Kogo reprezentuje osoba

Michalski Krzysztof Sławomir

w KRS

Krzysztof Sławomir Michalski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Sławomir
Nazwisko:Michalski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 61 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Zbychowo (Pomorskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balfour Neil Roxburgh, Barkovskiy Mikhail, Barkovsky Michał, Borysewicz Aleksandra Barbara, Borysewicz Igor Jerzy, Borysewicz Jerzy Józef, Gieryński Paweł Wojciech, Kurek Piotr Marcin, Laskowski Andrzej Henryk, Michalska Maria Anna, Łukawski Wojciech Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gaik Franciszek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernacki Jarosław, Bogutyn Tomasz Marek, Danielewicz Wilińska Anna, Gałecki Tomasz Marian, Grabowski Zbigniew, Graniszewski Michał Witold, Heidrich Karol Edward, Jurkowski Ryszard, Kochanowski Mieczysław, Krassowski Ksawery, Kukuryka Stanisław, Matla Andrzej, Michalski Jacek, Nawracaj Tadeusz, Ochman Łukasz Jan, Radomski Wojciech, Reduch Widelska Barbara, Robakiewicz Maciej, Sierszuła Zbigniew, Skubik Cichecka Katarzyna Joanna, Taczewski Tomasz Piotr, Wierzbicki Stanisław Maria, Wolski Andrzej, Zaleski Janusz Bonifacy, Ziobrowski Zygmunt, Łuczak Krystian Łukasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Józefczuk Maria Urszula

