Kogo reprezentuje osoba

Mazurek Włodzimierz Aleksander

w KRS

Włodzimierz Aleksander Mazurek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Włodzimierz
Drugie imię:Aleksander
Nazwisko:Mazurek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Kielce (Świętokrzyskie), Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie), Skarżysko-kamienna (Świętokrzyskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hrymniak Włodzimierz, Rączka Jan Światosław, Skąpski Krzysztof

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartczak Andrzej, Foremniak Zdzisław, Fornalski Eugeniusz Andrzej, Hrymniak Włodzimierz, Jarubas Adam Sebastian, Parszowski Janusz Tomasz, Pichór Elżbieta, Starczewski Cezary, Szostak Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łakomiec Artur Konrad
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bania Sylwester, Baran Piotr, Barański Rafał, Dąbrowa Artur Kazimierz, Kowalik Piotr Mikołaj, Kowalik Stefan Bronisław, Orkisz Zbigniew Leszek, Osiński Radosław Michał, Sękowski Paweł, Sierawska Bożenna Ludwika, Skopowski Stanisław Marek, Stasiak Tadeusz, Szczerba Jerzy, Szydłowski Maksymilian, Warzecha Arkadiusz Edward, Wiszniewski Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczepaniak Hubert
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bania Sylwester, Barański Rafał Maciej, Czyżewski Andrzej Stanisław, Fąfara Zbigniew Władysław, Michta Irena, Olejnik Alojzy, Piasek Blandyna Antonina, Sierawska Bożenna Ludwika, Śmiech Mirosław Włodzimierz, Stasiak Tadeusz, Tytoń Mariusz Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysak Andrzej Bolesław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartulski Tomasz, Bereska Maria, Brochocki Tomasz Zdzisław, Gudima Marek, Iwan Adam, Kosiorek Jerzy Dominik, Kozak Roman, Kwaśnicki Radosław, Lewandowski Włodzimierz, Muszyński Mieczysław Piotr, Rejczak Jan, Świderska Joanna, Syczewski Przemysław Paschalis, Zabłocka Anna, Żak Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ślaska Małgorzata Maria
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Adam Franciszek, Baran Piotr, Dąbrowa Artur Kazimierz, Kowalik Piotr Mikołaj, Masalski Piotr, Puto Barbara, Sierawska Bożenna Ludwika, Skopowski Stanisław Marek, Szcześniak Zbigniew, Wódz Dariusz Stanisław, Włodarski Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niziołek Wacław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bujak Tomasz, Figurski Grzegorz, Gutowski Tomasz, Janiszewski Jacek, Jasiński Andrzej Wiesław, Koch Mieczysław, Mścichowski Bartłomiej, Piechota Jacek Jan, Popczyk Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zajczyk Marek Piotr
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hrymniak Włodzimierz, Rączka Jan Światosław, Skąpski Krzysztof

