Kogo reprezentuje osoba

Modzelewska Kozioł Monika Anna

w KRS

Monika Anna Modzelewska Kozioł

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Monika
Drugie imię:Anna
Nazwisko:Modzelewska Kozioł
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1984 r., wiek 38 lat
Miejscowości:Braniewo (Warmińsko-mazurskie), Elbląg (Warmińsko-mazurskie)
Przetargi:5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hankus Krzysztof Emil, Korzeniowski Roman Jerzy, Ryczek Rafał Leszek, Szpajcher Kazimierz Henryk, Zieliński Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Tadeusz

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bendryn Roman, Brzozowska Kinga Katarzyna, Fedorczyk Paweł Tomasz, Filipiak Leszek Roman, Fita Bartłomiej Adam, Kilijanek Andrzej, Marzec Karol Julian, Telenga Andrzej, Wirgowski Przemysław Tomasz, Witkowski Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łączyński Włodzimierz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agro 3 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000418012
  2. Alia Sp. Z O.O., Stargard − KRS 0000329452
  3. Bbs Ekosystem Sp. Z O.O., Płochocin − KRS 0000425579
  4. Bio-warmia Agro Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000390825
  5. Bio-warmia Med Sp. Z O.O., Popioły − KRS 0000363777
  6. Bio-warmia Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000349724
  7. Bzk Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000615631
  8. Bzk Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454753
  9. Bzk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000611587
  10. Eco-warmia Sp. Z O.O., Zajączki − KRS 0000419390
  11. Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000126018
  12. Elbląskie Towarzystwo Naukowe Im. Jana Myliusa Societas Scientiarum Elbingensis, Elbląg − KRS 0000325090
  13. Energa Kogeneracja Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000207049
  14. Fundacja Pomocy Rodzinom Funkcjonariuszy i Pracowników Uop i Abw, Warszawa − KRS 0000361073
  15. Fundacja Programów Pomocy Dla Rolnictwa Fapa, Warszawa − KRS 0000033110
  16. Fundacja Szkoła W Lesie, Zalesie Górne − KRS 0000003244
  17. Fundacja Zdrowe Serce, Elbląg − KRS 0000026251
  18. Global Frut Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000818672
  19. Klub Sportowy Góral Przy Zakładach Piwowarskich S.A. W Żywcu, Żywiec − KRS 0000019169
  20. Klub Sportowy Start Elbląg, Elbląg − KRS 0000029940
  21. Komagra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139975
  22. Kujawsko-pomorski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000147815
  23. Miejski Klub Sportowy Zatoka, Braniewo − KRS 0000130277
  24. Ochotnicza Straż Pożarna Przy Elbrewery Company Ltd W Elblągu, Elbląg − KRS 0000025602
  25. Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Rolnictwa, Poznań − KRS 0000112215
  26. Polska Platforma Ekologiczna S.A., Warszawa − KRS 0000907724
  27. Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-spożywcze S.A., Gdańsk − KRS 0000083121
  28. Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych, Projektowych i Budownictwa Prodomo Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000161204
  29. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych W Kolnie Sp. Z O.O., Kolno − KRS 0000329830
  30. Puerta Logic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338169
  31. Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Radpec S.A., Radom − KRS 0000050068
  32. Reknica Sp. Z O.O., Kolbudy − KRS 0000115002
  33. Rol-handel Sp. Z O.O., Upałty Małe − KRS 0000022929
  34. Rolno-spożywczy Rynek Hurtowy Giełda Elbląska S.A., Elbląg − KRS 0000064518
  35. Ryńskidwór-rol Sp. Z O.O., Ryn − KRS 0000443303
  36. Samodzielne Koło Terenowe Nr 77 Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Warszawa − KRS 0000023162
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa Zatoka W Braniewie, Braniewo − KRS 0000138286
  38. Stowarzyszenie Agroenergia Im.zbigniewa Czyża, Elbląg − KRS 0000243503
  39. Stowarzyszenie Energii Odnawialnej i Technik Informacyjnych, Dzierzgoń − KRS 0000345112
  40. Stowarzyszenie Innowacyjnych Technologii Energetycznych, Warszawa − KRS 0000353164
  41. Stowarzyszenie Mieszkańców i Przyjaciół Wsi Nowe Monasterzysko, Nowe Monasterzysko − KRS 0000332916
  42. Stowarzyszenie Młodzi Konserwatyści Rzeczpospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000163836
  43. Stowarzyszenie Na Rzecz Walki Z Szarą Strefą, Warszawa − KRS 0000712538
  44. Stowarzyszenie Pedagogów Szturmowa, Warszawa − KRS 0000201420
  45. Stowarzyszenie Rozwój Podlaski, Białystok − KRS 0000102984
  46. System Gazociągów Tranzytowych Europol Gaz S.A., Warszawa − KRS 0000060709
  47. Upałty-rol Sp. Z O.O., Upałty Małe − KRS 0000061928
  48. V Tech Sp. Z O.O., Leszno − KRS 0000027641
  49. Varmia Sp. Z O.O., Zajączki − KRS 0000310191
  50. Wodociągi Miejskie-Sp. Z O.O.., Braniewo − KRS 0000041598

