Kogo reprezentuje osoba

Migut Wiesław Tadeusz

w KRS

Wiesław Tadeusz Migut

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wiesław
Drugie imię:Tadeusz
Nazwisko:Migut
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1961 r., wiek 58 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Kraków (Małopolskie), Lipowo (Mazowieckie), Sopot (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:12 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hoffman Migut Danuta Halina, Lewandowski Marcin Tadeusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Michalski Marek, Olbrycht Krzysztof Zbigniew, Szot Kazimierz Stefan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bakalarczyk Folaron Ilona Hanna, Folaron Artur Waldemar, Gerlach Jan Józef, Minkus Jędrzej, Ostrowski Marek, Pilarski Henryk Walter, Świerczek Maria Ewa, Szlichcińska Małgorzata, Tobiański Jerzy Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świętek Roman Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grabczyński Piotr Tomasz, Kaszlewicz Robert Konrad, Słęcki Maciej Rymwid, Żółtaniecka Gabriela Agnieszka, Żółtaniecki Ryszard Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grabowska Joanna Wiesława
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolski Tomasz Jan, Madej Marzena Klaudia, Olbrycht Krzysztof, Radtke Wojciech Henryk, Sawicka Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzka Magdalena
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cesarz Rybka Ewa, Kasprzycki Paweł Andrzej, Lewandowski Marcin Tadeusz, Migut Jan, Perliński Marek Jan, Żegota Ryszard Bernard, Ziembiński Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kołodziejczyk Waldemar Grzegorz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bochenek Jacek Robert, Borkowska Teresa, Bylicki Maksymilian Andrzej, Jackowski Tomasz Marian, Nowakowski Jerzy Marek, Olbrycht Krzysztof, Skórzyńska Katarzyna, Skórzyński Jan Marcin, Żółtaniecki Ryszard
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąkowski Marek Anatol, Bilik Sławomir Marek, Cieślak Karol Krzysztof, Czajkowski Paweł, Gawlikowski Maciej, Golonka Sławomir, Iljin Piotr, Juszkiewicz Zygmunt, Kawecki Włodzimierz, Kinasiewicz Hanna Krystyna, Klewenhagen Beata Anna, Kozłowski Wojciech Marian, Kółkowski Zdzisław Józef, Kubrak Jacek, Majcherkiewicz Piotr, Manowski Sławomir, Moczulski Krzysztof, Myszk Barbara Stefania, Myszk Jan, Piwowar Jerzy Robert, Pluta Adam Mieczysław, Rączka Wojciech, Schicht Maria, Smólski Piotr Leszek, Szanduła Filip Makary, Szanduła Filip Makary, Szczepanek Jacek, Szymański Grzegorz, Tevnell Waldemar, Tuszyński Michał, Wikaliński Jarosław, Zientara Maciej Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdrzałka Jerzy
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekkar Riad, Celuch Leszek Waldemar, Lewandowski Marcin Tadeusz, Tober Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbowski Mirosław Jerzy
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bauer Gerhard, Bekkar Riad, Celuch Leszek Waldemar, Chmielewska Agnieszka Jadwiga, Kacprzak Magdalena Katarzyna, Lewandowski Marcin Tadeusz, Musiatowicz Katarzyna Magdalena, Soból Edyta Agnieszka, Tober Michał, Wiśliński Piotr, Wolszczak Aniszewska Magdalena Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbowski Mirosław Jerzy
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Apps Niklewicz Anna Elżbieta, Cegłowski Piotr, Cesarz Rybka Ewa Klaudia, Eider Grzegorz, Hoffman Migut Danuta, Kantek Robert, Kasprzycki Paweł, Kaszlewicz Robert Konrad, Kowalewski Marek Stanisław, Krzesińska Alicja, Kurek Mosakowski Waldemar, Lewandowski Marcin Tadeusz, Migut Jan, Olbrycht Krzysztof, Rzepka Paweł
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bud Gusaim Maciej Borys, Cesarz Rybka Ewa Klaudia, Figura Dobrowolska Renata, Hoffman Migut Danuta Halina, Kasprzycki Paweł Andrzej, Kwiecień Barbara Aleksandra, Kwiecień Edward, Kwiecień Piotr, Olbrycht Krzysztof Zbigniew, Prusaczyk Marcin Tomasz, Szczepański Grzegorz Sławomir, Włoszycki Przemysław Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Matusiak Paweł
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekkar Riad, Bogutyn Jan, Celuch Leszek Waldemar, Dubiński Jarosław Mariusz, Hosin Adam, Kachniewska Magdalena Anna, Korwin Małaszyński Piotr Tomasz, Leszczyński Grzegorz, Lewandowski Marcin Tadeusz, Markiewicz Waldemar, Nauman Aleksander Janusz, Ratajczak Przemysław Kazimierz, Soból Edyta Agnieszka, Stupnicka Barbara, Tober Michał, Łukasiewicz Sławomir Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żółcik Grzegorz Piotr
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekkar Riad, Celuch Leszek Waldemar, Chmielewska Agnieszka Jadwiga, Lewandowski Marcin Tadeusz, Nykiel Paweł, Tober Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbowski Mirosław Jerzy
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biniszewski Bogdan, Cegłowski Piotr Stefan, Cesarz Rybka Ewa Kludia, Grajkowski Zygmunt, Hoffman Migut Danuta Halina, Kliszko Sławomir Zbigniew, Lewandowski Marcin, Markowska Agata Katarzyna, Perliński Marek, Sudnik Edyta Kinga

