Kogo reprezentuje osoba

Mazurek Marek

w KRS

Marek Mazurek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Nazwisko:Mazurek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1961 r., wiek 61 lat
Miejscowości:Chełm (Lubelskie), Lublin (Lubelskie), Poniatowa (Lubelskie), Włodawa (Lubelskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszkiewicz Alicja, Barańska Dorota, Dąbrowski Stanisław, Frąckiewicz Jerzy, Machnicki Andrzej, Mazurek Elżbieta Helena, Pieczonka Romuald, Pieczonka Gierczak Dominika Ewa, Pieczonka Ruszkowska Ilona, Rogala Helena Janina, Śmigielski Janusz Bartłomiej, Sokołowska Halina, Stępniak Irena Maria, Łata Barbara Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dzięcioł Aldon Mieczysław, Korzeniewski Tomasz, Kozłowska Lejko Edyta, Ratkiewicz Hubert, Zaborek Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łągwa Edward
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bigos Anna Maria, Fedeńczuk Henryk Ryszard, Kato Izabela, Kato Joanna, Kotowska Marianna, Mazurek Elżbieta Helena, Sławiński Zenon Leon, Tomasiak Jerzy, Tomasiak Julia, Wawszczak Henryk Józef, Zaporowski Zbigniew Fryderyk

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszkiewicz Alicja, Barańska Dorota, Dąbrowski Stanisław, Frąckiewicz Jerzy, Machnicki Andrzej, Mazurek Elżbieta Helena, Pieczonka Romuald, Pieczonka Gierczak Dominika Ewa, Pieczonka Ruszkowska Ilona, Rogala Helena Janina, Śmigielski Janusz Bartłomiej, Sokołowska Halina, Stępniak Irena Maria, Łata Barbara Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bigos Anna Maria, Fedeńczuk Henryk Ryszard, Kato Izabela, Kato Joanna, Kotowska Marianna, Mazurek Elżbieta Helena, Sławiński Zenon Leon, Tomasiak Jerzy, Tomasiak Julia, Wawszczak Henryk Józef, Zaporowski Zbigniew Fryderyk
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gaca Bronisław, Gaca Tadeusz, Ochnik Jolanta, Zgierski Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frąckiewicz Jerzy, Góra Krzysztof Stefan, Pieczonka Romuald, Piekarz Ewa Mariola, Śmigielski Janusz Bartłomiej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buczak Andrzej, Grzesiak Zbigniew, Kościelska Mazur Renata Ewa, Krzyżanowska Grażyna Urszula, Kurus Dariusz Stanisław, Musiał Jan Wincenty, Pędziński Marian Adam, Studziński Tadeusz Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysocki Piotr
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    ------------ ------------, Dycha Agnieszka Krystyna, Jarosz Leszek Henryk
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bondyra Stanisław, Brzeziński Marek, Cięszczyk Zenon, Krzemiński Marian, Lechowski Leszek, Misiura Zbigniew, Tabor Henryk, Tomasik Henryk
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dębski Jerzy Marek, Pieczonka Romuald Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcikowski Grzegorz Marcin

