Kogo reprezentuje osoba

Milczarek Marek Waldemar

w KRS

Marek Waldemar Milczarek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Drugie imię:Waldemar
Nazwisko:Milczarek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1959 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Stąporków (Świętokrzyskie)
Przetargi:5 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Celiński Radosław, Chlebuś Marek Wiesław, Chrzan Andrzej, Frers Gerd Folkert, Gajek Iwona Dorota, Jańczyk Barbara, Kazienko Maciej Józef, Kosierkiewicz Konrad, Kurcbart Czesław Józef, Kurczyński Piotr, Marchewka Renata Ewa, Mączyński Artur, Oprocha Andrzej Jerzy, Parada Waldemar Józef, Pargieła Andrzej Piotr, Pargieła Stanisław Juliusz, Pasturczak Grzegorz Jacek, Pasturczak Lech Jan, Samulska Grażyna Małgorzata, Wąsowicz Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilk Jacek Tomasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abarta Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000333800
  2. Balticinfo Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000345740
  3. Bank Gospodarki Żywnościowej S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  4. Bankowy Fundusz Nieruchomościowy Actus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023062
  5. Betomax Polska S.A., Końskie − KRS 0000342237
  6. Biuro Rachunkowe Mgr I. Nowak i Mgr P. Kurczyński Sp. J., Końskie − KRS 0000079428
  7. Centrozłom Wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000295859
  8. Elektrownia Blachownia Nowa Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000437972
  9. Fundacja Genius Loci, Kraków − KRS 0000445564
  10. Fundacja Mikołaj Warszawski, Warszawa − KRS 0000427894
  11. Fundacja Palazzo, Kraków − KRS 0000482426
  12. Fundacja Pomorska, Gdańsk − KRS 0000161337
  13. Fundacja Rozwoju Podhala, Kraków − KRS 0000411665
  14. Icm Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000127922
  15. J. Wilk Amblo Spółka Komandytowo- Akcyjna, Rząska − KRS 0000487836
  16. J. Wilk Court Spółka Komandytowo-akcyjna, Rząska − KRS 0000489072
  17. J.wilk Profilegal 1 Spółka Komandytowo-akcyjna, Rząska − KRS 0000487051
  18. J.wilk Prudentia Spółka Komandytowo-akcyjna, Rząska − KRS 0000488472
  19. Jwlp Doradztwo Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000319005
  20. Jwlp Wilk Majkowska Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000278039
  21. Kairos Logistic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262348
  22. Kodis Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000306744
  23. Kodis Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Czerwienne − KRS 0000391115
  24. Pamexpol A. S. Pargieła, A. Mączyński Sp. J., Końskie − KRS 0000073778
  25. Pamexpol Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000511132
  26. Projekt Karmelicka Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000255570
  27. Tethra Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000344242
  28. Walcownia Metali Nieżelaznych Łabędy S.A., Gliwice − KRS 0000374289
  29. Wawinfo Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000344461
  30. Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A., Poznań − KRS 0000294799
  31. Zakłady Urządzeń Kotłowych Stąporków S.A., Stąporków − KRS 0000081300

