Kogo reprezentuje osoba

Mozga Grzegorz

w KRS

Grzegorz Mozga

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grzegorz
Nazwisko:Mozga
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1959 r., wiek 57 lat
Miejscowości:Szczecin (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arsoba Leszek Piotr, Berezowski Dariusz Bogdan, Białowolski Leszek, Dembowski Bogdan Stanisław, Durkin Stanisław, Długosz Robert Kazimierz, Fogt Roman Marian, Góralczyk Krzysztof Zygmunt, Iwaszkiewicz Zenon Witold, Jefremienko Władysław, Kaczmarek Aleksander Ludomir, Kaczmarek Jan, Kaliszczak Wiesław Emilian, Kozłowski Marek Maciej, Kozłowski Zdzisław, Kunowski Bogusław Kazimierz, Leder Zbigniew, Lipowski Jarosław Cezary, Lisowski Zygmunt, Milczarkowski Henryk Antoni, Mockało Tadeusz, Motyka Krzysztof, Nosowicz Janusz, Nykiel Eugeniusz, Piątek Krzysztof Janusz, Piotrowski Bolesław Antoni, Poźniak Andrzej Kamil, Płonka Kazimierz, Płonka Leszek Albin, Sierociński Jakub Michał, Sosnówka Henryk Witold, Staruk Grzegorz, Stasiukiewicz Jerzy Stanisław, Sulżycki Zbigniew Jerzy, Szulejko Dariusz, Szwed Wiesław, Tetela Adam, Tomaszewski Zdzisław, Tunkiewicz Waldemar Jan, Uciurkiewicz Zbigniew Tadeusz, Wojciechowski Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arsoba Leszek Piotr, Berezowski Dariusz Bogdan, Białowolski Leszek, Dembowski Bogdan Stanisław, Durkin Stanisław, Długosz Robert Kazimierz, Fogt Roman Marian, Góralczyk Krzysztof Zygmunt, Iwaszkiewicz Zenon Witold, Jefremienko Władysław, Kaczmarek Aleksander Ludomir, Kaczmarek Jan, Kaliszczak Wiesław Emilian, Kozłowski Marek Maciej, Kozłowski Zdzisław, Kunowski Bogusław Kazimierz, Leder Zbigniew, Lipowski Jarosław Cezary, Lisowski Zygmunt, Milczarkowski Henryk Antoni, Mockało Tadeusz, Motyka Krzysztof, Nosowicz Janusz, Nykiel Eugeniusz, Piątek Krzysztof Janusz, Piotrowski Bolesław Antoni, Poźniak Andrzej Kamil, Płonka Kazimierz, Płonka Leszek Albin, Sierociński Jakub Michał, Sosnówka Henryk Witold, Staruk Grzegorz, Stasiukiewicz Jerzy Stanisław, Sulżycki Zbigniew Jerzy, Szulejko Dariusz, Szwed Wiesław, Tetela Adam, Tomaszewski Zdzisław, Tunkiewicz Waldemar Jan, Uciurkiewicz Zbigniew Tadeusz, Wojciechowski Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grabowiec Joanna Wiesława, Hirszberg Ludwik, Orynczak Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ładziński Zbigniew Stanisław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A. Tetela M. Tetela Ertel Sp. J., Kamień Pomorski − KRS 0000338415
  2. A.l.t. Wojciechowscy Wojciechowski Andrzej, Wojciechowski Tomasz, Wojciechowska Ludmiła Sp. J., Szczecin − KRS 0000091984
  3. Bank Spółdzielczy Rzemiosła W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000058068
  4. Bydgoskie Centrum Edukacyjne Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000194667
  5. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, Nowogard − KRS 0000081281
  6. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, Goleniów − KRS 0000004317
  7. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000291099
  8. Cech Rzemiosł Metalowych i Elektrycznych, Szczecin − KRS 0000038809
  9. Cech Rzemiosł Różnych, Szczecin − KRS 0000092845
  10. Cech Rzemiosł Różnych, Świnoujście − KRS 0000241344
  11. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców, Łobez − KRS 0000199102
  12. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców, Gryfino − KRS 0000100184
  13. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców, Gryfice − KRS 0000076333
  14. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców W Choszcznie, Choszczno − KRS 0000027782
  15. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców W Kamieniu Pomorskim, Kamień Pomorski − KRS 0000110418
  16. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości W Katowicach, Katowicach − KRS 0000112284
  17. Cech Rzemiosł Spożywczych, Szczecin − KRS 0000012676
  18. Choszczeńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Choszczno − KRS 0000239322
  19. Federacja Stowarzyszeń Radiestezyjnych W Bydgoszczy, Bydgoszcz − KRS 0000036024
  20. Fundacja Rzemiosła Szczecińskiego Na Rzecz Uczniów Rzemiosła Im. Edwarda Wódkiewicza Przewodniczącego Rady Izby Rzemieślniczej W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000020944
  21. Gospodarczy Bank Spółdzielczy W Choszcznie, Choszczno − KRS 0000115903
  22. Hurtownia Materiałów Budowlanych Budmat Leszek Cedro Dariusz Szulejko Sp. J., Nowogard − KRS 0000082023
  23. Izba Rzemieślnicza Małej i Średniej Przedsiębiorczości, Szczecin − KRS 0000008022
  24. Izba Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości W Radomiu, Radom − KRS 0000077783
  25. Klub Żeglarski i Motorowodny Zacisze, Stepnica − KRS 0000596541
  26. Marbud Sp. Z O.O., Goleniów − KRS 0000315843
  27. Marbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Goleniów − KRS 0000318486
  28. Miejski Klub Sportowy Flota W Świnoujściu, Świnoujście − KRS 0000074778
  29. Ochotnicza Straż Pożarna Rzeczypospolitej Polskiej Przy Db Progres, Szczecin − KRS 0000081667
  30. Ochotnicza Straż Pożarna W Reczu, Recz − KRS 0000145297
  31. Ogólnopolska Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości Bioenergoterapeutów i Radiestetów, Bydgoszcz − KRS 0000367201
  32. Ogólnopolski Cech Bioenergoterapeutów i Radiestetów, Bydgoszcz − KRS 0000011888
  33. Partner Plus Sp. Z O.O., Stargard Szczeciński − KRS 0000118069
  34. Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowe Fides Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000205873
  35. Psb-mrówka-marbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Goleniów − KRS 0000327277
  36. Pyrzycka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Pyrzyce − KRS 0000169172
  37. S-c Rusztowania Sp. Z O.O., Gryfino − KRS 0000018309
  38. Spółdzielnia Przedsiębiorców Budowlanych Budowa, Szczecin − KRS 0000057007
  39. Spółdzielnia Rrzemieślnicza W Goleniowie, Goleniów − KRS 0000229115
  40. Spółdzielnia Rzemieślnicza Budowlana, Gryfice − KRS 0000108619
  41. Spółdzielnia Rzemieślnicza Remont, Kamień Pomorski − KRS 0000290250
  42. Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa, Stargard Szczeciński − KRS 0000136656
  43. Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 Im. Inż. Dypl. Franciszka Siemiradzkiego W Bydgoszczy, Bydgoszcz − KRS 0000368087
  44. Stowarzyszenie Demokratyczne, Szczecin − KRS 0000392848
  45. Stowarzyszenie Opieki Nad Dziećmi Im. Świętej Urszuli Ledóchowskiej, Świnoujście − KRS 0000024305
  46. Stowarzyszenie Radiestezyjne, Bydgoszcz − KRS 0000025556
  47. Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000081819
  48. Stowarzyszenie Świnoujście - Wspólnota Samorządowa, Świnoujście − KRS 0000179074
  49. Stowarzyszenie Zachodniopomorskie Polska Xxi, Szczecin − KRS 0000328587
  50. Stowarzyszenie Zalesie, Żółwia Błoć − KRS 0000223972

