Kogo reprezentuje osoba

Milewska Anna Stanisława

w KRS

Anna Stanisława Milewska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Anna
Drugie imię:Stanisława
Nazwisko:Milewska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1960 r., wiek 59 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:7 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biedermann Chrostopher Franz, Czerkas Krzysztof, Janiuk Jacek, Kluza Stanisław, Kornowicz Alicja Renata, Koszutska Małgorzata Barbara, Lasek Dariusz Jacek, Radkowska Świętoń Ewa, Radziwiłł Maciej, Rajca Bogusław, Stupnicki Krzysztof, Szewczuk Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łasiewicka Monika
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ejsmont Julita Dorota, Ejsmont Piotr Korneliusz, Maliszewski Mieczysław Jerzy, Niesłuchowski Marek Jerzy, Pidek Ryszard, Romanowski Tadeusz, Wroński Arkadiusz Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gryszpanowicz Ireneusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ceglińska Leśnodorska Hanna Jolanta, Cymerman Bożena Kazimiera, Drążewska Irena Leokadia, Kosicka Barbara Marianna, Lisowska Ewa Teresa, Mierzwiczak Danuta Maria, Witer Bogusława Zofia
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kacprzykowska Elżbieta Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Milewska Katarzyna Agata
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biedermann Christopher Franz, Eggink Raimondo, Kluza Stanisław, Kornowicz Alicja Renta, Koszutska Małgorzata Barbara, Radkowska Świętoń Ewa, Rajca Bogusław, Tokarski Paweł Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sykulski Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dębowski Grzegorz Andrzej, Gilarski Mariusz Stanisław, Gramza Mateusz Roman, Mikulski Robert, Nowakowski Remigiusz Przemysław, Ozon Daniel Sebastian, Sitarski Krzysztof Serafin

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Kazimierz Józef, Antosik Jan, Berendt Teresa Maria, Bogutyn Jan, Bojko Aleksander, Bolikowski Lech Andrzej, Bolikowski Lech Andrzej, Czech Dariusz, Epsztein Piotr Leon, Fogtman Michał, Franiewska Gujska Alicja Władysława, Grabarczuk Jacek, Gudzowata Agnieszka, Gudzowaty Aleksander, Gudzowaty Tomasz Borys, Kaluzhskiy Yury, Kotłowski Aleksander Stanisław, Kowalczyk Elżbieta, Kołatkowski Andrzej Waldemar, Kołodziejczuk Stanisław, Kulikowska Bogusława, Michalew Wladimir, Michalski Krzysztof Sławomir, Miłkowski Karol, Piotrowska Jadwiga Ewa, Puczyński Piotr Robert, Pyrka Henryk, Romanovsky Anatoly, Romaszewska Rosiak Katarzyna Ewa, Sekściński Sławomir, Szkuta Aleksander, Łubnicka Bogumiła, Łuniewska Jolanta Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasiewicz Sławomir Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białowąs Bogusław Adam, Blennow Arvid, Duda Iwona Beata, Garbarczyk Arkadiusz, Goss Janina Kazimiera, Grylak Dariusz Sławomir, Kluza Stanisław Mateusz, Kolasiński Stanisław, Kowalewski Oskar Marek, Kurnicki Andrzej, Mzyk Paweł Wojciech, Pitera Paweł Adam, Raczkowski Konrad, Rogala Krzysztof Władysław, Sadownik Piotr, Ślązak Emil Stanisław, Szołucha Marian, Telega Krzysztof Wojciech, Thorell Per Erik, Wardacki Wojciech Piotr, Wasilewski Dariusz Józef, Zawadzki Sławomir Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żółtkowski Wiesław Tadeusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babiarz Roman, Białowąs Bogusław Adam, Galus Katarzyna Anna, Kolasiński Stanisław, Markowska Maja, Miszczuk Tomasz Piotr, Mortas Paweł, Olszewski Radosław, Piasecka Szczepańska Joanna Monika, Pokrywka Marek, Raczkowski Konrad, Skrzypek Sławomir, Telega Krzysztof, Urbańska Elżbieta, Wędrychowski Marek, Wojciechowski Michał Krzysztof, Wyszomirska Agnieszka Teresa, Zawadzki Sławomir Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żebrowski Rafał
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biedermann Chrostopher Franz, Czerkas Krzysztof, Janiuk Jacek, Kluza Stanisław, Kornowicz Alicja Renata, Koszutska Małgorzata Barbara, Lasek Dariusz Jacek, Radkowska Świętoń Ewa, Radziwiłł Maciej, Rajca Bogusław, Stupnicki Krzysztof, Szewczuk Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łasiewicka Monika
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Berendt Teresa Maria, Kaczorowski Paweł, Majszak Sławomir Janusz, Masianis Iwanowska Barbara, Stępniewski Jarosław, Terlikowska Kulesza Agnieszka, Zbieć Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świstak Małgorzata
