Kogo reprezentuje osoba

Mazurek Andrzej

w KRS

Andrzej Mazurek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Nazwisko:Mazurek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Kraków (Małopolskie), Myślenice (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroży Cecylia Katarzyna, Bisztyga Czesław Benedykt, Brytan Anna Teresa, Buchalska Barbara Józefa, Czernecka Urszula, Miętka Danuta, Pustuła Helena Jolanta, Sala Aleksandra Kazimiera, Urbanik Tomasz, Wiechniak Józefa, Wojtan Małgorzata, Wojtasiak Helena
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barzowski Jerzy, Chlebowicz Jan, Chmielarz Agnieszka, Chrzanowski Dariusz Jacek, Dyczewska Anna Małgorzata, Falkiewicz Dariusz Krzysztof, Gołuch Anna Maria, Jankowska Fąs Joanna, Kierozalski Grzegorz, Krawczyszyn Błażej, Lesiński Adam, Lubicki Tomasz Edward, Marat Arkadiusz Adam, Nowak Cezary, Pęk Tadeusz, Rzymkowska Ewa, Staśkiewicz Roman Marek, Stępniewska Maria, Stróżyk Michał, Szpakowska Ewa, Szysz Marek, Szyszko Roman, Wittstock Jarosław Adam, Wlizło Adam, Zalewski Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaremba Rafał Paweł

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bujko Jerzy, Dryndos Jerzy, Goliński Jan, Jaguś Paweł, Kołakowski Paweł, Plata Aleksander, Pyzik Krzysztof, Swolkień Andrzej, Tomecka Marzena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatka Bartłomiej Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bakierzyński Arkadiusz, Balcerowski Henryk, Darabasz Jadwiga Czesław, Dyczewska Anna, Fechner Puternicka Małgorzata, Jurek Stanisław, Kierozalski Grzegorz, Komorowski Jerzy, Konieczny Marek Roman, Kornacka Marzena, Kulesa Marek, Marat Arkadiusz, Michalski Edmund, Paluch Maciej, Rybicka Joanna, Śliwski Paweł, Stępniewska Maria Ewa, Stróżyk Michał, Szczesiak Maria, Szyszko Roman, Wawryn Michał, Włodarczyk Kamila, Zalewski Michał, Łokucijewska Halina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwara Piotr Roman
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dudzik Wojtanek Stanisława, Górski Ziemowit Józef, Jastrzębski Roman Robert, Ślósarczyk Andrzej, Targosz Andrzej, Urban Arkadiusz Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prostak Janusz Stanisław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górka Józef, Krawczyk Adam, Lis Józef, Podrecki Paweł, Sidor Jerzy, Starzak Ludwik, Szydlak Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tajduś Jan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barzowski Jerzy, Denis Andrzej Radosław, Dutkowska Anna, Galanek Adam, Iżyłowska Beata Maria, Kierozalski Grzegorz, Kobyłkiewicz Sylwia Krystyna, Kulewicz Zbigniew, Lemański Marcin Daniel, Malinowski Łukasz Piotr, Meler Piotr Jerzy, Okołotowicz Agnieszka Ewa, Różycki Artur, Strzelczyk Grzegorz, Szajna Marian Czesław, Szyszko Roman, Urbańska Krystyna Maria, Węgrecki Józef, Zbychorski Kamil, Żynda Zenon Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuszcz Włodek Joanna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aag Studio Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000641896
  2. Alians Energetyczny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365117
  3. Arge Nieruchomości Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000271547
  4. Arge Paliwa Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000271750
  5. Arge Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000006118
  6. Ccsoft Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000463327
  7. Ccsoft Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000641961
  8. Cech Rzemiosł Różnych Myślenice, Myślenice − KRS 0000015346
  9. Dalmor S.A., Gdynia − KRS 0000020227
  10. Digital Solutions Center Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000346070
  11. Digital Solutions Center Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000488691
  12. Electromobility Poland S.A., Warszawa − KRS 0000651242
  13. Elektroplast Sp. Z O.O., Stróża − KRS 0000118321
  14. Elektrownia Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000719342
  15. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  16. Energa Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000538935
  17. Energa Wytwarzanie S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  18. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  19. Eob Pgk1 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000540064
  20. Eqlibrium Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000712820
  21. Eqlibrium Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000475240
  22. Es-system S.A., Kraków − KRS 0000113760
  23. Excon S.A., Kraków − KRS 0000742189
  24. Foresight Strategy Advisors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235092
  25. Fota S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000047702
  26. Fundacja Csr, Gdańsk − KRS 0000688378
  27. Fundacja Energa, Gdańsk − KRS 0000326853
  28. Fundacja Nadzieja, Sulejówek − KRS 0000485570
  29. Fundacja Rozwoju Regionu Myślenickiego, Myślenice − KRS 0000212209
  30. Infinitas Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000416699
  31. Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej, Osieczany − KRS 0000353855
  32. J.a. Energy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000640947
  33. Jsp Investments Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000295285
  34. Jutax Sp. Z O.O., Myślenice − KRS 0000455008
  35. Jutax Sp. Z O.O., Myślenice − KRS 0000136959
  36. Kadra Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000516561
  37. Kółko Rolnicze W Łękach, Łęki − KRS 0000228869
  38. Kółko Rolnicze W Trzemeśni, Trzemeśnia − KRS 0000603551
  39. Krokus Pe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000259010
  40. Krokus Pe Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000266270
  41. Krynicki Recykling S.A., Olsztyn − KRS 0000291772
  42. Krzesińskie Stowarzyszenie Oświatowe, Poznań − KRS 0000409441
  43. Kst Development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000296100
  44. Kt Development Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000330371
  45. Kt Development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000592963
  46. L2 Mobile.com S.A., Warszawa − KRS 0000038009
  47. Logotec Engineering S.A., Mysłowice − KRS 0000079849
  48. Lotos Petrobaltic S.A., Gdańsk − KRS 0000171101
  49. M.a.k.s. Ambroży, Kurowska - Moskal, Nalepa, Wielgus, Wołek Sp. J., Myślenice − KRS 0000057190
  50. Maat4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612345