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 300 Damp;c Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000325776
  2. 4 S Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000436974
  3. Abaropol Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000181689
  4. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000263110
  5. Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000143609
  6. Agro Upałty Sp. Z O.O., Kartoszyno − KRS 0000589991
  7. Agro-kwitajny Sp. Z O.O., Linki − KRS 0000172116
  8. Agromet Zehs Lubań Sp. Z O.O., Lubań − KRS 0000021616
  9. Agrotim Sp. Z O.O., Cybulice Małe − KRS 0000469383
  10. Alanco Sp. Z O.O., Stargard Szczeciński − KRS 0000427584
  11. Bio-warmia Giełda Rybna Sp. Z O.O., Michałki − KRS 0000363889
  12. Black Dot Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000450300
  13. Browar Braniewo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000829425
  14. Browar Zamkowy Cieszyn Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000527259
  15. Browary Warka Sp. Z O.O., Warka − KRS 0000040883
  16. Bzk Holding Pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286592
  17. Centrum Informatyczne Helix Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa, Elbląg − KRS 0000148729
  18. Chłodnia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000186112
  19. Destylarnia Sobieski S.A., Starogard Gdański − KRS 0000063761
  20. Eko - Projekt Sp. Z O.O., Jazowa − KRS 0000414094
  21. Eko Dolina Sp. Z O.O., Łężyce − KRS 0000030282
  22. Eko-orneta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000265651
  23. Elbląska Spółka Inwestycyjna Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000100810
  24. Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000103406
  25. Elbrewery Company Ltd Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000027629
  26. Elbrewery S.A. Dawniej Elbrewery Company Ltd Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000190918
  27. Elewarr-Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000102377
  28. Elewator W Koronowie Sp. Z O.O., Koronowo − KRS 0000074114
  29. Elman Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000158892
  30. Elzam Sp. Z O.O., Kartuzy − KRS 0000066061
  31. Elzam-holding S.A., Elbląg − KRS 0000022148
  32. Emka S.A., Warszawa − KRS 0000139052
  33. Energa Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000538935
  34. Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A., Przemyśl − KRS 0000100877
  35. Fabryka Cukierków Pszczółka Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000370450
  36. Fabryka Wyrobów Runowych Runotex S.A., Kalisz − KRS 0000014935
  37. Federacja Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Not - Rada W Poznaniu, Poznań − KRS 0000160128
  38. Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A., Poznań − KRS 0000094064
  39. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Skarszewy − KRS 0000098289
  40. Logistyczne Centrum Dystrybucji Warzyw i Owoców Makler Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000035467
  41. Makler - Sp. Z O.O. W Elblągu, Elbląg − KRS 0000197441
  42. Piwochmiel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000121765
  43. Przedsiębiorstwo Produkcji Biotechnologicznej Agro - Bio Sp. Z O.O., Rychliki − KRS 0000155670
  44. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Pwik Sp. Z O.O., Orneta − KRS 0000120029
  45. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O. W Pieniężnie, Pieniężno − KRS 0000173971
  46. Regionalne Stowarzyszenie Rynków Hurtowych Europy Środkowej i Wschodniej, Poznań − KRS 0000104041
  47. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Warmia W Ornecie, Orneta − KRS 0000163135
  48. Wodociągi Młynarskie Sp. Z O.O., Młynary − KRS 0000531339
  49. Zakład Mechaniczny Elzam-zamech Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000041206
  50. Zespół Rekreacyjno-wypoczynkowy Aqua-park Sp. Z O.O. W Braniewie, Braniewo − KRS 0000097288

