Kogo reprezentuje osoba

Mazurek Sławomir

w KRS

Sławomir Mazurek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sławomir
Nazwisko:Mazurek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1959 r., wiek 58 lat
Miejscowości:Barnisław (Zachodniopomorskie), Goleniów (Zachodniopomorskie), Stargard Szczeciński (Zachodniopomorskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Ustowo (Zachodniopomorskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bracha Saar, Brant Ehud Yehuda, Reiss Michael, Yerushalmi Ido

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaniucha Kazimierz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciosk Bożena, Gajewska Katarzyna, Kurosz Mariusz Maciej, Popławski Andrzej Zbigniew, Skrzypczak Piotr, Syryca Konrad Stanisław, Wilczyńska Violetta, Wilczyński Rafał Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zamlewski Aleksander Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ordon Grzegorz, Wenzel Kay Olaf

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chlebek Alicja Maria
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Homis Marta, Żukowska Małgorzata, Żukowska Monika, Żukowski Marek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Becker Heinz Josef, Lemańczyk Witold Antoni, Sobierańska Dorota

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Polak Lubomiła
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Konieczny Marek, Kościelniak Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cysek Marianna Bożena, Gackowski Zbigniew, Gil Waldemar Mikołaj, Grabiec Romuald Bolesław, Hansen Lars Toft, Kozłowski Jan Sebastian, Kozłowski Tomasz Wit, Litwiński Arkadiusz, Makowski Jarosław Jerzy, Niewiarowski Artur, Wardyn Przemysław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jasek Dariusz, Mazurek Grażyna
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hanisz Zenon, Pilarska Ewa, Sąsara Andrzej, Świątkiewicz Ryszard, Słomińska Irena, Wiech Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciosk Bożena, Gajewska Katarzyna, Kurosz Mariusz Maciej, Popławski Andrzej Zbigniew, Skrzypczak Piotr, Syryca Konrad Stanisław, Wilczyńska Violetta, Wilczyński Rafał Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zamlewski Aleksander Maria
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jankowski Krzysztof, Pieścikowska Celina Barbara, Przewoda Andrzej, Sołtysiak Włodzimierz, Szok Roman, Wiechecki Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Włosek Przemysław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalczyk Ewa
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowak Czesława
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bikowski Robert, Chańko Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szlachcikowski Wojciech
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bjorn Lars Bonderup

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sorensen Klaus Jorgen
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lamers Johannes Ernst, Zawadzki Mirosław Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sokołowski Mariusz Stanisław
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Homis Marta, Żukowska Małgorzata, Żukowska Monika, Żukowski Marek
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Filipowicz Marcin, Kasprzyk Maciej, Małyska Magdalena, Spychala Christian, Spychała Wiesław Franciszek, Spychała Wioletta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4m Sp. Z O.O. Układowej, Ustowo − KRS 0000308566
  2. Agencja Celna Trans-sad Spedycja Międzynarodowa i Krajowa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000052651
  3. Akropol 2 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000416310
  4. Akropol Investycje 7 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000633177
  5. Akropol Inwestycje 2 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000401357
  6. Akropol Inwestycje 3 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000591410
  7. Akropol Inwestycje 4 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000605654
  8. Akropol Inwestycje 5 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000621350
  9. Akropol Inwestycje 6 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000613556
  10. Akropol Inwestycje 8 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000634470
  11. Akropol Inwestycje 9 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000672510
  12. Akropol Inwestycje Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000254447
  13. Akropol Jesionowe 2 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000614028
  14. Akropol Jesionowe 3 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000635492
  15. Akropol Jesionowe 4 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000685087
  16. Akropol Jesionowe Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000593634
  17. Akropol Kamionki Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000394242
  18. Akropol Kołobrzeg 2 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000678864
  19. Akropol Kołobrzeg Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000550051
  20. Akropol Luboń 2 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000578010
  21. Akropol Luboń Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000574912
  22. Akropol Na Skarpie 1 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000680479
  23. Akropol Na Skarpie Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000665674
  24. Akropol Poznań 2 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000613302
  25. Akropol Poznań 3 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000630408
  26. Akropol Poznań 4 Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000575052
  27. Akropol Poznań Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000574974
  28. Akropol Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000239746
  29. Akropol Szczecin Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000391586
  30. Alemar Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Pakosław − KRS 0000349077
  31. Amos Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000564852
  32. Aprivia S.A. Likwidacyjnej, Wysogotowo − KRS 0000302891
  33. Ariadne Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000266079
  34. Autocomp Electronic Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000202992
  35. Aweko Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000055221
  36. B P Nordic Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000375240
  37. Baltic Plaza Mielno Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000689302
  38. Beta Holding Sokół Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000012139
  39. Bigard Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000448998
  40. Bitum Zachód Sp. Z O.O., Stargard Szczeciński − KRS 0000307469
  41. Bitum Zachód Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Stargard Szczeciński − KRS 0000308829
  42. Bs Polyform Sp. Z O.O., Stargard Szczeciński − KRS 0000208679
  43. Bs System Sp. Z O.O., Stargard Szczeciński − KRS 0000278137
  44. Bs System Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa Likwidacyjnej, Stargard Szczeciński − KRS 0000304862
  45. Carmen Group Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000090854
  46. Centrum Inwestycyjno - Oddłużeniowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Stargard Szczeciński − KRS 0000384178
  47. Centrum Park Chojnice Sp. Z O.O., Chojnice − KRS 0000107428
  48. Chemio-land Bis Waldemar Pieprzyk i Wspólnicy Sp. J. Likwidacyjnej, Sierakowo − KRS 0000321319
  49. Delfin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000220297
  50. Eco-armatura Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Stargard Szczeciński − KRS 0000104274