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysek Piotr Mariusz
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekkar Riad, Bernecka Ewa Urszula, Celuch Leszek Waldemar, Chmielewska Agnieszka Jadwiga, Lewandowski Marcin Tadeusz, Tober Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbowski Mirosław Jerzy
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekkar Riad, Celuch Leszek Waldemar, Chmielewska Agnieszka Jadwiga, Lewandowski Marcin Tadeusz, Soból Edyta Agnieszka, Tober Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Waksmundzki Jacek Józef
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekkar Riad, Celuch Leszek Waldemar, Pleskot Aneta, Tober Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbowski Mirosław Jerzy
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekkar Riad, Celuch Leszek Waldemar, Chmielewska Agnieszka Jadwiga, Lewandowski Marcin Tadeusz, Tober Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbowski Mirosław Jerzy
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekkar Riad, Celuch Leszek Waldemar, Dubiński Jarosław Mariusz, Lewandowski Marcin Tadeusz, Litwiński Paweł Krzysztof, Szwarc Wojciech, Tober Michał, Wiśliński Piotr, Wolszczak Aniszewska Magdalena Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tarnacki Robert Maciej
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekkar Riad, Celuch Leszek Waldemar, Chmielewska Agnieszka Jadwiga, Kacprzak Magdalena Katarzyna, Lewandowski Marcin Tadeusz, Musiatowicz Katarzyna Magdalena, Soból Edyta Agnieszka, Tober Michał, Wiśliński Piotr, Wolszczak Aniszewska Magdalena Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbowski Mirosław Jerzy
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekkar Riad, Belkhodja Farid, Celuch Leszek Waldemar, Chmielewska Agnieszka Jadwiga, Lewandowski Marcin Tadeusz, Tober Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbowski Mirosław Jerzy
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babczyński Jacek Jerzy, Biniszewski Bogdan, Lewandowski Marcin Tadeusz, Pardo Hubert, Prędota Iwona Katarzyna, Prządka Robert, Sudnik Edyta Kinga, Szymański Kamil Krzysztof, Zesiuk Anna, Zesiuk Igor Wojciech, Zesiuk Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tyśnicki Maciej
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cesarz Marcinkowska Ewa Klaudia
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cesarz Marcinkowska Ewa Klaudia, Jelińska Anna Krystyna, Lewicka Duch Elżbieta Zofia, Maciejewski Lech Leonard, Tallar Zakrzewska Beata Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laurisz Mariusz Andrzej
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekkar Riad, Celuch Leszek Waldemar, Lewandowski Marcin Tadeusz, Musiatowicz Katarzyna Magdalena, Tober Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubowski Mateusz Albert
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekkar Riad, Celuch Leszek Waldemar, Chmielewska Agnieszka Jadwiga, Lewandowski Marcin Tadeusz, Tober Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kufliński Tadeusz
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Celuch Leszek Waldemar, Kacprzak Magdalena Katarzyna, Musiatowicz Katarzyna Magdalena, Tober Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stęplewski Radosław
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Celuch Leszek Waldemar, Kacprzak Magdalena Katarzyna, Musiatowicz Katarzyna Magdalena, Tober Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stęplewski Radosław
  28. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Celuch Leszek Waldemar, Kacprzak Magdalena Katarzyna, Musiatowicz Katarzyna Magdalena, Tober Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stęplewski Radosław
  29. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekkar Riad, Celuch Leszek Waldemar, Tober Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubowski Mateusz Albert

