Kogo reprezentuje osoba

Mazurek Teresa Elżbieta

w KRS

Teresa Elżbieta Mazurek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Teresa
Drugie imię:Elżbieta
Nazwisko:Mazurek
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1951 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Pruszcz Gdański (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mazurek Krzysztof Mateusz, Mazurek Zbigniew Bolesław

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berliński Rafał Arkadiusz, Ciepiela Małgorzata Elżbieta, Górski Wojciech Krzysztof, Janiszewski Jacek, Konopska Beata, Marcinek Janusz Andrzej, Radziwiłł Maciej, Zientara Maciej Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczko Tomasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 89th Avenue Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000557635
  2. 89th Avenue Investments Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000560831
  3. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  4. Biuro Usług Geodezyjnych i Projektowych Kodem Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000200730
  5. Black Lion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310496
  6. Cc Group Advisory Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000695199
  7. Cc Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203153
  8. Ciepiela Sadlej Consulting Sp. J., Warszawa − KRS 0000282328
  9. Cresco Financial Advisors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000058765
  10. Cresco Financial Advisors Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000421375
  11. Dom Inwestycyjny Kalkusiński Sadlej S.A., Warszawa − KRS 0000293229
  12. Ebs S.A., Warszawa − KRS 0000347462
  13. Emalia Olkusz S.A. Likwidacyjnej, Olkusz − KRS 0000298230
  14. Emapa S.A., Warszawa − KRS 0000489607
  15. Energetyka Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000559755
  16. Fpp Osiedle Moderno Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000434552
  17. Fpp Powsin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289207
  18. Fundacja Im. Zbigniewa Herberta, Warszawa − KRS 0000359396
  19. Fundacja Kapitałowa Dla Programu Samorządowa Polska, Warszawa − KRS 0000506727
  20. Fundacja Ośrodek Analiz Strategicznych, Warszawa − KRS 0000559044
  21. Fundacja Trzy Trąby, Warszawa − KRS 0000664408
  22. Fundusz Kapitałowy Kujawsko-pomorskiego Klastra Towarowego - Spółdzielnia, Bydgoszcz − KRS 0000551664
  23. G-energy S.A., Warszawa − KRS 0000380413
  24. Imagis S.A., Warszawa − KRS 0000293705
  25. Interaktywny Wehikuł Inwestycyjny S.A., Piła − KRS 0000093183
  26. Izba Przemysłowo-handlowa W Toruniu, Toruń − KRS 0000074925
  27. Jim Corporation Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000374908
  28. Jim Energy Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000306074
  29. Jm Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000390386
  30. Jm Energy 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000390955
  31. Jm Energy 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389705
  32. Jm Energy 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389410
  33. Kenzad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425603
  34. Korona Pomorska S.A., Warszawa − KRS 0000501235
  35. Krajowy Fundusz Rozwoju Samorządowa Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463168
  36. Lwg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000487536
  37. Mapgo24 S.A., Warszawa − KRS 0000516162
  38. Mappa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101246
  39. Mcj Inc. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234353
  40. Mlv 21 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374553
  41. Mlv 22 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373735
  42. Monck Custom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000577602
  43. Narodowy Komitet Seniora Fundacja, Warszawa − KRS 0000596986
  44. Neo Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266106
  45. New Light Masters Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000474819
  46. New Trade Solutions S.A., Warszawa − KRS 0000340003
  47. Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego, Warszawa − KRS 0000162392
  48. Osiedle Innova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000304163
  49. Ozen Sp. Z O.O., Wałcz − KRS 0000164157
  50. Paramoto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000414264

