.net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061083
  2. Aikon Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000438751
  3. Akmepg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581369
  4. Arp Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612165
  5. Avans Centrum-wschód Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000302464
  6. Bank Spółdzielczy W Grębowie, Grębów − KRS 0000142074
  7. Bank Spółdzielczy W Halinowie, Halinów − KRS 0000063032
  8. Bank Spółdzielczy W Lipce, Lipka − KRS 0000128627
  9. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670
  10. Bank Spółdzielczy W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000087012
  11. Best Az Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510048
  12. Centrum Alfa Sp. Z O.O., Skuszew − KRS 0000400956
  13. Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376071
  14. Ci Games S.A., Warszawa − KRS 0000282076
  15. Dobry Adres Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000758378
  16. Energetyka Ursus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000212431
  17. Fundacja Na Rzecz Katedry i Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego W Warszawie, Warszawa − KRS 0000191262
  18. Fundacja Powszechnego Czytania, Warszawa − KRS 0000756841
  19. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wołominie, Wołomin − KRS 0000058860
  20. Green House Development i Sp. Z O.O. Sabały Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000537789
  21. Ja Magnus Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000823724
  22. Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka W Ostrowii Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000264728
  23. Magnus Duet Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000461484
  24. Medical Finance Group S.A., Warszawa − KRS 0000422868
  25. Miejski Klub Sportowy Wicher Kobyłka, Kobyłka − KRS 0000025333
  26. Międzyszkolne Towarzystwo Siatkarskie As Myszków, Myszków − KRS 0000038733
  27. Mr. White Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000650580
  28. Muza S.A., Warszawa − KRS 0000065143
  29. Muza Szkolna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036740
  30. Ochotnicza Straż Pożarna W Gniazdowie, Gniazdowo − KRS 0000259173
  31. Ochotnicza Straż Pożarna W Ludwinowie-józefowie, Ludwinów − KRS 0000179690
  32. Ochotnicza Straż Pożarna W Roszczepie, Roszczep − KRS 0000013326
  33. Pdk S.A., Warszawa − KRS 0000096325
  34. Piri Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000662040
  35. Polski Bank Spółdzielczy W Wyszkowie, Wyszków − KRS 0000156687
  36. Sk Finanse Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000490655
  37. Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa W Wołominie Likwidacyjnej, Wołomin − KRS 0000051692
  38. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Grenadierów, Warszawa − KRS 0000179583
  39. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego W Wołominie, Wołomin − KRS 0000131569
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Domhut, Warszawa − KRS 0000031897
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Marokańska, Warszawa − KRS 0000282789
  42. Spółdzielnia Systemu Ochrony Zrzeszenia Bps, Warszawa − KRS 0000572997
  43. Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Ostrowski, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000191432
  44. Stowarzyszenie Odnowa Malinowa, Malinowo Nowe − KRS 0000523102
  45. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzuza, Brzuza − KRS 0000032729
  46. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych W Powiecie Wołomin Nasze Jutro, Wołomin − KRS 0000238691
  47. Teneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339468
  48. Uzi Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569921
  49. Wydawnictwo Wilga Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000155735
  50. Związek Banków Polskich, Warszawa − KRS 0000104695

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Arp Inwest Sp. Z O.O. Groszowicka Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000616788
  2. Art Financial Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000256552
  3. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  4. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  5. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  6. Centrum Biznesu Ożarów Sp. Z O.O., M.st.warszawa − KRS 0000148364
  7. Centrum Operacyjne Alter-finance S.A., Warszawa − KRS 0000394662
  8. Concept Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000054632
  9. Destylarnie Polskie S.A., Legionowo − KRS 0000022271
  10. Dolcan Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097544
  11. Dom Maklerski Banku Bps S.A., Warszawa − KRS 0000304923
  12. Enerco S.A., Warszawa − KRS 0000303918
  13. Erfe Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000636682
  14. Erkam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226728
  15. Euromedia T.v. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019977
  16. Fidelia-centrum Konsultingu, Administracji i Zarządzania Finansowego Funduszy Powierniczych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147206