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bochenek Marcin Tomasz, Cieślak Zbigniew Walenty, Czynsz Szymon Robert, Dragan Antoni, Dworak Jan Aleksander, Dziedzic Stanisław, Farfał Piotr Grzegorz, Fryszkowski Ireneusz Tomasz, Garlicki Jan Ryszard, Gaweł Piotr Andrzej, Goss Janina Kazimiera, Hermeliński Wojciech Marek, Hołyński Marek Bernard, Jędrzejewski Wojciech Romuald, Knittel Krzysztof Jakub, Knychalski Witold, Kowalski Tadeusz Stanisław, Kołtuniak Grzegorz, Kwiatkowski Robert Artur, Moczydłowski Łukasz Marek, Niedziela Janusz, Ostrowski Marek, Pacławski Ryszard, Pawłowicz Adam Maciej, Pilot Marian Franciszek, Rowicki Leszek, Rudomino Tomasz, Rutkowski Krzysztof, Rynkun Werner Robert Cezary, Siwek Sławomir Adam, Skoczek Tadeusz, Skrzypek Sławomir Stanisław, Sulik Bolesław Andrzej, Szwedo Bogusław Aleksander, Tarasiewicz Zdzisław Marek, Urbański Andrzej Janusz, Wildstein Bronisław, Wójcik Stanisław, Zieliński Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopiński Maciej Jan
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ejsmont Julita Dorota, Jabłoński Franciszek Albert, Maliszewski Mieczysław Jerzy, Romanowski Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Parchowski Marian Jan
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartosik Stanisław, Durasiewicz Edyta, Janas Alicja Barbara, Niesłuchowski Marek Jerzy, Pidek Ryszard, Pidek Sousa Izabella Monika, Rybarczyk Anna Małgorzata, Wroński Arkadiusz Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piotrowicz Jadwiga Freda
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Rafał Marcin, Ejsmont Julita, Jabłoński Franciszek Albert, Leszczyński Grzegorz, Maliszewski Mieczysław, Pidek Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaszkiewicz Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4archiw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353853
  2. 8business Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000457952
  3. 8business Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000803592
  4. A-z Finanse S.A., Wrocław − KRS 0000290015
  5. Abox S.A., Warszawa − KRS 0000444036
  6. Acrab Acmm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000707182
  7. Ade Line S.A. Likwidacyjnej, Prusice − KRS 0000236981
  8. Agreco Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000311209
  9. Akademia Zdrowia i Urody, Warszawa − KRS 0000247329
  10. Akar Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000247420
  11. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  12. Angel Business Capital S.A., Warszawa − KRS 0000369826
  13. Anhui Engineering Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000349752
  14. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  15. Aqua Institute Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000613027
  16. Artemis Investment Sp. Z O.O. -, Warszawa − KRS 0000254301
  17. Asseco South Eastern Europe S.A., Rzeszów − KRS 0000284571
  18. Auto Max Truck Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000092722
  19. Aviation Asset Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000624591
  20. Azymut Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000564619
  21. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  22. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  23. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  24. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  25. Bi Insight S.A., Warszawa − KRS 0000267338
  26. Biosafety Systems Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380955
  27. Biotek Agriculture Polska Sp. Z O.O., Gać − KRS 0000241053
  28. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  29. Black Pearls Vc S.A., Gdańsk − KRS 0000611378
  30. Bo-ma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000587746
  31. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  32. Bp Vc Gp1 Sp. Z O.O. Vc Ii Spółka Komandytowa Asi, Gdańsk − KRS 0000791486
  33. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000303993
  34. Brasco S.A., Warszawa − KRS 0000065788
  35. Brillaw Kancelaria Radców Prawnych Mikulski Amp; Partnerzy Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000513264
  36. Brillaw Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670455
  37. Bułka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000370345
  38. C.en Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000774702
  39. Carbon Hightech Design Group S.A., Warszawa − KRS 0000378129