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walczak Iwona
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głowacki Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczerbiński Marek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Kazimierz Józef, Antosik Jan, Berendt Teresa Maria, Bogutyn Jan, Bolikowski Lech Andrzej, Epsztein Piotr Leon, Fogtman Michał, Gudzowaty Aleksander, Gudzowaty Tomasz Borys, Kaluzhskiy Yury, Kotłowski Aleksander Stanisław, Kowalczyk Elżbieta, Kołatkowski Andrzej Waldemar, Milewska Anna, Mleczko Urszula Maria, Romaszewska Rosiak Katarzyna Ewa, Sekściński Sławomir, Winiarski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuniewska Jolanta Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Doleżek Waldemar Izydor, Grodzicki Rafał Mirosław, Groenen Henricus Cornelis, Kłudkiewicz Jerzy Paweł, Moravek Tomas, Olbort Siegfried Alfred, Spanhaak Peter, Żbik Edward Marian, Łukaszewicz Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łęgowski Jarosław Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Banaszczyk Jarosław, Figacz Ireneusz, Kadłubowska Lidia Mirosława, Kotłowski Aleksander Stanisław, Michalski Henryk Paweł, Pydzik Robert Zygmunt, Sztafrowska Elżbieta Mieczysława, Tomala Sebastian, Wierzbowski Mirosław Jerzy, Włoch Marcin Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuniewska Jolanta Maria
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Andrzej, Anton Alina, Arts Umberto, Augustyniak Bożena Małgorzata, Bączar Adam, Bajorska Zdziennicka Krystyna Ewa, Bąk Barbara, Bakalarz Anna, Balsamski Jarosław Robert, Baran Renata Maria, Bardan Maciej Stanisław, Bartelik Ryszard, Bednarzak Danuta, Bergen Andre, Blanckaert Tom Maria, Bochan Ptaszyńska Jowita Monika, Bolesta Ewa, Bryzek Artur Józef, Bykowski Mariusz, Cerańska Urszula, Choromański Henryk, Chrobaczyński Jerzy, Chrzanowska Jarosławska Dorota, Chrzanowski Jarosław Stanisław, Ciastoń Teresa Cecylia, Cichocka Dorota, Ciechanowski Witold Jan, Culicki Wiktor Kazimierz, Czapska Katarzyna Elżbieta, Czechowicz Robert Tomasz, Czerwińska Jowita, Cziura Piotr Jacek, Czupajło Monika Ewa, Dąbrowska Alicja, Dąbrowska Beata Elżbieta, De Jonge Steven, De Kelver Eric Juliaan, Dobicki Krzysztof, Dobrzyński Tomasz, Docx Rita, Dresler Katarzyna Elżbieta, Dróżdż Katarzyna Maria, Dróżdż Krzysztof Aleksander, Dudek Mieczysław, Dudzik Ewa, Duer Andrzej Michał, Dumania Ewa Irena, Dwurzyński Michał, Dziedzic Andrzej, Dziedzic Krzysztof, Dzierzbicka Zimny Anna Maria, Ejsmont Stanisław, Fiertek Leszek, Filipkowska Schmidt Wiesława Eugenia, Fiok Grażyna, Florczuk Grzegorz Stanisław, Florquin Francois Louise, Forszpaniak Violetta Anna, Frąckowiak Ciodyk Marzena Beata, Gajda Halina, Gajda Joanna, Garbalska Bator Beata, Gaweł Bolesław, Gierczak Jarosław, Gillet Francois, Ginter Przemysław, Golańska Aleksandra Marta, Golisz Maria Urszula, Górski Krzysztof Lech, Gosk Grażyna, Gross Jarosław, Guldentops Juan Leo, Gwizdała Jerzy, Harbuz Marcin, Hawajski Wojciech Jan, Heljasińska Iwona, Herezo Jacek, Hiller Marek Jacek, Hoda Jan Henryk, Hollows John, Hubert Anna, Jabłonowska Luba Lidia, Jagiełka Krzysztof Andrzej, Jakima Hanna Irena, Jakubowski Zbigniew, Janiszewska Ewa, Janowski Paweł, Janyga Edyta, Jarmusz Renata, Jaroszewicz Ewa, Jasińska Jaśkowiak Violetta Dorota, Jawor Piotrowska Małgorzata Melania, Jędrzejczyk Marzena, Juchacz Bogusław Sylwester, Juchimowicz Andżelika Maria, Jurczyńska Maria, Jurga Barbara Marta, Kacprzyński Zbigniew, Kaczmarski Maciej Robert, Karczewska Mirosława, Karolewska Marianna Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łotecka Adela
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoszewski Mirosław Jerzy, Bieryło Dariusz Cezary, Gierdowicz Anna Helena, Kalankiewicz Kazimierz Jan, Kalankiewicz Stanisław, Korolczuk Mariusz, Lagle Charles William, Malinowski Lech Jerzy, Olender Anna, Sajewicz Katarzyna, Steinhoff Janusz Wojciech, Trypuć Józef, Łuka Sławomir Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łęski Bogdan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalankiewicz Kazimierz Jan, Kalankiewicz Stanisław, Nierodzik Leszek, Sajewicz Katarzyna, Trypuć Józef, Tymiński Robert, Wietecha Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmich Piotr Paweł
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barszczak Dariusz Krzysztof, Michalska Maria Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Suleiman Wael
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogutyn Jan, Koprowski Jan Maria, Kotłowski Aleksander Stanisław, Mleczko Urszula Maria, Okoński Zbigniew Wojciech, Olechowski Andrzej Marian, Pydzik Robert Zygmunt, Sztafrowska Elżbieta Mieczysława, Wierzbowski Mirosław Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasiewicz Sławomir Piotr
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieryło Dariusz Cezary, Czarniecki Marek, Dobrzyń Michał, Gierasimczyk Dorota, Kalankiewicz Kazimierz Jan, Kalankiewicz Stanisław, Korolczuk Mariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pocztarski Sławomir Feliks
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barszczak Dariusz, Bielecki Grzegorz, Grzybowski Wojciech, Konopka Adam Karol, Kubiński Kazimierz, Kwiatkowska Ewelina, Mucha Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piotrowski Tomasz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalankiewicz Kazimierz Jan, Ziółkowski Przemysław Paweł
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaskólski Krzysztof Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Narloch Dawid Wincenty

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 12 Spv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000508134
  2. 22 Spv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000719581
  3. 3eko, Legionowo − KRS 0000630932
  4. 3s Logistyka Sp. Z O.O., Ignatki − KRS 0000398328
  5. 3s Logistyka Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000441292
  6. 3s Wind Energy Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000423884
  7. 3spare Gr Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386971
  8. 3spare Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000297992
  9. 4k Investment Sp. Z O.O., Libertów − KRS 0000279323
  10. A.m.g. Finanse Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000242781
  11. Acrebit S.A., Warszawa − KRS 0000380588
  12. Aerospace Lab Sp. Z O.O., Legionowo − KRS 0000463621
  13. Agroma Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047925
  14. Air Jurkowscy - Architekci Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000151449
  15. Ak Inwestor Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000087048
  16. Archicom S.A., Wrocław − KRS 0000555355
  17. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  18. Atm Next S.A., Warszawa − KRS 0000608661
  19. Avs Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000464975
  20. Axialus S.A., Warszawa − KRS 0000430367
  21. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  22. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  23. Bank Spółdzielczy W Zgierzu, Zgierz − KRS 0000115917
  24. Bb Wellness Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000734334
  25. Benefit Biznes Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000338611
  26. Beverly Advertising Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442059
  27. Białostocka Federacja Sztuk Walki, Białystok − KRS 0000307122
  28. Biatel Administracja Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000268784
  29. Biatel Gaz S.A., Warszawa − KRS 0000376099
  30. Biatel S.A., Warszawa − KRS 0000021787
  31. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  32. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  33. Biogazownia Rolnicza M.paterkowska S.pitucha Sp. J., Machnów Stary − KRS 0000322931
  34. Bioinnova Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000567320
  35. Bit S.A., Warszawa − KRS 0000377793
  36. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  37. Biuro Inwestycyjne Misiewicz Fryszka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125699
  38. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Kielcach, Kielce − KRS 0000225530
  39. Biuro Projektów Rewitalizacji S.A., Katowice − KRS 0000396289
  40. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  41. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  42. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000303993
  43. Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika Z Siedzibą W Rybniku, Rybnik − KRS 0000013219
  44. Brasco S.A., Warszawa − KRS 0000065788
  45. Bs Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000359570
  46. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  47. Ce Management Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642431
  48. Central Park Ursynów 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000579020
  49. Centrum Finansowe S.A., Warszawa − KRS 0000366338
  50. Centrum Medyczne Enel-med S.A., Warszawa − KRS 0000275255