  17. Fundacja Od Pokoleń Dla Pokoleń, Warszawa − KRS 0000433775
  18. Fundacja Pomoc Kobietom i Dzieciom (rozwód, Przemoc, Głód), Warszawa − KRS 0000025056
  19. Gama Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292683
  20. Global Hotels Development Group Poland S.A., Warszawa − KRS 0000100553
  21. Gloodny.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266617
  22. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Niegowa − KRS 0000180985
  23. Hermes Energy Group S.A., Warszawa − KRS 0000507501
  24. Jurajski Bank Spółdzielczy W Niegowie, Niegowa − KRS 0000151852
  25. Kobus Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000099958
  26. Lajons Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171949
  27. Lokalny Fundusz Pożyczkowy Karbona Spółdzielnia W Tychach - Polska Grupa Spółdzielni Pożyczkowych, Tychy − KRS 0000216760
  28. Mak 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395898
  29. Mavam Agro Sp. Z O.O., Zaręby Kościelne − KRS 0000437748
  30. Net Guard S.A., Warszawa − KRS 0000087038
  31. Norad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087843
  32. Polska Grupa Wydawnicza S.A., Warszawa − KRS 0000119308
  33. Polskie Towarzystwo Handlu Zagranicznego Varimex, Warszawa − KRS 0000087744
  34. Powiatowa Izba Gospodarcza W Legionowie, Legionowo − KRS 0000079943
  35. Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej, Handlu i Usług Mitex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000133756
  36. Rywal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292521
  37. Securpol C.i.t. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034194
  38. Sph Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286419
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa Dom Młodych W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000194164
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Murbeton, Ostrołęka − KRS 0000117137
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych, Warszawa − KRS 0000005530
  42. Spółdzielnia Rzemieślnicza Motousługa, Warszawa − KRS 0000124947
  43. Teneo Sp. Z O.O. Arp Inwest Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000608330
  44. Tpk - 27 Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000273810
  45. Warszawskie Centrum Dystrybucyjne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024568
  46. Wkra S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000057545
  47. Wydawnictwo Juka-91 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046570
  48. Wydawnictwo Wilga S.A., Warszawa − KRS 0000350579
  49. Zakłady Elektrotechniczne Era, Warszawa − KRS 0000101990
  50. Zakłady Przemysłu Wełnianego Merilana S.A., Bielsko-biała − KRS 0000143543

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. ZP/271/17/12 - Usługi w zakresie kompleksowej obsługi bankowej
    Zamawiający: Urząd Miejski, Ząbki
    2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany dla n/w podmiotów:
    2.1. Miasto Ząbki;
    2.2. piętnaście Jednostek Budżetowych Miasta Ząbki;
    2.3. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Ząbkach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
    3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
    3.1. Kompleksową obsługę bankową wszystkich wymienionych w pkt. 2 podmiotów w zakresie:
    a) prowadzenia rachunków bieżących,
    b) wszystkich prowadzonych rachunków pomocniczych,
    c) rachunków płacowych,
    d) otwierania, prowadzenia i likwidacji rachunków, o których mowa pkt. a), b) i c) oraz rachunków jednostek mogących powstać w przyszłości w wyniku przekształcenia lub powołania nowych jednostek organizacyjnych Miasta Ząbki oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. jeśli wyrażą one zamiar skorzystania z obsługi bankowej na warunkach zadeklarowanych w ofercie.
    3.2. Udzielenie odnawialnego kredytu w rachunku bieżącym dla podmiotów wymienionych pkt. 2.1.i 2.3.
    3.3. Przewożenie środków pieniężnych (gotówki) z/do siedziby podmiotów wymienionych w pkt. 2.1., 2.2. i 2.3. z/do Banku lub jego oddziału
    3.4. Zapewnienie wynajmu terminala płatniczego POS dla podmiotów wymienionych w pkt. 2.1. i 2.3.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 A i Załącznik Nr 1 B do SIWZ.
  2. Obsługa bankowa budżetu Miasta Zielonka oraz jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Urząd Miasta Zielonka, Zielonka
    Obsługa bankowa budżetu Miasta Zielonka oraz jednostek organizacyjnych
  3. Świadczenie usługi kasowo-bankowej w siedzibie i w godzinach pracy Urzędu Skarbowego w Wołominie
    Zamawiający: Urząd Skarbowy w Wołominie, Wołomin
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na kasowo - bankowej obsłudze kasy w siedzibie i w godzinach pracy Urzędu Skarbowego w Wołominie, w zakresie: przyjmowania należności z tytułu zobowiązań podatkowych i niepodatkowych należności budżetowych na rzecz zamawiającego, których regulowanie w formie gotówkowej dopuszczają obowiązujące przepisy, realizacja wypłat gotówkowych dotyczących zwrotu nadpłaty podatków podatnikom objętych właściwością tut. Urzędu Skarbowego, których wypłatę w formie gotówkowej dopuszczają obowiązujące przepisy, przyjmowanie innych należności i realizowanie innych wypłat