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 5a Sec Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000095434
  2. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  3. Analizy Online S.A., Warszawa − KRS 0000360084
  4. Athletic International S.A., Warszawa − KRS 0000304905
  5. Attis Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268130
  6. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  7. Ballinger Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025858
  8. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  9. Bbb4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312502
  10. Bbf Management S.A., Warszawa − KRS 0000111646
  11. Beverly Hills Video S.A., Warszawa − KRS 0000044203
  12. Bona Fede Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000158094
  13. Browar Czarnków S.A., Kamionka − KRS 0000396902
  14. Browar Gontyniec Sp. Z O.O., Kamionka − KRS 0000349708
  15. Carcom Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055401
  16. Cleancarbon Energy S.A., Koszewko − KRS 0000079667
  17. Cracovia Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270437
  18. Davinci Medical System Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000274211
  19. Dobra Forma 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000577417
  20. Drukarnia Klub Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000659640
  21. Eco-wind Construction S.A., Warszawa − KRS 0000300426
  22. El2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123777
  23. Elektrim - Megadex S.A., Warszawa − KRS 0000032649
  24. Elektrim Online Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnośią, Warszawa − KRS 0000014232
  25. Elektrim S.A., Warszawa − KRS 0000039329
  26. Equity Service Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000105555
  27. Equity Service Poland Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000208899
  28. Equity Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000205040
  29. Fadesa Polnord Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235595
  30. Fam Cynkowanie Ogniowe Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000246306
  31. Fam S.A., Wrocław − KRS 0000065111
  32. Fontana Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239488
  33. Frankiewicz Kapela Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000254601
  34. Fundacja Służewska, Warszawa − KRS 0000092660
  35. Global-sat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000293125
  36. Gobarto S.A., Warszawa − KRS 0000094093
  37. Huta Szkła Gospodarczego Irena S.A. Likwidacyjnej, Inowrocław − KRS 0000124863
  38. Infogis Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000163154
  39. Instytut Geodezji i Kartografii, Warszawa − KRS 0000176403
  40. Inwestycja Czapskich Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000467120
  41. Izba Gospodarcza Transportu Lądowego, Warszawa − KRS 0000130913
  42. Kamfanin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000384611
  43. Kerdos Group S.A., Warszawa − KRS 0000128922
  44. Krezus S.A., Toruń − KRS 0000012206
  45. Kropka Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000438163
  46. Lark.pl S.A., Warszawa − KRS 0000011784
  47. Legalsupport Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000108190
  48. Liberty Poland S.A., Chorzów − KRS 0000127573
  49. Mercor S.A., Gdańsk − KRS 0000217729
  50. Mk Akcesoria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148401

