Kogo reprezentuje osoba

Mojzesowicz Wojciech

w KRS

Wojciech Mojzesowicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wojciech
Nazwisko:Mojzesowicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Gogolinek (Kujawsko-pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Wtelno (Kujawsko-pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fałat Maciej, Grzegorczyn Michał Tadeusz, Idasiak Karol Leszek, Jaworski Janusz Szczepan, Kamyszek Sylwester, Kubiak Andrzej, Kurzyński Kazimierz Klemens, Moledna Roman, Nowakowski Andrzej Zdzisław, Nykiel Krzysztof, Olejniczak Wiesław Stanisław, Paruch Stanisław Adam, Skierkowski Wojciech, Środa Mieczysław, Szczepanik Edward, Szpura Wiesław, Szyszka Sławomir, Wojnarski Alfred Ignacy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zioła Bogdan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barczak Paweł, Chytła Roman Jerzy, Jędrasik Kazimierz Eugeniusz, Mądry Tadeusz Idzi, Mes Marcin, Nowak Józef Seweryn, Perlik Rafał, Zywert Katarzyna

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chytła Roman Jerzy, Dams Tadeusz, Górski Andrzej, Goździk Marian, Holka Krzysztof Bartłomiej, Kozioł Grzegorz, Kulczyk Włodzimierz Czesław, Małaczyński Waldemar, Mojzesowicz Elżbieta Barbara, Mojzesowicz Maciej, Nowak Józef Seweryn, Orliński Wojciech, Ormiński Stanisław, Rode Leszek Mikołaj, Rogalska Agnieszka Ewelina, Sciesinski Adam, Świetlik Małgorzata Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ostrowski Tomasz Michał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dudek Krzysztof, Duks Kazimierz, Górski Marian Stanisław, Kulczyk Wiesław Mieczysław, Kulczyk Włodzimierz Czesław, Mielcarski Wojciech Bartłomiej, Mojzesowicz Maciej, Nowak Józef Seweryn, Ormiński Stanisław, Ościak Bogdan, Szufrajda Witold, Zywert Katarzyna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chytła Roman, Górski Andrzej Arkadiusz, Górski Marek Andrzej, Górski Roman, Holka Krzysztof Bartłomiej, Mojzesowicz Maciej, Nowak Józef Seweryn, Ormiński Stanisław, Ościak Bogdan, Sciesinski Leszek Janusz, Szufrajda Witold
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chytła Roman Jerzy, Duks Kazimierz, Erazmus Artur, Głowiński Rafał, Mikołajczyk Kazimierz, Ormiński Stanisław, Świetlik Małgorzata Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bociek Patryk

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy Pałuki W Żninie, Żnin − KRS 0000049730
  2. Bank Spółdzielczy W Jaworze, Jawor − KRS 0000111618
  3. Bank Spółdzielczy W Koronowie, Koronowo − KRS 0000142826
  4. Big Stone Sp. Z O.O., Prądocin − KRS 0000521311
  5. Borecki Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości, Borek Wielkopolski − KRS 0000036495
  6. Brzesko-kujawski Związek Plantatorów Buraka Cukrowego Przy Oddziale Ksc S.A. Cukrownia Kruszwica, Włocławek − KRS 0000063240
  7. Fasgro Sp. Z O.O., Starynia − KRS 0000373313
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Środa Wielkopolska − KRS 0000082744
  9. Kółko Rolnicze, Więzowno − KRS 0000000756
  10. Kółko Rolnicze W Głuponiach, Głuponie − KRS 0000052059
  11. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  12. Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów, Konin − KRS 0000039470
  13. Krajowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Warszawa − KRS 0000114159
  14. Kujawska Spółdzielnia Producentów Owoców i Warzyw, Gniewkowo − KRS 0000267115
  15. Lokalna Grupa Działania Trzy Doliny, Gądecz − KRS 0000320340
  16. Nadwiślanka Sp. Z O.O., Włóki − KRS 0000383189
  17. Nasz Polski Cukier Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000413528
  18. Ochotnicza Straż Pożarna W Białożewinie, Białożewin − KRS 0000454701
  19. Ochotnicza Straż Pożarna W Gogolinku, Gogolinek − KRS 0000560910
  20. Ochotnicza Straż Pożarna W Gościeradzu, Gościeradz − KRS 0000056106
  21. Ochotnicza Straż Pożarna W Lucimiu, Lucim − KRS 0000056088
  22. Ochotnicza Straż Pożarna W Nedeżowie, Nedeżew − KRS 0000058231
  23. Ochotnicza Straż Pożarna W Pichorowicach, Pichorowice − KRS 0000392614
  24. Ochotnicza Straż Pożarna W Zalesiu Wielkopolskim, Zalesie Wielkopolskie − KRS 0000255966
  25. Okręgowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Szczecin − KRS 0000145639
  26. Play2b Sp. Z O.O., Wtelno − KRS 0000643189
  27. Powiatowy Bank Spółdzielczy W Gostyniu, Gostyń − KRS 0000023943
  28. Przedsiębiorstwo Rolne Roltucz Sp. Z O.O., Sitno − KRS 0000005449
  29. Przedsiębiorstwo Rolno-handlowo-usługowe Farmer Sp. Z O.O., Wąwelno − KRS 0000118348
  30. Spółdzielcza Grupa Producentów Zbóż i Rzepaku Dobrol W Wybranowie, Wybranowo − KRS 0000304924
  31. Spółdzielnia Grup Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych - Spółdzielnia Osób Prawnych, Wtelno − KRS 0000548837
  32. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Borku Wielkopolskim, Borek Wielkopolski − KRS 0000169200
  33. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Skomlinie, Skomlin − KRS 0000058670
  34. Spółdzielnia Producentów Agro-plon We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000356010
  35. Spółdzielnia Producentów Rzepaku Farmer, Białożewin − KRS 0000393547
  36. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Becon, Wtelno − KRS 0000461822
  37. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Farmer, Białożewin − KRS 0000387657
  38. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Prosiaczek We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000274092
  39. Spółdzielnia Producentów Zbóż Farmer, Białożewin − KRS 0000393538
  40. Spółdzielnia Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych Agro-kłos We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000213532
  41. Spółdzielnia Producentów Ziemniaków Skrobiowych Farmer, Białożewin − KRS 0000393992
  42. Spółdzielnia Producentów Żywca Wołowego Farmer, Białożewin − KRS 0000388310
  43. Spółdzielnia Rolniczo - Handlowa W Garbowie, Garbów − KRS 0000044603
  44. Spółdzielnia Tucz Premium, Lucim − KRS 0000774512
  45. Spółdzielnia Usług Hodowlanych, Poznań − KRS 0000004865
  46. Stowarzyszenie Kujawsko-pomorskie Centrum Rolnicze, Wtelno − KRS 0000504253
  47. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Szlakiem Granitu, Udanin − KRS 0000312557
  48. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wtelno, Wtelno − KRS 0000328304
  49. Stowarzyszenie Wielkopolska Z Wyobraźnią, Koźmin Wielkopolski − KRS 0000313721
  50. Towarzystwo Umiejętności Rolniczych Tur, Poznań − KRS 0000082365

