Kogo reprezentuje osoba

Moskała Pawłowski Ryszard Henryk

w KRS

Ryszard Henryk Moskała Pawłowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ryszard
Drugie imię:Henryk
Nazwisko:Moskała Pawłowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Knurów (Śląskie), Kraków (Małopolskie), Sosnowiec (Śląskie), Zabrze (Śląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glimos Zdzisław, Klyczka Grażyna, Kwoczała Andrzej Ignacy, Naras Kazimierz Andrzej, Raj Bogdan, Rokosz Małgorzata Michalina, Stanuch Wojciech Tadeusz, Tatara Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zamojski Andrzej Henryk
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baraniak Agnieszka, Fajferek Stefan, Hołda Marian, Hyżak Wiesław Henryk, Korus Jan Bernard, Kwiatek Marek, Machulec Bożena, Marszałek Kotzur Izabela Anna, Naras Kazimierz Andrzej, Pakura Andrzej Stanisław, Stypkowska Katarzyna Bożena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaszkiewicz Jolanta Irena
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Magoński Stanisław Jan, Suchan Janusz Stanisław, Łodzińska Beata Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilk Jolanta

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barczyk Jacek, Bortnowski Grzegorz, Hons Anita, Jabłoński Mariusz, Konrad Dziwisz Barbara Róża, Król Ireneusz, Magoński Tadeusz, Rydel Aleksander, Smyka Stanisław, Sobota Dawid, Spyra Łukasz Wilhelm, Słaby Jacek Antoni, Wątrobski Jerzy, Wysocki Adam, Żurek Adam Albin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turek Tomasz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Andrzej, Bąk Wiesław Stanisław, Borkiewicz Krzysztof Jakub, Chwalik Leszek, Cieśliński Jerzy Robert, Ciszyński Marek Włodzimierz, Czerwik Andrzej Kazimierz, Duniec Jacek Kazimierz, Flasza Krystyna Teresa, Fraś Franciszka, Gniewek Walentyna Maria, Gorgoń Jan Ryszard, Jabłońska Irmina, Janczur Arkadiusz Jerzy, Jastrzębska Małgorzata Maria, Kącik Elżbieta Celina, Kawecki Marek, Kenig Henryk, Kitliński Kazimierz Eugeniusz, Krajewski Grzegorz Wiesław, Kurlit Maria Ewa, Kłysz Marian, Lubera Dariusz Tadeusz, Lubowiecka Oleksiak Grażyna Małgorzata, Majtyka Stanisław Józef, Marek Grzegorz Paweł, Masłoń Wojciech Michał, Nowak Marta Krystyna, Onak Janusz Wiesław, Ordyna Piotr Jerzy, Perkowski Ireneusz, Polaczek Andrzej Stanisław, Poniatowski Zbigniew, Remiasz Władysław, Róg Andrzej, Rybka Witold, Senderek Lidia Ewa, Sordyl Helena, Stolarczyk Ryszard Adam, Sumera Jacek, Sznajder Jan Janusz, Topolski Jerzy Zdzisław, Wąsek Joanna Barbara, Wątroba Jerzy, Wierzejska Urszula, Wietrzny Jacek Jan, Witek Adam Kazimierz, Wroński Mścisław Kazimierz, Żmuda Aleksander Józef, Zorychta Grażyna Ewa, Zygmunt Dariusz Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żarski Ireneusz Marian
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkiewicz Krzysztof Jakub, Fularski Artur, Janas Jadwiga, Janik Jacek, Kamiński Janusz, Pękacik Jacek Paweł, Szymoniak Zdzisław, Wątroba Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szewczyk Bartłomiej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Długajczyk Adam, Król Ireneusz Wincenty, Magoński Tadeusz, Rydel Aleksander, Sobota Dawid

