Kogo reprezentuje osoba

Mazurek Piotr Marek

w KRS

Piotr Marek Mazurek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Drugie imię:Marek
Nazwisko:Mazurek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1965 r., wiek 53 lata
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Szymbark (Pomorskie), Łapino (Pomorskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Lesław, Kozarzewska Marta Katarzyna, Kozarzewski Jan Paweł, Piskorski Mirosław Edmund, Pleskot Dorota, Sosiński Paweł, Stępiń Kamil Maksymilian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nocuń Olaf Sebastian

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Poltrok Józef Bronisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbański Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czapiewski Daniel Tadeusz, Dudek Stanisław Józef, Labuda Witosław Brunon, Młyński Andrzej Marian, Nosewicz Zdzisław, Pontus Jerzy Andrzej, Szwichtenberg Gerard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rogowski Andrzej Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieniek Beata Izabela, Bieniek Mariusz, Molska Maja Marcelina, Molska Marta Aleksandra, Stępiń Jerzy, Stępiń Kamil Maksymilian, Wójcik Magda

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lemańska Elżbieta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aag Sp. Z O.O., Starbienino − KRS 0000210514
  2. Ajm Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000252892
  3. Bank Spółdzielczy W Sztumie, Sztum − KRS 0000084617
  4. Beautyspot. Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000687247
  5. Centrum Edukacji i Promocji Regionu Sp. Z O.O., Szymbark − KRS 0000612182
  6. Centrum Współpracy Chińsko-pomorskiej / Chinese-pomeranian Cooperation Centre Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000543458
  7. Danmar Domy Sp. Z O.O., Szymbark − KRS 0000614189
  8. Danmar Sp. Z O.O., Szymbark − KRS 0000128360
  9. Elbląskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000061675
  10. Federacja Lokalnych Organizacji Turystycznych Sieć Lot, Toruń − KRS 0000499674
  11. Ferre S.A., Gdańsk − KRS 0000337389
  12. Fundacja Bowke, Gdańsk − KRS 0000513471
  13. Juneco Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000677133
  14. Kaszubski Bank Spółdzielczy, Wejherowo − KRS 0000083366
  15. Kaszubski Związek Pracodawców, Żukowo − KRS 0000385371
  16. Kaszubskie Centrum Kongresowe Sp. Z O.O., Szymbark − KRS 0000345359
  17. Kaszubsko-kociewskie Stowarzyszenie Im. Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Pomorski, Szymbark − KRS 0000230856
  18. Łączpol Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000034579
  19. Magnus Consultants Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000212645
  20. N-service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000447688
  21. Norda Partner S.A., Gdańsk − KRS 0000464901
  22. Ochotnicza Straż Pożarna W Ostrzycach, Ostrzyce − KRS 0000201753
  23. Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000038541
  24. Ostrzyckie Lobby Turystyczne, Ostrzyce − KRS 0000229819
  25. Prt Net Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000035103
  26. Przedsiębiorstwo Turystyczne Roma Sp. Z O.O., Łapino − KRS 0000109554
  27. Respect Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000489365
  28. Soen Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000431939
  29. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Kartuzach, Kartuzy − KRS 0000130259
  30. Stężyca-korona Kaszub, Stężyca − KRS 0000363363
  31. Stocznia Żuławy Sp. Z O.O., Piaskowiec − KRS 0000164532
  32. Stowarzyszenie Dąbka, Gdańsk − KRS 0000329560
  33. Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Łączpol Awfis Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000492361
  34. Stowarzyszenie Polsko-ukraińskie Perspektywa, Bytów − KRS 0000273836
  35. Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Przywidz Łabędź, Przywidz − KRS 0000349500
  36. Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gołubia i Regionu Serce Kaszub, Gołubie − KRS 0000290252
  37. Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju Dynamo, Gdańsk − KRS 0000433387
  38. Szczyt Wieżyca - Lokalna Organizacja Turystyczna, Szymbark − KRS 0000169781
  39. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Konkret Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000025483
  40. Towarzystwo Przyjaciół Gdańska, Gdańsk − KRS 0000121976
  41. Udh - United Distribution Holding Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000422343

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aldom Bud Sp. Z O.O., Somonino − KRS 0000187578
  2. Clinica Medica Patrona Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000447986
  3. Energoinwest Serwis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000148752
  4. Eneva Telecom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278492
  5. Gabinet Weterynaryjny Sp. J. Michał Irzyłowski,rydzard Kurnikowski,wincenty Bronk, Klukowa Huta − KRS 0000072010
  6. Gdańskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043902
  7. Investoria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000367285
  8. Opgk-mapa Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000014553
  9. Pak Centrum Badań Jakości Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000293182
  10. Port Impuls Sp. Z O.O., Reda − KRS 0000557142
  11. Przedsiębiorstwo Mb-service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000187594
  12. Przedsiębiorstwo Remontowe Pak Serwis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000090150
  13. Przedsiębiorstwo Usługowe Łączpol Ii Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000017314
  14. Respect Polska Mi Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000505966
  15. Smart-net Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000614170
  16. Stowarzyszenie Dom Drewniany, Gdańsk − KRS 0000169302
  17. U Stolema Sp. Z O.O., Ostrzyce − KRS 0000221953

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa projektorów multimedialnych i sprzętu RTV dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego w częściach (12 części).
    Zamawiający: Uniwersytet Gdański, Gdańsk
    część I - dostawa projektorów multimedialnych dla Wydziału Chemii, część II - dostawa projektorów multimedialnych dla Wydziału Ekonomicznego, część III - dostawa projektora multimedialnego dla Centrum Studiów Azji Wschodniej UG, część IV - dostawa ekranów ściennych dla Wydziału Historycznego, część V - dostawa sprzętu multimedialnego dla Pracowni Aparatury Oceanograficznej IO (WOiG UG), część VI - dostawa rzutnika multimedialnego dla Instytutu Psychologii WNS UG, część VII - dostawa projektora multimedialnego dla Pracowni Kryminalistyki WPiA UG, część VIII - dostawa projektora multimedialnego dla Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej WH UG część IX - dostawa projektora dla Zakładu Geografii Pojezierzy IG UG część X - dostawa sprzętu RTV dla Biblioteki UG część XI - dostawa i montaż projektora multimedialnego dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed (projekt unijny), część XII - dostawa projektora multimedialnego dla Instytutu Fizyki Doświadczalnej UG (projekt unijny). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 6A, 6B, 6C (do SIWZ). W części XI , dostawa musi być wykonana razem z montażem i ustawieniem w Sali wykładowej.

Inne osoby dla Mazurek Piotr Marek (84 osoby):