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4 Way Logistics Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000480830
  2. 60mln.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000498941
  3. Aag Studio Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000641896
  4. Aaw Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000586921
  5. Abak S.A., Olsztyn − KRS 0000354495
  6. Acklins Fund Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518212
  7. Aeroklub Grudziądzki, Grudziądz − KRS 0000213316
  8. Agencja Roots Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312466
  9. Agro Drewnowo Sp. Z O.O., Drewnowo − KRS 0000510322
  10. Akademia Umiejętności Puzelek Sp. Z O.O., Dawidy Bankowe − KRS 0000387074
  11. Alaris Consultants S.A., Warszawa − KRS 0000086163
  12. Algolytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074723
  13. Algolytics Technologies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000717723
  14. American Heart Of Poland S.A., Ustroń − KRS 0000398373
  15. Andros Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000367147
  16. Angel Business Capital S.A., Warszawa − KRS 0000369826
  17. Apa Sm Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000682787
  18. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  19. App - Construction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440281
  20. App - Construction Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000620413
  21. App-projekt Development S.A., Poznań − KRS 0000771247
  22. App-projekt S.A., Warszawa − KRS 0000625567
  23. App.2016 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000603794
  24. App.2016 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000604616
  25. Aquanet S.A., Poznań − KRS 0000234819
  26. Ares Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388027
  27. Asi Igs Investment Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000736307
  28. Asseco Data Systems S.A., Gdynia − KRS 0000421310
  29. Audioteka S.A., Warszawa − KRS 0000391239
  30. Audytorskie Biuro Rachunkowe Goodwill Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171042
  31. Auto Partner S.A., Bieruń − KRS 0000291327
  32. Aviation Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000378588
  33. Bbpt S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000290448
  34. Bd Partner Kancelaria Brokerska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000600463
  35. Beauty Business Partner Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000313061
  36. Bemix Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233999
  37. Benefit Systems S.A., Warszawa − KRS 0000370919
  38. Big Names Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000751251
  39. Biofactory S.A., Biecz − KRS 0000406961
  40. Biogazownie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000515603
  41. Biomed Innovations Sp. Z O.O., Natolin − KRS 0000710621
  42. Biotech Products Central Eastern Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345798
  43. Bizbi Media S.A., Lipowo − KRS 0000406545
  44. Bjm Service Sp. Z O.O., Wołomin − KRS 0000099432
  45. Bjm Sp. Z O.O., Wołomin − KRS 0000069524
  46. Black Lion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310496
  47. Boa S.A., Warszawa − KRS 0000271121
  48. Business Benchmark Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374944
  49. Businesspoint S.A., Warszawa − KRS 0000062398
  50. Cenrum Handlowe Wilanowska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054968

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 11 Listopada 60-62 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171952
  2. 4c Telecom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000253639
  3. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  4. A-z Finanse S.A., Wrocław − KRS 0000290015
  5. A-z Finanse Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221758
  6. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000263110
  7. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  8. Abm Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261179
  9. Abm Solid S.A. Likwidacyjnej, Tarnów − KRS 0000054847
  10. Action S.A. W Restrukturyzacji, Zamienie − KRS 0000214038
  11. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  12. Advanced Medical Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305770
  13. Aero Partner Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450276
  14. Aeroklub Nadwiślański, Lisie Kąty − KRS 0000271333
  15. Aeroklub Polski, Warszawa − KRS 0000122672
  16. Af-comprador Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000103132
  17. Agda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179850
  18. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  19. Agmar Telecom Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000063722
  20. Agrosoft Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164627
  21. Airconsys Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000300165
  22. Alcea Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000379667
  23. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  24. Alternative Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000414530
  25. Amberpol Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321871
  26. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  27. Anyż Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000471868
  28. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  29. App Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130126
  30. Aqua S.A., Poznań − KRS 0000326916
  31. Arcom-express Sp. Z O.O., Rabka − KRS 0000204868
  32. Arena Gdańsk Operator Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000345704
  33. Armagor Sp. Z O.O., Gorzów Śląski − KRS 0000140043
  34. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  35. Arsenal Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525406
  36. Art Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009896
  37. Arteria Retail S.A., Warszawa − KRS 0000311056
  38. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  39. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  40. Artnews S.A., Warszawa − KRS 0000361811
  41. Asseco Western Europe S.A., Rzeszów − KRS 0000339997
  42. Aurora Fund Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000026339
  43. Automarket.pl S.A., Warszawa − KRS 0000068399
  44. Av Inwestor S.A., Szamoty − KRS 0000229750
  45. Avanssur S.A. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000249486
  46. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  47. Awia-went Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036650
  48. Bajka - Fundacja Na Rzecz Rozwoju Dzieci, Warszawa − KRS 0000326807
  49. Bank Wschodni S.A., Białystok − KRS 0000079591
  50. Bankowe Centrum Informatyki Sp. Z O.O. W Krakowie, Kraków − KRS 0000004800