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alternator Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000513393
  2. Artel Organizacja Odzysku S.A., Warszawa − KRS 0000409870
  3. Assiduus Broker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000674662
  4. Biegli Rewidenci Kielce Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000124381
  5. Bio-agroenergia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125668
  6. Bractwo Świętokrzyskie, Mąchocice Scholasteria − KRS 0000280611
  7. Carefinance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000355386
  8. Centrum Ekologicznego Budownictwa Mieszkaniowego Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000429446
  9. Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A., Kielce − KRS 0000127140
  10. Chookcook Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541832
  11. Cis Institute S.A., Warszawa − KRS 0000414659
  12. Daewoo Motor Polska Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Lublinie, Lublin − KRS 0000037343
  13. Drukarnia Kolejowa Kraków Sp. Z O.O., Węgrzce − KRS 0000027610
  14. E-rent Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000381141
  15. Eco Instal Sp. Z O.O., Kościan − KRS 0000494908
  16. Eko-term Ek Fornalski Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000475050
  17. Energetyka Prosumencka Plus Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000683668
  18. Fabryka Maszyn Leżajsk Nowa Sp. Z O.O., Leżajsk − KRS 0000482502
  19. Federacja Regionalnych Związków Gmin i Powiatów Rp, Kraków − KRS 0000227293
  20. Fincrea Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Wrocław − KRS 0000239530
  21. Fundacja Ecce - Europejskie Centrum Klimatu i Środowiska, Milanówek − KRS 0000407365
  22. Fundacja K4 - Centrum Rozwoju Kapitału Społecznego, Warszawa − KRS 0000520171
  23. Fundacja Kapitałowa Dla Programu Samorządowa Polska, Warszawa − KRS 0000506727
  24. Fundacja Polska - Moja Ojczyzna, Warszawa − KRS 0000457466
  25. Fundacja Teatr Praktyczny, Warszawa − KRS 0000477541
  26. Fundusz Kapitałowy Kujawsko-pomorskiego Klastra Towarowego - Spółdzielnia, Bydgoszcz − KRS 0000551664
  27. Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000362947
  28. Fundusz Rezerw Inwestycyjnych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395355
  29. G-energy S.A., Warszawa − KRS 0000380413
  30. Golab S.A., Żagań − KRS 0000321447
  31. Good Home Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000548747
  32. Hol Instal Sp. Z O.O., Starachowice − KRS 0000373574
  33. Huta Ostrowiec S.A., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000014800
  34. Iggc Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000694487
  35. Instytut Świętokrzyski, Bilcza − KRS 0000416891
  36. Investus Capital S.A., Warszawa − KRS 0000292121
  37. Izba Przemysłowo-handlowa W Toruniu, Toruń − KRS 0000074925
  38. Jim Corporation Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000374908
  39. Jim Energy Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000306074
  40. Jm Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000390386
  41. Jm Energy 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000390955
  42. Jm Energy 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389705
  43. Jm Energy 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389410
  44. Katolickie Stowarzyszenie Energetyków Nazaret, Częstochowa − KRS 0000562763
  45. Klub Inteligencji Katolickiej Im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego W Radomiu, Radom − KRS 0000200358
  46. Klub Retingera, Kielce − KRS 0000199458
  47. Kluźniak, Szydłowski i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska, Kielce − KRS 0000477849
  48. Krajowy Fundusz Rozwoju Samorządowa Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463168
  49. Led Holding S.A., Oława − KRS 0000363910
  50. Metro Warszawskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000146121

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ab Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000391669
  2. Agencja Inicjatyw Gospodarczych S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000042676
  3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  4. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  5. Agrogaz Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000241038
  6. Amicus Fundacja Na Rzecz Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej W Kielcach, Kielce − KRS 0000196827
  7. Amp Logistyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054817
  8. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  9. Apteka Pharmacum - Stanisława Hrymniak Spółka Komandytowa, Sławno − KRS 0000082372
  10. Argina Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000529970
  11. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  12. Barco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000067720
  13. Bio-energia Esp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048653
  14. Biprozat Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000522878
  15. Carefleet S.A., Wrocław − KRS 0000212408
  16. Casinos Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016809
  17. Ceng Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000076657
  18. Centrum Ekologicznego Budownictwa Mieszkaniowego Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000461114
  19. Centrum Zastosowań Zaawansowanych Technologii Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000304478
  20. Cleancarbon Energy S.A., Koszewko − KRS 0000079667
  21. Cp Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268812
  22. Cp Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045837
  23. Cs Szkolenie i Doradztwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123315
  24. Cybernetyki 15 S.A., Warszawa − KRS 0000400790
  25. Dceo 110 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000226606
  26. Digital Outdoor Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000268851
  27. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  28. Dom Maklerski W Investments S.A., Warszawa − KRS 0000353978
  29. E-wind S.A., Warszawa − KRS 0000518734
  30. Ecm Poznań Residence Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000288047
  31. Eco-watt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329845
  32. Ecoren Dke Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000075327
  33. Efl Service S.A., Wrocław − KRS 0000089668
  34. Egmina, Infrastruktura, Energetyka Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000267079
  35. Eko-term A. Pękalski B. Rękas Sp. J., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000012031
  36. Ekomir Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000127751
  37. Elbis Sp. Z O.O., Rogowiec − KRS 0000041526
  38. Empower Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000486960
  39. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  40. Energa - Nieruchomości S.A., Płock − KRS 0000078397
  41. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  42. Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000046311
  43. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  44. Energia - Control Sp. Z O.O., Ząbkowice Śląskie − KRS 0000098058
  45. Energia Dla Firm S.A., Warszawa − KRS 0000536541
  46. Energomontaż - Północ S.A., Warszawa − KRS 0000008564
  47. Esco Sp. Z O.O. Balena Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000447775
  48. Europejski Fundusz Leasingowy S.A., Wrocław − KRS 0000026609
  49. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  50. Firma Usługowo-handlowa Eko-top Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000050621

