Kogo reprezentuje osoba

Michalski Jan Tadeusz

w KRS

Jan Tadeusz Michalski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jan
Drugie imię:Tadeusz
Nazwisko:Michalski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gajewski Ryszard Bolesław, Lorek Maciej Paweł, Skarbek Jacek Piotr, Wiśniowska Renata Maria, Zakrzewski Leszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szyc Hans Bernard

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Atanasiu Edward Petro, Blacharska Teresa, Cyra Tadeusz, Dec Marek Zbigniew, Jaśkowski Adam, Kotyński Stanisław, Lewna Szczepan Leon, Lipka Krzysztof Tadeusz, Machczyński Włodzimierz, Menke Norbert, Schroeter Thomas

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawiślak Bożena Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielak Krzysztof Tadeusz, Drzewowski Krzysztof Tadeusz, Gruda Ryszard Stefan, Korpalska Iwona Grażyna, Mikołajczyk Grzegorz, Nowosielski Roman, Salamon Ryszard Mirosław, Sznycer Zdzisław, Szymanek Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trojanowski Dariusz Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bendykowski Jacek Karol, Salamon Ryszard Mirosław, Smyczyńska Hanna Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Próchniak Joanna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banacki Michał, Bendykowski Jacek Karol, Goślicki Mirosław, Machczyński Włodzimierz, Sekuła Magdalena Emilia, Szczepańska Anna Danuta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żelewski Łukasz Emil
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojanowski Andrzej, Bongowski Ryszard, Gailitis Peteris, Gajewski Ryszard, Skarbek Jacek Piotr, Skoroszewska Romel Maria Teresa, Trębińska Magdalena Janina, Wasilewko Bogusław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Molęda Krzysztof Kamil

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  2. Aqua - Sopot Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000286545
  3. Arena Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000291830
  4. Cargomind Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297735
  5. Centrum Współpracy Chińsko-pomorskiej / Chinese-pomeranian Cooperation Centre Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000543458
  6. Comex S.A., Gdańsk − KRS 0000334933
  7. Elewacje S.A., Gdańsk − KRS 0000093899
  8. Fabryka Maszyn Górnictwa Odkrywkowego Famago S.A. Likwidacyjnej, Zgorzelec − KRS 0000076240
  9. Federacja Regionalnych Związków Gmin i Powiatów Rp, Kraków − KRS 0000227293
  10. Fundacja Gdańska, Gdańsk − KRS 0000052463
  11. Fundacja Im. Ks. Jana Kaczkowskiego, Sopot − KRS 0000696590
  12. Fundacja Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Eskulap, Gdynia − KRS 0000066529
  13. Fundacja Terytoria Książki, Gdańsk − KRS 0000425693
  14. Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-kanalizacyjna Sp. Z O.O. (w Skrócie: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-kanalizacyjna Sp. Z O.O. Oraz Giwk Sp. Z O.O.), Gdańsk − KRS 0000216612
  15. Gdańska Organizacja Turystyczna, Gdańsk − KRS 0000139108
  16. Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. Z O.O. / Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000186615
  17. Gdańskie Wody Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000028567
  18. Grupa P211 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000629112
  19. Hala Gdańsk - Sopot Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000216102
  20. Hipodrom Sopot Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000147483
  21. Klub Rotary Sopot, Sopot − KRS 0000035407
  22. Lpp S.A., Gdańsk − KRS 0000000778
  23. Mieszkania Lidzbark Warmiński Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000730126
  24. Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A., Gdańsk − KRS 0000038362
  25. Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych, Gdańsk − KRS 0000137550
  26. Nautilus Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000735089
  27. Nowosielski i Partnerzy - Adwokaci i Radcy Prawni, Gdańsk − KRS 0000214138
  28. Nowy Przewoźnik Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000213990
  29. Oficyna Gdańska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000449317
  30. Opec Grudziądz Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000033543
  31. Pbv Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000742368
  32. Pbv Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000743358
  33. Pkb Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000270083
  34. Pkb Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000365867
  35. Polimex-development Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380801
  36. Pomorski Okręgowy Związek Koszykówki, Gdańsk − KRS 0000047099
  37. Pomorskie Forum Wodociągowe, Gdańsk − KRS 0000066809
  38. Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-spożywcze S.A., Gdańsk − KRS 0000083121
  39. Pomorskie W Chinach, Gdańsk − KRS 0000548689
  40. Port Lotniczy Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000075422
  41. Reverhotels Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000678304
  42. Secret Continental Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000756878
  43. Sevenet S.A., Gdańsk − KRS 0000308826
  44. Stowarzyszenie Gmin Rzeczypospolitej Polskiej Euroregion Bałtyk, Elbląg − KRS 0000042453
  45. Vaco Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000271983
  46. Warmia Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000100848
  47. Wsc Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057879
  48. Zarząd Nadbałtyckich Inicjatyw Klastrowych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000443984
  49. Zrzeszenie Kaszubsko-pomorskie Oddział W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000122075
  50. Związek Miast i Gmin Morskich, Gdańsk − KRS 0000045355

