Kogo reprezentuje osoba

Moser Francois-xavier

w KRS

Francois-xavier Moser

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Francois-xavier
Nazwisko:Moser
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1959 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Dąbrowa Górnicza (Śląskie), Gliwice (Śląskie), Koło (Wielkopolskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieniecki Albert Marcin, Borycki Przemysław Klaudiusz, Bukowski Piotr Barnaba, Chudy Agata Elżbieta, Czynsz Piechowiak Joanna, Dauksza Piotr, De Meulder Dirk, Dudek Zbigniew, Dziworski Kornel Jacek, Fusek Tomasz Andrzej, Gałązkiewicz Tomasz, Gołębiewska Krzyżan Ewa Iwona, Kokosz Magdalena, Korduła Benedykt, Kruszyński Andrzej Eugeniusz, Kuczyński Maciej Waldemar, Kujawiak Michał Marek, Kurowski Dariusz Grzegorz, Machula Przemysław Konrad, Maciel Marques Ramos Jose Filipe, Malik Jarosław Robert, Moser Francois -, Mossu Christian, Nowara Marcin Henryk, Paruzel Jarosław Stanisław, Piwkowska Ilona Barbara, Przybylski Jacek, Ramos Jose Filipe, Rooze Jan, Rosak Tomas, Suret Nicolas, Świątek Jan Antoni, Szybisz Joanna Honorata, Towcik Anna, Wieczorek Mirosław, Zakrzewski Michał Maciej, Żelazny Krystian Arkadiusz, Łastowiecki Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szwed Anna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Witold Michał, Bouigeon Christian, Bukowski Piotr Barnaba, Chudy Agata Elżbieta, Ciesielski Michał Adam, Condotta Daniel Dominique, Czudaj Aneta, Czynsz Piechowiak Joanna, Dendra Mariusz Krzysztof, Felińska Szymczak Aurelia, Guenet Eloi Jean-raymond, Guenet Eloi Jean-raymond, Hwang June, Jankovec Jan, Jankovec Jan, Jurczyk Rafał, Karcz Rafał, Kawałkowski Bartosz Piotr, Kokosz Magdalena, Kondarewicz Mariusz, Konikiewicz Michał Jacek, Kosno Krzysztof Rafał, Kotala Jakub Grzegorz, Krupa Magdalena Anna, Lim Yon Hyok, Lipiński Wojciech Grzegorz, Machula Przemysław Konrad, Maciejewska Agnieszka Maria, Malik Jarosław Robert, Meier Wolf Dieter, Miszczak Ilona Krystyna, Mokrzan Piotr Wojciech, Moser Francois Xavier, Murzyniec Adam, Nicolas David Francois, Nocoń Marcin, Noga Piotr, Nowak Magdalena Agnieszka, Nowara Marcin Henryk, Ostaszewska Anna Agnieszka, Pawlak Katarzyna, Peitz Jurgen, Peyrude Antoine, Piwkowska Ilona Barbara, Rho Young Jae, Rodkiewicz Janusz, Rzymek Paweł, Sosnowski Wojciech Sławomir, Szymańska Jankowicz Aneta Agnieszka, Terver Claude Clement, Ulbrich Jerzy Tomasz, Węcławek Wojciech Andrzej, Weggen Thomas, Wróblewski Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Renz Kiefel Victoria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bois Thomas Louis, Bonnin Claude Michel, Bukowski Piotr Barnaba, Chapat Christophe, Chudy Agata Elżbieta, Chudy Agata Elżbieta, Ciechanowska Beata, Ciesielski Michał Adam, Ciszewski Maciej Adam, Czynsz Piechowiak Joanna, Dendra Mariusz Krzysztof, Dmytruszyński Damian, Jakubowski Michał Jakub, Jurczyk Rafał, Kokosz Magdalena, Kosno Krzysztof Rafał, Kostorz Mariusz, Kruszewska Ewelina Ewa, Kujawiak Michał Marek, Lluansi Olivier Michel, Machula Przemysław Konrad, Malik Jarosław Robert, Miętek Bechta Małgorzata, Mikołajec Aleksander, Moser Fransois-xavier, Nowara Marcin Henryk, Obała Paweł, Ochrymczuk Joseph, Ogierman Grzegorz Tomasz, Pastuszak Cezary Zbigniew, Piękosz Magdalena, Pietruszewski Ryszard Henryk, Piwkowska Ilona Barbara, Puczyńska Łada Karolina, Ratajczyk Wojciech Maciej, Sarnowska Teresa, Suski Adrian Dariusz, Świątek Jan Antoni, Szybisz Joanna Honorata, Towcik Anna, Tyc Jarosław Teofil, Węcławek Wojciech Andrzej, Wróblewski Michał, Xardel Denis Luc, Xardel Denis Luc