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adama Manufacturing Poland S.A., Brzeg Dolny − KRS 0000011753
  2. Agrozbyt Nord Sp. Z O.O., Barnisław − KRS 0000072354
  3. Arthus Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000251805
  4. B P Senator Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000221275
  5. B.m. Larsen-polska Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000157097
  6. Bds Plus Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000222253
  7. Berti - Magazyn Centralny Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000172954
  8. Brokam Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000284555
  9. Bs Sp. Z O.O., Stargard Szczeciński − KRS 0000042728
  10. C2m S.A., Szczecin − KRS 0000360302
  11. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  12. Centromost-stocznia Rzeczna W Płocku Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000073437
  13. Cis Sp. J. Leszek Ogrodnik, Arnold Siwy, Szczecin − KRS 0000272493
  14. Contact Center Polska Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000307280
  15. Dhg Warplon Polska Sp. Z O.O., Warnice − KRS 0000043838
  16. Domus S.A., Poznań − KRS 0000257100
  17. Dtg Sp. Z O.O., Krępsko − KRS 0000364008
  18. Duon Dystrybucja S.A., Wysogotowo − KRS 0000274429
  19. East Construction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000416308
  20. Edo Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000457825
  21. Elgro Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000030840
  22. Eltor-a Sp. Z O.O., Dębno − KRS 0000025087
  23. Erison Consulting Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000132286
  24. Euro Digital Media Pl Sp. Z O.O., Zgorzelec − KRS 0000113868
  25. Fortum Marketing And Sales Polska S.A., Gdańsk − KRS 0000378299
  26. Fortum Markets Polska S.A., Gdańsk − KRS 0000235405
  27. Fundacja Pomoc W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000081854
  28. Fundacja Wspierania Kultury Fizycznej, Szczecin − KRS 0000046905
  29. Geotermia Pyrzyce Sp. Z O.O., Pyrzyce − KRS 0000124392
  30. Hydrobudowa - 9 Plus Sp. Z O.O. ., Kostrzyn Nad Odrą − KRS 0000161058
  31. Infra S.A., Wysogotowo − KRS 0000295199
  32. InfraSp. Z O.O.., Wysogotowo − KRS 0000040595
  33. Inwest Center Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000136614
  34. Izer Trans Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000125877
  35. K R i Sp. Z O.O., Wysogotowo − KRS 0000082084
  36. Kan - Gaz Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000221490
  37. Komiko Ii Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000156742
  38. Koszalińskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Ogrodniczej Karnieszewice Sp. Z O.O., Trawica − KRS 0000018109
  39. Kwg S.A. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000111320
  40. Leca Group Polska S.A. Likwidacyjnej, Goleniów − KRS 0000353177
  41. Lions Club Magnolia, Szczecin − KRS 0000225411
  42. Lubickie Wodociągi Sp. Z O.O., Lubicz Dolny − KRS 0000128543
  43. Marina Hotele Service Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000165153
  44. Max Moden Sp. Z O.O., Goleniów − KRS 0000060414
  45. Mdm Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000053818
  46. Medika Usługi Medyczne Sp. Z O.O., Police − KRS 0000138426
  47. Meramont Automatyka Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000123724
  48. Meramont S.A., Szczecin − KRS 0000092031
  49. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Stargard − KRS 0000033245
  50. Międzynarodowe Targi Szczecińskie Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000103835

