Kogo reprezentuje osoba

Morawski Robert Marek

w KRS

Robert Marek Morawski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Robert
Drugie imię:Marek
Nazwisko:Morawski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1968 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Szostak Beata Jolanta, Bartoszuk Andrzej, Bednarski Jacek Adam, Bednarski Jacek Grzegorz, Biernacka Renata Dorota, Borman Jacek Dariusz, Bujalska Agnieszka Adela, Burnat Jerzy, Delijewski Aleksander, Dul Marek, Dutka Piotr Augustyn, Filarska Agnieszka, Gadowski Jacek Sławomir, Gergelewicz Krzysztof Piotr, Grunwald Zofia Marianna, Gładysz Paweł Michał, Józwik Sujecka Grażyna, Juszczak Robert Wojciech, Kajka Marek, Kolenda Wojciech Michał, Koroluk Sylwia Anna, Kuźma Jan, Langer Przemysław Czesław, Marczak Piotr Jan, Mazur Barbara, Mróz Marek Jan, Niewiadomski Krzysztof Tomasz, Paszkiewicz Roland Bratumił, Przybylska Ewa Maria, Pulit Krystyna Zofia, Samsel Bogusław Michał, Sałek Maciej Tomasz, Siudy Robert Jakub, Szczepanik Stefańska Jolanta Ewa, Szczygielska Bożena, Szypkowski Jarosław Jerzy, Teryks Anna Małgorzata, Trybała Gierarda, Uchańska Anna Halina, Walus Eugeniusz Józef, Wierzbicki Stanisław Wiesław, Wołowicz Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrzesiński Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Cema Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000320876
  2. Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia, Wrocław − KRS 0000050135
  3. Eco - Plan S.A., Słupsk − KRS 0000445496
  4. Eib S.A., Toruń − KRS 0000050455
  5. Ekagro Kruszywa Sp. Z O.O., Krępa Słupska − KRS 0000320128
  6. Ekagro Nieruchomości - Sp. Z O.O., Krępa Słupska − KRS 0000251015
  7. Gminny Zarząd Mienia Komunalnego W Bogatyni Sp. Z O.O., Bogatynia − KRS 0000094799
  8. Go24.pl S.A., Warszawa − KRS 0000292229
  9. Grupa Sors Kancelaria Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000878771
  10. Grupa Sors Przemysław Langer Spółka Komandytowo-akcyjna, Opole − KRS 0000956879
  11. Icrowd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000926940
  12. Jz Sp. Z O.O. Finance Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000412211
  13. Knauf Bełchatów Sp. Z O.O., Rogowiec − KRS 0000145631
  14. Ochotnicza Straż Pożarna W Dobrzeniu Wielkim, Dobrzeń Wielki − KRS 0000029400
  15. Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000031825
  16. Pge Baltica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000520319
  17. Pge Energia Ciepła S.A., Warszawa − KRS 0000013479
  18. Pge Inwest 10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000521022
  19. Pge Inwest 11 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522499
  20. Pge Inwest 12 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000520322
  21. Pge Inwest 13 S.A., Warszawa − KRS 0000678338
  22. Pge Inwest 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000520321
  23. Pge Inwest 20 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000957851
  24. Pge Inwest 21 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000957706
  25. Pge Inwest 22 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000957720
  26. Pge Inwest 23 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000961781
  27. Pge Inwest 24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000960561
  28. Pge Inwest 25 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000958000
  29. Pge Inwest 9 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000521208
  30. Pracownicze Towarzystwo Emerytalne Nowy Świat S.A., Warszawa − KRS 0000019374
  31. Prefa Group S.A., Luboń − KRS 0000490390
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowa Przecław - Zielone Pole, Przecław − KRS 0000177351
  33. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Narew, Łomża − KRS 0000212954
  34. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa Oddział W Bełchatowie, Bełchatów − KRS 0000167476
  35. Stowarzyszenie Parkingowe Białostocka, Łódź − KRS 0000509844
  36. Tbf 11 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278968
  37. Ventus Asset Management S.A., Warszawa − KRS 0000209936

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312312
  2. Admet Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000242216
  3. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  4. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  5. Avensis Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000773453
  6. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764
  7. Bdc Development Ii Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000629506
  8. Bdc Development S.A., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000699158
  9. Bestur Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000006068
  10. Betrans Sp. Z O.O., Kalisko − KRS 0000134150
  11. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  12. Cargo-flex Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000638697
  13. Cema Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000316369
  14. Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Warszawa − KRS 0000024477
  15. Centrum Medyczne Turów Sp. Z O.O., Bogatynia − KRS 0000058524
  16. De Iure Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000132676
  17. Dębowy Park Iii Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000676820
  18. Digital Recycling Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000280627
  19. Dom Inwestycyjny Xelion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061809
  20. Dom Maklerski Banku Bps S.A., Warszawa − KRS 0000304923
  21. Elbest Security Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000521021
  22. Elbis Sp. Z O.O., Rogowiec − KRS 0000041526
  23. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642705
  24. Elektrownia Wiatrowa Baltica-5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642418
  25. Eltrans Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000133588
  26. Energetyka Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000012900
  27. Energo - Tel S.A., Warszawa − KRS 0000117327
  28. Epore Sp. Z O.O., Bogatynia − KRS 0000112935
  29. Gines Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000105355
  30. Great Ideas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000534818
  31. Greek Meze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000370526
  32. Greek Meze Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000376382
  33. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A., Police − KRS 0000015501
  34. Grupa Kapitałowa Immobile S.A., Bydgoszcz − KRS 0000033561
  35. Hre Rs Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000678844
  36. Huta Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000004324
  37. Izba Domów Maklerskich, Warszawa − KRS 0000085504
  38. Kerdos Group S.A. W Restrukturyzacji, Kraków − KRS 0000128922
  39. Klub Sportowy Turów Zgorzelec, Ręczyn − KRS 0000082500
  40. Koszykarski Klub Sportowy Turów Zgorzelec S.A., Zgorzelec − KRS 0000262480
  41. Lobo Logistics Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000657796
  42. Meest Transfer Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000326242
  43. Megamed Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000068969
  44. Mieszko-biomasa Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Nysa − KRS 0000410126
  45. Nmg S.A., Bydgoszcz − KRS 0000615020
  46. Odlewnia Zawiercie S.A., Zawiercie − KRS 0000077152
  47. Pge Baltica 5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000528715
  48. Pge Baltica 6 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000665383
  49. Pge Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000521210
  50. Pge Dystrybucja Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000270200