  40. Cdss Poland Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000345141
  41. Celsa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035247
  42. Centrum Badań Cywilizacyjnych, Warszawa − KRS 0000262175
  43. Centrum Badań Marketingowych Indicator Spółka Z Ograniczoną Odpowiedialnością, Warszawa − KRS 0000151832
  44. Centrum Rozwoju Społecznego i Obywatelskiego - Fundacja, Warszawa − KRS 0000446695
  45. Centrum Zamówień Publicznych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019180
  46. Cepelco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154798
  47. Cepelia - Artgraf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129675
  48. Cfi Holding S.A., Wrocław − KRS 0000292030
  49. China Trading House Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000564617
  50. Ci Games S.A., Warszawa − KRS 0000282076

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. .abc. - Gospodarka Odpadami Sp. Z O.O. W Likiwidacji, Stalowa Wola − KRS 0000472450
  2. 11 Listopada 60-62 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171952
  3. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  4. 5a Sec Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000095434
  5. A-z Finanse Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221758
  6. Aci Polska Stowarzyszenie Rynków Finansowych, Warszawa − KRS 0000192423
  7. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  8. Agel Polska S.A., Cieszyn − KRS 0000394112
  9. Agencja Monitoringu Wywłaszczeń S.A., Warszawa − KRS 0000172716
  10. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  11. Aig Bank Polska S.A., Wrocław − KRS 0000065461
  12. Aig Credit S.A., Warszawa − KRS 0000124760
  13. Air Construction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000551236
  14. Air Link Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000088291
  15. Aitika Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000309566
  16. Akura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128339
  17. Altrealia Investments S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000330589
  18. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  19. Ams Metal Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000081402
  20. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  21. Anwit Sp. Z O.O., Milanówek − KRS 0000148050
  22. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  23. Ars Politica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000102225
  24. Arsenal Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525406
  25. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  26. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  27. Artman S.A., Kraków − KRS 0000180735
  28. Aspema Sp. Z O.O., Tarnowiec − KRS 0000359552
  29. Asseco Business Solutions S.A., Lublin − KRS 0000028257
  30. Asseco Systems S.A., Warszawa − KRS 0000288727
  31. Aster Marketing Sp. Z O.O., W − KRS 0000373571
  32. Athletic International S.A., Warszawa − KRS 0000304905
  33. Atsource Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000362053
  34. Auto Alarm Center Clifford Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022513
  35. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  36. Autosan Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000199916
  37. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  38. Ballinger Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025858
  39. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  40. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  41. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  42. Bank Wschodni S.A., Białystok − KRS 0000079591
  43. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  44. Bankowe Biuro Podróży Travelbank Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130137
  45. Barlickiego 5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156503
  46. Bazy i Systemy Bankowe Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000168197
  47. Bbb4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312502
  48. Bbf Management S.A., Warszawa − KRS 0000111646
  49. Bdh Development Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000233473
  50. Benefia Ubezpieczenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134027

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Udzielenie długoterminowego kredytu inwestycyjnego na zadanie: Rozbudowa ul. Krótkiej oraz części ul. Fabrycznej w Warce.