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Kontrakt W2 - zadanie IIB - Budowa tłoczni Piekło wraz z rurociągiem tłocznym i infrastrukturą wodociągową i kanalizacyjną w dzielnicach: Piekło i Antoniów - zamówienie uzupełniające.
    Zamawiający: Gmina Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza
    1. Przedmiotem zamówienia uzupełniającego są roboty budowlane zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego pn. Kontrakt W2 - zadanie IIB - Budowa tłoczni Piekło wraz z rurociągiem tłocznym i infrastrukturą wodociągową i kanalizacyjną w dzielnicach: Piekło i Antoniów polegające na powtórzeniu tego
    samego rodzaju robót, co zamówienie podstawowe realizowane na podstawie umowy nr ZP/JRP-341-2-152/10 z dnia 27.06.2011 r.
    2. Przedmiot zamówienia obejmuje: Roboty budowlane w ulicach: Kusocińskiego, Stawowa, Konstytucji, Spacerowa, Jasna, Kostury, Zakątek, Zakładowa, Parkowa - polegające na wykonaniu: - przyłączy wodociągowych o łącznej długości 67 m wraz z robotami towarzyszącymi, w tym roboty ziemne i odwodnienie; -
    sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami do posesji o łącznej długości 479 m wraz z robotami towarzyszącymi, w tym roboty ziemne i odwodnienie; - przyłączy kanalizacji deszczowej o łącznej długości 31 m wraz z robotami towarzyszącymi, w tym roboty ziemne i odwodnienie; - zamuleń istniejącej kanalizacji w ul. Jasnej i ul. Zakładowej
    - tymczasowego rurociągu tłocznego kanalizacji sanitarnej o średnicy 225 mm i długości 16 m; - komory wodomierzowej DN 1200 mm z filtrem; - nawierzchni drogowych asfaltowych i z kostki o łącznej powierzchni ok. 9710 m2 Szczegółowy zakres robót składający się na przedmiot umowy zawiera przedmiar robót stanowiący załącznik do zaproszenia do udziału w negocjacjach. Szczegółowy zakres robót składający się na przedmiot umowy zawiera przedmiar robót stanowiący załącznik nr 6 do zaproszenia do udziału w negocjacjach. W ramach zamówienia wymagane są od Wykonawcy następujące dokumenty: -operat geodezyjny powykonawczy z domiarami do punktów stałych wraz z naniesionymi granicami; -mapę zasadniczą z naniesionymi przyłączami, potwierdzoną w ośrodku geodezyjnym; -protokół odbioru prób oraz robót zanikowych i ulegających zakryciu podpisany przez przedstawiciela Zamawiającego (jeden zbiorczy dla każdego z przyłączy); -dokumentacja z monitoringu przyłączy potwierdzająca poprawne ich wykonanie; -aprobaty techniczne, certyfikaty, deklaracje zgodności na zastosowane materiały. 3. Zamówienie będzie realizowane na podstawie: postanowień zawartych w treści przyszłej umowy,- przedmiarów robót, STWOiR, które stanowią załącznik nr 6 do zaproszenia. 4.Rozwiązania równoważne. Wskazane w dokumentacji znaki towarowe, patenty i miejsce pochodzenia są uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia i mają na celu wskazanie jedynie jakości i parametrów przedmiotu zamówienia z uwagi na brak innych dostatecznie dokładnych określeń, które pozwalałyby opisać przedmiot zamówienia w tej części w sposób jednoznaczny i wyczerpujący. W związku z powyższym Wykonawcy mogą składać oferty równoważne w stosunku do przedmiotu zamówienia przedstawionego w dokumentacji - zgodnie z art. 30 ust. 4 i 5 Ustawą. W związku z tym : 1.Zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów i urządzeń równoważnych - tj. o parametrach technicznych i jakościowych nie gorszych niż określone w dokumentacji - w odniesieniu do materiałów i urządzeń, których pochodzenie zostało określone przez Zamawiającego w dokumentacji nazwą producenta. 2.Zgodnie z art. 30 ust. 5 Ustawy Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez zamawiającego. Równoważność pod względem parametrów technicznych, użytkowych oraz eksploatacyjnych ma w szczególności gwarantować realizację robót w zgodzie z dokumentacją techniczną oraz zapewnić uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji.
    5. Uszczegółowienie sekcji IV.6 ogłoszenia- wskazana w w sekcji IV.6 ogłoszenia cena wybranej oferty, będącej jednocześnie oferta z ceną najniŜsza i najwyŜszą wynosi 1.748.012,20 zł netto.

Inne osoby dla Mazurek Sławomir (12 osób):