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. „Budowa kanalizacji deszczowej w ul. Kwiatowej w Braniewie.”
    Zamawiający: Gmina Miasta Braniewa, Braniewo
    1. Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacji deszczowej w ul. Kwiatowej w Braniewie, tj. budowa sieci kanalizacji deszczowej w ul. Kwiatowej w Braniewie z odtworzeniem nawierzchni drogi z asfaltobetonu oraz z płyt drogowych. Po podczyszczeniu w separatorze substancji ropopochodnych wody opadowe i roztopowe będą odprowadzane do rowu melioracyjnego poprzez wylot W1. Odwodnienie drogi odbywać się będzie poprzez projektowane wpusty uliczne. Zakres prac budowlanych obejmuje w szczególności:
    • roboty ziemne z wywozem urobku na odl. do 10 km ,
    • umocnienie pionowych ścian wykopów liniowych,
    • wykonanie podłoża pod kanały,
    • montaż kanałów z rur PVC,
    • wykonanie studni rewizyjnych z kręgów betonowych,
    • wykonanie ulicznych studzienek ściekowych,
    • montaż separatora bezfiltrowego i osadnika wirowego,
    • wykonanie wylotu W1
    • wykonanie fundamentów pod studnie,
    • odtworzenie nawierzchni drogi z asfaltobetonu i z płyt drogowych,
    • przeprowadzenie prób szczelności kanałów rurowych.

    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
    • załącznik nr 1 do zaproszenia – Projekt budowlano – wykonawczy,
    • załącznik nr 2 do zaproszenia – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót – sieć kanalizacji deszczowej,
    • załącznik nr 3 do zaproszenia – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót – branża drogowa,
    • załącznik nr 4 do zaproszenia – Technologia umocnienia wykopu i odtworzenia nawierzchni drogi,
    • załącznik nr 5 do zaproszenia– opinia geotechniczna,
    • załącznik nr 6 do zaproszenia – Przedmiar robót – branża sanitarna,
    • załącznik nr 7 do zaproszenia – Przedmiar robót – branża drogowa.
    Na Wykonawcy robót spoczywają wszelkie obowiązki wynikające z warunków i uwag zawartych w uzgodnieniach z instytucjami i użytkownikami uzbrojenia. Wykonawca nie będzie zobowiązany do ponoszenia opłat za zajęcie pasa drogowego. Realizację zadania należy prowadzić na podstawie zgłoszenia z dnia 31.10.2016r. (załącznik nr 8 do zaproszenia).
  2. Dostawy wody do obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej i zbiorowego odprowadzania ścieków z tych obiektów
    Zamawiający: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie, Kętrzyn
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody do obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej z przeznaczeniem do celów gospodarczych i zbiorowe odprowadzanie ścieków z tych obiektów zgodnie z niżej wymienionymi zestawami:

    ZESTAW NR I – KOMPLEKS KOSZAROWY W-M OSG W KĘTRZYNIE
    Dostawa wody do kompleksu koszarowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie, ul. Gen Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn i odprowadzanie ścieków z tego kompleksu.
    Planowane zużycie wody od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie: 19.843 m3
    Planowana ilość odprowadzanych ścieków od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie: 31.830 m3 (w tym 11.987 m3 dodatkowego ładunku ścieków).
    Wykonawca: Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o. o., ul. Poznańska 6, 11-400 Kętrzyn.