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ado-med Kliniki Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000360164
  2. Ajp Logistic Sp. Z O.O., Biała Podlaska − KRS 0000540819
  3. Akwilon Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000176623
  4. Arion Szpitale Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347035
  5. Bio-energia Sp. Z O.O., Różanka − KRS 0000391904
  6. Biuro Usług Rachunkowo-księgowych Sp. Z O.O., Włodawa − KRS 0000758780
  7. Błaszczuk, Goluch i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych, Lublin − KRS 0000266964
  8. Centrum Integracji Osiedlowej Chaesemus, Chełm − KRS 0000214736
  9. Chełmski Klub Karate Kyokushin, Chełm − KRS 0000081981
  10. Chełmskie Linie Autobusowe Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000182220
  11. Chełmskie Towarzystwo Samorządowe, Chełm − KRS 0000038572
  12. Clean Concept Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000563860
  13. Cr Projekt Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000423833
  14. Daewoo Motor Polska Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Lublinie, Lublin − KRS 0000037343
  15. Europejskie Towarzystwo Naukowe Napędów i Środków Transportu Kones W Polsce, Warszawa − KRS 0000222854
  16. Exporters Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000362354
  17. Fundacja Lokalnych Inicjatyw Społecznych, Głogów − KRS 0000368272
  18. Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Zakręcie − KRS 0000193319
  19. Grupa Magazyny Polska Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000345955
  20. Kancelaria Radców Prawnych Lechowski Olejnik Spółka Partnerska, Głogów − KRS 0000164299
  21. Książka Szkolna Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000100336
  22. Lkr Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000414429
  23. Lubelski Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych, Lublin − KRS 0000035761
  24. Marek Dudek,beata Dudek,józef Dudek Zepart Sp. J., Skokówka − KRS 0000017404
  25. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Włodawa − KRS 0000050215
  26. Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Kras-eko Sp. Z O.O., Wincentów − KRS 0000041616
  27. Nateko Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000483901
  28. Nowe Technologie Budowlane S.A., Zieleniec − KRS 0000404869
  29. Pks Hrubieszów Sp. Z O.O., Hrubieszów − KRS 0000411915
  30. Poleskie Stowarzyszenie Folklorystyczne We Włodawie, Włodawa − KRS 0000050426
  31. Poleskie Towarzystwo Medialne, Włodawa − KRS 0000386761
  32. Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego i Konserwacji Zabytków Arcus Spółka Z ograniczoną Odpowiedzialnością Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000194872
  33. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Puławach Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000300196
  34. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Puławach Sp. Z O.O. W Puławach, Puławy − KRS 0000063058
  35. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Zamościu Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000295699
  36. Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych W Lublinie Expol S.A., Lublin − KRS 0000004594
  37. Przedsiębiorstwo- Dom Książki Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000044925
  38. Pthw Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000054187
  39. Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000354857
  40. Spółdzielnia Pracy Sprzętu Medycznego Spoina Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000094140
  41. Stowarzyszenie Chrystus Dla Narodów - Polska, Gdynia − KRS 0000007534
  42. Stowarzyszenie Dla Dzieci i Młodzieży Szansa, Głogów − KRS 0000048342
  43. Stowarzyszenie Klub Żeglarski Wega, Włodawa − KRS 0000014440
  44. Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Ziarno, Nowa Sól − KRS 0000136287
  45. Stowarzyszenie Promocja Tenisa Advantage 2100, Wrocław − KRS 0000073947
  46. Unex Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000226423
  47. Zakłady Tytoniowe W Lublinie S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000037545
  48. Zamojska Izba Gospodarcza, Zamość − KRS 0000223128
  49. Zbd Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000263924
  50. Zomar S.A., Lublin − KRS 0000014713