Powiązane przetargi (12 szt.):
  1. Publikacja materiałów promocyjnych w czasopismach ogólnopolskich. Oznaczenie sprawy: ARM/07/2013
    Zamawiający: Agencja Rozwoju Miasta S.A., Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest zamieszczenie w następujących numerach następujących materiałów promocyjnych:
    Numer 12/2013 - 2 str. tekst redakcyjny, Numer 1-2/2014 - reklama 1/1 strony, Numer 3/2014 - 2 str. tekst redakcyjny, Numer 4/2014 - reklama 1/1 strony, Numer 5/2014 - reklama 1/1 strony, Numer 6/2014 - 2 str. tekst redakcyjny okładkowy (z zapowiedzią na okładce), Baner na stronie internetowej www. businessman.pl w okresie 1 grudzień 2013 - 30 czerwiec 2014
  2. Przeniesienie własności raportów businessman.pl Teleinfo 500 dotyczących rynku ICT w Polsce w wersji angielskiej w ilości 1500 sztuk wydania papierowego w ramach zadania Sfinansowanie działań na rzecz udziału Polski jako kraju partnerskiego w targach teleinformatycznych CeBIT 2013 w Hanowerze
    Zamawiający: Ministerstwo Gospodarki, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest Przeniesienie własności raportów businessman.pl Teleinfo 500 dotyczących rynku ICT w Polsce w wersji angielskiej w ilości 1500 sztuk wydania papierowego w ramach zadania Sfinansowanie działań na rzecz udziału Polski jako kraju partnerskiego w targach teleinformatycznych CeBIT 2013 w Hanowerze
  3. Usługa polegająca na zapewnienia transportu, wyżywienia, zakwaterowania oraz wynajmu sali konferencyjnej na potrzeby spotkania wyjazdowego podsumowującego studia podyplomowe wraz z rozdaniem świadectw dla słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu ochrony własności intelektualnej realizowanych w ramach projektu _Kształcenie kadry akademickiej do roli wykładowców przedmiotu Ochrona własności intelektualnej_ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego (Oznaczenie sprawy: PN/06-2012/WBiB)
    Zamawiający: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Lublin
    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zapewnienia transportu, wyżywienia, zakwaterowania oraz wynajmu sali konferencyjnej na potrzeby spotkania wyjazdowego podsumowującego studia podyplomowe wraz z rozdaniem świadectw dla słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu ochrony własności intelektualnej realizowanych w ramach projektu _Kształcenie kadry akademickiej do roli wykładowców przedmiotu Ochrona własności intelektualnej_ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego, w dniach od 8 do 9 września 2012r. Usługa wyżywienia, zakwaterowania i wynajmu sali konferencyjnej świadczona ma być w granicach administracyjnych miasta Kazimierz Dolny (woj. lubelskie) w obrębie jednego budynku lub budynkach oddalonych od siebie nie więcej niż 100 metrów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku Nr 1 do SIWZ
  4. Zaplanowanie, zorganizowanie i wdrożenie działań promocyjnych, informacyjnych i public relations na rzecz europejskiego projektu SOL - Save Our Lives.
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego - Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie, Olsztyn
    Przedmiotem zamówienia są usługi, których wartość jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8.
  5. Świadczenie usług w zakresie promocji XXII Biegu Konstytucji 3 Maja
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa - Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie koncepcji i szczegółowego programu wydarzeń promocyjno-informacyjnych w związku z XXII Biegiem Konstytucji 3 Maja, łącznie z propozycją wydarzeń towarzyszących oraz ich realizacja w terminie od dnia podpisania umowy do dnia 11 maja 2012r.
  6. Świadczenie usług promocyjnych w zakresie promocji XXI Biegu Powstania Warszawskiego oraz XXIII Biegu Niepodległości
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa-Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakład Budżetowy, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie koncepcji i szczegółowego programu wydarzeń promocyjno - informacyjnych w związku z XXI Biegiem Powstania Warszawskiego oraz XXIII Biegiem Niepodległości, zwanych dalej Biegami, łącznie z propozycją wydarzeń towarzyszących oraz ich realizacja od dnia podpisania umowy do dnia 21.11.2011 r.