    ZESTAW NR II – PLACÓWKA SG GRZECHOTKI - OBIEKT LELKOWO – budynek administracyjny i budynek mieszkalny
    Dostawa wody do Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach, obiekt Lelkowo, 14-521 Lelkowo – budynek administracyjny nr 24 A i budynek mieszkalny nr 24 B oraz odprowadzanie ścieków z tej Placówki i budynku mieszkalnego.
    Planowane zużycie wody od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie:
    budynek administracyjny nr 24 A - 502 m3
    budynek mieszkalny nr 24 B - 400 m3
    Planowana ilość odprowadzanych ścieków od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie:
    budynek administracyjny nr 24 A - 453 m3
    budynek mieszkalny nr 24 B - 400 m3
    Wykonawca: Zakład Wodno-Kanalizacyjny, 14-521 Lelkowo.

    ZESTAW NR III – PLACÓWKA SG SĘPOPOL
    Dostawa wody do Placówki Straży Granicznej w Sępopolu, 11-210 Sępopol, ul Wojska Polskiego 22 i odprowadzanie ścieków z tej Placówki.
    Planowane zużycie wody od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie: 646 m3
    Planowana ilość odprowadzanych ścieków od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie: 646 m3
    Wykonawca: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej i Usług Komunalnych, ul. Leśna 5, 11-210 Sępopol.

    ZESTAW NR IV – PLACÓWKA SG DUBENINKI
    Dostawa wody do Placówki Straży Granicznej w Dubeninkach, 19-504 Dubeninki, ul. Osiedlowa 10 i odprowadzanie ścieków z tej Placówki.
    Planowane zużycie wody od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie: 334 m3
    Planowana ilość odprowadzanych ścieków od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie: 182 m3
    Wykonawca: OPTIMA Sp. z o. o., Aleja Zwycięstwa 6, 19-400 Olecko – woda
    Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Osiedlowa 10/1, 19-504 Dubeninki – ścieki.

    ZESTAW NR V – PLACÓWKA SG BANIE MAZURSKIE – budynek administracyjny i budynek mieszkalny
    Dostawa wody do Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich, 19-520 Banie Mazurskie, ul. Topolowa 3A– budynek administracyjny i ul. Topolowa 3B – budynek mieszkalny oraz odprowadzanie ścieków z tych obu budynków.
    Planowane zużycie wody od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie: 1.048 m3
    Planowana ilość odprowadzanych ścieków od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie: 1.048 m3
    Wykonawca: OPTIMA Sp. z o. o., Aleja Zwycięstwa 6, 19-400 Olecko.

    ZESTAW NR VI – PLACÓWKA SG BARCIANY
    Dostawa wody do Placówki Straży Granicznej w Barcianach, 11-410 Barciany, ul. Nowa 3a i odprowadzanie ścieków z tej Placówki.
    Planowane zużycie wody od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie: 638 m3
    Planowana ilość odprowadzanych ścieków od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie: 638 m3 Wykonawca: Zakład Gospodarki Komunalnej w Barcianach Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 2, 11-410 Barciany.

    ZESTAW NR VII – PLACÓWKA SG WĘGORZEWO – budynek administracyjny i budynek mieszkalny
    Dostawa wody do Placówki Straży Granicznej w Węgorzewie, 11-600 Węgorzewo, ul. Jana Pawła II 41 – budynek administracyjny i ul. Jana Pawła II 41 A – budynek mieszkalny oraz odprowadzanie ścieków z tych obu budynków.
    Planowane zużycie wody od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie:
    budynek administracyjny - 644 m3
    budynek mieszkalny – 1.044 m3
    Planowana ilość odprowadzanych ścieków od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie:
    budynek administracyjny - 644 m3
    budynek mieszkalny – 1.044 m3
    Wykonawca: Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o., ul. Sienkiewicza 24,11-600 Węgorzewo.