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.p.n. Promise S.A., Warszawa − KRS 0000375933
  2. Aegir 1 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406753
  3. Aegir 2 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406704
  4. Aegir 3 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406512
  5. Aegir 4 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406533
  6. Aegir 5 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406530
  7. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  8. Amerestate S.A., Warszawa − KRS 0000155964
  9. Amerlease S.A., Warszawa − KRS 0000087167
  10. Arge Dystrybucja Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000271516
  11. Arge Projekty Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000272502
  12. Baltica Trading Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000283272
  13. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  14. Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr, Białystok − KRS 0000037027
  15. Black Dot Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000450300
  16. Bnp Paribas Financial Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045093
  17. Bpi Bank Polskich Inwestycji S.A., Warszawa − KRS 0000237641
  18. Bpk Wrocław Przedsiębiorstwo Projektowo-wdrożeniowe, Wrocław − KRS 0000120512
  19. Bytowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Bytów − KRS 0000142402
  20. Catermed S.A., Kraków − KRS 0000410887
  21. Cbl Tres Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000458389
  22. Centrum Badawczo-rozwojowe Im.m.faradaya Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000539158
  23. Centrum Bankowo-finansowe Nowy Świat S.A., Warszawa − KRS 0000044482
  24. Centrum Edukacji Menadżerskiej Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000147625
  25. City Air S.A., Kraków − KRS 0000097698
  26. Coldtechnica Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000187596
  27. Comfort S.A., Rakowice Małe − KRS 0000363154
  28. Computer Service Support Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000080497
  29. Consensus Company Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000099936
  30. Crist S.A., Gdynia − KRS 0000363752
  31. Dolnośląskie Młyny S.A., Ujazd Górny − KRS 0000093986
  32. Ebroker Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000015025
  33. Ecobud Energy Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000460360
  34. Egb Investments S.A., Bydgoszcz − KRS 0000065491
  35. Eko - Projekt Sp. Z O.O., Jazowa − KRS 0000414094
  36. Eko Dolina Sp. Z O.O., Łężyce − KRS 0000030282
  37. Elektrownia Ccgt Grudziądz Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000447649
  38. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  39. Enea Pomiary Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000008342
  40. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  41. Enea Wytwarzanie S.A., Świerże Górne − KRS 0000060541
  42. Energa - Nieruchomości S.A., Płock − KRS 0000078397
  43. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  44. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  45. Energa Ciepło Kaliskie Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000407520
  46. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  47. Energa Invest S.A., Gdańsk − KRS 0000047874
  48. Energa Kogeneracja Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000207049
  49. Energa Logistyka Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000074173
  50. Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000046311