  7. Świadczenie usług w zakresie promocji XXI Biegu Konstytucji 3-go Maja.
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa-Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakład Budżetowy, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie koncepcji i szczegółowego programu wydarzeń promocyjno-informacyjnych w związku z XXI Biegiem Konstytucji 3 Maja, łącznie z propozycją wydarzeń towarzyszących oraz ich realizacja w terminie od dnia podpisania umowy do dnia 10 maja 2011r.
  8. Świadczenie usług promocyjnych w zakresie promocji XX Biegu Powstania Warszawskiego oraz XXII Biegu Niepodległości.
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa-Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakład Budżetowy, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie koncepcji i szczegółowego programu wydarzeń promocyjno - informacyjnych w związku z XX Biegiem Powstania Warszawskiego oraz XXII Biegiem Niepodległości, zwanych dalej Biegami, łącznie z propozycją wydarzeń towarzyszących oraz ich realizacja od dnia podpisania umowy do dnia 19.11.2010 r..
  9. Działania informujące i promujące dla Projektu Budowa Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów komunalnych wraz ze składowiskiem odpadów w Siedliskach k/Ełku
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami EKO-MAZURY sp. z o.o., Ełk
    1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są Usługi - świadczenie działań promocyjno informacyjnych (dalej: Public Relation/PR) wykonywane przez Wykonawcę wyłonionego w niniejszym postępowaniu przetargowym, związane z promocją udziału Unii Europejskiej w charakterze donatora Przedsięwzięcia Budowa Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów komunalnych wraz ze składowiskiem odpadów w Siedliskach k/Ełku zarejestrowanego pod numerem POIS.02.01.00-00-004/08. Prowadzenie działań promocyjnych i informacyjnych będzie wykonywane zgodnie z wymaganiami Zamawiającego oraz aktualnymi Zasadami i Wytycznymi dotyczącymi działań informacyjno-promocyjnych odnoszących się do przedsięwzięć współfinansowanych z Funduszu Spójności.
  10. Kreowanie i promocja walorów Gminy Urszulin jako części Polesia Zachodniego.
    Zamawiający: Gmina Urszulin, Urszulin
    Wykonanie usług w ramach projektu Kreowanie i promocja walorów Gminy Urszulin jako części Polesia Zachodniego do wykonania w czterech zadaniach:
    1.Opracowanie Koncepcji Marki Lokalnej, Strategii Promocji Marki i jej promocja.
    2.Opracowanie Strategii Rozwoju Turystyki Gminy Urszulin.
    3.Opracowanie oraz realizacja filmu promocyjnego.
    4.Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenów pod inwestycje Gminy Urszulin.
  11. Świadczenie usług promocyjnych w zakresie promocji XIX Biegu Powstania oraz XXI Biegu Niepodległości
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa-Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakład Budżetowy, Warszawa
    Cześć I: Świadczenie usług promocyjnych w zakresie promocji XIX Biegu Powstania Warszawskiego
    Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie koncepcji i szczegółowego programu wydarzeń promocyjno - informacyjnych związanych z XIX Biegiem Powstania Warszawskiego, łącznie z propozycją wydarzeń towarzyszących oraz ich realizacja w czerwcu oraz lipcu 2009 r. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 A do SIWZ

    Cześć II: Świadczenie usług promocyjnych w zakresie promocji XXI Biegu Niepodległości
    Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie koncepcji i szczegółowego programu wydarzeń promocyjno- informacyjnych w związku z XXI Biegiem Niepodległości, łącznie z propozycją wydarzeń towarzyszących oraz ich realizacja we wrześniu, październiku, listopadzie 2009 r. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 B do SIWZ
  12. Świadczenie usług w zakresie promocji biegu Od Konstytucji 3 Maja do Europy
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa-Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakład Budżetowy, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie koncepcji i szczegółowego programu wydarzeń promocyjno- informacyjnych w związku z biegiem Od Konstytucji 3 Maja do Europy, łącznie z propozycją wydarzeń towarzyszących oraz ich realizacja w terminie od dnia podpisania umowy do dnia 15 maja 2009 r