    Zamawiający: Gmina Warka, Warka
    Przedmiotem zamówienia jest zaciągnięcie długoterminowego kredytu do kwoty 1 145 000,00 zł na sfinansowanie zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Rozbudowa ul. Krótkiej oraz części ul. Fabrycznej w Warce” na okres od 1.08.2017 r. do 31.12.2027 r. Kredyt pobrany zostanie w terminie do 31.12.2017 r. Spłata dokonana zostanie do końca każdego kwartału zaczynając od roku 2018. Kredyt zaciągnięty zostanie w ramach łącznie dwóch zagranicznych linii kredytowych tj. Europejskiego Banku Inwestycyjnego EBI i Banku Rozwoju Rady Europy CEB. Oprocentowanie kredytu oparte na zmiennej w okresie kredytowania stawki oprocentowania dla trzymiesięcznych depozytów bankowych (WIBOR 3M) powiększone o stałą w całym okresie kredytowania marżę banku. Koszty kredytu mogą być zwiększone o jednorazową prowizję przygotowawczą z tytułu uruchomienia kredytu. Prowizja przygotowawcza przekazana zostanie przez Kredytobiorcę na rachunek bankowy wskazany przez Wykonawcę w drodze przelewu.
  2. Uzyskanie kredytu inwestycyjnego z linii Banku Rozwoju Rady Europy (CEB) na realizację zadania pn. Budowa hali widowiskowo – sportowej wraz z łącznikiem w Czerniejewie
    Zamawiający: Gmina Czerniejewo, Czerniejewo
    Uzyskanie kredytu inwestycyjnego z linii Banku Rozwoju Rady Europy (CEB)na realizację zadania pn. Budowa hali widowiskowo – sportowej wraz z łącznikiem w Czerniejewie do wysokości 2.453.853,00 zł na okres spłaty do 2025 roku.Zabezpieczenie: Weksel własny in blanco wraz z deklaracją wekslową kontrasygnowany przez Skarbnika Gminy.
    Okres kredytowania - do dnia 31.03.2025, oprocentowanie kredytu oparte o stawkę bazową WIBOR 3M powiększoną o marżę banku,spłata rat kapitałowych w okresach kwartalnych, spłata odsetek na bieżąco od kwoty aktualnie wykorzystanego kredytu w okresach miesięcznych. Szczegóły dotyczące spłaty rat kapitału,odsetek, oprocentowania i marży Banku szczegółowo określone zostały w zawartej z Bankiem umowie kredytowej
  3. Udzielenie długoterminowego kredytu w kwocie 1 986 469,09 zł z prze-znaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych pożyczek i kredytów.
    Zamawiający: Urząd Gminy i Miasta w Korszach, Korsze
    Przedmiot zamówienia obejmuje udzielenie długoterminowego kredytu w kwocie
    1 986 469,09 zł
  4. Świadczenie usługi polegającej na przekazywaniu świadczeń na rachunki bankowe (ROR) zgodnie z indywidualną dyspozycją świadczeniobiorcy.
    Zamawiający: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Lublinie, Lublin
    1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przekazywaniu świadczeń
    z ubezpieczenia społecznego rolników, na rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe świadczeniobiorców KRUS na podstawie zbiorczego polecenia przelewu.
    2. Średniomiesięczna liczba przelewów na rzecz świadczeniobiorców to ok. 97 892 sztuk miesięcznie (z całego okresu trwania umowy). Zamawiający informuje, że jest to wartość szacunkowa, która może ulec zmianie w zależności od zmiany liczby obsługiwanych świadczeniobiorców KRUS.
    3. Zamawiający informuje, że ze względu na obowiązek posiadania przez KRUS rachunku środków finansowych funduszu emerytalno-rentowego w NBP (zgodnie z § 6 Rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej z dnia 31 marca 2005r. w sprawie sposobu prowadzenia gospodarki finansowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - Dz. U. z 2005 r. nr 68 poz. 599) Wykonawca musi być uczestnikiem wszystkich systemów bankowych stosowanych przez NBP do rozliczeń prowadzonych w PLN.
    4. Zamawiający w celu realizacji przedmiotu zamówienia przekaże Wykonawcy spakowane przy użyciu kompresji w formacie ZIP pliki tekstowe z przelewami w formacie Videotel za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Wykonawcy.