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Montaż prosumenckich mikroinstalacji fotowoltaicznych na obiektach mieszkalnych w gminie Łask
    Zamawiający: Gmina Łask, Łask
    1. Przedmiotem
    zamówienia jest zaprojektowanie oraz wykonanie 59 mikroinstalacji fotowoltaicznych o łącznej zainstalowanej
    mocy 0,243 MWe, oraz 4 pomp ciepła o łącznej mocy zainstalowanej 35,2 kWt w ramach zadania pn. „Montaż
    prosumenckich mikroinstalacji fotowoltaicznych na obiektach mieszkalnych w gminie Łask” realizowanego ze
    środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach programu
    pn. „Wspieranie rozproszonych, odnawialnych źródeł energii, Część 4) Prosument - linia dofinansowania z
    przeznaczeniem na zakup i montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii”. 2. W ramach realizacji
    zamówienia przewiduje się montaż instalacji paneli fotowoltaicznych na powierzchni dachowej budynków lub
    wolnostojącej w systemie bezinwazyjnym, tj. bez naruszania ciągłości izolacji termicznej oraz
    przeciwwilgociowej połaci dachu. Zakres prac obejmuje kompleksowe zaprojektowanie i wybudowanie
    mikroinstalacji fotowoltaicznych z możliwością przyłączenia systemu do sieci energetycznej (w tym 25 instalacji
    z ogrzewaczami wody) oraz 3 pomp typu powietrze/woda i 1 pompy typu glikol/woda w tym: 2.1. dokonanie
    wizji lokalnej nieruchomości objętych zamówieniem wg wykazu PFU, przeprowadzenie analizy
    najefektywniejszej lokalizacji paneli, dobór odpowiedniej ilości i rodzaju paneli i innych elementów systemów
    fotowoltaicznych oraz przedłożenie wstępnych założeń projektowych do akceptacji Zamawiającemu, 2.2.
    wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej przez osobę uprawnioną, w tym uzyskanie map do celów
    projektowych (jeżeli będzie taka potrzeba) oraz uzyskanie w imieniu inwestora decyzji zezwalającej na budowę
    albo dokonywanie niezbędnych zgłoszeń (zgłoszenie rozpoczęcia robót budowlanych) – jeśli będzie taka
    potrzeba. Dokumentacja musi być wykonana w języku polskim, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    programem funkcjonalno-użytkowym zwanym dalej PFU, oraz wymogami technicznymi Narodowego Funduszu
    Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zwanej dalej NFOŚiGW, Projekt instalacji musi zawierać: 2.2.1. część
    opisową, 2.2.2. niezbędne obliczenia techniczne w tym sprawdzenie napięć w punkcie mocy maksymalnej (MPP)
    dla łańcucha w temperaturze +70ºC i -25ºC oraz napięcie łańcucha dla obwodu otwartego w temperaturze
    -25ºC, obliczone parametry powinny spełniać wymagania stawiane przez falownik, 2.2.3. dobór zabezpieczeń
    przepięciowych i ochrony przed porażeniem, 2.2.4. dobór kabli i zabezpieczeń nadprądowych, 2.2.5. współdziałanie z instalacją odgromową, 2.2.6. schematy, rzuty, rysunki konstrukcji montażowej pod panele,
    2.2.7. sprawdzenia obciążeń konstrukcji oraz nośności dachu, 2.2.8. wypełnione zgłoszenia o przyłączenie
    mikroinstalacji fotowoltaicznej do sieci dystrybucyjnej PGE, 2.2.9. karty katalogowe oraz certyfikaty
    dopuszczenia do użytku zastosowanych komponentów, 2.2.10. certyfikaty potwierdzające uprawnienia
    wykonawcy do instalowania systemów fotowoltaicznych, 2.2.11. wszelkie wymagane prawem uzgodnienia. 2.3.