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawada Andrzej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bortnowski Grzegorz Zbigniew, Gabrylewicz Rafał Aleksander, Kaczmarek Michał, Koszczyński Czesław, Król Ireneusz Wincenty, Masalski Mirosław Bolesław, Matusiak Elżbieta Teresa, Papała Renata Maria, Włodarczyk Stefan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorkowska Anna Beata
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glimos Zdzisław, Klyczka Grażyna, Kwoczała Andrzej Ignacy, Naras Kazimierz Andrzej, Raj Bogdan, Rokosz Małgorzata Michalina, Stanuch Wojciech Tadeusz, Tatara Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zamojski Andrzej Henryk
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barczyk Jacek Robert, Bortnowski Grzegorz Zbigniew, Hons Anita Anna, Jabłoński Mariusz Piotr, Konrad Dziwisz Barbara, Król Ireneusz Wincenty, Polmański Eugeniusz, Sobota Dawid, Wątrobski Jerzy Zygmunt, Wysocki Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Dariusz Zenobiusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bortnowski Grzegorz Zbigniew, Duszyński Jerzy Michał, Gabrylewicz Rafał Aleksander, Jabłoński Mariusz Potr, Konrad Dziwisz Barbara Róża, Król Ireneusz Wincenty, Magoński Tadeusz Józef, Milc Wojciech Józef, Paleta Danuta, Sobota Dawid Feliks, Słaby Jacek Antoni, Wysocki Adam Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielonka Piotr Antoni
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cup Mateusz, Hołda Marian Piotr, Hyżak Wiesław Henryk, Kwoczała Andrzej Ignacy, Letolc Piotr, Nalazek Agnieszka, Naras Kazimierz Andrzej, Rabiega Sylwia Irena, Radomski Marek Edward, Rolicz Janusz Bogusław, Tatara Dariusz Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagodziński Grzegorz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Centrozap Finanse Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000123182
  2. Centrum Informatyki Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000077358
  3. Cleo-invest Sp. Z O.O., Knurów − KRS 0000658430
  4. Cms S.A., Katowice − KRS 0000023637
  5. Eurometer Serwis Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000476464
  6. Ex Aequo, Katowice − KRS 0000507904
  7. Fundacja Inicjatyw Zawodowych i Obywatelskich, Knurów − KRS 0000566776
  8. Fundacja Na Rzecz Utworzenia Uniwersytetu Częstochowskiego, Częstochowa − KRS 0000018272
  9. Fundacja Rodzin Górniczych, Katowice − KRS 0000127003
  10. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Cor Aegrum W Krakowie, Kraków − KRS 0000031099
  11. Fundacja i Liceum Ogólnokształcącego Im. Kazimierza Brodzińskiego W Tarnowie Semper Primus, Tarnów − KRS 0000027010
  12. Glinik Trans Mineral Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000114761
  13. Gosrem Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000209684
  14. Górniczy Klub Sportowy Piast Wola, Wola − KRS 0000116683
  15. Górpol Service S.A., Katowice − KRS 0000599846
  16. Grupa Kapitałowa Wonam S.A. Likwidacyjnej, Pszczyna − KRS 0000272777
  17. Grupa Kok Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000251834
  18. Idea-fix Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000468462
  19. Ideon Real Estate Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000414947
  20. Ideon S.A., Katowice − KRS 0000068749
  21. Internationaler Bund Polska, Kraków − KRS 0000231494
  22. Inventa Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000415307
  23. J.t.c. S.A., Będzin − KRS 0000077308
  24. Jdg Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000378307
  25. Jdg Zbrojarnia Sp. Z O.O., Knurów − KRS 0000631570
  26. Kancelaria Prawna Nbc-lex Zdzisław Glimosspółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000307385
  27. Klub Sportowy Concordia Knurów, Knurów − KRS 0000127455
  28. Kompanijne Zakłady Remontowe Remasz Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000018525
  29. Kompanijny Ośrodek Szkolenia Sp. Z O.O., Knurów − KRS 0000155922
  30. Konsilo Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000456585
  31. Kopalnie Rudzkie Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000113630
  32. Ksp Polonia Warszawa Sportowa S.A., Warszawa − KRS 0000119604
  33. Kwk Bolesław Śmiały Sp. Z O.O. -, Łaziska Górne − KRS 0000328385
  34. Milc Business Partners Sp. Z O.O., Skawina − KRS 0000538043
  35. Moszna Zamek Sp. Z O.O., Moszna − KRS 0000477870
  36. Naczelna Organizacja Techniczna Federacja Stowarzyszeń Naukowo Technicznych Rada W Tarnowie, Tarnów − KRS 0000213416
  37. Nwt Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000005181
  38. Oddział Zagłębia Węglowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Katowice − KRS 0000035446
  39. Odlewnia Żeliwa - Zakład Usług Technicznych Etma Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000159466
  40. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego W Nowym Sączu, Nowy Sącz − KRS 0000047924
  41. Polantech Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000545359
  42. Polski Komitet Energii Elektrycznej, Warszawa − KRS 0000106604
  43. Polskie Stowarzyszenie Western Riding, Stare Żukowice − KRS 0000015938
  44. Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Poznań − KRS 0000007666
  45. Proenergo Projekt Sp. Z O.O., Wójtowo − KRS 0000458326
  46. Profinet S.A., Tychy − KRS 0000320642
  47. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-budowlane Armex Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000131638
  48. Przedsiębiorstwo Operator Sp. Z O.O., Czerwionka-leszczyny − KRS 0000064230
  49. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Ania Sp. Z O.O., Pszów − KRS 0000102750
  50. Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjno Handlowe Jagr Sp. Z O.O., Wola − KRS 0000059909