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Słota Ewa Barbara
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bukowski Piotr Barnaba, Chevreux Richard, Chudy Agata Elżbieta, Ciesielski Michał Adam, Czynsz-piechowiak Joanna, Delle Herve, Jakubowski Michał Jakub, Karwatka Tomasz, Kokosz Magdalena, Krupa Magdalena Anna, Kruszyński Andrzej, Kudłak Krystyna, Lasserre Jean Claude, Lionet Jerome Jacques, Malik Jarosław Robert, Micheletti Patrick, Mikołajczyk Piotr, Mokrzan Piotr Wojciech, Moser Francois Xavier, Nowara Marcin Henryk, Palka Edward, Petuaud-letang Thomas, Piwkowska Ilona Barbara, Puczyńska-łada Karolina Maria, Rychlik Piotr, Sendecki Janusz Stanisław, Sokulski Arkadiusz, Sosnowski Waldemar, Świątek Jan, Tellier Laurent Claude, Tellier Laurent Claude, Vrecko Marc, Wojciechowski Grzegorz, Łastowiecki Grzegorz, Łaziński Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pawłowska Małgorzata Anna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agnitionet Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000649216
  2. Bis Izomar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090465
  3. Bmi Braas Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000097246
  4. Bmi Icopal Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000645070
  5. Brembo Poland Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000002638
  6. Capgemini Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040605
  7. Cersanit Trade Mark Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000378379
  8. Csa Sp. Z O.O., Stargard − KRS 0000530630
  9. Dpf Sp. Z O.O., Koło − KRS 0000209693
  10. Fundacja Polskie Szkło, Warszawa − KRS 0000411313
  11. Grupa Prefabet S.A., Warszawa − KRS 0000025719
  12. Grupa Prefabet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000861270
  13. Grupa Psb Handel S.A., Wełecz − KRS 0000661047
  14. H+h Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000231550
  15. Hilding Anders Polska Sp. Z O.O., Murowana Goślina − KRS 0000006104
  16. Isoroc Polska S.A., Nidzica − KRS 0000476683
  17. Kaimann Polska Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000408219
  18. Klub Piłkarski Polonia Sportowa S.A., Warszawa − KRS 0000123694
  19. Konspol Holding Sp. Z O.O., Słupca − KRS 0000087441
  20. La Paire Sp. Z O.O., Wrząsowice − KRS 0000867996
  21. Landoor Architektura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000231631
  22. Leca Polska Sp. Z O.O., Gniew − KRS 0000668601
  23. Okfens Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000066932
  24. Opakowania Nawrot Sp. Z O.O., Żylice − KRS 0000749720
  25. Polskie Forum Hr - Związek Pracodawców, Warszawa − KRS 0000124305
  26. Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów, Warszawa − KRS 0000129842
  27. Polskie Stowarzyszenie Gipsu, Warszawa − KRS 0000053234
  28. Regionalny Klaster Motoryzacyjny, Nowa Sól − KRS 0000512232
  29. Saint-gobain Construction Products Polska Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000086064
  30. Saint-gobain Hpm Polska Sp. Z O.O., Koło − KRS 0000137603
  31. Saint-gobain Innovative Materials Polska Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000092278
  32. Saint-gobain Pam Polska Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000996991
  33. Saint-gobain Polska Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000124376
  34. Saint-gobain Velimat Polska Sp. Z O.O., Gorlice − KRS 0000119277
  35. Sempertrans Bełchatów Sp. Z O.O., Wola Grzymalina − KRS 0000302725
  36. Sf - Filter Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000264351
  37. Sievert Polska Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000006638
  38. Silekol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000225788
  39. Stawiany Investments Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000620441
  40. Stawiany Nieruchomości Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000620994
  41. Stowarzyszenie Producentów Silikatów Białe Murowanie, Warszawa − KRS 0000441517
  42. Tadmar Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000956167
  43. Trening Funkcjonalny Sp. Z O.O., Wrząsowice − KRS 0000704481
  44. Trening Funkcjonalny Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000734832
  45. Trenkwalder Amp; Partner Sp. Z O.O., Skierniewice − KRS 0000067484
  46. Trenkwalder Benefit Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000049112
  47. Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. Z O.O., Skierniewice − KRS 0000367873
  48. Trenkwalder Patron Sp. Z O.O., Skierniewice − KRS 0000253739
  49. Zotefoams Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000728619