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Konserwacja oświetlenia drogowego na terenie miasta Mińsk Mazowiecki w 2010 r.
    Zamawiający: Miasto Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki
    Konserwacja oświetlenia drogowego na drogach publicznych na terenie miasta Mińsk Mazowiecki w 2010 r.
  2. Konserwacja oświetlenia drogowego na obszarze miasta Siedlce administrowanym przez Zamawiającego
    Zamawiający: Prezydent Miasta Siedlce, Siedlce
    Przedmiotem zamówienia jest: konserwacja oświetlenia drogowego na obszarze miasta Siedlce administrowanym przez Zamawiającego (ok. 6100 szt. opraw oświetleniowych) od dnia 01.01.2010 do 31.12.2010 r.

    Do obowiązków Wykonawcy w zakresie konserwacji oświetlenia będzie należało :
    1. Całodobowe przyjmowanie i rejestrowanie reklamacji dotyczących funkcjonowania oświetlenia ( prowadzenie książki zgłoszeń obejmującej obszar Miasta Siedlce administrowany przez Zamawiającego - do wglądu Zamawiającego).
    2. Wykonywanie co najmniej 2 razy w miesiącu oględzin całości oświetlenia. Protokoły
    z oględzin należy przekazywać niezwłocznie do Wydziału Dróg Urzędu Miasta Siedlce ul.Oskara Lange 6.
    3. Dokonywanie napraw bieżących w czasie nie dłuższym niż 48 godzin od chwili otrzymania zgłoszenia o awarii, które będą obejmowały :
    a) wymianę uszkodzonych źródeł światła, dławików, zapłonników w oprawach,
    b) wymianę uszkodzonych bezpieczników w sieci oświetleniowej,
    c) wymianę lub naprawę uszkodzonych tabliczek i gniazd bezpiecznikowych,
    d) naprawy elementów obwodów oświetleniowych napowietrznych i kablowych po przyjęciu reklamacji o uszkodzeniu lub awarii,
    e) wymianę uszkodzonych, zużytych elementów obudowy lub wyposażenia szaf
    oświetleniowych,
    4. Dokonywanie zabezpieczeń i napraw pilnych (przystąpienie do usuwania awarii w czasie nie dłuższym niż 0,5 godziny od chwili otrzymania zgłoszenia), które będą obejmowały :
    a) natychmiastowe zabezpieczanie: skutków dewastacji urządzeń oświetlenia ulicznego, kolizji drogowych i klęsk żywiołowych,
    b) natychmiastowe usuwanie awarii sieci oświetleniowej (układu sterowania) polegających na świeceniu oświetlenia w trakcie dnia
    5. Utrzymanie obiektów konserwowanych w należytym stanie technicznym :
    a) utrzymanie w należytym stanie opraw oświetleniowych (utrzymanie w czystości kloszy i odbłyśników),
    b) utrzymanie w należytym stanie szaf oświetleniowych,
    c) zabezpieczanie i malowanie elementów metalowych oświetlenia: słupów, wysięgników, konstrukcji, drzwiczek i obudów szaf oświetleniowych wykazujących oznaki korozji,
    d) utrzymanie w należytym stanie i konserwacja urządzeń sterowniczych umożliwiająca ich prawidłowe działanie oraz bieżące reagowanie na powstałe nieprawidłowości,
    6. Zabezpieczenie w całości materiałów na potrzeby konserwacji oświetlenia.
    7. Prowadzenie dokumentacji technicznej oświetlenia ulicznego.
    8. Usuwanie skutków: kolizji drogowych, dewastacji urządzeń oświetlenia ulicznego i klęsk żywiołowych (po uprzednim zgłoszeniu do policji i UM ).
    9. Występowanie do policji o ustalenie sprawców uszkodzeń urządzeń oświetlenia oraz do firm ubezpieczeniowych w celu odzyskania odszkodowań za naprawy.
    10. Współpraca z Zamawiającym w celu usprawnienia funkcjonowania oświetlenia poprzez wymianę przez Wykonawcę kompletnych opraw oświetleniowych wraz z wysięgnikami. Będzie się to odbywało w obiektach wyznaczonych przez Zamawiającego. Zamawiający w takich przypadkach dostarczy na swój koszt komplet materiałów.
    11. Współpraca z Zamawiającym w celu uporządkowania oświetlenia poprzez przełączanie zasilania opraw oświetleniowych z fazy całonocnej na zasilanie z faz północnych i odwrotnie. Będzie się to odbywało w obiektach wyznaczonych przez Zamawiającego.
    12. Współpraca z Zamawiającym w celu przezbrojenia i konserwacji opraw oświetleniowych
    z demontaży do ponownego wykorzystania. Brakujące materiały do przezbrojenia
    (np. stateczniki i kondensatory) dostarczy Zamawiający.