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3d Design Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000236650
  2. 4business Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123993
  3. A.style Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322115
  4. A.t. Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045625
  5. A4 Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245811
  6. Abl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000068914
  7. Ad Pharma Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000079356
  8. Adver Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228342
  9. Adviser Trade Service Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000188731
  10. Adwa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000255637
  11. Agencja Inwestycji i Technik Budowlanych Abit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302717
  12. Agencja Reklamowa Media Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000209617
  13. Agencja Reklamowo-konsultingowa Vena Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000194914
  14. Agencja Secret Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000146420
  15. Agro-hurt-Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000139656
  16. Agrokorn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000202730
  17. Akademia Szybkiego Czytania Sokrates Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000261193
  18. Akcept Biuro Rachunkowo-finansowe Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000280630
  19. Alfar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276203
  20. Allemar Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000018182
  21. Ama-zone Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060271
  22. Amer-pol-auto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000207967
  23. Amis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000115838
  24. Ankor-system Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000327631
  25. Anpak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060327
  26. Apt Job Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000545723
  27. Apteka Andrzej Kozłowski Sp. J., Warszawa − KRS 0000428963
  28. Ar-dom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000301696
  29. Arai Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000203660
  30. Aries Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220339
  31. Aries Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356924
  32. Art Deco Line Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134173
  33. Artlab Studio Reklamy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000187328
  34. Arvid Karol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000063920
  35. Asc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000240737
  36. Auto-adapta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180808
  37. Auto-tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143088
  38. B.d.g. Quantum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000188085
  39. Bank Spółdzielczy W Trzebiatowie, Trzebiatów − KRS 0000143382
  40. Bank Spółdzielczy W Wolinie, Wolin − KRS 0000042690
  41. Bauherr S.A., Warszawa − KRS 0000122196
  42. Daboma Sp. Z O.O., Pucice − KRS 0000473818
  43. Izba Rzemiosła i Przedsiębiorców W Gorzowie Wlkp., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000072544
  44. Margips Maria Lewandowska, Mirosława Lewandowska Sp. J., Goleniów − KRS 0000098599
  45. Miejski Klub Sportowy Gryf Szczecin, Szczecin − KRS 0000141187
  46. Ośrodek Międzycechowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035153
  47. Spółdzielnia Mieszkaniowa Przecław - Zielone Pole, Szczecin − KRS 0000177351
  48. Stowarzyszenie Goleniów Obywatelski, Stawno − KRS 0000345635
  49. Stowarzyszenie Instytut Rozwoju Regionalnego, Szczecin − KRS 0000076264
  50. Związek Rzemiosła Polskiego, Warszawa − KRS 0000103276