Kogo reprezentuje osoba

Michalak Edyta Anna

w KRS

Edyta Anna Michalak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Edyta
Drugie imię:Anna
Nazwisko:Michalak
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1968 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Kraków (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Remigiusz, Bielak Krzysztof Tadeusz, Bierut Iwona, Drzewowski Krzysztof Tadeusz, Gajewski Jerzy Marian, Gruda Ryszard Stefan, Jałoszyński Marek Zbigniew, Mikołajczyk Grzegorz, Salamon Ryszard Mirosław, Sznycer Zdzisław, Szymanek Katarzyna, Trojanowski Dariusz Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świerczyński Andrzej Zbigniew
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerzak Tomasz Daniel, Berezowski Maria Adam, Celińska Agnieszka Magdalena, Dratwa Halina Janina, Jałoszyński Marek Zbigniew, Matusewicz Bartłomiej Dawid, Mich Jan Marek, Michalska Dorota Ewa, Michałowski Tomasz Piotr, Nowak Alojzy, Płoński Maciej Krzysztof, Sieluk Józef Leszek, Tyrajski Konrad Jan, Wyrzykowski Tadeusz, Załęska Stoń Grażyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapuszyńska Beata Monika
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jan, Balcerzak Tomasz Daniel, Bartmiński Jacek, Bartoszewicz Władysław Hieronim, Bukowiński Mariusz, Chajderowski Piotr Adam, Chrzanowski Dominique Henri, Ciarciński Cezary, Dworzecki Zbigniew Leszek, Galinowski Jacek Andrzej, Glapiński Adam, Gontarczyk Paweł Tomasz, Grabowski Bogusław Janusz, Iwanowski Tadeusz, Kądziołka Wojciech, Kiciński Włodzimierz Artur, Kociołek Piotr Stefan, Kołodziej Krzysztof Sławomir, Kręcicka Magdalena Monika, Królikowski Waldemar Jan, Książek Tomasz Paweł, Kwiatkowski Maciej Stanisław, Lachowski Sławomir Mieczysław, Leszczyński Radosław Paweł, Lubowski Julian Andrzej, Matusewicz Bartłomiej Dawid, Mortas Paweł Andrzej, Mossakowska Borys Magdalena Joanna, Oblicki Marcin Wiesław, Orłowski Rafał, Piekart Andrzej, Polaniecki Grzegorz Wojciech, Płoński Maciej Krzysztof, Serwon Paweł Józef, Siennicki Piotr, Szadkowski Maciej, Szalc Rafał Sławomir, Szyffer Katarzyna Elżbieta, Szymanek Katarzyna, Szymczak Tomasz, Tyrajski Konrad Jan, Wy-rzykowski Tadeusz, Wysowski Waldemar, Ziębiński Krzysztof Jan, Zieliński Bartosz Jerzy, Łaganowski Adam
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Konarski Ksawery Michał, Podrecki Paweł Mieczysław, Traple Elżbieta Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Smok Jacek Roman