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2b Efficient Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000355915
  2. Agencja Rozwoju Rolnictwa i Przemysłu Przetwórczego Regionu Raciborskiego S.A., Racibórz − KRS 0000207124
  3. Agromadex Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000165040
  4. Bank Spółdzielczy W Gryfinie, Gryfino − KRS 0000074606
  5. Bank Spółdzielczy W Kowalu, Kowal − KRS 0000135752
  6. Bank Spółdzielczy W Tomaszowie Lubelskim, Tomaszów Lubelski − KRS 0000142949
  7. Biopower - Cichoradz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328291
  8. Brasika Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000310121
  9. Cn-tower-plaza Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000154050
  10. Cukrownia Świdnica S.A., Pszenno − KRS 0000094827
  11. Cukrownia Włostów S.A., Włostów − KRS 0000135371
  12. Dolnośląskie Zrzeszenie Spółdzielni Mleczarskich - Związek Rewizyjny, Wrocław − KRS 0000135738
  13. Energy Trust S.A., Warszawa − KRS 0000316469
  14. Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, Warszawa − KRS 0000209318
  15. Federacja Gospodarki Żywnościowej Rp, Warszawa − KRS 0000304690
  16. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Ożarów − KRS 0000108395
  17. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Cedry Wielkie − KRS 0000124753
  18. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Brzeźnio − KRS 0000194034
  19. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lubieniu Kujawskim, Lubień Kujawski − KRS 0000165960
  20. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Skomlinie, Skomlin − KRS 0000158015
  21. Groszek Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000392765
  22. Grupa Producentów Rzepaku Rolmodus Sp. Z O.O., Gołaszyn − KRS 0000256744
  23. Grupa Producentów Trzody Chlewnej Spółdzielnia Zorza, Białożewin − KRS 0000271445
  24. Klub Jeździecki Deresz, Nowy Dwór − KRS 0000111139
  25. Kombinat Rolny Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000178139
  26. Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Nakło Nad Notecią − KRS 0000063428
  27. Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Szubin − KRS 0000004791
  28. Majątek Ziemski Stary Jaworów Sp. Z O.O., Milikowice − KRS 0000135230
  29. Mirol Usługi Rolnicze Sp. Z O.O., Bełcz Mały − KRS 0000256731
  30. Mleko Pomorskie Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000130445
  31. Nordzucker Polska S.A., Opalenica − KRS 0000092978
  32. Opolski Związek Rewizyjny Rolniczych Spółdzielni Produkcyjnych, Opole − KRS 0000098783
  33. Pałucki Bank Spółdzielczy W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000135864
  34. Pfeifer Amp; Langen Polska S.A., Poznań − KRS 0000080986
  35. Pfeifer Langen Glinojeck S.A., Poznań − KRS 0000087112
  36. Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Warszawa − KRS 0000112165
  37. Południowopolski Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Przeworsk − KRS 0000027617
  38. Przedsiębiorstwo Obsługi Rolnictwa Agroizba Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000202718
  39. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Gronowicach, Gronowice − KRS 0000043760
  40. Rolnik - Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000310420
  41. Sgb-bank S.A., Poznań − KRS 0000058205
  42. Solanium Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000456729
  43. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Wapnie Z Siedzibą W Srebrnej Górze, Srebrna Góra − KRS 0000217173
  44. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Kuślinie Z Siedzibą W Głuponiach, Głuponie − KRS 0000246108
  45. Spółdzielnia Mleczarska Demi, Góra − KRS 0000030962
  46. Spółdzielnia Mleczarska Kurów, Łany − KRS 0000058368
  47. Spółdzielnia Producentów Rolnych i Usług, Opole − KRS 0000146751
  48. Spółdzielnia Producentów Rzepaku Rolnik We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000309053
  49. Spółdzielnia Producentów Ziarna Zbóż Łan We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000321927
  50. Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Rolnik We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000132814