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4energy S.A., Katowice − KRS 0000298166
  2. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  3. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  4. Arcelormittal Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043770
  5. Armak Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000051523
  6. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  7. At Group S.A., Krupski Młyn − KRS 0000068919
  8. Autozet Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000021333
  9. Bauherr S.A., Warszawa − KRS 0000122196
  10. Baza Development Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000042758
  11. Będziński Zakład Elektroenergetyczny S.A., Będzin − KRS 0000024932
  12. Bge Finance Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000351179
  13. Bieszczadzkie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Siedzibą W Krośnie, Krosno − KRS 0000052488
  14. Biuro Centrum Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000087037
  15. Biuro Obsługi Nestor Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000148976
  16. Buma S.A., Kraków − KRS 0000031049
  17. Buma S.A., Kraków − KRS 0000013653
  18. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  19. Bytomska Spółka Węglowa S.A., Bytom − KRS 0000067207
  20. C-collect S.A., Katowice − KRS 0000390685
  21. C.hartwig - Targi Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000156806
  22. Carbon Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000418035
  23. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  24. Centroekoenergia S.A., Sosnowiec − KRS 0000352750
  25. Centroekoenergia Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000119522
  26. Centrum Medyczne Beskidzka Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000099785
  27. Centrum Rekreacyjno-lecznicze Glinik Sp. Z O.O., Wysowa-zdrój − KRS 0000464716
  28. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  29. Cms Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000154519
  30. Con-dor A Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000121116
  31. Conacc Partners Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000163953
  32. Defka Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000052717
  33. Destylernia Polmos W Krakowie S.A., Kraków − KRS 0000036229
  34. Elbrus Sp. Z O.O., Stróża − KRS 0000143928
  35. Elektrociepłownia Ec Nowa Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000020183
  36. Elektrociepłownia Zielona Góra S.A., Zielona Góra − KRS 0000040284
  37. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  38. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  39. Energetyka Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000012900
  40. Energoaparatura S.A., Katowice − KRS 0000078279
  41. Enion S.A., Kraków − KRS 0000012216
  42. Esm Logistics S.A., Katowice − KRS 0000048722
  43. Fabryka Maszyn Szklarskich Vitroma S.A., Piotrków Trybunalski − KRS 0000105367
  44. Fabryka Urządzeń Mechanicznych Poręba Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poręba − KRS 0000139944
  45. Fsm Wytwórnia Wyrobów Różnych S.A., Bielsko-biała − KRS 0000083568
  46. Fundacja - Otwarty Zagłębiowski Fundusz Stypendialny -, Sosnowiec − KRS 0000166980
  47. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  48. Geotermia Uniejów Imienia Stanisława Olasa Sp. Z O.O., Uniejów − KRS 0000054551
  49. Gks Gieksa Katowice S.A., Katowice − KRS 0000336380
  50. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Bojszowy − KRS 0000131507


Inne osoby dla Moskała Pawłowski Ryszard Henryk (49 osób):