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4mobility S.A., Warszawa − KRS 0000562846
  2. Aart Design Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262670
  3. Action S.A., Zamienie − KRS 0000214038
  4. Adesso S.A., Andrychów − KRS 0000447938
  5. Agat Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419027
  6. Akademicki Związek Sportowy, Warszawa − KRS 0000138860
  7. All4jets Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450520
  8. Ametyst Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419308
  9. Anndom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228819
  10. Arcus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591929
  11. Aviox Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000482733
  12. Bank Millennium S.A., Warszawa − KRS 0000010186
  13. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  14. Bb Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000978469
  15. Bursztyn Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000418915
  16. Centrum Myśli Strategicznych, Sopot − KRS 0000571469
  17. Cge 25 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000883842
  18. Cge 36 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000886458
  19. Communication One Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000534975
  20. Crt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000980148
  21. Cyfrowy Polsat S.A., Warszawa − KRS 0000010078
  22. Danish Polish Batteries Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000095275
  23. Datmuss Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000416893
  24. Diament Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419307
  25. Effectus Papilionis Foundation, Warszawa − KRS 0000233582
  26. Elemental Asia S.A., Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000426498
  27. Enter Air S.A., Warszawa − KRS 0000441533
  28. Enter Air Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425507
  29. Enter Air Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339408
  30. Everest Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000207355
  31. Fair Place Finance S.A., Łódź − KRS 0000481261
  32. Flyer-aviation Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312391
  33. Frontera Emerging Markets Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000643798
  34. Fulcrum Estate Ld Ławski Kiciński Spółka Komandytowa, Blizne Łaszczyńskiego − KRS 0000976930
  35. Fundacja Akademickiego Związku Sportowego, Warszawa − KRS 0000824887
  36. Fundacja Edukacyjna Perspektywy, Warszawa − KRS 0000176397
  37. Fundacja Kresy W Potrzebie, Warszawa − KRS 0000412780
  38. Fundacja Lubelskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej, Stryjno-kolonia − KRS 0000599219
  39. Fundacja Łódź, Łódź − KRS 0000902738
  40. Fundacja Narodowego Banku Polskiego, Warszawa − KRS 0000336019
  41. Fundacja Nowoczesnego Zarządzania, Warszawa − KRS 0000138754
  42. Fundacja Ochrony Zdrowia Dar Serca Pracowników Polskich Linii Lotniczych Lot S.A. i Członków Ich Rodzin, Warszawa − KRS 0000158560
  43. Fundacja Onkologii Doświadczalnej i Klinicznej, Warszawa − KRS 0000263215
  44. Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich W Warszawie Pomoc Maltańska, Warszawa − KRS 0000174988
  45. Fundacja Pomocy Publicznej Szkole Podstawowej Im. Józefa Chełmońskiego, Kośminy − KRS 0000211834
  46. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Warszawa − KRS 0000024777
  47. Fundacja Rzymskiego Centrum Akademickiego, Warszawa − KRS 0000521991
  48. Fundacja Timsi Im. Pawła Jankowskiego, Warszawa − KRS 0000609345
  49. Fundacja Towarzystwo Ekonomiczno-społeczne, Warszawa − KRS 0000095870
  50. Fundacja Wspierania Polskiej Gastroenterologii, Warszawa − KRS 0000246225

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3ds Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277918
  2. A.blikle Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152100
  3. Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000319143
  4. Abbeys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000361288
  5. Abf Ltd Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000142111
  6. Agnieszka Solar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000609616
  7. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  8. Alkor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000010396
  9. All4jets Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000459685
  10. Alpha Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021916
  11. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  12. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  13. Ariadna S.A. Fabryka Nici, Łódź − KRS 0000019179
  14. Augusta Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000816284
  15. Aurela Air Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328671
  16. Auto Stop Bary i Hotele Polskie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000007040
  17. Auto-gryf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000067680
  18. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  19. Aviation Support Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000754302
  20. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  21. Barszcz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000858799
  22. Bbk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055830
  23. Beativonne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393022
  24. Bellona S.A., Warszawa − KRS 0000285707
  25. Best S.A., Gdynia − KRS 0000017158
  26. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  27. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  28. Biatel Administracja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268784
  29. Biatel S.A., Warszawa − KRS 0000021787
  30. Billbird S.A., Kraków − KRS 0000038732
  31. Bioen Sp. Z O.O., Szczypkowice − KRS 0000363534
  32. Bionanopark Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000187053
  33. Biosystem Elektrorecykling Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A., Kraków − KRS 0000256584
  34. Biosystem Organizacja Odzysku Opakowań S.A., Kraków − KRS 0000108919
  35. Biosystem S.A., Kraków − KRS 0000317409
  36. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  37. Biuro Architektoniczne Mat Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000131103
  38. Blue Print Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000432970
  39. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  40. Boneffice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419532
  41. Br Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000259119
  42. Braster S.A. W Restrukturyzacji, Szeligi − KRS 0000405201
  43. Bre Ubezpieczenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000258562
  44. Bre.locum Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000033558
  45. Bsc Integrated Congress Solutions S.A., Warszawa − KRS 0000481143
  46. Bss Poland S.A., Warszawa − KRS 0000436341
  47. Bud-bank Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027836
  48. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  49. Car Finance Amp; Management Polska S.A., Sopot − KRS 0000495844
  50. Cardina Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000623659


Inne osoby dla Michalak Edyta Anna (64 osoby):