    dostarczenie oraz montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej oraz pomp ciepła wraz z niezbędnymi robotami
    towarzyszącymi, w tym z przygotowaniem miejsc montażu, uprzątnięciem i przywróceniem do stanu
    pierwotnego miejsc po wykonanych pracach, 2.4. opomiarowanie zamontowanej mikroinstalacji w licznik
    umożliwiający gromadzenie i lokalną prezentację danych o ilości energii elektrycznej wytworzonej w
    mikroinstalacji oraz podłączenie modułu komunikacyjnego do przesyłania danych, montaż urządzeń
    odnawialnych źródeł energii, montaż liczników energii elektrycznej pobieranej przez wszystkie urządzenia
    instalacji służącej do zasilania pomp ciepła, 2.5. zapewnienie kierownika budowy posiadającego odpowiednie
    kwalifikacje do kierowania robotami budowlanymi, 2.6. dokonanie przez wykonawcę wszelkich prób, sprawdzeń,
    pomiarów, badań, ekspertyz, regulacji i rozruchu wybudowanej mikroinstalacji, 2.7. przyłączenie mikroinstalacji
    fotowoltaicznej do sieci elektroenergetycznej – Operatora Systemu Dystrybucyjnego PGE wraz z dokonaniem w
    imieniu inwestora zgłoszenia i odbioru mikroinstalacji przez PGE, 2.8. uruchomienie mikroinstalcji
    fotowoltaicznej oraz pomp ciepła, 2.9. opracowanie instrukcji obsługi i eksploatacji urządzeń (w języku polskim)
    oraz przeszkolenie użytkowników w zakresie bieżącej obsługi, 2.10. wykonanie dokumentacji powykonawczej,
    2.11. przekazanie mikroinstalacji i pomp ciepła do użytkowania, 2.12. wykonanie i umieszczenie tablic
    informacyjnych zgodnie z wytycznymi NFOŚiGW (treść i miejsce zostanie ustalone z Zamawiającym na etapie
    realizacji), 2.13. udzielenie rękojmi i gwarancji na przedmiot zamówienia i zapewnienie usług serwisowych na
    zasadach określonych w umowie stanowiącej załącznik do SIWZ, 2.14. w okresie 5 lat od daty odbioru
    mikroinstalacji fotowoltaicznej oraz pomp ciepła Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt do
    przeprowadzenia dwa razy w roku (wiosna, jesień) przeglądów kontrolnych materiałów i części
    eksploatacyjnych oraz do przeprowadzania pomiarów instalacji elektrycznej zgodnie z przepisami i wymogami
    producenta urządzeń. 3. Wymagany okres odpowiedzialności Wykonawcy w zakresie roszczeń z tytułu rękojmi
    na oferowany przedmiot zamówienia wynosi 5 lat od daty od daty końcowego odbioru instalacji. 4. Wykonawca
    udzieli Zamawiającemu gwarancji na główne elementy urządzeń na okres nie krótszy niż: 4.1. gwarancja mocy
    na panel słoneczny: minimum 10 lat na 90% wydajności oraz minimum 25 lat na 80% wydajności, liczonych od
    dnia podpisania przez Zamawiającego (bez uwag) protokołu odbioru końcowego zadania, 4.2. gwarancja na
    falowniki: minimum 5 lat (Zamawiający informuje, że długość tego okresu gwarancji stanowić będzie kryterium
    oceny ofert), 4.3. gwarancja na konstrukcję: 10 lat, 4.4. gwarancja na pozostałe instalacje w tym na
    podgrzewacze wody: 5 lat, 4.5. gwarancja na pompy ciepła: 5 lat, 4.6. gwarancja na roboty montażowe: 5 lat.
    5. Wykonawca jest zobowiązany w okresie gwarancji do nieodpłatnego dokonywania przeglądów urządzeń oraz sprawdzeń wymaganych przez producenta urządzenia.

Inne osoby dla Mazurek Andrzej (49 osób):