    ZESTAW NR VIII – PLACÓWKA SG GOŁDAP – budynek administracyjny i budynek mieszkalny
    Dostawa wody do Placówki Straży Granicznej w Gołdapi, 19-500 Gołdap. ul. Przytorowa 7 – budynek administracyjny i ul. Przytorowa 7 A – budynek mieszkalny oraz odprowadzanie ścieków z tych obu budynków.
    Planowane zużycie wody od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie:
    budynek administracyjny - 318 m3
    budynek mieszkalny - 599 m3
    Planowana ilość odprowadzanych ścieków od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie:
    budynek administracyjny - 318 m3
    budynek mieszkalny - 599 m3
    Wykonawca: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o., ul. Sikorskiego 9a, 19-500 Gołdap.

    ZESTAW NR IX – PLACÓWKA SG BRANIEWO
    Dostawa wody do Placówki Straży Granicznej w Braniewie, 14-500 Braniewo, ul. Kwiatowa 2 i odprowadzanie ścieków z tej Placówki.
    Planowane zużycie wody od 01.03.2017 – 28.02.2018 r. wyniesie: 709 m3
    Planowana ilość odprowadzanych ścieków od 01.03.2017 – 28.02.2018 r. wyniesie: 709 m3
    Wykonawca: Wodociągi Miejskie Sp. z o. o., ul. Olsztyńska 10, 14-500 Braniewo.

    ZESTAW NR X – PLACÓWKA SG GÓROWO IŁAWECKIE
    Dostawa wody do Placówki Straży Granicznej w Górowie Iławeckim, 11-220 Górowo Iławeckie, ul. Lipowa 6 i odprowadzanie ścieków z tej Placówki.
    Planowane zużycie wody od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie: 563 m3
    Planowana ilość odprowadzanych ścieków od 01.03.2017 do 28.02.2018 r. wyniesie: 563 m3
    Wykonawca: Miejska Energetyka Cieplna Wodociągi i Kanalizacja EWIX Sp. z o.o., ul. Armii Czerwonej 7, 11-220 Górowo Iławeckie.

  3. Dostawy wody do obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej i zbiorowego odprowadzania ścieków z tych obiektów
    Zamawiający: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie, Kętrzyn
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody do obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej z przeznaczeniem do celów gospodarczych i zbiorowe odprowadzanie ścieków z tych obiektów.
    Planowane zużycie wody: 33 310 m3
    Planowana ilość odprowadzanych ścieków: 52 764 m3
  4. Dostawa zestawu transportowego do przewozu odpadów i komponentów do kompostowania realizowana w ramach projektu: Uporządkowanie gospodarki wodno - ściekowej w aglomeracji Braniewo
    Zamawiający: Wodociągi Miejskie Sp. z o.o., Braniewo
    Zakres zamówienia obejmuje: dostawę 1 szt. ciągnika rolniczego o mocy silnika min. 100 kM, 1 szt. przyczepy skorupowej o ładowności min. 12 Mg oraz 1 szt. przyczepy platformowej o ładowności min. 12,5 Mg
  5. Dostawy wody do obiektów będących w zarządzie Warmińsko - Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej i zbiorowego odprowadzania ścieków z tych obiektów.
    Zamawiający: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie, Kętrzyn
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody do obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej z przeznaczeniem do celów gospodarczych i zbiorowe odprowadzanie ścieków z tych obiektów.
    Planowane zużycie wody - 33 772 m3
    Planowana ilość odprowadzanych ścieków - 55 959 m3

Inne osoby dla Modzelewska Kozioł Monika Anna (70 osób):