    Wykonawca zobowiązany jest do składania miesięcznych sprawozdań z prowadzenia konserwacji oświetlenia do Wydziału Dróg UM Siedlce. Sprawozdania muszą zawierać szczegółowe informacje o wykonanych czynnościach i zużytych materiałach związanych z konserwacją oświetlenia drogowego.
    Wykonawca zapłaci Zamawiającemu karę za nieuzasadnione załączenie oświetlenia ulicznego w okresie dnia w wysokości 1500,00 zł za każde stwierdzone jednorazowe uchybienie. Powyższe nie dotyczy awarii sieci oświetleniowej zgłoszonych do Zamawiającego i usuniętych bezzwłocznie.
    Wykonawca będzie pracował w oparciu o instrukcję współpracy opracowaną przez PGE - Rejon Energetyczny i uwzględni koszty dopuszczeń do pracy na sieci oświetleniowej napowietrznej
    i kablowej.
  3. Konserwacja oświetlenia drogowego na obszarze gminy Kotuń w latach 2009- 2012
    Zamawiający: Urząd Gminy Kotuń, Kotuń
    1. Konserwacja oświetlenia obejmuje następujące prace:
    a) remont lamp, wymiana żarówek, bezpieczników i innych zużytych części koniecznych do sprawnego funkcjonowania oświetlenia,
    b)ustawienia zegarów sterujących stosownie do pory roku i potrzeb oświetleniowych w poszczególnych wsiach ( na polecenie Wójta Gminy),
    c)utrzymanie sprawności punktów zapalających (fotokomórek, wyłączników ręcznych).
    2. jeśli nastąpi kradzież lub dewastacja części układu oświetleniowego to w takiej sytuacji materiały zakupi Urząd Gminy w Kotuniu a Wykonawca zamontuje je w ramach konserwacji oświetlenia ulicznego.
    3. jeśli remont lamp wymieniony w pkt. 1 a) jest technicznie niemożliwy do wykonania i ekonomicznie nieuzasadniony, Gmina zakupi oprawy, które będą zamontowane w ramach obowiązków konserwatora.
    4. działania wymienione w pkt 2 i 3 wymagają zgody Wójta Gminy.
  4. Konserwacja oświetlenia drogowego na terenie miasta Mińsk Mazowiecki w 2009 r.
    Zamawiający: Miasto Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki
    Konserwacja punktów oświetlenia drogowego na terenie miasta Mińsk Mazowiecki w 2009 r