    5. Miejscem wykonywania usługi będzie siedziba Wykonawcy.
    6. Termin przekazywania świadczeń to: do 8, do 10, do 15, do 18, do 20, do 22, do 25, do 28 dnia każdego miesiąca oraz dodatkowo w razie potrzeb w innych terminach.
    7. Zamawiający nie będzie ponosił dodatkowych kosztów z tytułu przekazywania spakowanych plików tekstowych. Wykonawca zagwarantuje bezpieczny zapis przekazywanych zbiorów danych.
    8. Zamawiający będzie przekazywał na wskazane konto bankowe Wykonawcy, środki pieniężne przeznaczone na realizację przelewów dla świadczeniobiorców.
    9. Za niezrealizowane świadczenia z powodu niemożności przekazania na rachunek świadczeniobiorców KRUS, Wykonawca nie będzie obciążał Zamawiającego opłatami wynikającymi z realizacji usługi.
    10. Datą spełnienia świadczenia jest data obciążenia rachunku bankowego Oddziału Regionalnego KRUS.
    11. W celu realizacji zamówienia Zamawiający nie przewiduje założenia odrębnego rachunku bankowego u Wykonawcy.
    12. Zamawiający pracuje w usługach terminalowych w systemie Windows serwer 2008 R2 64 bit i korzysta z terminali wyposażonych w czytniki kart mikroprocesorowych i nie dopuszcza instalacji żadnego systemu na serwerze z wyjątkiem sterowników do np. kart do podpisu.
    13. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze standardami jakościowymi zawarto we wzorze umowy.
    14. Zamawiający dopuszcza możliwość wprowadzenia uzgodnień w zakresie dotyczącym korzystania z sytemu bankowości elektronicznej w formie porozumienia, które stanowić będzie załącznik do umowy. Treść porozumienia nie może naruszać postanowień SIWZ, umowy i oferty.
    15. Dodatkowe wymagania Zamawiającego związane z realizacją przedmiotu zamówienia – klauzule społeczne.
    Zamawiający wymaga od Wykonawcy zatrudnienia osób wykonujących czynności, o których mowa w § 1 wzoru umowy, na podstawie umowy o pracę (co najmniej 5 osób). Szczegółowe informacje w zakresie sposobu dokumentowania zatrudnienia osób na umowę o pracę, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania niniejszego wymagania oraz sankcje z tytułu nie spełniania tego wymogu zawarte są we wzorze umowy.
  5. Uzyskanie preferencyjnego kredytu długoterminowego inwestycyjnego w celu sfinansowania realizacji inwestycji infrastrukturalnych w Gminie Wolsztyn.
    Zamawiający: Gmina Wolsztyn, Wolsztyn
    Uzyskanie preferencyjnego kredytu długoterminowego inwestycyjnego z linii banków zagranicznych Banku Rozwoju Rady Europy (CEB) oraz Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI) w celu sfinansowania realizacji inwestycji infrastrukturalnych w Gminie Wolsztyn w kwocie 6 000 000,00 PLN.

    W ramach realizowanych inwestycji infrastrukturalnych w Gminie Wolsztyn w/w kredytem zostaną sfinansowane następujące zadania :
    -Wybudowanie miejsc postojowych przy ul. Bohaterów Bielnika (przy stadionie)
    w Wolsztynie.
    -Wybudowanie ciągu pieszo – jezdnego w m. Błocko.
    -Wybudowanie chodnika wraz z poszerzeniem jezdni przy ul. Generała Dąbrowskiego w Wolsztynie.
    -Wybudowanie ulicy w m. Wroniawy (odcinek ul. Dworcowej).
    -Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Powodowo – etap II.
    -Wybudowanie drogi w Tłokach w kierunku m. Gościeszyn.
    -Wybudowanie ulicy Leśnej w m. Kębłowo – etap I.
    -Wybudowanie drogi wewnętrznej w m. Niałek Wielki.