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 123ratio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000146666
  2. Amcor Flexibles Reflex Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000271813
  3. Amcor Specialty Cartons Polska Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000143965
  4. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  5. Atb Tamel S.A., Tarnów − KRS 0000026274
  6. Auto Ler Sp. Z O.O., Grodzisk Wielkopolski − KRS 0000634334
  7. Autoliv Poland Sp. Z O.O., Jelcz-laskowice − KRS 0000039698
  8. Bahlsen Sp. Z O.O., Skawina − KRS 0000064273
  9. Bilfinger Industrial Services Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000138008
  10. Brostruck Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000156560
  11. Castim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262074
  12. Castorama Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024785
  13. Cersanit S.A., Kielce − KRS 0000081341
  14. Ciech Soda Polska S.A., Inowrocław − KRS 0000423633
  15. Confex Ab Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000021113
  16. Cortina Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000486500
  17. Cortina Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000267360
  18. Cybernetyki Investment S.A., Warszawa − KRS 0000117172
  19. Dolina Nidy S.A., Szarbków − KRS 0000056111
  20. Ekorad Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000246420
  21. El-pomiar Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000106074
  22. Euroglas Polska Sp. Z O.O., Osiedle Niewiadów − KRS 0000293044
  23. Fibo Exclay Polska Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000218688
  24. Fico Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000265955
  25. Geberit Ozorków Sp. Z O.O., Ozorków − KRS 0000038952
  26. Glaspol Sp. Z O.O., Jaroszowiec − KRS 0000102117
  27. Glaspol Sp. Z O.O., Jaroszowiec − KRS 0000021366
  28. Gloss World Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000274486
  29. Górażdże Maxit Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000026842
  30. Grupa Inco S.A., Warszawa − KRS 0000101255
  31. Gymnasion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000056647
  32. Homanit Krosno Odrzańskie Sp. Z O.O., Krosno Odrzańskie − KRS 0000414011
  33. Hope S.A., Warszawa − KRS 0000114030
  34. Huta Szkła Jaroszowiec - Sp. Z O.O., Jaroszowiec − KRS 0000088104
  35. Johnson Electric Poland Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000238130
  36. Jost Polska Sp. Z O.O., Nowa Sól − KRS 0000288748
  37. Jura Polska Sp. Z O.O., Grajewo − KRS 0000149282
  38. Jurajska Stadnina Koni-Sp. Z O.O.., Udórz − KRS 0000140125
  39. Kera Awak Sp. Z O.O., Buk − KRS 0000084935
  40. Knauf Industries Polska Sp. Z O.O., Adamowice − KRS 0000044477
  41. Koralle Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000109283
  42. Lafarge Beton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101206
  43. Laminex Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000069184
  44. Lapeyre Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000050996
  45. Lg Petro Bank S.A., Łódź − KRS 0000034465
  46. M-tec Polska Sp. Z O.O., Bralin − KRS 0000027808
  47. Mammo-med Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000329768
  48. Master Builders Solutions Polska Sp. Z O.O., Myślenice − KRS 0000835296
  49. Mateus Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000520575
  50. Maxit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015605