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3a Agencja Artystyczna Akademii Sztuk Pięknych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000108092
  2. 4 Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000188888
  3. Abris Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039857
  4. Access Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051978
  5. Acciona Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024958
  6. Aci Polska Stowarzyszenie Rynków Finansowych, Warszawa − KRS 0000192423
  7. Acp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113260
  8. Acura Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000490905
  9. Adkm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309464
  10. Afseco Smoke Control Systems Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522324
  11. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  12. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  13. Agpol Chromapress Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000105856
  14. Airbus Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215051
  15. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  16. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  17. Al-fa Group Sp. Z O.O., Wolica − KRS 0000220692
  18. Alfa Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000054031
  19. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  20. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  21. American Bistro Poland Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000214364
  22. Amg Szpitale Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000461283
  23. Amk Kraków S.A., Kraków − KRS 0000053358
  24. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  25. Anwilex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233955
  26. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  27. Apexim S.A., Warszawa − KRS 0000041849
  28. Aquard Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000159597
  29. Arch Lokum Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000396349
  30. Archicom Asset Management Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000294887
  31. Archicom Studio Projekt Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000293515
  32. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  33. Armada Business Park Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000046127
  34. Armada Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000080847
  35. Armatorski Dom Bankowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091140
  36. Arsenal Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525406
  37. Art Window Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000081290
  38. Artis Loft Hotel Dittricha Sp. Z O.O., Lesznowola − KRS 0000374091
  39. Aspa Bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000314564
  40. Aspa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309596
  41. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000104838
  42. Asset S.A., Warszawa − KRS 0000030805
  43. Astrum Sp. Z O.O., Łąck − KRS 0000017178
  44. Atletyczny Klub Sportowy, Piotrków Trybunalski − KRS 0000248835
  45. Avio Technik Sp. Z O.O., Legionowo − KRS 0000531774
  46. Avment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000590353
  47. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  48. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  49. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  50. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Prowadzenie bankowej obsługi Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włodawie
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, Włodawa
    Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie bankowej obsługi Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włodawie, a w szczególności: 1) otwarcie i prowadzenie rachunku bieżącego, 2) otwarcie i prowadzenie rachunków pomocniczych, 3) realizacja poleceń przelewu w ramach banku obsługującego SP ZOZ, 4) realizacja poleceń przelewu do innych banków, 5) przyjmowanie wpłat gotówkowych, 6) wypłacanie gotówki, 7) drukowanie i wydawanie wyciągów bankowych, 8) instalacja w systemu bankowości elektronicznej oraz przeszkolenie wskazanych pracowników, 9) świadczenie usług bankowości elektronicznej, 10) udzielanie kredytu w rachunku bieżącym na pokrycie występującego w ciągu roku przejściowego deficytu budżetu do limitu 1.000.000 zł, 11) automatyczne przenoszenie nadwyżki środków pozostających na koniec dnia na rachunkach bankowych, na rachunki lokat krótkoterminowych overnight, o ile ich wysokość stanowić będzie kwotę co najmniej 100.000 zł, 12) wydawanie opinii bankowych, zaświadczeń i innych niezbędnych dokumentów, 13) świadczenie innych usług bankowych na rzecz SP ZOZ objętych przedmiotem zamówienia, tj. telefoniczne informowanie o stanie konta bankowego, przechowywanie depozytów, wydawanie blankietów czekowych.

Inne osoby dla Michalski Krzysztof Sławomir (104 osoby):