    -Wybudowanie drogi na terenie osiedla budownictwa jednorodzinnego w Starym Widzimiu – etap IV.
    -Wybudowanie drogi nr 569022P w m. Nowe Tłoki – etap I.
    -Zmodernizowanie ulic Jujki i Rożka w Wolsztynie.
    -Wybudowanie odcinka ul. Wąskiej w miejscowości Obra – etap I.
    -Wybudowanie ścieżki rowerowej Stary Widzim – Wroniawy na odcinku drogi wojewódzkiej nr 305.
    -Wybudowanie chodnika w m. Wroniawy przy ul. Słonecznej.
    -Wybudowanie linii kablowej oświetlenia drogowego wraz z słupami i infrastrukturą towarzyszącą w m. Wilcze na dz. nr 35, 202, 9.
    -Wybudowanie chodnika w m. Nowa Dąbrowa.
    -Wybudowanie ciągu pieszo-rowerowego na przedłużeniu ul. Powstańców Wlkp.
    w m. Wolsztyn i Komorowo.
    -Wybudowanie sieci elektroenergetycznej nn 0,4kV zasilającej oświetlenie drogowe wraz z słupami i infrastrukturą towarzyszącą w m. Chorzemin na dz. nr 561/2, 3.


    Okres kredytowania - do września 2024r.
    Wysokość kredytu – 6 000 000,00 PLN
    Planowane terminy wypłat i wysokości transz:
    - 6 000 000,00 zł - nie później niż do 31 grudnia 2016 r.
    Okres karencji przy spłacie kredytu - do 19.03.2017r.
    Spłata odsetek następować będzie w okresach miesięcznych .
    Planowane terminy i wysokości rat spłat kapitału - termin spłaty pierwszej raty kapitału – marzec 2017r., ostatniej – wrzesień 2024r.
    Raty kapitałowe spłacane w okresach kwartalnych.
    Oprocentowanie kredytu oparte o stawkę bazową WIBOR dla depozytów 3M plus stała marża banku w okresie obowiązywania umowy.
    Forma zabezpieczenia kredytu – weksel „In blanco” wraz z deklaracją wekslową.
  6. Udzielenie długoterminowego kredytu inwestycyjnego na zadanie: Budowa dróg - osiedle Winiary w Warce III etap
    Zamawiający: Gmina Warka, Warka
    Przedmiotem zamówienia jest zaciągnięcie długoterminowego kredytu do kwoty
    1 150 000,00 zł na sfinansowanie zadania inwestycyjnego pod nazwą: Budowa dróg - osiedle Winiary w Warce III etap w ramach którego zostanie zrealizowana budowa ulicy Janusza Kusocińskiego, ulicy Ojca Rafała Chylińskiego oraz fragmentu ulicy Aleksandra Gajewskiego i ulicy Parkowej oraz przebudowa ulicy Myśliwskiej na okres od 1.07.2016 r. do 31.12.2026 r. Kredyt pobrany zostanie w terminie do 31.12.2016r. Spłata dokonana zostanie do końca każdego kwartału zaczynając od roku 2017. Kredyt zaciągnięty zostanie w ramach łącznie dwóch zagranicznych linii kredytowych tj. Europejskiego Banku Inwestycyjnego EBI i Banku Rozwoju Rady Europy CEB. Oprocentowanie kredytu oparte na zmiennej w okresie kredytowania stawki oprocentowania dla trzymiesięcznych depozytów bankowych (WIBOR 3M) powiększone o stałą w całym okresie kredytowania marżę banku. Koszty kredytu mogą być zwiększone o jednorazową prowizję przygotowawczą z tytułu uruchomienia kredytu. Prowizja przygotowawcza przekazana zostanie przez Kredytobiorcę na rachunek bankowy wskazany przez Wykonawcę w drodze przelewu.
  7. Usługa pośrednictwa finansowego
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, Brzesko
    a)Obsługa bankowa Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku
    b)udzielnie kredytu obrotowego w rachunku bieżącym w wysokości 1 000 000 PLN.