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Alkor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000010396
  2. Amt Partner Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000017700
  3. Angus S.A., Gdańsk − KRS 0000215906
  4. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  5. Art Rock Cafe Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000433485
  6. B S.A., Warszawa − KRS 0000128127
  7. Biuro Prawników Lexim Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000046126
  8. Br Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000259119
  9. Bydgoskie Przedsiębiorstwo Produkcji Leśnej Las W Brusach, Brusy − KRS 0000015047
  10. Centrum Haffnera Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000029111
  11. Centrum Majkowskiego Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000254404
  12. Comex-joint Venture Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000005020
  13. Cover-energy Sp. Z O.O., Brusy − KRS 0000035639
  14. Cybernetyki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356033
  15. Do Co Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168421
  16. Eko Dolina Sp. Z O.O., Łężyce − KRS 0000030282
  17. Ekoplastik Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000011601
  18. Emalia Olkusz Sp. Z O.O., Olkusz − KRS 0000084189
  19. Energa - Nieruchomości S.A., Płock − KRS 0000078397
  20. Energa Ciepło Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000058898
  21. Energa Kogeneracja Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000207049
  22. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  23. Forum Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000428845
  24. Fundacja Archiwum Filmowe Drogi Do Niepodległości, Gdańsk − KRS 0000223097
  25. Gdańsk Transport Company S.A., Sopot − KRS 0000018489
  26. Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości, Gdańsk − KRS 0000234045
  27. Gdański Klub Golfowy Gdańsk Golf Country Club, Postołowo − KRS 0000091535
  28. Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000035784
  29. Gdn Airport Services Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000047341
  30. Gedanium Gdański Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000139511
  31. Gpec Ekspert Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000232570
  32. Gpec Serwis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000012324
  33. Gpec Tczew Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000053900
  34. Hydrobudowa Gdańsk S.A. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000040301
  35. Inopa Construction Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000713096
  36. Inopa S.A., Gdańsk − KRS 0000669064
  37. Kamienica Morska Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000254381
  38. Kancelaria Audytorsko-konsultingowa Aliko-consult Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216110
  39. Konsalnet S.A., Warszawa − KRS 0000049874
  40. Konstruktorska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000355335
  41. Krajowe Centrum Reprywatyzacji Krzysztof Łaszkiewicz i Wspólnicy - Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000096846
  42. Ls Technics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152229
  43. Miejski Klub Sportowy Ogniwo, Sopot − KRS 0000268599
  44. Mix S.A., Sopot − KRS 0000184467
  45. Morska Obsługa Radiowa Statków Mors Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000058215
  46. Ndi Apartamenty Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000507675
  47. Ndi Development Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000455864
  48. Ndi Hotel Management Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000410359
  49. Ndi Property Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000300150
  50. Ndi S.A., Sopot − KRS 0000138784

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Utrzymanie czystości w hali Ergo Arena oraz terenu przyległego
    Zamawiający: Hala Gdańsk-Sopot Sp. z o.o, Gdańsk
    Utrzymanie czystości w hali Ergo Arena poprzez świadczenie usług polegających na utrzymaniu czystości w ramach codziennego funkcjonowania obiektu oraz przed, podczas i po imprezach odbywających się w obiekcie ERGO ARENA, a także sprzątanie terenu przyległego /parkingi P0, P1, P2,/, schodów terenu zewnętrznego, Skate Parku, boiska do koszykówki, placu przy wejściu A1 wraz z promenadą do tunelu przy ul. Łokietka oraz otoku zewnętrznego,.
  2. Roboty budowlane polegające na wykonaniu robót dodatkowych do Kontraktu nr 1- Rozbudowa oczyszczalni ścieków Gdańsk-Wschód etap III - przyłączenie zlewni oczyszczalni Zaspa- zadanie 1 i 3, polegających na likwidacji kolizji rury stalowej DN 800 z przepustem zawierającym przewody elektroenergetyczne NN
    Zamawiający: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o., Gdańsk
    Roboty budowlane polegające na wykonaniu robót dodatkowych do Kontraktu nr 1- Rozbudowa oczyszczalni ścieków Gdańsk-Wschód etap III - przyłączenie zlewni oczyszczalni Zaspa- zadanie 1 i 3, polegających na likwidacji kolizji rury stalowej DN 800 z przepustem zawierającym przewody elektroenergetyczne NN

Inne osoby dla Michalski Jan Tadeusz (102 osoby):