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A. Pl Internet S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000362525
  2. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  3. Ajb Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Rząska − KRS 0000489046
  4. Alpex-paged Sp. Z O.O., Karlino − KRS 0000075015
  5. Beskidy Euro Tour Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000086564
  6. Betomax Polska Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000032851
  7. Brisinger Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000289392
  8. Bydgoska Fabryka Narzędzi Befana Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000042010
  9. Centrala Zaopatrzenia Energetyki Stal Małgorzata i Tomasz Rybarczyk Sp. J., Sosnowiec − KRS 0000162652
  10. Colas Polska Sp. Z O.O., Palędzie − KRS 0000105537
  11. Cukrownia Rejowiec S.A., Rejowiec − KRS 0000028094
  12. Diamenty-vis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143120
  13. Eads Pzl Warszawa-okęcie S.A., Warszawa − KRS 0000070080
  14. Elatha Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000333614
  15. Eskimos S.A., Konstancin-jeziorna − KRS 0000285266
  16. Fabryka Maszyn Glinik S.A., Gorlice − KRS 0000066883
  17. Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica S.A., Bielsko-biała − KRS 0000110322
  18. Fabryka Urządzeń Transportowych S.A., Suchedniów − KRS 0000128213
  19. Fagum-stomil S.A. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000097716
  20. Fam Grupa Kapitałowa S.A., Wrocław − KRS 0000065111
  21. Gdański Przemysł Drzewny S.A., Gdańsk − KRS 0000027379
  22. Gk Dom Emisyjny Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000247394
  23. Igpm Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000403877
  24. Iif S.A., Kraków − KRS 0000082235
  25. Inter Cars S.A., Warszawa − KRS 0000008734
  26. Koszalińska Fabryka Narzędzi Vis Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000135750
  27. Kza Zielonka Sygnalizacja, Teletechnika Automatyka S.A., Zielonka − KRS 0000063224
  28. Lenko S.A., Bielsko-biała − KRS 0000138638
  29. Metalurgia S.A., Radomsko − KRS 0000030732
  30. Midas S.A., Warszawa − KRS 0000025704
  31. Orion Investment S.A., Kraków − KRS 0000296656
  32. Paged Handel S.A., Warszawa − KRS 0000041062
  33. Paged Meble S.A. W Jasienicy, Jasienica − KRS 0000059550
  34. Paged Południe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026255
  35. Paged S.A., Warszawa − KRS 0000015401
  36. Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A., Bydgoszcz − KRS 0000036552
  37. Polski Holding Farmaceutyczny S.A., Warszawa − KRS 0000211909
  38. Prudnickie Zakłady Obuwia Primus Sp. Z O.O., Prudnik − KRS 0000022446
  39. Sanprim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000255939
  40. Sarmata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089005
  41. Sento S.A., Kraków − KRS 0000287388
  42. Stalmax A. S. Pargieła, A. Mączyński, L. Pasturczak Sp. J., Końskie − KRS 0000079415
  43. Synergy Concept Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000384794
  44. Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A., Kraków − KRS 0000218370
  45. Woodways Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117613
  46. Zakłady Mebli Giętych Fameg S.A., Radomsko − KRS 0000029339
  47. Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A., Poznań − KRS 0000000874
  48. Zakłady Tworzyw Sztucznych Nitron S.A., Krupski Młyn − KRS 0000063354
  49. Zakłady Włókien Chemicznych Stilon S.A., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000135437
  50. Zuk-mr System Sp. Z O.O., Stąporków − KRS 0000414444

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Naprawa kotła Nr 1 typ WR 2, 5 w kotłowni kompleksu Kraków - Rząska.
    Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest naprawa kotła Nr 1 typ WR 2, 5 w kotłowni kompleksu
    Kraków - Rząska.
  2. MODERNIZACJA INSTALACJI ODPYLANIA DLA KOTŁA WR-25-014M NA KOTŁOWNI KR-ZACHÓD W PILE
    Zamawiający: Miejska Energetyka Cieplna Piła Sp. z o.o., Piła
    Przedmiotem zamówienia jest modernizacja instalacji odpylania dla kotła wodnorurkowego WR-25-014M na kotłowni rejonowej KR-Zachód przy ulicy Krzywej w Pile. Zakres zamówienia obejmuje: demontaż istniejących urządzeń odpylających, wykonanie projektu budowlano-wykonawczego oraz dostawę i montaż nowych urządzeń odpylających
  3. MODERNIZACJA INSTALACJI ODPYLANIA DLA KOTŁA WODNORURKOWEGO WR-10/5 NA KOTŁOWNI KR-KACZORSKA W PILE
    Zamawiający: Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. w Pile, Piła
    Przedmiotem zamówienia jest modernizacja instalacji odpylania dla kotła wodnorurkowego WR-10 nr 5 na kotłowni KR-Kaczorska przy ulicy Kaczorskiej w Pile.
  4. Remont urządzeń kotłowni w budynku nr 43 Tomaszów Mazowiecki
    Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia jest remont urządzeń kotłowni w budynku nr 43 na terenie JW 4391 Tomaszów Mazowiecki, ul. Piłsudkiego 72
  5. Zakup, dostawa i montaż kompletnego rusztu do kotła WLM-25 wraz z demontażem rusztu istniejącego.
    Zamawiający: Zakład Energetyki Cieplnej, Końskie
    Zakup, dostawa i montaż kompletnego rusztu do kotła WLM-25 wraz z demontażem rusztu istniejącego.