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  2. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  3. Centrum Innowacji i Transferu Technologii Lubelskiego Parku Naukowo - Technologicznego Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000173449
  4. Centrum Szkolenia i Rekreacji Energetyk Sp. Z O.O., Krasnobród − KRS 0000062971
  5. Djass Sp. Z O.O., Józefów Nad Wisłą − KRS 0000072486
  6. Ducat Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000074956
  7. Ecoren Dke Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000075327
  8. Ers Eco Roof Systems Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000602769
  9. Federacja Zakładowych Organizacji Związkowych Pracowników Księgarstwa, Warszawa − KRS 0000104639
  10. Fis Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000154543
  11. Fragal Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000137819
  12. Fructo-maj Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Milejów − KRS 0000008321
  13. Fs Nieruchomości S.A., Lublin − KRS 0000289537
  14. Fundusz Rozwoju Spółek S.A., Warszawa − KRS 0000285139
  15. Fundusz Usług Leasingowych Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000048611
  16. Galabud Materiały Budowlane S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000052417
  17. Geo-prima Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Borowa Góra − KRS 0000306887
  18. Gg-t.ip.gaca Sp. J., Lublin − KRS 0000077379
  19. Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa W Chełmie, Chełm − KRS 0000137579
  20. Grupa Lotos S.A., Gdańsk − KRS 0000106150
  21. It Complete Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000255039
  22. Kancelaria Prawnicza Sobolewski i Szuwara Spółka Komandytowa W Lublinie, Lublin − KRS 0000014619
  23. Kghm Metraco S.A., Legnica − KRS 0000268433
  24. Kghm Polska Miedź S.A., Lubin − KRS 0000023302
  25. Kghm Zanam Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000055091
  26. Komunikacja Miejska Sp. Z O.O., Głogów − KRS 0000055569
  27. Lastmak S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000034637
  28. Lubelskie Fabryki Wag Fawag S.A., Lublin − KRS 0000029928
  29. Lubelskie Konsorcjum Księgarskie Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000157546
  30. Lubelskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Przemysłówka S.A., Lublin − KRS 0000042102
  31. Lubelskie Przedsiębiorstwo Przemysłowo-handlowe Odczynniki Chemiczne W Lublinie, Lublin − KRS 0000201341
  32. Lubelsko - Małopolska Spółka Cukrowa S.A., Zamość − KRS 0000072385
  33. Mercus Logistyka Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000035799
  34. Międzyzakładowe Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domów Mieszkalnych Ochota, Warszawa − KRS 0000131429
  35. Państwowe Przedsiębiorstwo Dom Książki W Prywatyzacji, Lublin − KRS 0000015567
  36. Pge Zamojska Korporacja Energetyczna S.A., Zamość − KRS 0000041427
  37. Pol-miedź Trans Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000117031
  38. Polkomtel S.A., Warszawa − KRS 0000020908
  39. Polskie Centrum Zdrowia Góra Śląska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000186855
  40. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjne Gompex Spółkaz Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Lublin − KRS 0000123794
  41. Przedsiębiorstwo Inżynierii Wodnej Melbud S.A., Zamość − KRS 0000029447
  42. Przedsiębiorstwo Państwowe Zremb Łuków W Prywatyzacji, Łuków − KRS 0000125806
  43. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej W Hrubieszowie, Hrubieszów − KRS 0000117851
  44. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Avidus Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000056141
  45. Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego Premet We Włodawie Likwidacyjnej, Włodawa − KRS 0000079153
  46. Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Wschód S.A., Lublin − KRS 0000042933
  47. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Oknopol Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000145845
  48. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji W Głogowie Sp. Z O.O., Głogów − KRS 0000035284
  49. Qubus Software Sp. Z O.O., Zielonki − KRS 0000093546
  50. Spółdzielnia Inwalidów Spin W Puławach, Puławy − KRS 0000042474