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Wykonanie usług geodezyjnych na rzecz Gminy Żukowo
    Zamawiający: Gmina Żukowo, Żukowo
    Część I zamówienia - PODZIAŁY NIERUCHOMOŚCI stanowiących własność Gminy Żukowo tj.:1) Banino dz. nr 62/20; 2) Żukowo ul. Jabłonowa dz. nr 988/3. Część II zamówienia - WZNOWIENIA ZNAKÓW GRANICZNYCH nieruchomości stanowiących własność Gminy Żukowo dla: 1) ul. Mickiewicza dz. nr 74/2 Żukowo - 10 znaków 2) ul. Batorego dz. nr 617/3 Żukowo - 2 znaki 3) Żukowo dz. nr 773 - 6 znaków 4) ul. Elżbietańska dz. nr 213/1, 215/1, 216/1 Borkowo - 12 znaków 5) ul. Raduńska dz. nr 64 Borkowo - 10 znaków 6) Przyjaźń dz. nr 248 - 7 znaków 7) Skrzeszewo Żukowskie dz. nr 9 - 20 znaków 8) Skrzeszewo Żukowskie dz. nr 405 - 5 znaków 9) Niestępowo dz. nr 360 - 4 znaki 10) Niestępowo dz. nr 363 - 2 znaki 11) Niestępowo dz. nr 361 - 2 znaki 12) Niestępowo dz. nr 362 - 2 znaki
  2. Wykonanie usług geodezyjnychna potrzeby Wydziału Polityki Gospodarczej i Nieruchomości Urzędu Miasta Gdyni
    Zamawiający: Gmina Miasta Gdyni, Gdynia
    3.1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług geodezyjnych w następującym zakresie:
    Część 1 Podział bez rozgraniczenia - dot. nieruchomości mieszkalnych.
    Wykonanie podziałów geodezyjnych nieruchomości mieszkalnych w związku ze zbywaniem nieruchomości przez Gminę Miasta Gdynia, nabywaniem nieruchomości na rzecz Gminy Miasta Gdyni
    Część 2 Podział bez rozgraniczenia - dot. nieruchomości niemieszkalnych.
    Wykonanie podziałów geodezyjnych nieruchomości niemieszkalnych w związku ze zbywaniem nieruchomości przez Gminę Miasta Gdynia, nabywaniem ich, przejmowaniem z mocy prawa pod drogi publiczne
    Część 3 Wznowienie znaków granicznych.
    Wznawianie znaków granicznych nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasta Gdyni, zgodnie z potrzebami wynikającymi z prowadzonych spraw w Wydziale Polityki Gospodarczej i Nieruchomości.
    Część 4 Rozgraniczenie nieruchomości.
    Rozgraniczanie nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasta Gdyni, zgodnie z potrzebami wynikającymi z prowadzonych spraw w Wydziale Polityki Gospodarczej i Nieruchomości
    Część 5 Okazanie granic - identyfikacja nieruchomości w terenie.
    Okazanie granic- identyfikacja nieruchomości z mapy w terenie (z wykorzystaniem dokumentacji organu prowadzącego postępowanie - w sprawach związanych ze zwrotem wywłaszczonych nieruchomości) gdy zachodzi potrzeba okazania w terenie nieruchomości stronie toczącego się postępowania; nieruchomość może składać się z 1 lub więcej działek; czynność okazania granic wiąże się zazwyczaj z jednym wyjazdem w teren w ustalonym terminie.
    Część 6 Pomiar i obliczenie powierzchni zajętego gruntu przez 1 użytkownika/dzierżawcę.
    Pomiar i obliczenie powierzchni zajętego gruntu gminnego przez dzierżawcę lub bezumownego użytkownika gruntu
    UWAGA
    Części 1 i 2 obejmują również odszukanie wszystkich punktów granicznych starych granic.
    Części 1, 2 i 3 obejmują również przekazanie granic nabywcy nieruchomości.
    Część 1, 2, 3 i 4 obejmuje również obowiązek dołączenia aktualnego odpisu zwykłego księgi wieczystej
    3.2 Szczegółowy zakres rzeczowy: Usługi geodezyjne winny być sporządzone zgodnie z ustawą z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (tekst jednolity z 2005 r. Dz.U. nr 240 poz. 2027 z późn. zm. ) oraz obowiązującymi Standardami Zawodowymi. Materiały niezbędne do wykonania usługi Wykonawca zbierze we własnym zakresie i na własny koszt. Szczegółowy zakres rzeczowy poszczególnych zamówień będzie każdorazowo określony przez Wydział Polityki Gospodarczej i Nieruchomości na podstawie odrębnych zamówień (wg załączonego druku), stanowiących integralną część umowy.
    3.3. Termin realizacji poszczególnych zamówień :
    60 dni od dnia otrzymania zlecenia odnośnie sporządzenia projektu podziału, a zakończenia całości prac w terminie 14 dni po uprawomocnieniu decyzji zatwierdzającej projekt podziału (Część 1 i Część 2);
    30 dni odnośnie wznowienia znaków granicznych (Część 3);
    90 dni odnośnie rozgraniczenia nieruchomości (Część 4);
    7 dni odnośnie okazania granic nieruchomości (Część 5);
    14 dni odnośnie pomiaru i obliczenia powierzchni terenu (Część 6);
    3.4Miejsce świadczenia usługi - nieruchomości położone w granicach Gdyni, a na potrzeby postępowania dotyczącego mienia wywłaszczonego również na obszarze całego Trójmiasta.
    3.5Wykonawca będzie ponosił pełną odpowiedzialność wobec Zamawiającego i osób trzecich za usługi wykonane przez podwykonawców.

Inne osoby dla Mazurek Teresa Elżbieta (35 osób):