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa urządzeń komputerowych, pakietów oprogramowania i systemów informatycznych, pomocy dydaktycznych z fizyki, chemii, wychowania fizycznego, książek, filmów, audiobooków w ramach realizacji projektu pt. Czas na Wiedzę.
    Zamawiający: Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Biłgoraj
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa urządzeń komputerowych, pakietów oprogramowania i systemów informatycznych, pomocy dydaktycznych z fizyki, chemii, wychowania fizycznego, książek, filmów, audiobooków w ramach realizacji projektu pt. Czas na Wiedzę Część I Urządzenia komputerowe obejmuje: Zestaw multimedialny (laptop, projektor, ekran ścienny rozwijany, głośniki) 4 zestawy. Część II Urządzenia i systemy informatyczne obejmuje: Tablica interaktywna wraz z krótkoogniskowym projektorem i pełnym oprogramowaniem 1 sztuka Część III Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne obejmuje: Zestaw multimedialny poradnika Wychowanie do aktywnego udziału w życiu gospodarczym z licencją na 10 stanowisk - wersja wielostanowiskowa. Program komputerowy eduROM Przedsiębiorczość 1 sztuka. Oprogramowanie do tablic interaktywnych EduROM Szkoła ponadgimnazjalna pakiet przedmiotowy Chemia 1 sztuka. Część IV Materiały biurowe: 1Kalkulatory biurkowe - 101 sztuk Część V Urządzenie do odczytu płyt CDMp3 obejmuje: 1Magnetofon - odtwarzacz CD z Mp3 - 3 sztuki Część VI Książki, czasopisma obejmuje: 1Tematyczny słownik języka angielskiego - 7 sztuk. 2Publikacja Młodzieżowe Portfolio Kariery- 10 sztuk. 3Informator PWN dla maturzysty - 1 sztuka. 4Czas na Studia - magazyn dla maturzystów - 2 sztuki. 5Słownik multimedialny rosyjsko-polski polsko-rosyjski PWN - 4 sztuka. 6Gry zabawy językowe. Język angielski - 7 sztuk. 7Program multimedialny Rosyjski na 6+ - 4 sztuki. 8Pakiet podstawowy Kariera na maksa - 1 sztuka. 9Zestaw do doświadczeń z chemii: Mini- Lab - 8 sztuk. Część VII Filmy DVD obejmuje: 1Zestaw ekranizacji teatralnych i filmowych na płytach DVD Lalka, Przedwiośnie,Chłopi, Makbet, Zbrodnia i kara, Tango, Osiem i pół, Ofiarowanie, Światła rampy, Sobowtór- 1 komplet 2Film szkoleniowy Savoir - vivre w pracy - 1 sztuka. 3Film szkoleniowy Jak wywrzeć dobre wrażenie na innych - 1 sztuka. 4Film szkoleniowy Mowa ciała w praktyce- 1 sztuka. 5Film szkoleniowy Rozmowa kwalifikacyjna - 1 sztuka. 6Film szkoleniowy Nie daj się bezrobociu - 1 sztuka. 7Film szkoleniowy Techniki szybkiego uczenia się i czytania - 1 sztuka. 8Film szkoleniowy Poczucie własnej wartości - 1 sztuka. 9Film Titanic - 1 sztuka. 10Film Step Up 2 - 1 sztuka. 11Film Notting Hill - 1 sztuka. 12Film Epoka Lodowcowa - 1 sztuka. 13Film Shrek - 1 sztuka. 14Film Zmierzch - 1 sztuka. 15Film Legalna blondynka - 1 sztuka. 16Film Poradnik pozytywnego myślenia - 1 sztuka. 17Film Jak stracić chłopaka w 10 dni- 1 sztuka. 18Film Szybcy i wściekli - 1 sztuka. Część VIII Audiobooki obejmuje 1MP3 1 sztuka 2 MP3 1 sztuka 3 MP3 1 sztuka 4 MP3 1 sztuka Część IX Pomoce dydaktyczne z fizyki obejmuje: 1Mapa nieba -6 sztuk. 2Teleskop do oglądania planet + dodatki do teleskopu - 1 sztuka. 3Generator prądu (zasilacz prądu) - 1 sztuka. 4Maszyna elektrostatyczna Wimshursta - 1 sztuka. 5Waga Ohaus CL201 - 1 sztuka. Część X Sprzęt sportowy obejmuje: 1Piłki do siatkówki - 16 sztuk. 2Piłki do koszykówki - 16 sztuk. 3Materac do ćwiczeń - 6 sztuk. 4Rakietki do badmintona - 10 sztuk. Część XI Kurs online 1 Matematura - program online przygotowujący do obowiązkowej matury z matematyki z kodami dostępu dla 69 uczniów i 7 nauczycieli. Część XII Gry zespołowe 1Komplet do Intercrosse szt. 1 Szczegółowy opis poszczególnych części zamówienia niezbędny do określenia standardu i jakości dostarczonych urządzeń komputerowych, pakietów oprogramowania i systemów informatycznych, pomocy dydaktycznych z fizyki, chemii, wychowania fizycznego, książek, filmów, audiobooków. Użyte w dokumentacji technicznej nazwy wyrobów i elementów, które wskazują lub mogłyby kojarzyć się z producentem lub firmą nie mają na celu preferowanie wyrobu lub materiałów danego producenta, lecz wskazanie na wyrób, materiał lub element, który powinien posiadać cechy, parametry techniczne nie gorsze od podanego w specyfikacji. Zamawiający dopuszcza zastosowanie równoważnych zamienników wyrobów i urządzeń określonych w dokumentacji nazwą producenta i/lub znakiem towarowym, jeżeli oferowane wyroby równoważne posiadają parametry, cechy jakościowo-użytkowe nie gorsze, tzn. identyczne lub wyższe od wyrobów i urządzeń wymienionych w specyfikacji).

Inne osoby dla Mazurek Marek (42 osoby):